המחזור ה-30 ב-SerieA - יובנטוס מארחת את מילאן בקרב הבלתי מנוצחות ב-2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏30/3/18.

1. SerieA Il Capitano

מה כוונתך "חברים"?

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה לחברים של "האיש הקטן".

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz , כרגיל במקרים הללו, תגובה עם מעט מחשבה והרבה התעסקות בטפל, לא מפתיע.

אבל בוא נכנס למה שאמרת , בנעטיה והיגוואין? מה עם ברצאלי,קייליני,בופון ומרקיזיו?(שאין לי ספק שגם אתה למרות הנסיון להוציא את הדברים שלי מהקשר יודע שהתכוונתי אליהם). השחקנים האלו גיבו אותו אחרי שעזב. לשחקנים מותר לעזוב קבוצות. מותר גם לעזוב בטון צורם, מותר גם לחגוג בחוסר כבוד, מותר גם לבקר את ההתנהגות הזאת. אין פה קשר לטרולי יובה וכל שאר המושגים המתנשאים שאתה מכניס בדרך כלל.

בונוצ׳י , קיבל מהקהל והחברים שלו תמיכה שגרמה לו להזיל דמעה בהתרגשות מול אותם היציעים שהוא התריס אתמול, במיוחד לאור מה שקרה עם הבן שלו,לי זה עושה טעם רע. הוא אמר שלא תכנן לחגוג אך עשה זאת בגלל ששרקו לו בוז, נו באמת.

4. Raulito Madridista

אם בונוצ'י היה חוגג בסאן-סירו עוד הייתי מקבל את זה אבל לי זה צרם והפריע גם בתור אחד שהחזיק ממנו לא רק בלם גדול אלא גם אישיות וספורטאי וכל זה. במשחק במגרש של הקבוצה שנתנה לך המון - זה לא מכובד, לא את החברים ולא את האוהדים והמועדון.
    לגבי סמי קדירה, זו בדיוק הבעיה, הדוגמא של כדורגל הנבחרות. ליד גאון כדורגל כמו שוונשטייגר וגם שחקן טוב כמו טוני קרוס. בריאל מדריד קדירה סבל מפציעות משמעותיות רק בשנתיים האחרונות, בשאר הזמן הוא לא היה מספיק טוב וזה היה עקב האכילס שלנו. הוא יודע להתגונן כמובן אבל במשחקים שצריך ליזום הוא בבעיה. הוא לא מהיר מדי ולטעמי גם לא מספיק אגרסיבי. אפשר להשוות אותו לקשרים הטובים בעולם? אני חושב שלא. לטעמי לפחות הוא לא חזק פיזית כמו מאטווידי ולא יצירתי כמו פיאניץ'. והאמצע של יובה נופל מהקבוצות הגדולות. בכל-מקרה, מכבד אותו כשחקן שהיה בריאל מדריד.

5. טל. Member

איזה מחזור. בא לי להקיא.

6. טל. Member

כאפות מכל הכיוונים.

7. עודד (אוהד הצלחות) Member

להיפך, אם בונוצ'י היה כובש בסאן סירו ולא חוגג, הייתי מבין. אתמול "היציעים שהעניקו לו כל-כך הרבה" שרקו לו בוז בלי הפסקה. למה בדיוק הוא אמור לכבד אותם? או את המועדון שהוציא אותו שעיר לעזאזל של ההפסד בגמר האלופות?

8. itzik.miro Member

המועדון התייחס לבונוצי בצורה מצויינת, החל מכך שאישרו לו לעזוב למילאן דרך ההתבטאויות אחרי העזיבה ועד תחילת המשחק.

*לא ציפיתי מבונוצי לא לחגוג - אבל אכזב שהוא התייחס לאותם אנשים והתגרה בקהל שאולי חחקו היה בעדו.

** מבחינתי שיחגוג כל גול נגדנו וימשיך להפסיד

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ADP ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

המועדון לא הוציא אותו "השעיר לעזאזל". מי שפרסם וניפח את סיפור חדר ההלבשה היתה התקשורת. בונוצ'י לא במועדון כי היחסים בינו לבין אלגרי היו עכורים וזה עבר את קו פרשת המים במחצית של אותו משחק ידוע לשמצה. אלגרי גם הרגיש שבונוצ'י, ביחד עם אלבס, מרעילים את חדר ההלבשה, ואני לא צריך לספר לך על החשיבות של חדר ההלבשה ביובה. זה היה נטו חשיבה לעתיד, לא שעיר ולא עזאזל.