המחזור ה-29 בפרמיירליג: Because the Night

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/3/18.

1. Coutinho10 Member

אותו דבר אמרו על דורטמונד, ואז היא חילקה לכם רביעייה, אותה דורטמונד של קלופ המאמן שלנו.
    למה אני בטוח כ"כ ביכולת שלנו להעיף אתכם או את באיירן ? כי אנחנו לא פחות טובים. לא בעונה כזו שאתם נלחמים עם ולנסיה על מקום בטופ 4 ומפסידים לכל אספניול. באיירן לא מפחידה אותי גם היא מהסיבה הפשוטה שלא מרשים אותי 20 נק' הפרש בגרמניה, דבר שחוזר על עצמו כבר 4-5 שנים ברצף בערך ומעיד על הליגה הגרמנית הרבה יותר מאשר על באיירן.

כשקאסמירו יפגוש את סלאח... אפשר לחשוב שסלאח לא נתקל בקאנטה או בקישור/הגנה של סיטי וטוטנהאם העונה. הספרדיות שלטו ביד רמה באירופה בשנים האחרונות אבל יש מגמה ברורה של ליגה אנגלית מתחזקת בשתי העונות האחרונות, לא סתם יש 5 אנגליות בשמינית. אחת מהן קרובה מאוד להדיח את האיטלקית הבכירה, 2 כבר ברבע וצ'לסי יכלה להגיע לקאמפ נואו בכיף עם יתרון מבטיח על בארסה, גם בעונה חלשה יחסית.

תן לי לתקן אותך גם כן, המאמנים הפרימיטיביים באנגליה הם בדיוק 3-4, יש גם לא מעט איכות וזה בלי לדבר בכלל על הצמרת.

"כשקבוצות יבואו לתקוף", אני תמיד אומר, שיבואו לתקוף, אפילו כמה שיותר, הרי זה משובח. זה הלחם והחמאה שלנו וסיטי עם ההתקפה החזקה בעולם קיבלה גם היא שיעור.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

זה שאתה משווה לדורטמונד רק מוכיח את הנקודה של המפקפקים. איפה דורטמונד היום ולמה היא רלוונטים ב - 5 עונות אחרונות? וממה זה התחיל? שתו לה את הכוכבים.
    כן יצא להם בשיא לקחת 2 אליפויות מעולות על הראש של באיירן אבל התחרות באנגליה גדולה בהרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/18
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Mellow29 Kopite

אני לא מבין איך אתה יכול לכתוב את זה בצורה כזו פשטנית קוטיניו. ביום נתון, כשהכוכבים מתחברים לנו, כשכל שחקני ההתקפה שלנו כשירים, כשהשופט מחליט לא לזיין אותנו, כשקאריוס ולוברן מחליטים לא למכור אותנו, אנחנו מסוגלים להיות לא פחות טובים מריאל מדריד או באיירן מינכן, זה כן. אני מאמין שכל מי שראה את הקבוצה שלנו, כולל הציניים שבאוהדי מנ׳ יונייטד, יכול להסכים. זה לא אומר שאנחנו לא פחות טובים מהם באופן עקרוני. בחלק גדול מהימים אנחנו נפסיד להן כי מדובר בקבוצות חזקות יותר. זו בכלל לא בושה בעיניי, לפני 5 שנים לא היינו בכיוון וגם אחרי 2013/14 המרחק ביננו לבין האליטה של אירופה נהיה עצום. עכשיו אנחנו רחוקים חמישה משחקים מגמר ליגת אלופות, בטורניר נוק-אאוט זה המון אבל זה גם מעט. בעייני עדות גדולה להתקדמות העצומה שלנו בשנים האחרונות.

אלכס, מה זה משנה מה דורטמונד היום? אתה חושב שזה מעניין אותנו מה יהיה בעוד 4 שנים?
    אני מקנא באוהדי דורטמונד, היו להם ארבע עונות מדהימות. קודם כל התקדמות גדולה ממרכז הטבלה לצמרת, אח׳׳כ שתי אליפויות ואז עונת גמר צ׳מפיונס. אני די בטוח שאוהדי ליברפול נהנים, היום, הרבה יותר מאוהדי מנ׳ יונייטד. מה יהיה עוד ארבע שנים? לא יודע, לא מעניין אותי, אבל טיפ קטן: במקומך לא הייתי לוקח את ההנאה העתידית שלך כמובנת מאליה.

בתקציר נראה שלוקאקו עוצר את הכדור שנופל מהמשקוף עם היד, לא ראיתי שהזכירו את זה בשום מקום. מניח שמנ׳ יונייטד הייתה מנצחת בכל מקרה כי פאלאס נפלו לגמרי מהרגלים אחרי דקה 60, אבל סתם שווה לעשות mental note לפעם הבאה שמשה יספר לנו שהשופטים נגד יונייטד.

4. morata Member

סמולינג כבש אתמול את שער החוץ השני שלו בפרמייר ליג, מתי הוא כבש את הראשון? במהפך 2:3 על האל לפני 4 עונות! וגם אז הוא זה שהחל את המהפך. מי שהשוו בשני המשחקים היו רוני בהאל וכמובן לוקאקו אתמול, שניים שהתחלפו בקבוצות בקיץ האחרון

5. Coutinho10 Member

שום דבר לא פשטני, אם דעתך היא שאנחנו נראים כמו שאנחנו נראים בגלל שבפוקס קאריוס ולוברן לא מוכרים אותנו אז אתה חי בסרט.
    שום דבר לא מקרי, יש סיבה שאנחנו נראים כמו שאנחנו נראים, זה לא מקרי שאנחנו לא פחות מדורסים קבוצות במשך יותר מ 3 חודשים, זה לא מקרי שהתייצבה לנו ההגנה אלא תוצאה של המון ביטחון וחיזוק אדיר להגנה.

"אם קאריוס ולוברן לא מוכרים אותנו", אפשר להגיד את זה על כל קבוצה.
    "אם מרסלו ובנזמה לא ימכרו את ריאל...".

יכול להיות שהם המרחק מלעבור קבוצה כזו או אחרת אבל כל שחקן יכול להיות אשם ביום נתון וגם הטוב ביותר. מה כזה מופרך שבכושר שבו אנחנו נמצאים תקופה ארוכה מאוד (3 הפסדים בודדים במסגרת של הליגה והצ'מפיונס - אתה קולט את הנתון ?) אנחנו יותר טובים מקבוצה שהמאמן שלה לא מצליח להרים אותה עונה שלמה מהקרשים ?

הזוי לומר את זה אבל בהתחשב בזה, ריאל היא זו שצריכה יום נתון "שרונאלדו על ספידים, ראמוס מתחפש לסופרמן", זה אוראל כתב פה.

6. alexshw Member

בסדר אז אתה בונה על תקווה שכשתתפסו איזה עונה שתהיו במרחק נגיעה מאליפות, אף אחד לא יחליק. מה זה שונה מהעבר?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/18
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. Mellow29 Kopite

אני לא בונה על כלום, לא הייתי פה בשנות ה-80 ואני לא לוקח עונה טובה של הקבוצה שלי כמובנת מאליה. אז כרגע אני בעיקר נהנה מהדרך. נראה כמה רחוק זה יביא אותנו, לא מתיימר לנחש כי לי אין כדור בדולח.
    ומה אתה? אתה סובל מכדורגל ב-4-5 שנים האחרונות ומתנחם בהכנסות גבוהות ממכירת מרצ׳נדייז. לא חושב שזה עדיף.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

אבל הדרך לתואר ביונייטד יותר קצרה מאשר בליברפול. תסתכל בטבלה. מה יקרה כשיונייטד תהיה מאומנת?

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא היא לא.

10. Mellow29 Kopite

אז גם אתם תתחרו על תארים ותזכו. אבל משום מה אתה מעריך שזה יקרה כמובן מאליו. שרפתם שנה על מויס, שנתיים על ואן חאל, בדרך לעונה שלישית עם מוריניו - בשלב הזה הייתי מצפה ממך להבין שבעולם שאחרי פרגוסון, אין כזה דבר מניות בטוחות, ובדרך כלל מינוי לא נכון של מאמן זו טעות שלוקח זמן והרבה כסף כדי לתקן.

11. alexshw Member

לא מחפש פרגי חדש. זה לא ריאלי אבל יש מספיק מאמנים מתאימים בנמצא.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ולמה אחרי שלושה מינויים כושלים נראה לך שאנחנו הולכים למנות אחד מהם?

תפנים: מאז 2013 לא מעניין אף אחד ביונייטד להצליח מקצועית. הדבר החשוב ביותר זה שיווק, להחתים שמות גדולים ללא כל קשר לצרכי הקבוצה, ואם פה ושם לוקחים איזה גביע אז יופי (כי אפשר להפוך את זה להשטאג).

13. alexshw Member

אם הצלחה לא הייתה מעניינת את ההנהלה, אז הם לא היו שמים סכומים כאלה מטורפים. פשוט אין להם מושג בפן המקצועי. אני מקווה שבסוף לפחות ידעו למנות את האיש הנכון להיות מנג'ר, מה שלא פוסל את החשיבות בהבאת אנשי כדורגל לנהל את הדברים. אולי גם להבנה הזו בסוף יגיעו.
    אי אפשר להגיד על הנהלת יונייטד שהיא לא שאפתנית.

14. Scouser Member

אני פה עם אלכס. אם הייתם צריכים להמר מי יקח יותר תארים ב10 שנים הקרובות התשובה די ברורה. כסף קונה תארים וזה מוכח, השאלה היא מתי ולא אם. אצלנו השאלה היא האם זה יקרה בכלל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. one united Member

ההנהלה שאפתנית , אך חסרת מושג בניהול מקצועי קרי מינוי מאמנים. השלושה האחרונים הם ביזיון,ואל תתבלבלו ,האחרון שבהם הוא הביזיון הגדול מכולם ביחס לתנאים ולשחקנים שניתנו לו. שנה שלמה כמעט ובקושי שתי מחציות נורמליות.הזוי