המחזור ה-3 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Liverpool-Forever, ‏25/8/11.

1. N-S-N-O Member

חבר'ה מה קורה? שנים לא כתבתי פה אבל אחרי משחק כזה, אני חייב!
    וואו! וואו!
    ואני לא רוצה להיראות כטרמפיסט, רציתי לרשום על המשחק הזה גם שנייה לפני שהוא החמיץ את הפנדל וגם אם אנחנו חס וחלילה היינו מחמיצים.
    משחק מלא הזמדנויות ומצבים משתי הקבוצות, קצב נהדר, שחקנים מוכשרים מאוד ופשוט חוויה.
    תודה לך אהובתי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

2. Bill Shankly Member

נראה אותך כאשר יקפחו את הקבוצה שלך בצורה כ"כ קיצונית..

3. TheLane Member

אני אוהד טוטנהאם עוד מעט 10 שנים. אתה חושב שאף פעם לא ראיתי טעויות שיפוט נגדנו? ועוד איזה טעות, מילא אם לא היו נותנים לכם את הפנדל הייתי רואה איזהושהיא הצדקה להמשיך להתבכיין על זה, כולה לא קיבל אדום.. אתה מדבר על זה כאילו זה הגול-שלא-היה של פדרו מנדס.

4. Ian Wright Member

אגב, אני מסתכל על רומאלו לוקאקו. הפוטנציאל שלו פשוט מדהים. ילד בן 18 עם פיזיות נדירה. הוא גם מהיר יותר מדרוגבה. איזה שור.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  5. KirkH Member

לא יודע, בלי קשר למקרה של סווארז - זה נראה יותר כמו פנדל אבל לא אדום. רודי לא היה אחרון וגם לא מנע מצב וודאי לשער. רחוק מזה.

נגד עשרה שחקנים אנחנו דווקא נראים לא רע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מאטה עם בכורה חיובית ביותר (בלי קשר לשער). פאקינג זז בהתקפה במקום לעמוד! חידוש!

לוקאקו הולך להיות להיט. הוא סוס יאור. אבל השאלה נשארת בהינה: איך משלבים אותו או את דרוגבה יותר נכון, יחד עם טורס. זה פשוט לא זה.

בוסינגוואה היה מצויין בחצי הראשון ונעלם קצת בשני עד ההרחקה. השער של מאטה רשום על שמו לצד המגן שמסר לו. איש המשחק.

איבאנוביץ' ומיקל ממשיכים לחבל בכל חלקה טובה. מיקל עשה ככל יכולתו לבשל לקנריות. פשוט לא ייאמן.

נקווה שדידי רק חטף זעזוע מוח ולא מעבר. מפחיד לראות שחקן כמוהו מתעופף ככה באוויר.

ניצנים חיוביים בכל זאת. עוד שחקן אחד ואפשר להיות הרבה יותר רגועים.

6. Ian Wright Member

מסכים עם הכול קירק, רק לא הבנתי על מה הטענות לאיבאנוביץ'? (התחלתי לראות את המשחק מאז השער של נוריץ')

7. JohnTerry26 Member

סיומת טובה למשחק אחרי 80 דקות חלשות מאוד, אפשר לומר שזה גם בגלל האדום אבל אין ספק שמאטה נותן לנו משהו חדש שהיינו כל כך צריכים. גם עם הכניסה של לוקאקו היה אפשר לראות עוד יותר מה עובר על טורס, פתאום אפשרי לשלוח כדורים לחלוץ(למרות ששוב, אפשר יהיה לומר שזה בגלל שהם שיחקו עם 10 שחקנים).

8. Legolas Member

הדבר המפחיד עם דרגובה היה שברגע שהוא קיבל תאגרוףמהשוער ראו שהוא איבד תהכרה עוד באוויר ואז הוא עוד נפל ישירות על הראש,סכנה גדולה להזזת חוליה או במקרה הגרוע ביותר שבר...לפחות ראו שהוא שב להכרה והזיז תידיים.

9. JohnTerry26 Member

מראה מזעזע איך שדרוגבה התרסק שם, מקווה לחדשות טובות כי זה היה נראה מאוד מדאיג.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה נגיד על הפתיחה של בלקבורן?
    0 נק', מרותקת לתחתית הטבלה. אם גם משחקים כמו היום היא מצליחה להפסיד (פספסה 2 פנדלים), אז מה נשאר?

מישהו מהמר על מאמן אחר שיפוטר לפני קין?

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

Welcome Back!

אכן משחק משוגע, בלקבורן מחמיצה שני פנדלים ונענשת על כך, כאשר בדקה השניה מתוך שלוש של תוספת הזמן, נוויל מוציא כדור חוץ ארוך וכריס סמבה, בפעולה טיפשית, רוכב על פלאייני ולי מייסון מצביע על הנקודה הלבנה, חששתי שאסכם את המשחק בשלושה פנדלים שהוחמצו, אבל לא כך היה, כאשר ארטטה הכניע את רובינסון והעניק ניצחון בכורה לקבוצה. אנחת רווחה גדולה שיחררתי מפי עם השריקה לסיום, מקווה שהניצחון הזה יתן דחיפה מוראלית לשחקנים.

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/aug_11/388x259/JWALTO_270811_164953_0_0517_r725128.Xxx

12. Pipe Member

13. Sturridge Member

למה אלוהיםםם למהההההה זה לא יכל להיות אנלקה

איך אלוהים לוקח את הטובים

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא נראה להיט, היו דקות שיותר טוב, אבל יותר מדי דקות של פחות טוב.

מה שבעיקר מדאיג הוא מצבו של דרוגבה, עם סוס כמוהו איבד את ההכרה כבר באוויר.. זה לא פשוט, לא קל, והנחיתה על הרצפה בהחלט יכולה לגרום נזק רציני, אני מאוד מקווה שזה לא משהו חמור.

בוסינגווה ממשיך לתת דקות של המגן שהיה בעבר, גם במחזור הקודם היה טוב, זה אומנם לא באופן רציף, אבל אם נרוויח אותו כל העונה אין לי ספק שזה בוסט רציני. לוקאקו מפלצת אמיתית, ההשוואה לדרוגבה היא הגיונית ובלתי נמנעת, אבל שייתן את הדברים שדרוגבה נתן, ללא ספק שאת הנתונים יש לו.
    מיקל אפס, זה מתסכל כל פעם מחדש לראות אותו, הילאריו אשם בגול המיותר שספגנו, סתם התקפי לב.

15. AS R Member

פתיחה חלומית של מאטה עם שער יפה, אבל מי שהרשים אותי אפילו יותר הוא לוקאקו, ששיחק בצורה חכמה, ונראה מאוד בשל במשחק שלו בשביל ילד בן 18.
    אני כן חושב שהיה פנדל אבל לא אדום.