המחזור ה-29 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/3/11.

1. ArsenalFan Member

אפרופו שופטים, הכניסה המופרעת של ריצ'רדס ברגל של שחקן וויגן (לא שמתי לב מי זה היה) - לא אדום, אלא אדום מהבהב ובוהק. זו הדרך היחידה לעקור את ה"תיקולים" האלה מהשורש, שום קשר לכדורגל.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער בסטמפורד ברידג' בעונה שעברה מבעיטה חופשית שלא היתה והשער של דרוגבה באולד טראפורד מנבדל של שני מטר לא ממש עשו לנו טוב במירוץ האליפות הקודם, למי ששכח. אבל ככה זה, את הדברים שקורים נגד יונייטד ממעטים לזכור. ראיתי היום כתבות בעיתונים באנגליה שעדיין מדברות על הסיפור של קלאטנבורג ורוני. על אטקינסון... לא כל כך...

זה לא אומר שיונייטד לא נהנית משופטים יותר מאשר סובלת מהם - בוודאי שהמאזן הוא לטובתנו יותר מאשר נגדנו. ובכל זאת, לחשוב שכאשר קוון מרים דגל לנבדל נגד ארשאווין הוא חושב משהו מעבר ל"זה נראה לי נבדל ברור" - וטועה - זה פתטי. אם סר אלכס היה מגיע לרמה כזו של השפעה, היה צריך לקחת לו את תואר הסר - ולהכתיר אותו למלך בריטניה.

3. THE STRETFORD END Member

המתוקל ע"י ריצארדס היה טום קלברלי ולטעמי,צהוב ולא יותר.

4. eastlands Member

דויד סילבה. גאון!

5. StevieG Member

חחחח תיכף תגיד לי שהוא בכוונה בעט לשם ובכח המחשבה בלבד גרם לכך שאל חאבסי ייפתח את הרגליים והידיים, נכון?

פוקס.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהחבר'ה שכל פעם שאנחנו מנצחים משחק גדול באים ומזבלים לנו את המוח על איך הפסדנו בכוונה את המשחק נגד צ'לסי ויוצאים עם הקנטות כמו "רואים מה קורה כשמתאמצים ולא מפסידים בכוונה" באים ומטיפים לאחרים על רמת הדיון וכמה הם מורידים אותה, זה באמת ההגדרה של צביעות במילון.

כל הדיון על השיפוט הוא מעורר רחמים ויש יותר מדי קיצוניות, פרגוסון ויונייטד לא קונים שופטים, אני כן מאמין ששופטים מסוימים מפחדים מהתגובה של פרגוסון לאחר המשחק וזה לפעמים (דגש על לפעמים) משפיע ואז האצבע קצת יותר או פחות קלה על ההדק, אבל זאת אחריות של ההתאחדות. מעבר לזה כולם נדפקים משופטים, מבלקפול ועד יונייטד בעצמה, זאת המציאות בכדורגל היום ובאמת לא יאומן שבכל דיון מחזור שני נשרפים מינימום 2-3 עמודים שלמים על שיפוט אצל יונייטד, גם כשהיא אפילו לא שיחקה עדיין. אתם פשוט דיסק שבור.

חבל לי שארסנל לא ניצחה היום, זה כבר הפך לדפוס אצלכם העונה לאבד נקודות כל פעם שיש לכם הזדמנות לסגור פער או לעלות למקום הראשון, חוסר מזל, חוסר איכות, בעיות במנטליות (חסרים לכם שחקנים שבמצבים כאלה יודעים לקחת את הקבוצה על הגב ולנצח גם בצורה מכוערת ואי אפשר להכחיש את זה, כאוהד ליברפול אני אתן כדוגמא את ג'רארד למרות שזה לא ממש תקף אליו בשנתיים האחרונות), לא יודע, זה המצב, רק הלוואי שנפסיק לשמוע את אותם אנשים טוחנים שבוע אחרי שבוע את הקלישאות על הלוזריות כי גם הם נשמעים כמו דיסק שבור ואיכשהוא אף פעם לא נראים באיזור כשארסנל מנצחת.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ענק.

8. A. Arshavin Member

לא חושב שחסרים בסגל. אני מאמין שססק, רובין, ווילשייר (למרות הגיל) ואפילו בנדטנר, שמי ששכח בעונה שעברה החזיק אותנו מחזורים שלמים לבדו מעל המים ושמר את תקוות האליפות עד הרגע האחרון, הם כאלה שכן מסוגלים לקחת את הקבוצה על הגב, הבעיה ששני הראשונים באופן קבוע העונה ובעונה שעברה לא משחקים במשחקים החשובים שבהם צריך מישהו שינהיג וייקח על הגב את הקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  9. קינג לדלי Member

הופתעתי מאוד מוויגן ובסוף כשדזקו איבד כדור שלומיאלי הייתה לי הרגשה שסיטי ישלמו אבל החמצה גדולה של הבחור האירי גמרה את המשחק הרע הזה של סיטי עם שער מצחיק וניצחון סופר חשוב.

אם לא ננצח מחר בוולבס זה יהיה קשה אבל אם כן אנחנו נחזור לעניינים חזק.

אגב,לא ברור למה אנזוגבייה לא עלה ולמה דווקא מוזס יצא.

לפעמים מאמנים הולכים נגד עצמם.

והוייה צדק,וילה במאבקי תחתית...

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  10. eastlands Member

אין לי כוחות נפשיים למשחקים כאלה, בדקה ה94 קרסתי ראיתי שוויון, טוב נגמר יששש! הקהל הנפלא שלנו השתגע משעמום וגם הוא לא הצליח להעיר את המתוקים, סילבה גאון כדורגל עצירת הכדור היום על הקו מבעיטת שוער נדיר! נייגל מברוק תחזור לרצוח דחוף באמצע! זהו נוסעים לקייב ובראשון רידינג כל העונה רק מתחילה, 45 אלף! אוהב אתכם

11. ELIRAN767 Member

נקודות סופר חשובות שלנו,למרות יכולת מזעזעת במחצית השניה העיקר שנצחנו. עכשיו הפנים לקייב.

12. StevieG Member

אגב, בשקט בשקט חלפו מתחת לרדאר כמה משחקים דרמטיים.

פולהאם ניצחה את בלקבורן 3-2 בדקה ה89 משער בכורה העונה של בובי זאמורה שחזר מפציעה בפנדל. דמיאן דאף הוסיף צמד לפולהאם והוילט ושער עצמי של האנלי הבקיעו לבלקבורן.

בולטון גם כן ניצחה 3-2 את אסטון וילה משער מאוחר של קלאסינץ', אחרי שפיגרה פעמיים משערים של בנט ואולברייטון ובמצב של 2-1 לטובתה, אסטון וילה עוד החמיצה פנדל. את שני השערים הראשונים לזכות בולטון כבש הבלם גארי קייהיל.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

והתחתית לוהטת יותר ויותר, כשניוקאסל במקום התשיעי רחוקה 6 נקודות מהקו האדום. ברמינגהאם שחשבה שהיא מסתדרת עם שני ניצחונות לאחרונה מתחת לקו האדום (עם גביע הליגה ושני משחקים ביד), בלקבורן ואסטון וילה גם כן שוב מסובכות, סטוק רק במרחק 4 נקודות מהמקום ה-18. עשרה מחזורים לסוף אין יורדת ברורה, אין שורדת, הכל יכול לקרות שם. מטורף.

14. cityblues beter dead than red

לא משחק שארצה לזכור,שער שנכנס באמת בפוקס למרות שסילבה גאון...
    ההחמצה בסיום של הילד מוויגן הורידה לי שנתיים מהחיים.

הקהל באמת השתולל בכדי להמריץ את השחקנים אבל בשידור של רמי וויץ הודיעו לנו..."שימו לב-הקהל של סיטי מסתובב בהפגנתיות להביע מחאתו על המשחק" אף אחד לא עידכן אותם שזה חיקוי של הריקוד הפולני של פוזנאן שרץ אצלנו בדאחקות כבר 3 חודשים?

15. THE STRETFORD END Member

יום רע לשוערים עם כמה גולים מביכים לרעת ברמינגהאם,וויגאן וסטוק.

ווסטהאם עדיין עם משחק וגם 2 עודפים על פני כמה יריבות לתחתית.