המחזור ה-29 של הסרייה A :: דרבי הבירה חוזר אלינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏11/3/11.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראניירי הביא שנה ראשונה מעולה ברומא, אבל לא הבנתי, אתם מתלוננים על זה שהוא התפטר? לא משנה כמה הוא ניסה להכחיש ורוזלה ניסתה להכחיש הוא היה מסוכסך עם השחקנים והוא התפטר בגלל זה, לא ידוע עד כמה הייתה שם שביתה איטלקית ב4-3 במארסי לדוגמא אבל הכול שם היה שבור.

הסכמת איתו גם כשמנז ישב על הספסל לטובת בוריילו נגד שאחטר בבית? אותו דבר בתיקו נגד ברשיה?

ואת השליש הכי קריטי, אם היו נותנים לי לעשות שינוי אחד מסרגיו-דוני, מנז-טאדיי וסימפילסיו פארוטה(שאני בכלל לא מסכים איתך שהראשון צריך לפתוח לפני) על זה הייתי הולך.

2. Lupo Member

ההרכב הזה נראה טוב סך הכל, למעט הצבתו של פרוטה הלא מועיל. לא שאני כל כך מחזיק מסימפליסיו אבל הוא אפשרות טובה יותר מפרוטה.
    חוץ מזה למה סזאר לא משחק?

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעודת עניות שבדרבי! רומא לא ממלאת את היציעים שלה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שזלאטן לא ישחק בדרבי,90% שההתאחדות תרחיק אותו ל2 משחקים לפחות.אם יותר,מילאן אכלה אותה כי יש לה משחקים מאוד קשים בדרך.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנז פתח בהרכב, בוריילו על הספסל ובכלל אין קשר בין השניים.
    היה חייב מנוחה וזאת בגלל שפתח ביותר משחקים מכל שחקן התקפה אחר בקבוצה.
    פרוטה בתור טרקוורטיסטה היה נהדר ב2005-2007 ומאז הוסט לעמדה אחורית יותר בגלל שעם הגיל איבד את הדינמיות האופיינית שלו. הוא לא רע בחלק ההגנתי אבל הוא לא מתאים ולא יכול לשחק מאחורי החלוץ!. מונטלה משום מה חושב אחרת ואתה כנראה לא ממש הבנת על מה מדובר. אין לי בעיה עם פרוטה, יש לי בעיה עם זה שהוא לא תורם יותר להתקפה ובכל זאת מוצב שם, ויש לי בעיה עוד יותר גדולה כשעל הספסל יש שחקן שמתאים בול לעמדה הזאת ונמצא בכושר טוב העונה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשהיה להם את נאפולי ויובה אמרנו שיש להם משחקים קשים בדרך....ועובדה שהיא הסתדרה יפה מאוד בלי זלאטן מול יובה (למרות שהוא היה על המגרש) וגם נגד נאפולי הוא לא עשה כלום פרט לפנדל...מילאן לא אכלה אותה ולא נעליים. ועם כל הכבוד למילאן, אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, זה שהפער הוא רק 5, מילאן עשתה לנו טובה...נהיה יותר חכמים עוד שבועיים אחרי הדרבי...

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/11
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זלאטן גרוע במשחקים האחרונים אבל זה בגלל שהוא כבר לא אותו זלאטן שהיה באינטר והוא גם סובל מעייפות ומעומס.אם היום היו נותנים לו לנוח מהמשחק הבא היינו כבר רואים זלאטן אחר ויותר טוב.זו מכה קשה למילאן איך שלא תסתכל על זה,זלאטן הוא מלך השערים והבישולים של הקבוצה.

ויובה היא משחק קשה רק לאינטר,לכל שאר החלק העליון של הליגה היא משחק די קל.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו, מבחינתם גם תיקו בג'נואה יהיה סימן טוב, העיקר מבחינתם לעצור את המפולת. סיריגו בינתיים מציל אותם באחד על אחד מפאלאסיו, חבל שהקבוצה הזאת מידרדרת ככה...ג'נואה פשוט יושבת עליהם ברחבה.

בקליארי, אגאצי מוציא מהחיבור בעיטה חופשית של די נאטאלה, מעניין לראות את הקרב הזה בין 2 קבוצות שנמצאות בכושר טוב, מי תיפול ביניהן, אם בכלל.

המגקרש בקטאניה פשוט בדיחה, בריכת שחייה אולימפית.

9. Interista Member

http://media.potemkine.fr/img/produit/1951/5027035004174_miracolo_a_milano.Xxx

תודה לך בארי. עכשיו שההתאחדות האיטלקית תשלים את העבודה ותרחיק את השבדי עם האף הגדול ל3 משחקים לפחות (כמו שקיבו קיבל 4 משחקים). אפרופו קיבו, מרקו רוסי שקיבל ממנו את האגרוף לפנים אז, גם היום היה הקורבן כשהשבדי עשה מה שעשה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה, ועוד יותר בושה שהרשויות מתערבות לקבוצה ואומרות לה למי למכור ואיך...שיעשו הגבלת כרטיסים, חציצות, אני יכול להבין, אבל זה? אני במקום רומא הייתי תובע.

הלהקה ממשיכה לרוץ, די נאטאלה בנגיחה נהדרת עושה 1:0 ותוך כדי שאני כותב שורות אלה, אלכסיס סאנצ'ז בעוד מבצע נהדר, 2:0. גול גדול, שער המחזור. רץ 70 מטר, עובר את הבלם, את השוער ומגלגל פנימה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאנצ'ס עם עוד גול רונאלדו. לוקח כדור במתפרצת בחצי המגרש שלו ורץ כל הדרך אל השער כשבדרך הוא עובר את הבלם אסטורי ואת השוער אגאצי. שילוב מושלם בין דריבל ומהירות.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנז פתח, אבל בטח שיש קשר. אם בוריילו פותח זה בא על חשבון טוטי, מנז או ווצ'ניץ', מעבר לפעמיים שכולם שיחקו על המגרש. ככה זה היה גם בתקופת ראניירי וגם בתקופת מונטלה.

מילא היית אומר שהיה אירופה בין המשחק נגד קליארי לזה נגד ברשיה, אבל לא, היה הפרש של כמעט שבועיים בין המשחקים. וגם בראשון מנז לא השלים 90 דקות לדעתי.

פרוטה בכל המשחקים האלה כולל היום טארקוויסטה מקסימום על הנייר. הקבוצה עומדת ב4-2-3-1 מקסימום בהתקפות של לאציו, ברגע שעוברים את החצי ווצ'יניץ', מנז וטוטי נכנסים לאותו קו ופרוטה הולך אחורה לחפות על דה רוסי או פיזארו, תלוי מאיזה צד ההתקפה.

מעבר להרכב שאתה לא מסכים איתו אתה לא יכול להגיד שלא רואים ברומא של היום טביעת אצבע של מאמן. נגד שאחטר ובולוניה זה עוד לא היה.

השופט בדיחה, בורדיסו פנומנלי גם כמגן ימני ולמרות שהוא ברירת מחדל אני לא יודע מה אני עושה כשקאסטי חוזר כי ההגנה היום משחקת נהדר, גם המגנים תומכים בהתקפה, במיוחד ריסה וגם מעבר לקרנות של לאדסמה(כל אחת התקף לב) לאציו לא עשו היום משהו מיוחד.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מוזר זה לראות על המסך איצטדיון ריק (ככה זה נראה מזוית המצלמה) ובו זמנית לשמוע -
    Oh Bastardo Biancoblu oh oh oh בעוצמה כל כך חזקה.

טוטי נלחם וסופג מכות כמו בזירת קולוסאום ומפגין איפוק בלתי רגיל. ההגנה טובה מאוד עם ריסה שנעל את האגף שלו (חשוב מאוד, היה לו חודש פשוט מזעזע), בורדיסו עם משאפ יפה לעין מול זראטה (הלא יפה לעין) וכמובן דה רוסי שיוצא מנצח בכל קרב אווירי.
    ביאבה ומטוזאלם צריכים לקבל מכות אחרי המשחק, אבל זה צורך שמאפיין אותם אחרי כל משחק. מגעילים.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איזה שידור אתה רואה, אבל כאן בשידור שמועבר על ידי הסינים כל פעם שטיפה שומעים את הקהל הבמאי משתיק.
    לא יכלו להעביר את הצונאמי קצת יותר לכיוון מערב?