המחזור ה-29 בפרמיירליג: Down By The River

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/3/17.

1. k_700 Member

וואללה תוצאה לא רעה בכלל לשתי הקבוצות לדעתי(בטח לא לליברפול ששפכה לאגר ב15 דקות האחרונות).
    כאילו מי שחלם על כאילו מאבק על אליפות עם סיטי התעורר היום.
    אבל בסך הכל ארסנל מפסידה, יונייטד משקשקת מבורו, טוטנהאם אולי תנצח לסיטי יש עוד דרבי שהיא פייבוריטית בו, לליברפול לוח משחקים קל בהרבה משלנו.

יכולות להיות די שביעות רצון מהצ׳ק על התוצאה.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאלנה יצטרך לעשות עם עצמו חתיכת חשבון נפש על הדבר הזה, אני תפסתי את הראש 2 דקות שלמות אחר כך. גם פירמינו היה יכול לעשות פה הרבה יותר, למען האמת היינו שווים פה לפחות עוד שער אבל הסיומת רעה מאוד.

לא מאוכזב במיוחד, זה היה בקלות יכול להיות גם הפסד, באסה שכל היריבות שלנו ניצחו ויונייטד תיאורטית כבר יכולה להיות מעלינו בטבלה או לפחות מאוד צמודה.
    זה היה עוד פאוזה מהמבחן האמיתי שממשיך נגד בורנמות'.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Member

משחק ענק. לאלנה עם החטאה גדולה אבל בהתחשב בהחמצות של סיטי אני לא מרגיש כל כך החמצה על התיקו.
    וינאלדום וצ'אן היו נהדרים, קלאבן ומיניולה גם נתנו משחק טוב בהגנה.
    סיימנו רשמית את המשחקים מול הטופ 6 (ויש עוד דרבי בבית), אם נתאפס על עצמנו אפשר להשיג את הטופ 4.
    אבל על מי אני עובד, יותר קל לנו מול סיטי מאשר ווטפורד בחוץ.

יונייטד אומנם יכולה לעבור אותנו אבל אין לי ספק שהיא לא הולכת להוציא 12 מ12 באיתיחאד, בליין ובאמירויות ומצ'לסי בבית.
    הכל תלוי בנו בקטע הזה.

4. Big Virgil Member

כשאתה רואה משחק שיכל להיגמר 4-4 או 4-0 לכל אחד מהצדדים כמו שהוא נגמר 1-1 אתה יודע שזכית לכל הפחות לבידור משובח. מי שקשה לו להנות מכדורגל עם הגנות גרועות לא צריך לראות את הליגה האנגלית, זה הטריידמארק של הליגה העונה.

5. oranfu Member

קלאבן היה טוב? אם החלק האחורי שלנו עולה באש אני לא משתין עליהם בשביל לכבות את השריפה.

אמרה ווינאלדום היו טובים, הייתי אומר שלאלאנה גם אבל על החמצה כזאת אני נותן לו אפס (וזה שלסיטי היו החמצות גדולות לא משנה בכלל). לא יכול לציין אחרים לטובה.
    קוטיניו ופירמינו נראים רע כבר תקופה אבל אין לנו באמת שום אופציה לחילופים וזה ביזיון עצום של המועדון.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת אני לא מבין למה אנשים עדיין מופתעים וממשיכים לבוא בתגובות האלה אחרי כל משחק בין שתי הקבוצות, את התגובה של EO11 ראיתי פה אחרי סיטי-ליברפול בכל אחת מה3-4 שנים האחרונות. מדובר בשתי קבוצות שלא יודעות להתגונן ולשחק על תוצאה ובדרך כלל עם הגנות רעות, אלה קבוצות שחיות ומתות על החרב, כשזה נוגע למשחקים שמבטיחים בידור לנייטרלים והתקפי לב לאוהדים אין הרבה באנקרים טובים יותר בפרמיירליג מהמפגש הזה.

זה כבר חלק מהנוף של הפרמיירליג, תנו להנות בשקט.

Mellow29, k_700 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

בסדר, יש כאלה שמעדיפים לראות את הדרבי המילאנזי עם 2 וחצי בעיטות לשער כל המשחק. עניין של טעם.

ולא צריך להגזים, לא כל הקבוצות באנגליה ככה. פה זה פשוט גם 2 הקבוצות הכי התקפיות וגם 2 ששחקני ההגנה שלהן ברמה מאוד מאוד נמוכה.

8. JohnTerry26 Member

כנראה זה מפתיע אנשים ששנה אחר שנה הקבוצות העשירות האלו לא מצליחות לסדר את ההגנה שלהן.

גם אני נהנתי אבל יש מקום לציין את הכשלים של הקבוצות שמובילים למשחק פתוח כזה.

Sir Alex Ferguson ו-WellNeverDie אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

ליברפול לא מצליחה לסדר את ההגנה שלה 27 שנים. סיטי כן מפתיע לאור הסכומים העצומים שהוציאו על חוליית ההגנה.

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פעם אני מופתע מחדש כמה אפשר להיות מותש אחרי משחק שאתה רואה בטלוויזיה...

@alexshw
    שמע מילא לרדת עלינו אבל לשכוח את ההגנות שבניטז העמיד פה ב5 שנים שלו כמאמן זה ממש מוגזם.

11. Scouser Member

קלאבן היה סבבה לגמרי, בגול אני יותר מאשים את מילנר שנתן קילומטר פנוי לדה ברוינה לתת קרוס כאילו אין לו את הקרוסים הטובים בעולם.

כשאתה מחמיץ גול בטוח בדקה 70 ומשהו ואז היריבה מגיעה נגדך ל2-3 מצבים מעולים לשער בדקות הסיום אתה מרגיש יותר טוב עם התיקו. זה לא היה רחוק מהפסד כואב בתוספת הזמן, אז אני אסתפק בתיקו. בסוף מה שיכריע את העונה שלנו זה לא ה2 נקודות האלו, אלא כל המשחקים מול הקטנות שעוד נשארו לנו ואנחנו בדרך כלל מחרבנים בהם.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן אה?
    https://www.whoscored.com/Matches/1115396/Live

אבל היי, כל האיטלקים בונקריסטים!!!!!

13. alexshw Member

אולי שנתיים. כן התעלתם איתו באירופה כי הוא מאמן גביעים טוב וידע להעמיד את כל הקבוצה בצורה טקטית טובה. וכן אני הערכתי מאוד את ריסה ובמיוחד הופיה. אבל זה לא מספיק. מעט מדי.
    מקרא אף פעם לא תפסתי בלם גדול.

14. oranfu Member

ממש לא סבבה. אני מצטער, השחקני הגנה האלה פשוט פח. בלם סביר לא אוכל את הגול הזה מאגווארו. הוא פשוט כל כך איטי (וגם לא מסוגל לקרוא משחק) אז הוא אשם. כמובן שגם מילנר הוא אחד ה"מגנים" החלשים בליגה. הוא גרוע בהכל חוץ מלקחת פנדלים.

אני מסתפק גם, זה לא העניין.

אין מה לקחת קשה את התגובה על הליגה האיטלקית. כשהייתי ילד אהבתי מאוד לראות את המשחקים בליגה הזאת אבל כבר איזה 15 שנה שאני לא מסוגל כמעט לראות שם משחק, משעמם אותי מאוד. אני לא מסוגל להינות מהכדורגל הזה כמו שאני לא אוהב את הטיקי-טקה. עניין של טעם.

ההגנה תחת בניטז היתה טובה, אבל היינו גם דיי הגנתיים. כגע אנחנו מאוד מאוד התקפיים אבל גם יש שם שחקנים של ליגה שוויצרית. אשמח לראות אותנו מעמידים חלק אחורי שלא עלה כולו 16 מיליון פאונד סה"כ.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובדתית זאת הייתה הגנה טובה מאוד, גם אם אינדיבידואלית אתה לא מחזיק מהשחקנים. לא יודע איך אפשר להגיד שלא.
    אפשר להגיד הרבה דברים על בניטז, אי אפשר לקחת ממנו את העבודה הטקטית שלו ואת העובדה שהוא העמיד הגנה חזקה, זה לא עזר לנו הרבה בליגה אבל זה היה קיים.

oranfu אוהב/ת את זה.