המחזור ה-30 בפרמיירליג: I Can't Stand Losing You

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/3/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניידרלין בסוטון אכן היה אחד הקשרים המצטיינים בפרמיירליג עם גרף שיפור דיי ברור שגדל מעונה לעונה, אבל מבחינת סגנון המשחק שלו אין באמת יותר מדי קשר בינו לבין קאנטה. אני חושב ששניידרלין הרבה יותר משחק כמו בוס במרכז השדה ששולט במגרש וקאנטה הוא הרבה יותר דינאמו שמשיג לך את הכדור במהירות מדהימה - וזה יופי של נשק שיהיה לך בסגל. כל הזמן משווים אותו למאקללה בגלל המבנה הדומה, וזה מתבקש, אבל אני חושב שיש בו לא פחות אם לא יותר גם מ-מאטווידי עם החופש פעולה שהוא מקבל. הוא למעשה השחקן היותר קדמי במרכז השדה ביחד עם דרינקווטר. הררה על הנייר הוא השחקן 50:50 שאתה מדבר עליו ואמור לחבר בין ההגנה להתקפה, למרות שיש לו עוד המון מה להוכיח לטעמי.

מבין את החששות במקרה שלו ובמקרה של מוריניו, אבל בהחלט הייתי הולך על שניהם הקיץ.

אגב, אני מסכים לגבי קאריק ו-שווייני. אני לא חושב שמישהו יופתע אם גם מאטה יעוף (לדעתי אין לו מקום ברמות האלה).

2. k_700 Member

לא טענתי שניידרליין דומה לו לגמרי בסגנון.

הנקודה היא שגם שניידרליין הוא אחד מהמתקלים הטובים ביותר לעמדה שלו(בסותון הוא היה ממש בטופ של זה בליגה כמה עונות) והוא בהחלט קשר שזוכה המון בכדורים(אגב גם אצלנו, גם ליד הררה שנראה זוועה לאחרונה או אפילו ליד פלאיני).
    נכון שמהרגע ששניהם זוכים בכדור הם שחקנים שונים. שניידרליין חושב יותר, יחפש תמיד גם את הנתיב למסירה ארוכה או סתם ישחק לרוחב, קאנטה אוהב לשחק יותר מהר, הוא פחות מפעיל ויותר מחפש להיות חלק מההתקפה.
    אחלה, עד פה השוני הגדול ביניהם.

אבל בשורה התחתונה מדובר בשני קשרים אחוריים שהם DEEP LAYING פר אקסלנס. נכון הם שונים בסגנון אז זה מה שהם בגדול AS SIMPLE AS THAT.
    והסכנה הגדולה פה זה שהמאמן הבא(שכנראה רק לי ממש ברור שזה מוריניו ממזמן, או שהיתר פשוט משחקים אותה דרמתיים) ישתמש בשניהם ביחד או אפילו לחוד במערך הגנתי מדי וזה יסרס מאוד את ההתקפה.
    כי עם כל הכבוד ליציאות המהירות של קאנטה קדימה ולזה שפעם ב-3 משחקים הוא גם בועט לשער זה עדיין לא מספיק מגוון כדי לשרת התקפה ממש טובה.
    אני הייתי רוצה אם כבר קשר פיזי מהסוג של נאיינגולן, כזה שיכול להיות בוס בכל האספקטים של ההגנה אבל עם נגיעה רכה בכדור, כזה שקורא את המשחק ברגש ויכול לחלק מסירות על סרגל, הוא כבר שנתיים הקשר האחורי האידיאלי מבחינתי לקבוצה(הוא וגונדוגאן).

אני כבר פחות ופחות מאמין בקשרים שהם קודם כל גרזנים ובהתקפה יודעים לעשות כמה דברים בודדים טוב(מקאללה אגב היה קשר אחורי ענק, אבל בכדורגל של אז... כשאני רואה היום כמה הקבוצות הטובות כבר מזמן ויתרו על הרעיון של גרזן כדי ליצור התקפה מפחידה אני בהחלט מבין למה).

לקאנטה יקח עוד כמה שנים כדי להגיע ליכולות הבוקס טו בוקס המאוד מפותחות שיש למאטווידי. זה אומנם לא תמיד נראה אלגנטי כשהוא יוצא בדהירה עם הכדור קדימה אבל באיכות זה לפעמים ממש כמו ווינגר נוסף ליד די מאריה ולוקאס. יש לו המון איכויות התקפיות למאטווידי, הוא נכס לצרפת ולפ.ס.ז'.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שטענת את זה, בסה״כ נתתי את דעתי על ההבדלים ביניהם לדעתי.

מסכים לגבי כל שאר הדברים שרשמת, חוץ מהסתייגות קלה לגבי קאנטה שאין לי מושג עד לאיפה הוא יגיע (באותה מידה הוא גם יכול לרדת).

לא חושב שצריך להיות גאון גדול כדי להבין או לכל הפחות להמר על כך שמוריניו יהיה המאמן הבא של יונייטד.
    1. עונה קטסטרופלית+פפ מגיע ליריבה העירונית. תדמיתית זה מצריך תגובה.
    2. אחרי מויס ו-ואן חאל אני מניח שלא ינסו ניסויים מטורפים עם כל מיני גיגסים למיניהם.
    3. מבחינה מערכתית נראה שליונייטד אין מושג מה לעשות מאז שפרגוסון עזב. הם צריכים שוב בנאדם שיינהל את כל העסק.
    4. לא נראה שביונייטד יש מישהו שיש לו ראש מספיק יצירתי כדי להביא מאמן שלא כולם מכירים אותו כ״מנייה בטוחה״, לכאורה.
    5. מוריניו באופן טבעי ירצה לחזור לאמן ולא נראה לי שיש אופציה יותר טובה עבורו הקיץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לסטר ממשיכה להיות פנטזיה בלתי נתפסת.. לא רק המיקום וקצב צבירת הנקודות, יש להם שערים שממש באו מהאגדות... הכל נראה הזוי, המיקום, המשחקים, השערים שלהם... מדהים.

5. Sturridge Member

רק לשם השעשוע, אבי מלר הימר שלסטר תסיים במקום 20.
    אז נכון שאף אחד לא היה מהמר שלסטר תהיה אלופה, הרוב גם לא היו נותנים לה לסיים בחלק העליון, אבל מקום אחרון? בליגה עם ניוקאסל ואסטון וילה? ווטפורד מקום 19? ווסטהאם 13?

מעונה לעונה ההימורים שלו רק נהיים משעשעים יותר (סתם זכור לי שב-2010 הימר שצ'לסי תסיים שישית/שביעית וליברפול אלופה), כבר מזמן אין לאיש שום קשר לפריימרליג.

ועכשיו לתחזית: הימורי אבי מלר לליגה האנגלית

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אלעד אין לי ספק שאם נרצה את מוריניו, נשיג אותו. אני לא לגמרי משוכנע לגבי מה ואיך פועלת המערכת שלנו ושלא יקפוץ להם שם הרעיון הרומנטי בנוסח גיגס. ברור שכל טיפת היגיון זועקת שזה יהיה מטורף, והרבה טיפות היגיון אומרות שאם מוריניו בשוק חייבים לקחת אותו, אבל קשה לי לסמוך על המועדון לאור כמה מהדברים שנראו שם בשלוש השנים האחרונות.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבי הגרדיאן נתנו לה בממוצע מקום 19 לפני פתיחת העונה. זה לא היה הזוי. נחלצה בקושי מירידה בעונה שעברה, לקחה דווקא את ראניירי הקיץ...

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. cheddar Member

ולא נכון שאף אחד.. תמיד יש את הכמה האלה שהלכו על אפשרות כזאת לאלופה.

9. Civil Anti Madridista

וכמה גם סימנו את הראש של ראניירי בתור המפוטר הראשון?

10. k_700 Member

ראניירי היה זה שסיים אחרי איי פארו בבתים עד לא מזמן, לא?

בהרבה סוכנויות נתנו לה להיות יורדת בתחילת העונה.
    מלר אולי הקצין טיפה כששם את הסגל שלהם מאחורי המחראה של אסטון וילה.

ניוקאסל- אני די מבין איך כל שנה מחדש הם נישאים על גלי ההייפ של הסגל שלהם.
    הרבה שמות נוצצים, השקעה, צעירים, שחקני נבחרת צרפת, בלגיה, הולנד, השמות האלה עושים את זה לאנשים.
    אצלי הם בפנקס כמעומדת לירידה שנתיים לפני העונה הזאת(העונה הם ירדו, לא יעזור ביתדין).

מלר- מתישהו הוא ניבא משהו? אני זוכר שמסתלבטים על הטור הזה שלו מ2005 בערך.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר, גם בכדורגל, וגם בכדורסל, הנבואה ניתנה לשוטים. בספורט קבוצתי, קבוצות הן לפעמים הרבה יותר או הרבה פחות מסך החלקים שלהן.

לגבי מלר, אני תמיד זוכר ומזכיר טור שלו באמצע עונת 1997/98, כשהוא ניבא שניקח אליפות ונפסיד בגביע לצ'לסי. בגביע דפקנו לצ'לסי חמישייה. את האליפות הפסדנו.

12. alexshw Member

היה קשה לנבא כזו מכת פציעות כמו באותה עונה. זה עוד הימור קרוב שלו.
    הרוב המוחלט הימר על יונייטד כאלופה גם כי עוד לא הכירו מספיק את ונגר.

13. oranfu Member

מלא לא מבין כדורגל בכלל. הוא היסטוריון של הכדורגל האנגלי, זהו.