המחזור ה-29 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/3/11.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משנה לשנה זה הופך ונהיה עצוב יותר, נותר לי רק לרחם על חלקם.

2. alexshw Member

אל תדאג, לפי המנטליות של הקבוצה שלך, החל מבעוד שבוע לונגר ישארו חודשיים שקטים לבכות על שופט ולהטיף לכולם מוסר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  3. Ryan Giggs11 Member

פשוט לא ייאמן איך עוד דיון מחזור שבו יונייטד אפילו לא השתתפה עדיין נהרס ומדובר פה על כמה מנצ'סטר יונייטד נהנת מהשופטים.

4. George Best Member

האמת?ביום שהם יפסיקו אני אהיה מודאג, כי כנראה שזה יסמל איזשהו שינוי במידת השנאה והקנאה כלפינו.
    זה אומנם מעצבן אינסטנקטיבית, אבל עושה טוב על הלב אחרי שלוקחים נשימה ארוכה.

5. StevieG Member

יונייטד אולי לא שיחקה עדיין, אבל רוחו של פרגוסון ריחפה מעל המשחק באמירויות היום. התסכול של אוהדי כל הקבוצות בליגה מהשיפוט במשחקים של יונייטד ובמשחקים של יריבותיה הולך וגובר. זה מדהים איך ההחלטות שיפוט מסתדרות ב90% מהפעמים עם האינטרס של יונייטד. אין קבוצה בליגה שנהנית יותר מהטעויות שיפוט כמו יונייטד, ואף אחד פה, כולל אוהד אברטון הזה פה, לא יוכל להכחיש את זה.

6. alexshw Member

ברור, פרגוסון גם משבץ שופטים. ובכלל הוא נמצא בכל משחק של היריבה, בועט בדלת וצועק גלורי גלורי מאן יונייטד, כדי להפריע לתדרוך לפני ובמחצית וכדי להלך אימים על השחקנים.

7. George Best Member

מסכנים הפולנים, גם אחרי מה שעשו לנו בשואה לא מגיע להם לקבל לשטחם ליצן שכמוך.
    אין לך מושג תהיה מחמאה.

8. Gass12 Member

http://www.realovercoming.com/eshkol_site_....aspx?code=1654

9. Muurad Member

לגבי ארסנל, תרשו לי לצטט את צ'רלס בארקלי שתמיד אומר

"They're not contenders - they're pretenders"

גילוי נאות - לא ראיתי את המשחק אז תחסכו ממני את העליהום השבועי, אבל אין מה לעשות - שורה תחתונה יש להם הזדמנות לצמצם את הפער מיונייטד והם עוד פעם בועטים בדלי, בבית שלהם... פשוט אין להם את זה, עד שהם יוכיחו אחרת.

10. GiladG2 Member

יש תרופות נגד מרמור. קוראים לזה "תארים".

רמה של טוקבק בוואן, לא משהו חדש. הלוואי ובמקום לזרוק דברים לאוויר היית יכול לגבות את השטות שאתה מוציא מהמקלדת לנתונים אמיתיים. כי ארסנל, צ'לסי, ליברפול, או כל קבוצה אחרת לעולם לא נהנו מטעויות שיפוט. אבל זה בסדר, כמו שאריאל אמר, כשלא נראה הודעות כמו שלך המצב יהיה באמת מדאיג.

11. Andrei Kanchelskis Member

סטטיסטיקה מעניינת לקראת המפגש מחר מול ליברפול באנפילד:

מאז שהוקמה הפרמיירליג ב-1992 השיגה ליברפול שלוש פעמים (בנפרד כמובן) שני נצחונות רצופים ביתיים על מנצ'סטר יונייטד:זה קרה בעונות 96-95,בעונות 2002-2001, ובשנתיים האחרונות. בשתי הפעמים הקודמות בהן ניצחה אותנו ליברפול פעמיים ברציפות ניצחנו באנפילד בשנתיים שאחרי ההפסד פעמיים ובאותה תוצאה בדיוק! בעונות 98-97 ניצחנו אותם פעמיים 1:3 ובעונות 2004-2003 ניצחנו אותם פעמיים 1:2,ללא ספק נתונים מדהימים!.
    כמו כן בפעם נוספת בה השגנו שני נצחונות רצופים באנפילד(שלא באו אחרי הפסד שלנו שם)ניצחנו שם פעמיים ברציפות 1:0! חח חתיכת שיוויון יש בין כל הניצחונות הכפולים שלנו שם.

הסטטיסטיקה אומרת שבמפגש הקרוב אנו צריכים לנצח את ליברפול באנפילד וגם במפגש בעונה הבאה באותה תוצאה בדיוק, הלוואי וההסטטיסטיקה שוב תהיה לטובתנו ונשיג ניצחון בדרך לאליפות!.

12. Ryan Giggs11 Member

StevieG,
    דיי אתה פתטי בחיי, "רוחו של פרגוסון ריחפה מעל המשחק".

George Best,
    האמת שאני בהחלט מסכים איתך.
    האליפות תהיה מתוקה הרבה יותר אם נזכה בה.
    אחח הלוואי ננצח מחר משערוריית שיפוט באנפילד, ככה גם מחר אני אהנה מהתגובות של כל השונאים פה.

13. Ian Wright Member

זה כבר נטו אשליה שלך ואולי של חלק מאוהדי ארסנל. התלונה היחידה שלי היא שאוהדי יונייטד לא יכולים להתלונן על שיפוט כמעט אם בכלל ובטח שלא להשוות את מה שהלך בגשר לעומת מה שקרה לארסנל היום.

אנחנו לא נפסיד את האליפות ליונייטד בגלל שופטים או פציעות. אנחנו פשוט לא טובים מספיק ואם אחד מאיתנו יתלונן על פציעות זה יהיה פשוט מגוחך כי יונייטד עברו לא פחות פציעות מאיתנו ואולי יותר. שחקן מפתח(ולנסיה) שלהם נפצע לכל העונה ויש משחקים שהם בכלל משחקים עם קשר במקום שחקן אגף.

ואני לא אומר שאני לא שונא את מנצ'סטר יונייטד. זו הקבוצה הכי שנואה עליי באנגליה והיא כנראה גם תישאר כזאת אז אין לכם מה לדאוג.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    סוף סוף הודעה אחת נורמלית בדיון הזה.
    כל כך קשה לכתוב הודעות כאלו מבלי להתלונן על שיפוט משחק אחרי משחק?

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרזי - זאת היתה הכוונה, יונייטד פעם אחת נדפקה מול השופט והאוהדים שלה פה מאז מציירים תמונה כאילו הם כל הזמן נדפקים (קיי 700 אפילו רשם שפעם אחר פעם הם מפסידים בגלל השיפוט, שלא לדבר על סלבי), והיום עוד מגיעים ורושמים שכמו שהם נשדדו, ככה גם אנחנו... בקיצור כל העניין הזה היה הזוי ובגלל זה הכל התעורר.