המחזור ה-29 בפרמיירליג: Because the Night

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/3/18.

1. alexshw Member

עדיין 50% [emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. alexshw Member

התחת של דוד משה לוהט בליברטי

3. Andrei Kanchelskis Member

ממש קרב צמוד מתנהל עכשיו בין ונגר,אלרדייס ו-מוייס על תואר המאמן שהפך להכי גרוע מבין המאמנים המצליחים של העשור שעבר(במקרה של מוייס ואלרדייס מדובר כמובן בהצלחות יחסיות בלבד).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

מה שקורה עם ווסטהאם באמת שובר את שיאי העליבות. הבנתי שגם לקהל נשבר והם יצאו בקריאות חמורות נגד הבעלים וכצפוי לא בחלו בקצת זילות שואה חביבה

@Andrei Kanchelskis זה מזכיר לי איך כולם השתוממו מההצלחה של של מויס ואלרדייס במשחקים הראשונים שלהם. מה שמוכיח פעם נוספת שאסור להסתנוור מאפקט המאמן החדש.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/18
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שליברפול ניצחו את זה בקלות, כי זה פשוט שערורייה שני הפנדלים שלא נשרקו שם בסוף.

יותר ברור מזה לא יכול היה להיות. וסלאח מטורף, זה כבר ברמה של איזה רסיבר בפוטבול אמריקאי. כל כדור שעף אליו הוא לוקח.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

על סלאח זה לא פנדל למרות שעבירה ברורה. נגיעת היד מבעיטה שלו לפני זה היתה פנדל ברור.

אבל כבר רגילים. השופטים באנגליה לא יפספסו הזדמנות לטעות על חשבוננו.

7. DRORIKO Member

ליברפול לא תיקח השנה אליפות כי זה כבר מאוחר מדי(למרות שביכולת הנוכחית היא לא נופלת מסיטי וראינו את זה גם בניצחון עליה) אבל זאת בהחלט קבוצה שצריך לקחת ברצינות בליגת האלופות. אני מניח שעדיין יש קבוצות יותר פיבוריטיות ממנה(לא שזה אומר יותר מדי) אבל בוא נגיד שאף קבוצה לא תרצה לקבל אותה ברבע גמר.

8. Mellow29 Kopite

הזוי שבשידור של BT כריס פוי טוען שזה לא פנדל (הראשון) בגלל שזו יד לא מכוונת. ברור שזה לא מכוון ועדיין זה הולך לרשת אם זה לא פוגע ביד של לאסלס. רק קצת פחות הזוי ממקמנמן והטמבל השני שמסכמים אחרי החילוף של פירמינו שזה יום מתסכל לשלישיית ההתקפה של ליברפול.

נצחון טוב. בסה״כ למרות שלא ראינו הרבה כדורגל, אנחנו מגיעים בסיטואציה כמעט אידיאלית למשחק באולד טראפורד.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם הקריסה של צ׳לסי, הכושר של ליברפול ולוח המשחקים הקרוב שיש לה בליגה, אני לא רואה מצב שהם לא יסיימו בטופ 4 עם כיוון למקומות 2-3.

בעיניי זה (עוד) הישג גדול למדי של קלופ בהתחשב במגבלות שיש מסביבו. נראה אם זה עוד מסוגל להתפתח.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון טוב, עיניים למנ סיטי, אם היא מנצחת אנחנו 7 מעל מקום 5 כשנשארו רק 27 נקודות, זה יהיה מדהים.
    מקווה שבשלישי כולם מקבלים מנוחה.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. yakov_y YNWA

תגובה שראיתי בפייסבוק בקשר לצ׳מברליין:
    ״המציל נפש אחת מונגר כאילו הציל עולם ומלואו.״ */aaarofl

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  12. owen11111 Member

השיפוט היום היה רע מאד. הרבה מאד זמן לא ראיתי שופט כל כך חסר ביטחון.

ניצחון חשוב מאד במשחק לא גדול שלנו. מעט מצבים לנו (באופן יחסי) ועדיין הבקענו 2 והיינו צריכים לקבל עוד 2 פנדלים. ניוקסאל הגיעו למצב אחד כל המשחק וקאריוס התמודד איתו יפה מאד. אני מניח שהקרדיט מגיע לואן דייק, אבל אי אפשר להתעלם מכמה ההגנה שלנו נראית הרבה יותר רגועה.
    כמות הצרות שואן דייק מעלים בזכות העליונות האווירית שלו היא פשוט יוצאת דופן. אנשים שרואים תקציר של המשחק/היילייטס לא יבינו, אבל הבחור הזה מתמודד עם כדורים קשים בקלות אדירה.

אני בספק אם כולם יקבלו מנוחה. יודע מה? אני בספק אם נראה בכלל רוטציה.
    אני מקווה שלפחות סלאח מהשלישייה הקדמית וואן דייק יקבלו מנוחה, אבל אחרי הדברים של קלופ בשבועות האחרונים, לא יפתיע אותי בכלל לראות אותנו מעלים את ההרכב החזק ביותר שלנו. אולי כל מיני שינוי מילנר-אוקס, מורנו-רוברטסון, אבל לא יותר מכך. קלופ אמר בצורה מופרשת בימים האחרונים שהרוטציות נגמרו. לרוב הוא עומד מאחורי המילים שלו, נראה מה יהיה בשלישי הקרוב.

נ.ב - אוקס במשחק מעולה. היו לי לא מעט ספקות לגבי היכולת שלו להיות חלק מהשלישייה הקדמית. הוא בשבועות האחרונים מרשים אותי יותר ויותר.

נ.ב2. - בנוגע לתגובה של @אלעד וההישג של קלופ אם נסיים שוב בטופ 4 - אני חושב שדווקא העונה הוא לא התמודד עם יותר מידי מסביב. העונה הזו היא לחלוטין עליו, לטוב ולרע. עצם זה שאנחנו נראים ככה גם אחרי שמכרנו את השחקן הכי טוב שלנו בפאקינג אמצע ינואר זה רק מראה איזה מאמן נפלא הוא. אם נצליח לסיים בטופ 4 (וזה רחוק מלהיות מובטח גם אם סיטי ינצחו מחר) - אני חושב שזו תהיה זריקת מרץ אדירה. אולי אנשים יגידו שגם שנה שעברה סיימנו בטופ 4 ובסוף איבדנו את קוטיניו, וסלאח ילך לא הרבה אחריו.
    אבל עצם זה שהפרויקט הזה מתקדם מאפשר לנו להביא את המטרות של קלופ - ועד כה כמעט כל המטרות של קלופ הוכיחו עצמן. אם נצליח לייצר רצף של שנתיים בליגת אלופות זה יכול, עם קצת מזל, לתת לנו עוד קפיצת מדרגה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף למחמאות לגבי VD. הבלם הכי טוב בליגה. אני באמת לא מרגיש שיש מישהו שקרוב לאימפקט שהוא נותן.

פאק איט, אני משוחד וזה, אבל איזה נוכחות פיזית מרגיעה יש לו במגרש. הוא גם יוצא יפה מאוד עם הכדור. אני לא חושב שזה במקרה שכל החלק האחורי נראה הרבה יותר שקט גם הוא. בעיקר לוברן שפתאום מצליח להיראות לא רע בכלל ואפילו טוב, וזה אומר המון אחרי מה שראו ממנו לפני זה.

אליסון יכול לתת אימפקט דומה לטעמי. מאז שאני רואה כדורגל מעולם לא היה לכם שוער בקליבר הזה.

נ.ב - מסכים גם לגבי אוקס.

נ.ב2 - מסכים גם עם עצמי.

Coutinho10, oranfu, Big Virgil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

ואן דייק זה לחלוטין המיסינג פארט

15. owen11111 Member

מאז שקושרנו לאליסון אני מנסה לראות קצת משחקים של רומא כשאפשר. הייתה לו תצוגה אחת מאד ״דה חאית״ (מול אינטר אם אני זוכר נכון) - ובאופן כללי הוא נראה שוער מאד מאד מרשים. אם נצליח להביא אותו, למרות שאני מעריך שצפויה לנו תחרות עליו (אני מעריך שריאל, צ׳לסי וארסנל יהיו קבוצות שעשויות לחפש שוערים חדשים בקיץ) - אני לא בטוח אם נצליח לזכות בו.

אגב, מעניין לראות איך קייטה ישתלב בשיטה של קלופ, הבנתי שהיום הוא היה מעולה מול דורטמונד. הבישול שלו היום היה מהלך אול אראונד ברמה הכי גבוהה שיש.
    באיזשהו אופן קישור שכולל: קשר אחורי נורמלי**-קייטה-אוקס - יכול להיות קישור לא רע בכלל בכלל.