המחזור ה-3 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Liverpool-Forever, ‏25/8/11.

1. Ian Wright Member

מחצית ראשונה באנפילד:

-לוקאס הפך את התיקול לאומנות. שיפר את האספקט הזה בצורה מטאורית בשנתיים האחרונות.

-הוא קצת איטי וגמלוני, אבל כדורי העומק של צ'ארלי אדם הם מהטובים שיש כיום בליגה. וואו.

-יש החלטות שלא אהבתי אצל דלגליש מאז שחזר לאמן את קבוצתו האהובה, ליברפול, אך ההחלטה להוריד את אנדי קארול לספסל הייתה מעולה. השיתוף פעולה בין דירק קויט ללואיס סוארז הוא מצוין, ויותר מכך, המשחק של ליברפול הרבה יותר שוטף, הרבה יותר יפה לעין, והכי חשוב הרבה יותר פשוט ויעיל. אני דווקא מ"תומכיו" של קארול, אך עד שלא יוכח אחרת, הוא צריך להישאר על הספסל כי הוא פוגע בשטף המשחק.

-שמסכמים משחק של מסי, אומרים ש"מסי זה מסי". לדעתי המשפט הזה גם תקף לסוארז. "סוארז זה סוארז", לטוב ולרע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  2. Cup of Tea Liverpool, UK

מה נסגר בסוף עם לוקאס? התיישב על המגרש בסיום המחצית יחד עם מישהו מהצוות הרפואי.

3. Sabonis Member

מישהו צריך ללמד את סוארז לתזמן את הצלילות שלו... זה היה מביך!

4. Rudess Member

לי פרוברט, דווקא בשיפוט טוב עד עכשיו, מצליח להרוס לעצמו עם החלטה מזעזעת. רובינסון החזיר ליסקליינן את הכדור, הפיני תפס והשופט לא נותן לליברפול בעיטה לא ישירה בתוך הרחבה. פשוט החלטה מביכה!

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפרמיירליג לא באמת התחילה עד שראינו תצוגת שיפוט שמביישת את הענף, אז עכשיו אפשר להכריז שהפרמיירליג התחילה.

6. Mellow29 Kopite

שיפוט טוב? אמנם היה קשה לראות, אבל היו שני פנדלים שהוא לא שרק בתוספת להחזרת הכדור לשוער של רובינסון. ממש מרגיז, נגמרו השופטים הטובים בממלכה?

אחרי משחק כזה זה הדבר היחיד שיכול לעצבן אותי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Ian Wright Member

מצד אחד גארי קייהיל היה שחקן ההגנה היחיד שהיה טוב במדי בולטון היום, מצד שני אני חושב שחיוני למכור אותו(ולא רק בגלל שהייתי רוצה לראות אותו בארסנל) על מנת לחזק את הקבוצה. אם קויול לא יחזק את הקבוצה, בולטון עוד מסוגלת להסתבך ולהילחם על חייה במאבקים עיקשים בתחתית. סה"כ זה לא יותר מדי מפתיע לאור החיסורים/פצועים שיש לה.

אצל ליברפול אני חושב שכל ההחתמות שירדתי עליהן ללא הפסקה הקיץ: הנדרסון, אדם ודאונינג היו מצוינים היום. ריספקט.

8. Bill Shankly Member

מתי היה צלילה?

בהילוך החוזר הראו שזאט נייט הכשיל את סוארז עם היד. פעם הראושנה שאני רואה שחקן עושה פאול עם היד לרגל של שחקן. זה כנראה יהיה אחד הפאולים המצחיקים של העונה.

9. Sabonis Member

האמת אתה צודק בהילוך החוזר המאוחר ראו שכן הייתה הכשלה מאחור, אחרי התאקל הראשון.

בהילוך החוזר הראשוני הנפילה של סוארז נראתה מאוחרת מאוד, כאילו הוא קלט שהיה עליו פאול ורק אח"כ נפל..

10. Ian Wright Member

מתי לא? סוארז אולי כדורגלן ענק, אבל הוא צוללן מגעיל, וזה כבר מתחיל להיות מאוס.

11. Bill Shankly Member

אני שואל עוד פעם מתי היה צלילה של סוארז היום נגד בולטון?

כנראה שכל דרום-אמריקאי/ספרדי מוגדר מראש כcheat. עניין של זמן עד שיקראו לאגוארו או מאטה גם רמאיים.

12. Ian Wright Member

זה בכלל לא קשור ללאום. אפשר לחשוב שאנגלים לא מרמים. סוארז הוא עוד מתחזה (גרוע) מתוך רשימה ארוכה של כדורגלנים כיום.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוארז זה סוארז, לטוב ולרע. היה גם צריך לכבוש היום וגם נגד סנדרלנד ובחר להתחכם. אבל הפלוסים עולים על המינוסים בגדול.

14. Mellow29 Kopite

כנראה שבאמת הצלילות זה חלק ממנו, אבל אני לא יכול גם להתעלם מזה שבממוצע פעם אחת במשחק הוא סובל מטעות שיפוט. פעם זה פנדל, פעם זאת החזרת כדור לשוער, פעם זה כרטיס אדום שלא נשלף לשחקן אחרון בדרך אל השער - זה די מתסכל בשבילו ואני מבין אותו לחלוטין. הוא לא אשם בכך שהוא יותר זריז מרוב הבלמים והשופטים בפרמייר-ליג.

מה שהוא כן חייב לשפר את זה את החדות שלו מול השער. אמרתי את זה גם בשנה שעברה ואפשר לראות את זה בהרבה מאוד מהמצבים שהוא מפספס וגם בחלק מהשערים שלו, שנכנסים לפעמים עם לא מעט מזל (שער הבכורה נגד סטוק, גם בקופה היה לו אחד שנכנס מדיפלקשן מיותר).

15. golding מנהלים

שמח לראות שהאוהדים מאחורי השחקנים שלנו.
    אני מקווה שצחקת, כי אם לא זו תגובה מיותרת ואפילו מגוחכת.