המחזור ה-29 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/3/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא משחק גדול, אבל מספיק טוב כדי לעשות את זה בלי התקפי לב. הקהל של בלקפול היה נהדר היום, רק על העידוד היה מגיע להם את שהער שכבשו, ובדקות האחרונות בכלל לא היו רחוקים מלהבקיע עוד אחד. היה עידוד נפלא, גם של הקהל שלנו, ובכלל, אווירה מדהימה היום לכל אורך 90 הדקות.

ניצחון חשוב מאוד, כדי להיכנס לאיזשהו רצף של ניצחונות, וכדי שטוטנהאם תראה את הגב שלנו קצת. דרוגבה נראה לא טוב, השפת גוף שלו לא חיובית, הוא לא הולך ראש בקיר, הוא לא מתעצבן בצורה דרמטית, אבל אחרי 5-6 שנים בערך, אני יכול לזהות שלא מתחבר לו, שלא נוח, אני מקווה שהחיבור בהמשך ישתפר, שהשיתוף פעולה עם טורס יניב תוצאות ושיהיה להם יותר קל, זה רק עניין של זמן ואימונים. סוף סוף אנצ'לוטי הפיק לקחים ועשה שינוי מתבקש בהרכב, מאלודה היה צריך לרדת, ז'ירקוב היה צריך לפתוח, וטוב מאוד שזה קרה, הרוסי היה בסדר גמור, פעיל במשחק שלנו, בסדר גמור.

2. Rudess Member

"קשקשן, דמגוג, לא מבין"... נו טוב מה חדש אצלך, אתה הרי לא מסוגל לקבל דעות שונות משלך וחושב שרק דעתך היא הנכונה והקובעת, שיבושם לך.

3. THE STRETFORD END Member

רודס

בוא תוכיח לי שאתה לא קשקשן.
    בוא תספר לי על אילו משחקים ראית של יונייטד ושל סמולינג,נגד מי ומה ראית שכך-כך לא הרשים אותך בו.
    קדימה,תכתוב כדורגל,למה הודעה שלישית אתה ממשיך להתחמק מהתכ'לס?