המחזור ה-30 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/3/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

2. Ian Wright Member

וזה מצחיק אותך כי...?

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

"מגיע" לזכות באליפות למי שצוברת הכי הרבה נקודות, אבל אני מסכים איתך שהאלופה העונה תהיה העלובה ביותר שהיתה בעשר השנים האחרונות. או ארסנל הלא יציבה בטירוף או יונייטד שיש לה מאזן של קבוצת תחתית בחוץ.

4. ArsenalFan Member

לא יודע אם מותר לי לענות בשמו - אבל למי מגיע יותר בדיוק? קבוצה כלשהי בסוף תוכיח את עצמה בתור הקבוצה שמגיע לה לזכות באליפות מבין 20 קבוצות הפרמייר ליג. באופן לא מפתיע, היא תהיה גם הקבוצה שמדורגת במקום הראשון וצברה הכי הרבה נקודות. יש הבדל גדול בין לא להרשים באיכות הכדורגל לבין לקבוע ש"לא מגיע" לזכות באליפות. להיות אלוף זה קודם כל ביחס ליריבים שלך.

----

@LiterallyJamie Not Jamie Redknapp
    Encouraging news for Liverpool, as Sunderland confirm that Beach Ball has failed a late fitness test.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Ian Wright Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

6. The_Arsenal Member

העיסוק במגיע או לא מגיע מעניין כקליפת השום. ברגע שתוכתר אלופה זה לא יעניין אף אחד אם היא "ראויה" או לא. ההשלכה היחידה של כך שהקבוצות האנגליות נראות מזעזע השנה, היא העובדה שאני לא רואה אף אחת מהן מדגדגת את אחת הספרדיות בדרך לתואר האירופי. בכל מקרה, אם יונייטד יזכו באליפות, לא נראה לי שזה יעניין אותם יותר מדי.

7. Ian Wright Member

משה אוחיון, לפני שאתה מתחיל איתי(אם בכלל) בדיון סוחף למה יונייטד היא אלופה ראויה אני מקווה שראית גם את התגובה הזאת שכתבתי:

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם להמשיך את הדברים של עדי כל קבוצה שזוכה באליפות בליגה כל כך קשה כמו אנגליה, שבכל שבוע אתה עובר מלחמת עולם, היא לפחות ראויה.
    אני גם חושב שמגזימים בביקורת כלפי ארסנל ובעיקר היוניטד השנה. שניהם מתמודדות עם עומס בלתי אפשרי, עם ליגה שהלכה והתחזקה ועם ציפיות לא ריאליות.

מדובר באותו ארסנל שהצליחה לנצח את ברצלונה שהתקשורת בארץ אוהבת להציג אותה "כבלתי ניתנת להכרעה". אותה ארסנל שפירקה את צ'לסי שרק בשנה עברה זכתה בדאבל. אומנם היא עדיין לא יציבה מספיק ואיכותית מספיק לאורך זמן כדי לקחת אליפות מהיוניטד, אבל זה נראה שהיחס לארסנל הוא כאילו היא משחקת כדורגל של קבוצה מאמצע הטבלה.

גם היוניטד השנה היא טובה יותר מהדימוי שיש לה כאן. גם בשנים שבהם זכינו בתארים ביכולת מרשימה יותר לא זכור לי מאזן בית כל כך איכותי שלנו.
    לפעמים איכות נמדדת לא רק בכדורגל אלא גם ביכולת להתגבר על מכשולים, אתגרים, עומס, מאבקים עד הסוף בכמה מסגרות, מכת פציעות גדולה ולא מעט בעיות.
    היוניטד נמצאת היום בחצי גמר הגביע האנגלי, ברבע גמר ליגת האלופות ובמקום הראשון בליגה. אנחנו נמצאים בשלבים המכריעים בכל המסגרות שהצבנו אותם כמטרה בסוף השנה ואותי לפחות זה מרשים.
    אני בטוח שגם הכדורגל האיכותי יותר ולאורך זמן יגיע אבל לטעון שלא "מגיע" לנו או לארסנל לזכות באליפות, טענה מצחיקה שאין שום קשר בינה לבין המציאות.

השאלה זה לא מה אני ארגיש במידה ואזכה באליפות (כי ברור שהשמחה תהיה גדולה ואולי דווקא העובדה שהיא תושג אחרי כל כך הרבה ביקורת תהפוך אותה לאפילו משמחת יותר) אלא השאלה זה איך אתה טוען שארסנל/היוניטד לא ראויות לאליפות? מדובר בטענה שמנותקת מהמציאות כי היא חייה לפיה המושגים של אוהדי ברצלונה בארץ, הכל או כלום, אתה או מסי או דוד רביבו.
    איכות נמדדת לדעתי בהרבה דברים ולטעמי הניצחון שלנו אתמול מראה על הרבה יותר איכות מאשר אם היינו כובשים שני שערים מהירים ב5 דקות ומנצחים את המשחק בקלילות. העובדה שהצלחנו להראות אופי ולנצח את המשחק, בטח ביום שארסנל חוזרת מפיגור של שני שערים וההרגשה היא שהם גם צפוים לכבוש את השלישי, מעידה על אופי של קבוצה אלופה ועל איכות שלמעט קבוצות באירופה יש.

9. Ian Wright Member

קבוצה(ארסנל) שמוציאה 2 נק' מתוך 12 נק' אפשרויות במשחקים מול ניוקאסל ווסט ברומיץ'(עולות חדשות) לא מגיע לה לזכות באליפות וזה רק על קצה המזלג. אם היינו מספיק טובים יכול להיות שהיינו לוקחים את האליפות העונה בהליכה עם כמות הנק' שאיבדתם במשחקי החוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/11
  10. THE STRETFORD END Member

מחצית קצבית ומעניינת בסנדרלנד ומול ליברפול,
    כיף לראות את שיתוף הפעולה בין ג'יאן לוולבק בכמה חילופי מסירות,המון כישרון בין ה 2
    הקוון הרס לשופט בהחלטה שהובילה לפנדל שלא היה לזכות ליברפול(היתה עבירה מחוץ לרחבה)

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקמת הביץ' בול.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה השטויות האלה? ממתי ה"כמה מגיע" נמדד במאזן מול העולות החדשות? ואם היינו מוציאים 2 נקודות סה"כ נגד וילה ובלקבורן אז כן היה מגיע לנו?

מי שמסיימת עם הכי הרבה נקודות, ראויה להיות אלופה כי אליפות זה דבר יחסי ל-19 הקבוצות האחרות בליגה. מה שכן אם בודקים את האלופה של השנה לעומת האלופות של השנים הקודמות... המצב העונה על הפנים.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נקמה במי, בילד האוהד שלכם שזרק את הבלון? בשופט של השנה שעברה שיושב בבית ולא אכפת לו מהמשחק? לא חושב שסנדרלנד ראויים לאיזושהי טינה מצדכם.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק פנדל כזה נשרק נגדינו בעונה שעברה באולד טראפורד עם ולנסיה שמשך את ה2 מטר ונפל ברחבה.

משחק בינוני מינוס של 2 הקבוצות, אבל המצבים המסוכנים עדיין נופלים אצלנו, לא חושב שסנדרלנד בעטה למסגרת בכלל.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשמן על הקווים שחושב שהוא שופט רביעי עם כל הזינוקים שלו שם. נהנה מכל רגע שהוא מתבכיין.

אבל זה לא ממש קשור להודעה המקורית, במי הנקמה? סתם נחמד שטעות שיפוט במשחק הקודם מתאזנת שנה אחרי, לא יותר מזה.