המחזור ה-30 בפרמיירליג: אגדת עשרים ואחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/3/17.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

80 אחוז החזקה בכדור, אפס איום על השער, צפוי כשמש. אולי יגמר 0-0, אולי פוליס יעקוץ עוד ניצחון, לא באמת משנה. אנחנו כמה רמות מתחת לכל הקבוצות האחרות שרצות לטופ 4, כולל ארסנל. מוריניו כמובן יתרץ את זה בפציעות ויתעלם מהעובדה שזה קורה בכל משחק בית שני.

2. alexshw Member

מוריניו היה מאמן המועדונים הכי שמח בפגרת הנבחרות הזאת.

3. alexshw Member

בהצלחה לאנדרלכט.

4. Wazza Member

זו הייתה הדקירה הראשונה בגב.
    שבוע הבא תבוא הדקירה השניה ויגיע המצב האנוש.
    אין אלופות עונה הבאה. ראיתי את זה עוד מאוקטבר.

בקשר למשחק- גם אם דעא"ש היו מאיימים לפוצץ את כל המגרש ולחסל את כל מי שבאצטדיון הם לא היו שמים שער. אין לי עוד מה להוסיף.

5. golding מנהלים

כמו שחלקנו אומר כבר שבועות, שום דבר לא גמור. מקווה שההפסד המביך הזה לא יכניס אותנו למומנטום רע שיביא לטוטנהאם או סיטי את האליפות. שלושת המשחקים הבאים שלנו קשים מאוד.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

למה אין? יש לכם דרך סלולה בליגה האירופאית. אין שם אפילו קבוצה חצי סבירה.

7. alexshw Member

נכון. הסצנריו הכי ריאלי כנראה שהליגה האירופית יהיה עלה התאנה של מוריניו, קרי גנבת דעת מהגדולות ביותר שנראו בפרמייר ליג.
    יחד עם זאת אף מאמן עוד לא הצליח לגנוב דעת ביונייטד לאורך זמן, אז לך תדע, אולי מוריניו יתאמץ מאוד לא לזכות במפעל הזה.

8. Scouser Member

מדהים כמה משחקים כאלה היו ליונייטד העונה. ממש העתק הדבק.
    כרגע הם במצב שגם אם הם ינצחו את 2 משחקי ההשלמה שלהם (כולל דרבי באיתיחאד) הם יהיו מאחורינו בגלל הפרש שערים.
    כל המשחקים שלנו מעכשיו הם מול יריבות נחותות משמעותית במשחקים שאנחנו מתקשים בהם, ועדיין עם הלוח שלנו מול הלוח שלהם אנחנו צריכים ממש לחרבן במכנסיים כדי לסיים אחריהם. לא שזה לא אפשרי, זה ייתכן בהחלט וזה יהיה מאכזב. לא שאוהדי ליברפול יופתעו מעוד אכזבה.
    אם ארסנל תנצח 3 משחקים חסרים לעומתנו היא תהיה בשיוויון נקודות איתנו, ובהתחשב במצב המנטלי הרעוע שם כרגע זה אפשרי מאוד לסיים מעליהם. כלומר המקום בטופ 4 הוא שלנו לאבד.

ואולי יהיה מאבק אליפות? לצ'לסי יש את סיטי מחזור הבא, אם הספרס ינצחו והבלוז יאבדו נקודות יכול להיות התחלה של משהו מעניין סוף סוף בגזרה הזו.

9. Sturridge Member

אני מניח שאין מה להתרגש כי האליפות ״מזמן נסגרה״?

ההפסד הזה על קונטה שממשיך שבוע אחר שבוע לתת 90 דקות לחלוץ שאיבד קשר לענף.

10. Mellow29 Kopite

ברור שאין מה להתרגש. חשבתם שתנצחו כל שבוע עד סוף העונה?

כנראה שתקבלו adjustment מעונה עם קצב צבירת נקודות היסטורי ל'סתם' עונה של קבוצה שנמצאת רמה מעל הליגה, אבל לא קבוצה בקנה מידה היסטורי. כשטוטנהאם ירגישו שהם קרובים למשהו גם הרגליים שלהם יתחילו לשקשק, ובכל מה שקשור למנטליות אין לי ספק שצ׳לסי עדיפה משמעותית.

אני מסכים שהמקום ברביעיה הוא שלנו לאבד. לוח המשחקים הוא הרבה יותר קל מהיריבות שלנו, ויש שם איזה 4-5 קבוצות שכבר נמצאות בים בתקופה הזו של השנה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

העונה שלנו בליגה נגמרה רשמית היום.
    קצת פחות רשמית- לפני שלושה חודשים כשהיה ברור למי שיש קצת משהו בקודקוד שהוא עובד על כולם ולאן זה באמת הולך.

תחשבו לרגע איך היום שלכם היה נמשך אם הייתם צריכים לקום ב7 בבוקר לראות משחק כזה זוועתי וכשיש לכם איזה 11 שעות היום לעבוד, בשבת.

אתמול דיברו כבר על באנרים של מוריניו אאוט שישימו במשחק היום.
    לא ראיתי.
    בכל אופן, גם אם נגיע לאלופות מהטיול בר מצווה שיש לנו בליגה האירופאית אי אפשר לקבל את זה.
    ה1.4 וזו לא מתיחה, מנצ'סטר יונייטד עם כל הכסף שלה והרכישות לא רלוונטית לא רק לאליפות אלא גם לליגה האלופות.

ליברפול ב3 דרגות העונה מעל ליונייטד באובראול, יש סיבה ממש ברורה למה לא עברנו אותם אפילו פעם אחת בכל החודשיים האלה שהם חיברו איזה נצחון וחצי.
    אנחנו פשוט גרועים, צפויים, מסורסים.

אני קצת מחכה עם ההגדרה הרשמית שלי לקדנציה שלו פה למרות שלי זה כבר ברור.

12. Andrei Kanchelskis Member

מאוד אירוני שבמחזור בו מוריניו ממשיך להתברר כאסון עבורנו וחורץ את גורלנו כמעט בוודאות לא להיות בעונה הבאה בצ׳מפיונס נחרץ כמעט בוודאות גורלה של סנדרלנד והמאמן שלה דיוויד מוייס לרדת ליגה. אם מוסיפים לשניהם את ואן חאל שכלל לא מאמן עכשיו אז ניתן להבין עד כמה בחירת המאמנים שלנו בשנים האחרונות הייתה כה גרועה ומזיקה עבורנו. בקשר לנצחון המדהים של פאלאס על צ׳לסי נותר לי רק לומר שסם אלרדייס היה ונשאר הקוסם מספר 1 בליגה לעניים.

Raulito אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

כל אלה שמדברים על 'שיפור' כלשהו במנצ'סטר יונייטד - לדעתי אין שום שינוי ברמה הקבוצתית. התוצאות רעות מאוד - אף ניצחון על קבוצה דומיננטית ובעצם רק 50% מהמשחקים היא מנצחת, וחוץ מהקסם של זלאטן זה כדורגל לא טוב. או.קיי אז היו 4-5 משחקים שלא הייתה רגל מסיימת והכדור 'לא רצה להיכנס' אבל זו מגמה. מוריניו לא מצליח לשקם את הקריירה שלו וגם לא את הקבוצה, ודווקא השחקן הבולט אשתקד שהיה נקודת אור, אדון מרסיאל - הלך אחורה. אני עדיין מקווה שיונייטד תגיע לצ'מפיונס וכמובן שיש לה את הליגה האירופית כדרך מילוט, בעיקר בגלל האנטי נגד ונגר בתקווה שיהיה זעזוע בארסנל, ובגלל שזה האולד-טראפורד והקבוצה הזו תמיד חסרה לליגת האלופות ויש לה גם כיס פתוח.

לגבי צ'לסי, אולי בעיתונים באנגליה מחר ימכרו שקרים ויציגו מציאות מדומה. מאבק האליפות לא נפתח ולא שום דבר. קונטה עושה עונה גדולה ולוקח את הכתר עם הרבה סטייל ועם הרבה פחות קשיים ממה שחשבו. צ'לסי לא רק הכי יציבה אלא גם הקבוצה הכי מאוזנת, חזקה וטובה באחד על אחד מול כל יריבה. ההפסד היום, אחרי 13 נצ' רצופים בבית אם אינני טועה - זו מכה קלה בכנף, פאנצ'ר שקורה כל עונה. יריבה ממול שבכושר טוב, קצת זחיחות, משחק אחד שלא הולך ועוד ועוד.

- ליברפול מרגישה מאוד נוח בדרבים. מקום שלישי בהחלט יהיה הולם לקבוצה של קלופ על הרצינות שלה העונה ועל התוצאות נגד הגדולות.
    - לסטר הרבה יותר בטוחה בעצמה כרגע ושלא נדבר על ההעפלה לרבע גמר האלופות. ועדיין קצת איבדתי מהסימפטיה כלפיה לאחרונה.....

14. Sturridge Member

לפחות היה את זה

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם זה הסב אושר רב... איך בארקלי הזבל הזה מסיים עוד דרבי בלי להיות מורחק?