המחזור ה-30 בסריה A :: נכנסים לישורת האחרונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/3/12.

1. 亚历山大帕托 Member

למסגר את התגובה הזאת. על כל נקודה שאי פעם תעיזו לבכות עליה, אפשר יהיה להגיד שהייתם צריכים להבקיע יותר שערים. הטמטום...

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני גם אומר שעל טעות שיפוט אחת במשחק לא צריך לבכות, כי היו צריכים לעשות יותר מזה (במיוחד קבוצות שמתיימרות להיות טובות יותר משאר הליגה), ואותו הדבר אצליכם וגם אצלינו.

אגב, מעניין אותי לדעת למה אתה חושב ש'דפקו' אותכם יותר בשיפוט מאותנו, אבל אני יודע שתמציא שטויות שאין לי כוח לעקוב אחריהן.

3. 亚历山大帕托 Member

זאת לא טעות אחת, זה שיפוט שבאופן שיטתי קיפח אותנו במשך כל המשחק:

http://i44.tinypic.com/2001vb.Xxx

איפה הסתתרת כשהבאתי את כל הראיות האלה?
    http://www.asoccer.co.il/index.php?showtop...dpost&p=1604991

תביא לי דבר אחד שהמצאתי או שתודה שאתה חרטטן ושקרן.

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

גם ליבוה היו לא מעט משחקים שהיו נגדה יותר מטעות אחת (ראה ערך: פארמה), ולפחות אותה כמות של משחקים שקיפחו אותנו.

חרטטן ושקרן? אתה הבחור הכי סובייקטיבי פה שראיתי, ויש פה כמה...
    הבנו שאתה אוהד מילאן, אבל לאדם צריך להיות קצת ביקורת עצמית וריאליות לסובבים אותו.
    מזל שאתה לא עיתונאי, אחרת היית מטפטף את הרעל הצודק שלך לשאר אנשים פטי מאמינים...

5. 亚历山大帕托 Member

תן פירוט של כל הנקודות שאיבדתם כתוצאה מטעויות שיפוט. נוסיף אותן למאזן כמו שעשיתי עם סיינה. כמו כן, עשיתי סיקור של כל טעויות השיפוט בעד ונגד מילאן (בהמשך אותו העמוד). אם יש לך עוד משחקים לתת כדוגמא בהם הרווחנו מטעויות שיפוט, אתה מוזמן להעלות אותם כדוגמה. כל עוד אתה לא מנסה להתווכח, סימן שאין לך מה להוסיף ולכן אתה חרטטן ושקרן שיכול לדבר רק באוויר.

6. Don Joan Roman Member

למה לכולם יש זמן וכוח לחפש שעות על גבי שעות ביוטיוב כל פיפס של שריקה? דחילאק, אתה פתאטי עם האובססיה המעפנה הזאת שלך לטעויות שיפוט, די חאלס, דבר כדורגל, קבוצות ברמה של יובנטוס ומילאן לא צריכות לבכות על שופטים שטועים אם הן רוצות להציב את עצמן בדרג מסויים מעל לכל השאר, די תשחרר, אובססיביות זה דבר רע.

7. 亚历山大帕托 Member

במילים אחרות: אני מבסס את הדברים שלי, אתם רק מדברים באוויר.

העובדות הן שאנחנו מקופחים במשך כל העונה ואתם נהנים מזה. הפער אמור להיות דו ספרתי עד עכשיו והראיתי כבר למה עם פעולות חשבון פשוטות. אין לכם דרך להוכיח שאני טועה וכל מה שנשאר לכם זה לחרטט ולשקר, שזה מה שאתם עושים מן ההתחלה ביישור קו אחיד עם המועדון הפתטי שלכם.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני רוצה בכלל להכנס לויכוח הילדותי שמתנהל פה בפורום כבר כמה שבועות, אבל
    אם מילאן לא תזכה באליפות זאת הבעיה שלה, אני לא מסכים עם קונטה בהמון דברים אבל אין ספק שהוא צודק כשאמר
    שזה התואר של מילאן להפסיד.

ולגבי השער..
    http://m.tuttosport.com/s1/N5392/N3025/N1494843025/tnsc-381231101.Xxx

החוק אומר מלוא היקפו, עכשיו אפשר להתווכח שזו הדמייה, אבל שוב. תוציאו תמוצץ מהפה, שופטים יכולים להכריע משחקים בודדים, מעטות האליפויות שמוכרעות על כאלה..

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. skyday20 Member

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/04_02/GlumMourinho_468x702.Xxx

11. 亚历山大帕托 Member

כפי שאמרתי, זאת היתה השריקה הכי פחות שערורייתית מבין אלה של הקוון הבנזונה הזה. גם אם נבטל אותה, זה עדיין לא מוריד מרמת הקיפוח שסבלנו בשריקות לנבדלים שאפילו לא היו קרובים לקו אחד.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שריקות כאלה יש בכל משחק. אני בטוח שגם קטאניה קיבלה כמה שריקות לא הוגנות. זה בעייתי, אבל לא חד צדדי.

13. AS R Member

מספיק להתבכיין. כמה אפשר להתווכח אם הכדור היה מילימטר אחרי הקו או לפני?
    זה לא מה שיכריע את האליפות, מילאן גם ככה עדיין ביתרון על פני יובנטוס והכל בידיים שלה, אם היא לא תיקח אליפות זה יהיה באשמתה ולא בגלל השופטים.

אוהדי מילאן צריכים להתאפס על עצמם ולהבין שהם מתווכחים כאן טעות של מילימטר שאפילו בצילומי מחשב אי אפשר להוכיח אם היה שער או לא, אז בתור קוון שצריך להחליט בלייב אם היה שער או לא זה הרבה יותר קשה.

נבדלים זה עניין שבכל משחק כמעט יש מחלוקת אם היה צריך לשפוט לכאן או לכאן, לפעמים זה ברור יותר ולפעמים פחות. ואני מצטער, אבל אם במשחק מסויים היה מצב של תיקו וקבוצה אחת לא קיבלה נבדל שהגיעה לה, זה לא שבגלל השיפוט היא סיימה רק בתיקו. הדבר היחידי שחבל לי בעניין של הנבדלים זה שלפי החוק היבש כשיש לקוון ספק הוא צריך לתת את היתרון להתקפה, וזה כמעט ולא קורה.

ובאמת, תשמרו על שפה נקייה. למה בן אדם עם 10,000 הודעות, שאני מניח שהוא יודע להתבטא כראוי משתמש במילות גנאי?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12
  14. GialloR0ssi Member

אךךך אךךך איזה כיף =] נפלתי על משחק (כמעט) מושלם של רומא.
    אין כמו לראות תוצאה כזאת בלייב, בעודך שותה בירה וצופה בקבוצה שלך מקרוב =)...
    בעוד 3 שנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx (אחרי צבא), המרה: דרבי.

15. 亚历山大帕托 Member

היא לא קיבלה ואל תגיד "בטוח" כשאין לך בעצם כלום. השיפוט היה חד צדדי לחלוטין.