המחזור ה 31 בסריה A:: יובנטוס עולה למקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏6/4/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור, אני מסכים איתך אבל אני בטוח שרבים לא חושבים כמונו. זלטאן חלוץ ענק (תרתי משמע) אבל הוא הורס לנו את המשחק ולאו דווקא באשמתו. כל התרגילים שלו וההתחכמויות מרהיבים אבל מתאימים לאימונים או לגארבג' טיים ולא למשחק כה מכריע. הוא מנסה לבצע דברים יפים אך נכשל ברוב הפעמים ולמרות זאת ממשיך עם הראש בקיר. בנוסף לכך, הוא כופה על הקבוצה סגנון משחק פאתטי ומעצבן. כלומר, כמעט כל המהלכים ההתקפיים שלנו הם להרים לשבדי גם אם משמונים מטרים, במקום לבצע התקפות מסודרות ויש לנו מספיק שחקנים טכניים. מה ההיגיון אם אלגרי שיחק בסיום המשחק עם ארבעה שחקני התקפה אך ההתקפות מסתכמות בזלטאן?
    אליפויות לוקחים נגד הקבוצות הקטנות זאת לא סתם קלישאה ובגללה זלטאן נמצא אצלנו. אולם עם כל הכבוד, הוא מתקשה לבטא את עצמו נגד הגדולות ומתחכם יותר מדי. אם הוא לא היה לוקח על עצמו את בעיטות הפנדלים שהם חלק נכבד מכיבושיו, רבים היו חושבים כמוני.

על המשחק עצמו- מילאן בכבודה ובעצמה העניקה לפיורנטינה ניצחון. על אף שהגענו להמון מצבים, אירחנו קבוצת תחתית נטולת שחקני מפתח ויצאנו עם אפס נקודות. מאכזב, מתסכל, מבאס, כל מילה תתאים כאן. אקווילאני מתחיל להדאיג אותי. לאחר החלמתו הוא חלש כשנכנס לשחק והאמנתי שהדבר נובע מהפציעה הממושכת, אולם גם היום הוא היה חלש להחריד ולא הציג אף פעולה חיובית. מקסס ביצע טעות נוראית בשער שלא מאפיינת אותו ואת התקופה הנהדרת בה הוא נמצא. כל ההגנה אשמה בחור שהותירה בשערו של יובטיץ', חובבנות לשמה. בכלל, כל הקבוצה הייתה זוועתית היום להוציא את אביאטי שסיפק מספר הצלות נאות.

2. VAR Member

גם השער הראשון של מקסס, סגירה גרועה שהשאירה את יובטיץ' לבד.

יובטיץ' זה עוד משהו שרציתי לדבר עליו. אני לא יודע אם פיורנטינה תרד ליגה או לא (אני מקווה שלא) אבל הוא צריך להיות המטרה הראשונה שלנו בקיץ הזה. אני מוכן לתת להם תמורתו את זלאטן בלי לקבל עוד יורו אחד בנוסף.

הגענו למצבים אבל עדיין אני חושב שמדובר במשחק הכי גרוע שלנו בשנה האחרונה. גם בגלל שפיורנטינה הגיעה ללא פחות מצבים מאיתנו בסן סירו (מקסס נכנס לכושר גרוע בעיתוי הכי אומלל שיש) וגם בגלל מה שאמרת. אמרתי את זה גם אז בניצחונות על נובארה וקליארי. זלאטן ימשיך לכבוש ולנצח לנו משחקים אבל אם על זה נסתמך עד סוף העונה, המצב שלנו רע. מי שהולך לישון עם מונטארי בינואר, שלא יתפלא שהוא מתעורר במאי עם צלחת אליפות ליובה.

*אגב, עם כל הגאווה על הפייט שנתנו לברצלונה... ההתמודדות הזו עלתה לנו ב-5 נקודות. i'm just sayin'

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/12
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ימח שמו וזכרו
    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/558161_10150722612642630_306452937629_9371691_2033575551_n.Xxx

ההפסד עלול להעלות את יובה למקום הראשון במידה ותנצח אך הליגה עדיין רחוקה מלהסתיים ואני עדיין מאמין שמילאן הפייבוריטית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/12
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני מאמין שנזכה בסקודטו אבל רק המחשבה שאמאורי יעניק לנו אותו...

אגב לכל אלה שזורקים את זלאטן לפח, שנספור כמה נקודות הוא הביא בעצמו?

5. -sAndmAn- Member

מילאן ללא זלאטן בחיים לא הייתה נאבקת על אליפות, עם פאטו וקאסאנו פצועים כל העונה מי היה פותח בחוד - אל שערווי ואינזאגי? סתם מחפשים כבשה שחורה

6. VAR Member

אני יוצא מתוך נקודת הנחה ששניכם ראיתם את המשחק, על אף שאני בטוח שלא (כמו שלא ראיתם 90% מהעונה של מילאן). אם מקסס לא טועה פעמיים מילאן מנצחת - ועל 3 הנקודות האלה חתום שוב זלאטן איברהימוביץ'.

should I say more?

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לרגע לא פקפקתי בתרומתו של זלטאן, אלא ציינתי שלצד ההתחכמויות שלו, הוא כופה על מילאן סגנון משחק שגורם לקבוצה להסתמך עליו נטו. אין ספק שהוא שחקן ההתקפה הטוב ביותר,אך יחד עם זאת אם מילאן לא משתמשת בו בחכמה וגורמת לעצמה להסתמך עליו, נזק בלתי הפיך.

רומא ספגה העונה במשחקי חוץ 4-2 מלצ'ה וקליארי ו 4-1 מאטלאנטה. אני דורש הסבר.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה מה להגיד על בופון וההגנה; קצת שטויות בסוף המחצית, אבל מעולם לא הותירו לפאלרמו להגיע למצב מסוכן. להתקפה דווקא יש לי לא מעט ביקורת:
    פאלרמו משחקת עם 3 בלמים+מיליאצ'ו, כך שגם קוואליירלה וגם ווצ'יניץ', שניהם לא חלוצים מסיימים, נאבדים במבוך הורוד שם ברחבה. אי אפשר להבקיע משם. אקווה ובארטו מצטרפים למגני הצד (אין להם שום תרומה התקפית) כדי לחסום הרמטית את קאסרס ואסטיגריביה (איפה דה צ'לייה?), אי אפשר לשחק משם. לא פלא שאנחנו מחזיקים 90% מהזמן בכדור ולא עושים עם זה כלום, פשוט אין לנו יכולת לפצח את הבונקר של פאלרמו.
    קונטה צריך (ואני מאמין שיעשה) להוציא את קוואליירלה ואסטי ולהכניס את פפה לכנף ואת מאטרי לשפיץ, לעבור ל4-3-3 עם קייליני כמגן שמאלי וקאסרס כמגן ימני, פפה ומירקו כקיצוניים. לבטל את היתרון המספרי של פאלרמו באגפים, גם אם זה יעלה לנו קצת בהחזקת הכדור.

3 נק' היום - בגדר חובה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להסבר קוראים לואיס פרננדו מוריאל. אני מאוד אתפלא אם הקולומביאני לא ימצא את עצמו שנה הבאה בקבוצה גדולה מלצ'ה. הכרטיס שלו שייך לאודינזה, אבל אולי קבוצות גדולות יותר ייכנסו איתה למו"מ על מוריאל שפשוט נותן עונה נפלאה. היום עם צמד הוא מחסל את רומא.

10. Don Joan Roman Member

אז מנצחים 2:0 במשחק קשה מאוד ועולים לראות הטבלה שנייה לפניי מפגש קשה מאוד מול לאציו ביובה סטאדיום, הדבר היחיד שהציק לי במשחק זה העובדה שקונטה עדיין לא מבין שקוואגס ווצ'יניץ' ביחד זה שקוף וקל מדיי לסיכול על ידי היריבה ואולי גם העובדה שךמארקיזיו היו 3-4 מצבים לבעוט מחוץ לרחבה והוא התעקש למסור לא נכון, יובה צריכה את מארקיזיו מפוקס יותר ומאיים יותר להמשך.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז קונטה דווקא לא הקשיב בעצתי, וזה באמת לא חשוב; כששלוש הנקודות אצלנו, המקום הראשון אצלנו, המומנטום אצלנו, אז כל ההפרשים הטקטיים ביני לבין קונטה זניחים.

גול בנגיחה מקרן פתח את המשחק, גול טיפוסי ששובר בונקר, אחריו הכל כבר התנהל בהליכה, גם מצד פאלרמו שלא באה לשחק כדורגל וגם מצד יובה שכנראה מרגישה קצת עייפות אחרי 200% בכל אחד מהמשחקים האחרונים. אפילו וידאל, האנרג'ייזר האנושי כבר לא סחב בסוף המשחק, רק חבל לי שפפה נכנס ולא ג'אקריני שהיה יכול להוסיף הרבה יותר.
    השער השני היה מעולה, קצת מזכיר את השער של מילאן מול קטאניה אלא שהפעם מאטרי בתפקיד הציר (הזלאטן) וקוואליירלה עם בעיטה מצוינת בתפקיד המסיים (הרוביניו). מהרגע הזה זה באמת הפך לשעמומון.

קייליני מדהים אותי כל פעם מחדש. אלמלא החלקות מיותרות (שלמצב המגרש חלק מכריע בהן) הוא היה נותן הופעה של 10, הסתפק ב-9 וחוזר להיות אחד הבלמים הטובים באיטליה ובעולם. מת כבר שיתמודד מול הטובים ביותר בליגת האלופות. הוא סוג של "אנטי מסי" אם אפשר למנות את היתרונות שלו.

ואם לחטוא ממנהג הפורום הזה ולהתייחס על המשחק של פיורנטינה מהצד של פיורנטינה, 3 נקודות נהדרות שלהן חשיבות מכרעת בהישארות בליגה. הפער מלצ'ה נשאר כהוא זה, וזה יוצר קצת פחות כאבי ראש להמשך העונה. עוד 4 נק' כדי לעבור את רף ה-40 ואני משוכנע שהם מסוגלים.

נ.ב- וכמובן, זה יהיה חטא בלי להזכיר את איש המשחק, לאונרדו בונוצ'י. איזה מהפך מאז התקופה הנוראית שעברה עלינו במרץ. איטליה ויובה צריכים אותו בכושר.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Lazio: Marchetti; Konko, Diakitè, Biava, Radu; Cana, Ledesma; Candreva, Hernanes, Mauri; Rocchi

Lazio bench: Bizzarri, Scaloni, Garrido, Gonzalez, Brocchi, Kozak, Alfaro. All. Reja

Napoli: De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Britos, Aronica; Dzemaili, Inler, Hamsik; Pandev, Lavezzi; Cavani

Napoli bench: Colombo, Fideleff, Grava, Fernandez, Dossena, Dezi, Vargas

כרגע התוצאה היא 1-0. טעות חמורה של דה סאנקטיס בגול של קאנדרבה, הכדור ממש חלף תחתיו. מנגד דווקא מארקטי הציל גול די בטוח של קבאני.
    המשחק הישיר הזה על הכרטיס לליגת האלופות משודר בראי איטליה, ערוץ 155 (הוט).

עריכה- זוכרים את השער החוקי שנפסל לאוסבאלדו בתחילת העונה? מאורי שיחזר אפילו בצורה מדהימה יותר את השער, שהפעם אושר:

משחק מעולה היה באולמפיקו. לא האמנתי שלאציו תשחיל שלישייה בלי קלוזה (ובכל זאת הניצחון שלה מאוד מוצדק), אבל כנראה ההגנה של נאפולי+יום ממש רע של דה סאנקטיס שווים שלושה שערים.

13. GRANDE LAZIO Member

ניצחון ענק של לאציו על נאפולי.

מאמץ עילאי של כולם אחרי חצי ראשון חלש. לשם שינוי גם ניצלנו מצבים, והיעף של מאורי הוא שער העונה ללא ספק.
    בוז אחד גדול לאוהדי נאפולי שקיללו אותנו דווקא בדקת הדומייה לזכר אחד מגדולי שחקני לאציו בכל הזמנים, אחד האחראים לאליפות הראשונה שלנו. איזה אפסים חסרי כבוד, נאפוליטנים ארורים.

מבחינתנו קצת נחת, עד ההפסד הבא.

דז'ה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הצמד של מוריאל מעלה אותו ל-9 שערים העונה, איזה טכניקה ואיזה ביצוע לילד הכישרוני הזה.

15. Chelsea1905 Member

מה עובר על אינטר? לפני שנתיים היא לקחה את ליגת האלופות כאשר בדרך היא עוברת מעל ברצלונה.
    והעונה היא באמצע הטבלה אולי קצת גבוה יותר אבל מתקשה מול כל קבוצת תחתית שעומדת מולה.
    וזה לא שחסרים לה שמות יש לה ועוד איך:גוליו סאזר,לוסיו,זאנטי,מייקון,קמבייסו,סניידר,סטנקוביץ,דיאגו פורלאן,פאציני,מיליטו.
    ולומרות כל הסגל המרשים הזה ששוה לפחות מקום 3 (לפחות!) היא ממקומות רק במקום ה-7.
    אכזבה לקבל אינטר כזו (לא בישבילי אני לא אוהד אותם ואפילו להפך...)
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/car2.Xxx