המחזור ה-29 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏9/3/06.

1. Rudess Member

כצפוי, טוטנהאם מפסידה,בלקבורן ובולטון מנצחות, ומחר ארסנל חייבת לנצח את הבונקר של ליברפול.

2. George Best Member

בלקבורן חוזרת לחיים, בסך הכל נקודה מארסנל.
    מחר צפוי משחק די אפור בהייבורי, ליברפול נראה לי תבוא להוציא תיקו.

3. לא מצאתי כינוי Member

משחק אדיר של בולטון היום.
    חזון אחרית הימים לראות את בולטון מבקיעה 4 שערים במשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx.
    המגינים של בולטון הם פשוט תענוג לעיניים,אובראיין ממשיך לשחק מצויין ועל גרדנדר אני חושב שאין הרבה מה להוסיף.
    בן חיים סך הכל היה דיי טוב וחוץ מטעות אחת קטנה שהוא מסר את הכדור לא משהו הוא היה יציב וטוב,שגם ג'הידי היה לא רע במקומו של ברונו אנגוטי.
    יאנקפולוס ואוקוצ'ה הראו גם הם משחק טוב מאוד.
    סה"כ משחק טוב מאוד,נקווה שזה לא יהיה אירוע של פעם בשנה לראות את בולטון כובשת רביעיה.

4. Robin Member

מצטער אבל אין שום דבר בבולטון שהוא תענוג לעיניים.

5. THE STRETFORD END Member

אני לא זוכר מחזור עם כל-כך הרבה שערים מדהימים!!!
    אברטון,ביטי בהקשתה נהדרת מעל השוער מצד ימין לשמאל,בשער השני מקפאדן מקבל כדור,עוצר על החזה,מתקדם ובוולה לחיבור.
    צ'לסי,שגלאס לוקח ימינה ובבעיטה אדירה לפינה הרחוקה לרשת של רובינסון(דקה 90).
    פומפי,מנדס מגיע לריבאונד מכדור קרן,מתקדם ובום לחיבורים של שיטי(דקה 90).
    בולטון והשער ה 4 של פדרסן עם השפיץ לחיבור.
    ואולי היפה מכולם של קאמרה מוויגן,וולה לחיבור הרחוק בסיבוב.

ויש עוד את המשחקים מחר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

6. Rudess Member

נראה לי מחר 1:0 קטן לארסנל על ליברפול.

7. לא מצאתי כינוי Member

מה עם ההגנה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    סך הכל בולטון קבוצה דיי אפורה ומשעממת זה נכון,שמשחקת הגנתיאבל היום הם שיחקו בהחלט טוב מאוד,שההגנה שלה שידועה ביציבות שלה הייתה מצויינת -שהמגינים אובראיין וגרדנדר הצטיינו גם גם בעלייה להתקפות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/06
  8. cityblues beter dead than red

הלו למך,אתה שם לב מה אתה כותב?
    אם אתה רואה קבוצות רק בגלל הגנה,עדיף שתפרוש לך לליגה האיטלקית.
    תעזוב אותנו מבולטון המחורבנת שלך.

9. לא מצאתי כינוי Member

כנראה שהבנת אותי לא נכון.
    אני בכלל לא אוהד בולטון,ודיי שונא כדורגל הגנתי.
    נתתי מילה טובה לבולטון ששיחקה היום גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפתית לדעתי. ותוך כדי זה הדגשתי שהמגינים עשו היום עבודה התקפית טובה גם.
    ככה שאני חושב שההתקפה שלך עליי הייתה מיותרת לגמרי,כי אין מישהו לדעתי יותר ממני שאוהב כדורגל התקפי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/06
  10. KirkH Member

יאללה דחיל ראבאק, עוד פעם עם השטויות לגבי בולטון?

הם משחקים כדורגל הגנתי וכובשים את אותה כמות שערים שהשיטי כבשו. הם שיחקו באירופה. התקציב שלהם שליש מזה של התכולים. הם במאבק על המקום הרביעי.

אז הם יוצאים מנקודת הנחה שכדורים חופשיים על שלל הסוגים שלהם הם אחד הכלים האפקטיבים לכיבוש שערים. מה, הם טועים?

הם נלחמים על כל כדור לא פחות מהשיטי. בריבוק הם תוקפים ולוחצים את היריבות שלהם לא פחות מאשר השיטי בחללית. אז הם מגביהים כדורים... מה עדיף מסירות חסרות תכלית במרכז המגרש?

11. cityblues beter dead than red

אל תתחיל איתי גם אתה.
    אני כמו מרבית חברי הפורום פה שונאים לראות את בולטון וזו תכלית הויכוח.
    השיטה שלהם עובדת?כן,היא עובדת יפה מאוד אך היא מרחיקה כל צופה פוטנציאלי מהליגה הנהדרת שלנו.
    אם אתה נהנה מהם זב"ש,כנראה שלביג סאם יש עמית בלונדון.
    עכשיו ,עזוב אותי יש לי את וילה על הראש.
    דחיל ראבאק.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה ארגונית בולטון הצלחה מסחררת. מבחינה טקטית הם מכה רצינית לליגה. גם כשהם מביסים זה מגיע ממספר מצבים מצומצם, המערך שלהם אפרורי לגמרי וכולל בדרך כלל חלוץ שיכול לדחוק כדורים שנהדפים משני יוצרי המצבים היחידים בקבוצה - סטליוס ג'יאנקופולוס וקווין נולאן, שגם הם לא בדיוק רונאלדיניו.

13. Robin Member

גם אוקוצ'ה יוצר מצבים אבל עם כל הכבוד לככככככלללללללללל מה שקירק אמר, הם עדיין גועל נפש ובושה למשחק ולליגה האנגלית.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקוצ'ה בקושי משחק העונה, הוא כבר לא שחקן הרכב.

15. Hammers Fan Member

תגידו מה שתגידו, אבל בולטון שיחקה היום כדורגל פנטסטי, לא כדורעף ולא נעליים. כדורגל שוטף על הקרקע, שהתאפיין בהמון טכניקה מצידם של אוקוצ'ה, ואז-טה וסטליוס. עם כל הסלידה מביג סם, האנטיפתיות שלו וחוסר האטרקטיביות של בולטון כמועדון אפור שלא מושך מספיק אוהדים, מדובר בקבוצה מתואמת, מנוסה וכן, גם אחת שיודעת לשחק כדורגל "סקסי", שראויה למיקום היציב שלה בצמרת. צאו מהסרט שהוונדררס קבוצה של בעט ורוץ.

פארדיו החליט לשמור את האסים למשחק הגביע ביום רביעי (שלאחר המשחק היום אין לי ספק שנפסיד בו, כי הובסנו באופן טוטאלי בדו-קרב הפסיכולוגי היום אחה"צ) ושילם מחיר כבד. פרדיננד נראה די אבוד במרכז הקישור, אליוט וורד נזרק לגוב האריות מוקדם מדי במרכז ההגנה, שון ניוטון הוא לא יוסי בניון (שמהרגע שנכנס איזון את המשחק לחלוטין) וחסרונם של ריאו-קוקר, מרלון הרווד ודין אשטון הורגש באופן חריף במיוחד.

רצף של תשעה משחקים ללא הפסד (בינהם שבעה נצחונות) היה חייב להסתיים במוקדם או במאוחר, חבל שהוא הסתיים בצורה כזו. עדיין גאה להיות פטיש, במיוחד ש6,000 האוהדים שלנו בריבוק היום שרו באבלס בפול ווליום גם כשהיינו בפיגור של שלושה שערים ושיחקנו זוועה.