המחזור ה-31 בסרייה א' :: Everytime I go to sleep

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏1/4/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה"פאסון" כולל את הטינוף העילג שמאפיין רק את אוהדי יובנטוס ברשתות החברתיות כלפי כל קבוצה קטנה יותר שמעזה להתמודד מולה ולחלום על סקודטו למרות הפער הכלכלי הברור בין יובה לשאר הליגה?

אגב, "בכיינות על שופטים" בצורה הברורה והמגוחכת ביותר בעידן המודרני שייכת ליובנטוס של קונטה. כדור הנמצא חצי מטר בתוך השער או שני פנדלים מחוץ לרחבה במשחקי עונה אלה טענות שרק עיוור או חרטטן יכול לשייך לבכיינות\תירוצים\אופי\עוד קצת אופי\אופי אופי אופי.

EO11 ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  2. Enzo Maresca Member

יותם יא גבר, לרגע אחד חשבתי להמליץ לך לחפש מה אלגרי אמר לפני שנה על מונטארי. או מה ריצולי בעצמו אמר על כל הקטע עם בונוצ׳י. אם זה היה קורה לפני 4 שנים כנראה שגם הייתי מזכיר את קיצור ההשעיה של קונדוגביה שחזר בדיוק למשחק מולנו, זאת בניגוד לקדירה שלא זכה לאותו היחס ויחמיץ את המשחק מול מילאן הטהורה והסופר הוגנת, ההיא שלא מושכת באף חוט ולא פועלת לקידום האינטרסים שלה. אבל די, חלאס. כבר ב2012 התעייפתי מההתעסקות הבלתי פוסקת הזאת בטפל. גם אני וגם אתה יודעים שלא משנה כמה קאלצ׳ופוליז נאלץ לבלוע וכמה פעמים נתפרק ונתחיל מחדש, ברגע שנחזור לנצח יצוצו סימני השאלה והספקות הקבועים. זה לא שההייטרים יחשבו באובססיה טבלאות אלטרנטיביות וידברו על שחיתות כשנסיים במקום השביעי. הם גם לא יקדישו לזה מזמנם היקר במקרה הקיצון, בו נוביל את הטבלה בפער דו ספרתי כבר בפברואר. הם יצוצו אך ורק כשישנה איזושהי אשלייה של תחרות אמיתית בצמרת. במקרה (הנדיר בשנים האחרונות) הזה יהיה מדובר בליגה מכורה ומסריחה שהכל בה ידוע מראש.

יכול להיות שאני נאיבי וחי בסרט, אבל אני מזהה פה מוטיב חוזר. הנסיונות התמידיים והבלתי פוסקים האלה לעשות דה לגיטימציה להצלחות שלנו תחת הגדרות עקומות של ״טוב״ ו״רע״ נעים מבחינתי על הסקאלה המפוקפקת שבין ״מגוחכים״ ל״צבועים״. בשורה התחתונה כבר מזמן הפנמתי ששנאנים ימשיכו לשנוא ושהרבה יותר קל להשתמש ביובנטוס כאליבי מאשר פשוט להגיד ״הקבוצה שלי שווה לתחת״.

עריכה - קובי יא עוד גבר, אף אחד לא דיבר על אוהדי הפול פוגבה שעושים לך טרור בטיימליין. אני לא מדבר עליהם והם לא מדברים בשמי. הכוונה הייתה להצהרות של בעלי תפקיד במועדון. הצהרות כמו זאת של גארסיה אחרי ה3-2 (וכן אני יודע שאתה לא אוהב את הדוגמא ורודי היה חייב להרים את השחקנים שלו אחרי שגנבנו לכם 3 נקודות ובמקרה ניאלץ לעשות את זה בטלוויזיה ולא בחדר ההלבשה כי הנינג'ה ביקש שכולם יתפנו בשביל שהוא יוכל להשחיז את החרבות שלו בלי הפרעה) או זיוני השכל של אינסינייה וסארי או אפילו האח של היגואין. אם המילה פאסון לא מוצאת חן בעיניך אתה מוזמן להחליף אותה לבחירתך, זה לא ישנה את הפואנטה שאתם בעונה שעברה ונאפולי השנה הם הילד הגמד שמאיים לדפוק לך מכות רצח בICQ וברגע שאתה נתקל בו ברחוב הוא מתחיל לבכות ולצרוח שזה לא פייר ושאתה בכלל גדול ממנו בשנתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/16
    Don Joan Roman ו-FelaKaT אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם זה היה נורא מעצבן אותי,
    אבל סצנת ה'אני היפסטר בכיין' שזורק כל היום 'הייטרים' או משפטים ציניים כבר לא ממש מדגדגת לי, היא יותר מעלה בי רחמים.
    לוזרים תמיד יהיו לוזרים.

ריצולי 'פאקינג אוכל נגיחה לראש'?
    לפחות תראה את הסיטואציה האמיתית

כן... בדיוק אותה סיטואציה....

עריכה: כדי להיות קצת יותר יסודי, הלכתי ובדקתי גם את הטענה שאנחנו מקבלים יותר פנדלים, התוצאות לפניכם(רמז - מאז עונת 09 עד 14 , יובנטוס אפילו לא קרובה להיות הנהנית הגדולה מפנדלים):
    Do Juventus really receive more penalties? Every spot-kick awarded in Serie A since 2009 - Goal.com
    בעונת 11/12 אגב(הגול של מונטארי) לא רק שיובנטוס לא הייתה בטופ,היא זכתה בהכי פחות פנדלים מכל הליגה
    Penalties awarded Serie A 11/12

4. Roma מנהלים

פשוט ביזיון. היגוואין מורחק ל-4 משחקים! פשוט חוסר אחידות שקצת מעורר שאלות. כמובן מבחינת רומא זה ניצחון גדול, השחקן של נאפולי מורחק ואופציית המקום השני שוב על הפרק ובגדול.

ורונה מרחק 6 נקודות מחוץ מבטחים, קצת הזוי לקבוצה שלא ניצחה בחצי העונה הראשונה ויותר. אם הם יצליחו להישאר, עדיין רחוק מאוד, זה יהיה חתיכת הישג. מחכים להם משחקים מול פרוזינונה בבית ופאלרמו בחוץ במחזור האחרון מצד השני גם את נאפולי, רומא ויובנטוס ולקינוח גם אמפולי, מילאן וססאולו שלא יתנו להם נקודות בקלות.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט בכל מקום ובכל ליגה, הקבוצה הדומיננטית נהנית מיחס יותר רחמן מצד השופטים.
    אני זוכר שאינטר אחרי הקאל'צופולי נהנתה מלא מעט "הטבות" מהשופטים, בשנים שבהן הובילה את הליגה. בעונת 07/08 אם לא השופטים, יש מצב שרומא הייתה לוקחת לנו את האליפות. זה לא אומר שאינטר הייתה מושחתת, ושלא הגיע לה לזכות בתארים. אותו דבר לגבי יובה של היום.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פעם ראשונה שאני רואה את מה שפיפיטה עשה וכל מה שיוצא לי זה כוסעמק. כוסעמק כי הבלם של אודינזה מייצג אחוז די נכבד מהשחקנים בליגה הזו שהפכו לקקות ומחקים את הנפילים מהקלאסיקו עם הצגות מביכות ועצובות, כוסעמק כי ההחלטיות שבה השופט הוציא צהוב שני ואדום היא הזויה, כוסעמק כי כל אחד היה מגיב באותה הצורה כמוהו אם הוא היה במקומו.

וכן, גם לקבוצה שלי ההרחקה טובה כי אנחנו מול נאפולי במיאצה עוד שבועיים, אבל בכנות? אני ממש לא אצטער אם פיפיטה יהיה שם, בידיעה שהצדק נעשה.

*וזה בלי קשר למקרה של בונוצ׳י.

7. תומר1989 Member

ההרחקה ל4 משחקים מוצדקת במיליון אחוז לשחקן שכמעט מרביץ לשופט ועובר אחר כך לנסות להרביץ לשחקן יריב ופשוט מתפרע ולא נרגע.
    איזה הטבה אדירה לזכות יובה אתם מדברים? אפשר לחשוב השופטים היו צריכים לארגן עכשיו שחיתות גדולה כדי לעזור ליובה לקחת אליפות כשהיא בפער 6 מנאפולי.
    עם או בלי היגואין יובה כבר אלופה בטוחה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרחקה ל 4 משחקים אמנם מוגזמת, אבל לא הייתי מאשים בכך את יובה, הרי באותה מידה אפשר להגיד שרומא השפיעה על ההחלטה, הרי המאבק שלה מול נאפולי נראה יותר ריאלי. בכל מקרה, הנה הזדמנות לגביאנדיני.

http://gazzettaworld.gazzetta.it/wp-content/uploads/2016/04/team-of-the-week-4-3-3.Xxx?v=20160405104304

9. Roma מנהלים

תבדוק מה בונוצ'י עשה לפני כמה מחזורים.

יובה לא אשמים ואף אחד לא אשם חוץ מהחמור הארגנטינאי שבחר להפקיר את הקבוצה שלו, הבעיה שאם בונוצ'י היה נענש אולי היגוואין היה משנה את ההתנהגות שלו.

בכל מצב אם היגוואין קיבל 4 משחקים בחוץ אז גם בונוצ'י ראוי לפחות למשחק אחד הצטננות.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחייאת, תסתכלו בסרטונים, זה נראה לכם אותו סדר גודל של מהומה? בונוצ'י אפילו לא התכוון ללטף את ריצולי, שפשוט היה תוך כדי הליכה.
    אף שחקן אחר לה היה מעורב,כל שחקני טורינו הלכו להעמד ברחבה לקראת הפנדל והסיפור נרגע תוך פחות משניה.
    את היגוואין היו צריכים להוריד מהמגרש בכוח, 4 משחקים זה לגיטמי.

מה אתם מצדיקים את היגוואין? הוא טיפש. שחקן שמקבל מליונים הוא בן אדם - אבל הוא צריך להראות יותר אחריות לקבוצה שלו,זאת לא תגובה פרופורצינלית ואם אני הייתי אוהד נאפולי הייתי רותח עליו מזעם,הוא הפקיר אותם בתקופה הכי חשובה בעונה, שחקנים מתחזים כל הזמן.השופט חשב שהוא ראה מרפק, אבל במקום להיות מורחק למשחק אחד,הוא מורחק ל4.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סימאונה: ״במוקדם או במאוחר אאמן את אינטר״.

זה נכתב כאן בהמשך למה שדיברנו עליו.

12. JohnTerry26 Member

חח איזה קשקוש. גם אם היתה טעות-שתיים לטובת צ'לסי, כמו שיש בכל משחק בין כל שתי קבוצות, שום דבר לא משתווה ל4-5 פנדלים ברורים שהשופט בחר להתעלם מהם במופגן, ואחר כך עוד העז להודות שטעה. לא שאני מתכוון לשחזר ויכוחים בני 7 שנים עם וידאואים ועניינים, אלא סתם שיהיה לפרוטוקול שאמרתי שאתה טועה.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

כל כל בצבע.

14. VAR Member

במוקדם = כשאצבור איזה כישלון או שניים והשם שלי כבר לא יהיה הראשון בפנקס של כל קבוצה גדולה.
    במאוחר = לקראת סוף הקריירה אחרי שכבר השגתי את כל מה ששאפתי אליו אקפוץ לסגור מעגל קטן.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שהוא יסיים את דרכו באתלטיקו מדריד כאשר ירגיש שיגיע למיצוי (ע״ע קלופ).

ביינתיים הוא עושה דברים אדירים עם אתלטיקו. אני לא ממש מזהה סימן של שובע ברומן הזה, אבל דברים יכולים להשתנות מאוד מהר בכדורגל.