המחזור ה-29 בפרמיירליג: Because the Night

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/3/18.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 82. אתה בפיגור 1:0. מה תעשה? תוציא שחקן התקפה ותכניס שחקן הגנה.

https://thumbs.gfycat.com/MintyCorruptFireant-max-1mb.Xxx

2. Sturridge Member

הפסד מינימלי בחוץ 0-1, תוצאה לא רעה לקחת לגומלין.
    אוי זה ליגה. שמישהו יספר לקונטה. דקה 78 חלוץ נכנס, חצי שעה אחרי שצ'לסי בפיגור. חלוץ שני בדקה 89. דיוס מיו.

איפה הידינק כשצריך אותו.

3. Footballover Member

שום דבר שהיינו עושים היום לא יכל לכסות על פערי הרמות העצומים האלה. קונטה פחדן ועיוור אבל לא היה לזה סיכוי מלכתחילה. אם הוא ילך או ישאר (הוא ילך) כבר לא מעניין אותי. אם לא נשקיע כסף, הפער בינינו לסיטי, יונייטד, טוטנהאם וליברפול רק יגדל. לפתוח מול סיטי הזאת עם מוזס, דרינקווטר ופדרו זו בדיחה, אין מילה אחרת.

אין שום טעם להמשיך לראות משחקים העונה. בזבוז זמן מוחלט. הלוואי שתיגמר כבר.

4. Raulito Madridista

אתה רואה משחק של ארסנל, גם אם זה בזווית העין, נדייק - משחק חוץ - ואתה מרגיש תחושת דז'ה-וו עצומה מ-7-8 השנים האחרונות. אני מופתע שלא נמאס להם והם ממשיכים לשחק. ממשיכים באותה הדרך. הדרך של ונגר. לא היה ספק לרגע שהגול של אובאמיינג הוא רק מספר וזהו.

במחצית הראו נתונים של סיטי נגד צ'לסי. אדן האזרד רשם 5 מסירות\נגיעות בכדור - ודויד סילבה 49. אלה פערים מביכים גם בהתחשב במשחק בית של סיטי ושמדובר בשתי נק' קיצון - סיטי מחזיקה בכדור יותר מקבוצת על ממוצעת - בגלל פפ בין היתר וגם בגלל גאונים כמו דה-בריינה וסילבה, וצ'לסי מחזיקה בכדור מעט מהממוצע מקבוצה גדולה. צ'לסי דומה לאתלטיקו רק שמשהו בהגנת הברזל השנה נסדק לדעתי.
    לא יכול לנתח מקצועית משהו לגבי המשחק, שוב, לא ראיתי, אבל בהסתמך על משחקים אחרים, כולל שמינית הגמר נגד בארסה - די עם האזר כחלוץ, די.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אני שונא שגווארדיולה ממש ממש חוגג ניצחונות במשחקים שברור שהוא ינצח אותם. תמות כבר, טינופת.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור מישהו שראה את המשחק בקושי בחצי עין, לא יכול להיות שזה אמיתי נכון?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

מה קרה פה בדיוק?

אגב צריך לבדוק את זה אבל יש מצב מעשי שמשחק ההכתרה של סיטי יכול להיות בדרבי נגדינו בעוד כמה מחזורים.
    אם זה ככה זה יהיה כואב מאוד.

8. Scouser Member

שסיטי מתמסרים בינם לבין עצמם בלי תכלית וצ'לסי מסתכלים עליהם? מה אשמת סיטי שצ'לסי לא טורחת ללחוץ אותם גם כשהיא בפיגור?

9. k_700 Member

קיצר נשבר היום איזה שיא מסירות בפריימרליג אבל אני מוכן לשים שתי כליות ולבלב שהשיא הזה ישבר שוב בדרבי רק שאנחנו נזיע ובאמת ניתן ״הכל״.

10. גלץ Member

האלופה הכי מרשימה אי פעם של הפרמייר ליג? לא הייתה קבוצה שעושה צחוק מהליגה בכזאת צורה לפחות ב20 שנה האחרונות.

11. Andrei Kanchelskis Member

צ׳לסי בעונת 2005.

12. k_700 Member

לא קרוב לזה אני חושב באיכות ההתקפית שיש לסיטי היום ולצ׳לסי של אז.

כל כך הרבה עומק בכל צד של ההתקפה.
    השליטה שלהם בכדור היא אבסלוטית ועכשיו גם ההגנה טופלה.

oFiRzZz, DRORIKO ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה? אתה ראית את פברגאס בוידאו הזה?

אני באמת בחיים לא ראיתי דבר כזה בפרמיירליג.

14. Sturridge Member

אוי ויי. למה ראיתי את זה עכשיו. אני חושב שמעולם לא שמחתי שפספסתי משחק כמו עכשיו.

מצד שני, כשהדקה 74, אתה בפיגור כבר חצי שעה ואפילו המאמן שלך לא עושה שום מאמץ לנסות להתקיף... מה זה משדר?

15. Coutinho10 Member

לא אובייקטיבי ובלה בלה בלה אבל לדעתי ליברפול בכושר הנוכחי (אני לא מדבר על שבוע שבועיים אלא על חודשיים בערך) היא אחת מ 5 הקבוצות החזקות בעולם. קל מאוד להסתכל על הסגלים ולזלזל בנו, הכי קל, אבל בפועל ומה שקורה על המגרש ועל עבודת האימון הנהדרת - שם אנחנו דבר אחר לגמרי.

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל יש מצב שהעזיבה של קוטיניו זה הדבר הכי טוב שקרה לנו, יחד עם התוספת של ואן דייק. (ועדיין זה מהלך מתסכל ומרגיז כי הכסף מהמכירה לא הולך לשום מקום אף פעם חוץ מלקבוצת הבייסבול של fsg.)
    אנחנו אוכלים פה כובע של החיים, אבל לא היה אוהד שלא ציפה לראות אותנו מתקשים מול הבונקרים של הנמושות, לא היה אוהד שדיבר על היצירתיות שהלכה לגמרי.
    עם קוטיניו - כל הכדורים הגיעו אליו והוא היה צריך להושיע.
    בלי קוטיניו - לחץ אדייירר על חוליות ההגנה של היריב קרוב מאוד לשער שלהם בזכות 3 התקפה ועוד 2 קשרים לוחצים בטירוף שמסדרים לנו גולים קלים פעם אחר פעם.

זה פשוט יותר יעיל ושאפו ענק לקלופ ולצוות שלו שפשוט ממציאים ומשדרגים סגנון כדורגל משובח ממשחק למשחק. עם כל הביקורות על ניהול המשחק והחילופים של קלופ, בכל הנוגע ליציאה מהקופסה ומציאת פתרונות הוא מדהים אותי כל פעם מחדש.

מדהים איך כל פעם שיש לנו קבוצה שבכל עונה מזדיינת אחרת מטיילת לאליפות, יש קבוצה היסטורית מולנו. יונייטד של רונאלדו, סיטי של פפ... אני לא יודע איך להגדיר את סיטי של 2014 אבל היא הייתה חזקה כי הדור שלה היה בשיא. סעמק.