המחזור ה-30 בסריה A :: נכנסים לישורת האחרונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/3/12.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספסלו של מאטרי ממש לא מובן! מאטרי צריך בטחון. הוא הכי טוב שלנו כרגע ובוריילו הוא פשוט אסון.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואת זה אתה אומר על סמך היותך נביא מוסמך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

צריך הרבה יותר מבוריילו אחד כדי להכניע נסיך ו-10 חיילים. :aaa8:

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

1 באפריל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הרבה זמן שהשלישייה הקדמית של נאפולי הייתה כל כך חלשה, משחק שלם ללא אף איום ממשי על שערו של בופון. על אף שאני סבור ששערו של בונוצ'י הובקע מעמדת נבדל, הגיע ליובה לנצח ללא ספק. ניצלה יום רע של האורחים, שלטה לאורך כל המשחק ואיימה לא מעט. בשונה משאר הפעמים שצפיתי בה, היום הם נראו חדים וניצול ההזדמנויות שלהם היה די טוב, ייתכן ומאטרי מיותר?
    הפער צומצם לשתי נקודות והלחץ חוזר. שבוע הבא מילאן מארחת את פיורנטינה שאמנם איומה העונה אך תאבק על כל נקודה, בעוד שיובה תתארח אצל פאלרמו למשחק לא קל.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך נבדל אם קנבארו היה צמוד אליו?

לדעתי וידאל השחקן שעושה הכי הרבה קילומטרז' בעולם. פשוט מלך, להחתים אותו על חוזה ל-10 עונות ויפה שעה אחת קודם.
    הקבוצה הזו צריכה מעט מאוד חיזוקים כדי לחזור לטופ העולמי (ויציבות).
    כל הכבוד לבחורים על לחימה יוצאת דופן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/12
  5. Don Joan Roman Member

לא היה נבדל בחיים, יותר מזה היה פנדל ברור שלא נשרק ועוד שער שהובקע ממעמדה חוקית ונפסל בטענת נבדל.
    יובנטוס ניצחה בצדק רב את המשחק הזה ודל פיירו? אין דברים כמוהו.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת התמונה הטובה ביותר שמצאתי ועושה רושם שקנבארו מקדים את בונוצ'י.
    לאחר שצפיתי בתקציר אני יכול להסכים אתכם שנספל לכם שער חוקי אז מבחינתי הכל התאזן הפעם. בלי שום קשר לשני המקים האלו, הגיע לכם לנצח כך שלא צריך לתפוס אותי על קטנות.

כשמאטרי לא נספר, בוריילו לא מספק את הסחורה, קוואליארלה יכול משחק אחד להצטיין ובאחר להיעלם ואלכס שזוכה למעט הזדמנויות, מיהו החלוץ שצריך לשתף פעולה עם ווצ'יניץ' בהרכב?

יובנסטוס קבעה שיא חדש עבור המועדון- 31 משחקים ללא הפסד. השיא הקודם עמד על 30 משחקים בין 2005 ל 2007 כשהיא שיחקה בליגה השנייה. רצף המשחקים הארוך ביותר ללא הפסד שייך למילאן של שנות התשעים, שהייתה בלתי מנוצחת ב 58 משחקים.

7. VAR Member

רק אני חושב שהאמשיק הוא אוברייטד אדיר ולא מהעונה?

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

חלוצים באיכות של מאטרי, גם אם עוברים תקופה פחות טובה - פשוט אסור לספסל.
    עצם הנוכחות שלו במגרש משנה את המשחק ההתקפי של הקבוצה, וזה שאתמול 'הכל התפוצץ' למרות שהוא לא היה שם, לא מוכיח כלום.
    היו יותר מדי פעמים ששיחקנו בלעדיו והיינו על הפנים, ואיך שהוא נכנס, אפילו אם הירבה להחמיץ ולא היה דומיננטי כהרגלו, הוא הוסיף עוד מימד וביטחון להתקפה.

אני באמת מתקשה להבין את קונטה לפעמים, ומה ההתעקשות הבלתי הגיונית על בוריילו.
    אם אתה לא סומך על מאטרי - יש לך עדיין את דל פיירו שלא גמר את הסוס!

אבל העיקר שעברנו משחק קשה עם 3 נק', תוצאה מרשימה וצמצום הפער ל2 נק'.
    חייבים להמשיך ככה, כי מעידה במחזור הבא תוריד את הכל חזרה למטה.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

תאמין לי שלא רק אתה.

בכל אופן, אני לא מבין מה קונטה מחזיק מבוריילו, במה הוא יותר טוב מאמאורי?

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

או זה, או שאני תמיד מפספס את המשחקים הגדולים שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אבל אתמול זה לא היה רק הוא, לאבסי בכלל לא היה במשחק וקאבאני גם לא יסמן את הלילה הזה כספר הזיכרונות שלו.

11. Lulinha Member

וכמה מפתיע שהסוכן הכתום ברח ולא אמר מילה על המשחק כשלפני המשחק הוא אמר שיובה לא תנצח. סוכן, קשה לפעמים להגיד מילה טובה, אה? 0 בעיטות למסגרת של נאפולי - ENOUGH SAID. טוב נו, הוא יחזור לבכות על קיפוח כשיובה תכבוש מנבדל או משהו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. 亚历山大帕托 Member

נדפקת בראש? אני מקווה מאוד שאתה לא מתכוון לכך שהנקודות שנגנבו מאיתנו בקטאניה התאזנו עם השער שנפסל ליובה.

13. 亚历山大帕托 Member

בדיון המירוץ למקום השלישי אמרתי שנאפולי פייבוריטית ויפתיע אותי אם תפסיד משחק כלשהו מאלה שנותרה, כולל זה אתמול. הופתעתי. ניסית להוציא מזה עוד משהו? פתטי.

זכורה לי עוד הודעת עקיצה שלך לעברי שהתחילה ב"כמה מפתיע"... אה, כשטענת שלקטאניה נפסל שער שלא בצדק. אז אחרי שגיליתי לך שברחסיו היה בנבדל והשער אכן לא היה חוקי, איפה היית בשביל להודות שיצאת טמבל?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/12
  14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשרשמתי ש"שהכל התאזן" הכוונה הייתה למשחק הזה בלבד. בשום פנים לא התכוונתי שחוסר הצדק שנעשה נגדנו התקזז עם המשחק אתמול בלילה. אמנם אני סבור שמילאן היא הקבוצה שקופחה הכי הרבה מצד השופטים העונה, אבל אין שום טעם לבכות על כך שבוע אחרי שבוע, אלא אם אנחנו רוצים להאמין שאניילי קונה שופטים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx.

הגיע הזמן להודות באמת, רמת השיפוט באיטליה היא זוועת עולם.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ברור שלא, כי אנחנו השכלנו להבקיע יותר שערים ולא בכינו על הטעויות (הפעם..) הרבות שעושים נגדינו.