המחזור ה-29 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/3/11.

1. Gass12 Member

תקשיב סופרמן. נשדדנו ונגזלנו בגשר איך חולקין ואין עוררין.
    זה המשחק וזה הכדורגל פעם אתה דופק פעם נדפק. איפה אתה מוצא פסול בשמחה לגטימית על אובדן נקודות של היריבה שלנו שנשדדה גם כן?
    אוהדי ליברפול וארסנל רוקדים כאן על כל דבר שלילי שקשור אלינו.
    תיכף תאמר שאסור לנו לשמוח לאידם? מותר ואני לא סופר ליצנים כמוך.
    כי ממילא התרגלתי שאנחנו הטובים וכל שאר העולם שונאי יונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/11
  2. alexshw Member

גאס, אז מה חדש. עונה חדשה, אבל בארסנל הכל ישן.
    הם בוכים על שיפוט וביונייטד לוקחים תארים. נקווה שהמסורת תמשך.

ארסנל הייתה צריכה לעשות 3:0 קליל גם אם השופט היה מצטרף לסנדרלנד כשחקן 12.

עלק, שיפוט. לאוהדים כאלה באמת מגיע מאמן בכיין וגונב דעת כמו ונגר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  3. Gass12 Member

תשמע אני בהחלט בד"כ משתדל לא לרקוד על הדם.לא נכנס לפורום של קבוצות יריבות.כי אני דוגל במשפט אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך.אבל בדיון המחזור
    באופן קבוע כל שבוע ישנם כמה (כל מי שהוא לא משלנו)צוררי יונייטד שהשנאה מעוורת אותם ומוליכה אותם בדרך של "אנחנו בעד כולם רק לא יונייטד."...לכאלו אני מאחל שהשנאה הזו תחזור אליהם בהפוכה.

4. the white pele Member

ברוסי :aaa8:

5. Ian Wright Member

אני לא יהיה צבוע. שמחה לאיד היא מובנת מאליו ולא התלוננתי על זה בכלל אבל ברגע שראית שרשמתי את המילה 'ליצן' עלה לך הפיוז כנראה. התלוננתי על זה שאתם לכאורה מתלוננים על שיפוט או שאתם נותנים את ההרגשה שאתם מקופחים בצורה כלשהיא. אז יש אנשים כמוני שחוץ מאוהדי יונייטד חושבים שדווקא אולי כן היה פנדל על ז'ירקוב וגם אם לא זו לא הייה החלטה כזאת נוראית כמו שאתם אוהבים לצייר. אתה באמת משווה את זה לכמות הפאשלות ששופטים עשו לארסנל ולקבוצות אחרות בליגה?

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שלוש נקודות חשובות מאוד, באצטדיון לא קל מול קבוצה שמבחינתי הפתעת העונה יחד עם בולטון.

במחצית השניה נראנו הרבה יותר טוב, בעיקר בדקות האחרונות, בהן יכלנו להבקיע לפחות עוד שלושה שערים. להוציא את הפאשלה ההגנתית בשער שספגנו, ההגנה היתה במיטבה, בעיקר דיסטיין שהיה התחנה האחרונה. ארטטה חזר לעצמו עם ניהול משחק נהדר, רק שימשיך כך. מחמאות למויס שפתח במערך התקפי, בתקווה שזה יקרה גם ברביעי מול ברמינגהאם. אנו במרחק של 3 נקודות מהמקום השישי, עם משחק חסר (כמו גם לליברפול, בהצלחה ליונייטד!). פתאום היעד נראה קרוב, אך אם לא ננצח את ברמינגהאם בגודיסון, לא עשינו כלום.

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/399x275/mar_11/OHUMPH_050311_165552_0_0383_r688158.Xxx

התיקו של ארסנל לדעתי סתם את הגולל וניפץ את האשליות של חלק מאוהדי התותחנים. לא שחשבתי שהם מסוגלים לאיים על מנצ'סטר יונייטד, אך תאורטית זה היה אפשרי. את זה אני אומר גם בהנחה שמנצ'סטר יונייטד תאבד נקודות מול ליברפול. יום הולך ויום בא וארסנל נשארת נאיבית שכמותה.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס מיציע ג' מסביר לנו על אהדה... אוי זה נהייה מצחיק יותר מרגע לרגע.

הייתי אומר לך שוב מה אני חושב עליך אבל לפי ההודעות שלך נראה לי שנענשת מספיק בחיים.

סטיבי ג'י - מסכים איתך לגמרי. הרצחת וגם ירשת. מגוחך.

8. Lipton Member

ושוב טופימן לא קשור לכלום. סע סע לגודיסון חבר.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני אשמח לעשות זאת, אם תממן לי כרטיס.
    אני לא בא במטרה להקניט, האמת לפעמים כואבת, אין מה לעשות.

10. THE STRETFORD END Member

הפתטיות של חלק מאוהדי ליברפול וארסנל פה בפורום זה משהו מטורף,
    היה משחק של ארסנל ודבר ראשון שיש להם לכתוב עליו זה יונייטד ושופטים...

הלוואי ויפתחו פורום נוסף,כזה שיתאים לרמה שלהם,רמת הגנון
    וכזה שאפשר יהיה לדבר כדורגל.

11. StevieG Member

מה יש לך מטופימן,זה דיון המחזור ואברטון השתתפה בו(הייתי מעדיף שהוא יגיב יותר בדיון הליגות הנמוכות, אבל זה מה יש), וגם אם דיון על אברטון לא מעניין אותך, כמו שהוא לא מעניין אותי, תתעלם. בשביל מה ההתגרות הזאת?

12. Lipton Member

מסכים איתך לגמרי, אבל אברטון וארסנל לא קשורות אחת לשניה כל כך, ואתה מתעב אותנו כמו אחרון אוהדי טוטנהאם. זה בגלל שאנחנו קורעים אתכם כל משחק, לא?

13. StevieG Member

הייתי רוצה לדבר על כדורגל, באמת, אבל מה שקורה בליגה הזאת זו בדיחה. בדיחה של שיפוט, שמתעלם מתקיפות פיזיות ללא קשר למשחק, כפי שאמרתי מוקדם יותר, שנותן עדיפות לקבוצה אחת מסויימת בליגה, שאין בו אחידות על שריקות ושיותר מדי משחקים מוכרעים על שיפוט.

הייתי רוצה להתייחס לכדורגל, אבל הגיעו מים עד נפש.

14. Gass12 Member

אני לא משווה כי עניין טעויות השיפוט הוא לא מתמטיקה צרופה. ואי אפשר למדוד את זה מבחינה כמותית ומבחינה של כמה הטעות הייתה קריטית לתוצאה הסופית.אין לי שום ספק שנגזלתם. כפי שאנחנו נגזלנו בשורת החלטות אומללות שנראו תמוהות בעליל (באנדרסטייטמנט).. מותר לך לבכות כפי שמותר לי.
    אני דווקא בוחר להדגיש צד אחר. אני לא מונע על ידי נגטיביות. אני יודע לפרגן לארסנל כי אני באמת ובתמים חושב שהם בנו קבוצה נהדרת העונה..
    מה שאני מנסה לומר שאפשר לאהוד את הקבוצה שלך וגם לקוות ולייחל להפסד היריבות זה לגטימי ומובן.אבל כשאתה רואה בעליל שנאה כ"כ עזה שלא קשורה לכלום ואתן דוגמאות. שיטי רצה לאליפות? לא! ליברפול רצה לאליפות? לא!
    מי הראשונים לקפוץ כאן כמו ויזתא וחרבונה ביחד?על כל פיפס שקשור בנו? תמיד תמיד סטיבי ג'י ואיסטלנד...
    במחשבה נוספת אני מבין את הצורך הפסיכולוגי שלהם להתעסק בנו.
    כי אין להם באמת קבוצות לאהוד.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טופימן, בבקשה תתעלם מליפטון וההודעות המטומטמות שלו, אין שום בעיה עם מה שכתבת לכל אוהדי ארסנל הנורמלים כאן.

ומזל שסטרטפורד מסביר לנו על רמת דיון... אותו אחד שבטוח שליברפול ויתרה על משחק כדי לדפוק את יונייטד... צביעות של אוהדי יונייטד VOL 3520958