המחזור ה-31 בפרמיירליג: רומזים לנו שיש סקס אחר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/3/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבאיירן היה אותו סיפור שפפ נכנס ולא יצא, והקבוצה הזו זכתה בטראבל דורס. לא קונה את התירוץ הזה.

סיטי זו פשוט קבוצה שלא אכפת לה עם מנטליות רקובה של חבורת שחקנים ומאמן שבנוסף גם אין לו קשר ברמה הטקטית לרמות הללו. ברמת הסגל יש להם יותר כישרון מלארסנל, אבל הכשלים מאוד דומים. לפפ יש לא מעט עבודה, אבל אני לא רואה סיבה שהוא לא יצליח לטפל בבעיות.

אגב, אם כבר עסקינן במאמנים וכבר הזכירו כאן לחיוב את קומאן: זה מוזר, הוא עושה עבודה מצוינת בסוטון, אבל לפני זה לא ראיתי בו שום דבר. זה דיי מדהים בכמה קלות ההערכה שלנו למאמנים יכולה להשתנות. אפילו ראניירי שהיה נראה גמור פתאום נראה כמו פרגוסון/מוריניו על הקווים.

2. alexshw Member

הקיץ שוב העליבות של הנהלת ליברפול התגלתה ברוב הדרה.
    אם הם לא היו מתחילים את העונה במצב של חצי הריון - כלומר מצד אחד רוג'רס כן התחיל את העונה אבל מצד שני האמון בו מוטל לחלוטין בספק, בעקבות העונה הקודמת, אלא היו מקבלים את ההחלטה למנות את קלופ כבר בקיץ, אז כן נראה שסיכויהם לטופ 4 היו טובים.
    בעקבות חוסר החלטיות יתכן והם איבדו פה כסף חשוב מאוד.

3. k_700 Member

סאותהמפטון לא נראתה טוב בכלל בחצי הראשון של העונה.
    ההגנה שלהם הייתה עלובה ויותר מדי שחקנים פשוט לא נראו טוב(גם פלה למשל שבתקופה האחרונה נהדר).

קלאסי, טאדיץ', פלה כל אלה לקח להם זמן להכנס לעניינים העונה, הרבה בגללו לדעתי.

אבל בחודשיים האחרונים הם עשו קפיצה טובה קדימה, הוא בגדול עושה שם עבודה יפה מאוד כבר שנתיים ועם תנאים לא תנאים.

בקשר לסיטי, בלי ספק בכלל שאם הסגל שלהם הם היו צריכים לקחת את הליגה הזאת בהליכה אחורה העונה.
    אבל ההרגשה שלי שזה הרבה מעבר לטקטיקה, אלא יותר מדי שחקנים שפשוט מאסו בפלגריני בשלב מוקדם מדי העונה והם פשוט משחקים תחתיו בלי חשק, בלי אמונה וגם בלי רצון מסוים לשרוף את עצמם או להסתכן בפציעות.
    הכוכבים הגדולים שם יודעים שעם סיכוי גבוה הם יהיו גם בעונה הבאה שם, יתאמנו תחת פפ, הצ'ק השמן יכנס בין כה וכה וזו תקופת גארבג' טיים ארוכה מדי להעביר.

9 הפסדים בליגה כמו העונה לקבוצה עם סגל כמו של סיטי זה הזוי.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לתת לשחקנים הנחת "הקבוצה הודיעה מראש שיחליפו את המאמן, אז הם הורידו הילוך" זה באמת דבר מופרז. זה לא יכול לעבור. ותכל'ס, זה לא צריך להיות כך. מה, השחקנים האלה לא רוצים לזכות בתארים, בין אם המאמן שלהם יישאר בעונה הבאה או לא? גם כך הוא לא בדיוק הבוס הגדול של סיטי ומקבל החלטות בלעדי - או בכלל - לגבי עתידם, אז מה העניין.

כפי שנאמר כאן, החלפת המאמן לא הפריע לבאיירן של היינקס לקחת טרבל. אני גם זוכר את האגדה שיונייטד התחילה רע את 2001/02 כי ידעו שפרגוסון פורש בסוף העונה, ושהכל השתנה בינואר כשהוא הודיע שהוא נשאר. רק כמה חבל שהשינוי הדרמטי ביכולת ובתוצאות החל כמה שבועות טובים קודם לכן, בגלל שינויים בהרכב ובמערך.

סיטי לא טובה כל העונה, לא חיברה שני ניצחונות ליגה חודשים לפני ההכרזה על פלגריני/גווארדיולה. משהו במערכת רקוב, אולי מיצוי גדול מצד של כמה שחקנים. דה ברוינה פצוע, סטרלינג לא מבריק ואוטמנדי ממה שאני רואה לא מתעלה עדיין, כך שהניסיון להזרים דם חדש ברמה גבוהה ולייצר שלד חדש לא ממש מצליח. אחרי כל השנים הללו זו עדיין הקבוצה של אותם שמות מוכרים - קומפאני השביר, סילבה שאולי מיצה, טורה שעבר את השיא ומבריק רק לעתים, ואגוארו השביר אך הנפלא, שקצת נשאר לבד.

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. Wazza Member

נראה כאילו לפלגריני יש תוכנית זדונית במיוחד עבור פפ וסיטי. יופי של מתנת פרידה. זה יהיה מצחיק במיוחד במידה והתוכנית תצליח

6. k_700 Member

אני רואה פה סבוטאז' על מאמן, תקראו לזה איך שאתם רוצים, תחפשו 10001 סיבות אחרות לי זה נראה פשוט.

כשקבוצה שב1.9 דורגה עם הסגל הכי טוב בליגה בפער עצום(ואני לא קונה את עניין השובע, מי ישמע הם על רצף של 5 אליפויות ו3 גמרים אירופאים ב5 שנים) גם משדרגת את עצמה בקווין דה ברויין, בבלם הכי טוב בספרד ב'נה שעברה, בסטרלינג, איזה תירוצים של שובע יכולים להיות לך?

סיטי עם םאקינג 2 נצחונות על קבוצות חלק עליון בטבלה אחרי 30 מחזורים.
    אתם בכלל קולטים את המספר ההזוי הזה? 9 הפסדים רק בלייגה כשבהמון מהם הם פשוט נראים אפאטיים וחסרי חשק כמו היום.

לא יודע אם ההודעה על השחלוף של פלגריני בפפ הוא סיבה, קטליזטור או משהו אחר.
    כעובדה זו קבוצה פשוט מתה בכל החצי השני של העונה הזאת. לגמרי באווירת אסק,גארבייג' טיים, u name it.

אולי הם מאסו בו, בהרכבים שלו, בכדורגל שלו, אולי הם סתם לא מאמינים במאמן ורק מחכים לחילוף, אולי פשוט נוח להם להראות ככה עלובים וכשגם לא ידוע כאיזה מאמן קשוח או פסיכופט כזה כשגם שהראש שלו על הגרדום הוא עדיין מסוגל למחוק אותך מהרוטציה(אממ הם יכולים לראות את.ממפיס אצל השכנה כדי לקבל מושג).

בשורה תחתונה הכשלון הזה העונה הוא הרבה יותר מטעויות של טקטיקה, שובע וכו.
    את ההסברים על טקטיקה לקויה , הרכבים ומערכים נאיבים היה נעים לתת כשהקבוצה הזאת הייתה תחרותית, כמו נניח בעונה שעברה בחלקים ממנה.
    כשאתה בערך מדצמבר על אדי הדלק האחרונים של ההגרלה הקלה שסודרה לך באלופות(עד הרבע כמובן) אין בכלל מה לנתח דהרחם כאלה מהיבטים מקצועיים.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסיכולוגיה היא דבר מסובך, וגם האדם עצמו לא תמיד יכול לומר מה עובר לו בראש, מה מדרבן אותו או למה הוא משחק פחות טוב או נראה פחות מחויב.

העניין הוא שגם מקצועית לא קשה לזהות את הבעיות. יפה שהם הביאו את אוטמנדי, אבל הוא לא נראה בינתיים עד כדי כך טוב. כנ"ל סטרלינג. דה ברוינה תרם, אבל איננו כבר זמן מה. על הוותיקים יותר כבר כתבתי קודם. על הנייר יש לסיטי שמות מרשימים. אבל במגרש זה לא זה, ולא מדובר במשהו שהתחיל העונה.

לא רואה למה שמישהו יעשה סבוטאז' למאמן שעוזב, מה זה נותן? ואיפה היה הסבוטאז' בקייב, או בפנדלים נגד ליברפול?

8. k_700 Member

הם ברבע גמר כי הם קיבלו הגרלה קלה בפעם הראשונה בהיסטוריה שלהם בשלב הזה(וגם בגומלין לא נראו להיט בכלל).

את ליברפול הם ניצחו בפנדלים וקיבלו על זה מדליות מזהב.
    אתה זוכר איך הם נראו לאורך כל ה120 דקות? בערך כמו היום, חסרי חשק, חסרי אכפתיות, ליברפול(כמו היום) לא ניצלה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/16
  9. alexshw Member

הגיוני ששחקנים יכולים לפתח מיאוס ממאמן מסוים והחיבור איתו יעלם אך דווקא העובדה כי יש אופק ברור וידוע מי יאמן בעונה הבאה צריך לגרום לחלקם לפחות לנסות ולהרשים את המנג'ר החדש, פרט אולי לשחקנים שדי ברור שיעזבו בכל מקרה כמו טורה ודמיקליס לדוגמא.

ודאות תמיד עדיפה על חוסר ודאות והמהלך של ראשי סיטי היה נכון.

10. k_700 Member

העניין הוא שמי שבאמת טוב בקבוצה הזאת לא כל כך צריך לדאוג.

הרי את אגוורו לא יעיפו, את סטרלינג אחרי עונה ראשונה ובגיל 21(עם דאבל דאבל בסטט') כנראה לא יעיפו אחרי עונה.
    גם את דה בריינה ואוטאמנדי לא יעיפו אחרי עונה כנראה.

אם סילבה מיצא שם אז הוא לא ממש צריך לדאוג כי אני לא מאמין שאחרי סיטי בגיל 27 הוא ירד לולניסה.
    הרבה קבוצות טובות יהיו שם בפינהצכדי לנסות לדוג אותו.

יאיא טורה? אני חושב שכנל ואם לא אז הוא יברח לכסף העצום של סין או אמריקה, הרי כסף תמיד היה חשוב לזה שהיה נפגע שלא ציינו מתי היום הולדת שלו במאי.

הנקודה היא שיש מעט מאוד שחקנים משמעותיים בסיטי שהין צריכים לחשוש מזה שלהיות on the line העונה יסכן גם את המשך הקריירה שלהם.
    אולי נאסרי היה כזה שם, אבל הוא לא זה שירים אותך גם כשהוא טוב(וזה לא קורה ליןתר משלושה חודשים בעונה גם בשיא שלו).

11. alexshw Member

אבל לא 100% מהשחקנים מראים חוסר רצון. אגוארו כרגיל גדול, וכרגיל הפציעות מפריעות לו. אם כבר בלעדיו סיטי היו בבעיה יותר גדולה העונה.
    דה בריינה הציג יכולת מצוינת עד הפציעה. סטרלינג נופח מעבר לכל פרופורציה בגלל שהוא הום גראון ובהתאם המחיר כי גם סיטי נואשת לשחקנים מהקטגוריה הזו.
    השארת יא יא טורה הייתה טעות חמורה עוד אחרי אותה פרשת יום הולדת. כן הוא עדיין יכול לדפוק גול יפה אבל הנזק שלו בהגנה כבר עולה על התועלת זו העונה השנייה ברציפות.

12. Sturridge Member

להגיד שזה רק סאבוטג' למאמן זה לעשות הנחה לשחקנים, גם בצ'לסי אמרו ששחקנים עושים דווקא למוריניו ואיזה פלא, מאמן חדש והתוצאות נשארו עלובות. אולי הם סתם גרועים.

13. yonmu Member

יאיא טורה כבר לא רלוונטי לקבוצה תחרותית. הנזק שלו עולה על התועלת ואי אפשר להתאים אותו לצרכי הקבוצה.
    סטרלינג הוא בלוף ברור. שחקן אנגלי בינוני שהיה צלע שלישית סבירה עם סופרסטאר כמו סוארז וסקורר כמו סטארידג', אבל לא קרוב לרמה שלהם. שווה ספסל במקרה הטוב.
    דה ברויינה הוא כנראה הרכש היחיד שהוא באמת פגיעה (במחיר מטורף, ובכל זאת), אבל אני תוהה איפה הוא ישתלב אצל פפ. גם הוא וגם סילבה יושבים על התפקיד שבין הקישור לשלישייה ההתקפית, ושניהם לא לגמרי ווינגרים. בקיצור, שניהם תופסים את עמדת ה'אינייסטה' ולכן פפ יצטרך לעשות אילוצים כדי להתאים את המצב. בכל מקרה, על כל ששת העמדות של הקישור וההתקפה יש רק 3 באנקרים - שניהם ואגוארו.

אני משער שיהיה קיץ עמוס מאוד. פרננדיניו, פרננדו ודלף לא נראים לי כמו קשרים שפפ יסמוך עליהם להרכב, נאסרי ונאבאס גם כן יישארו במקרה הטוב (מצידם) מחליפים ובחוד תגיע הפרידה הסופית מבוני, דזקו ויובטיץ'. אם בקיץ האחרון שפכתם 150מ' ונשארתם במקום, אני לא רוצה לדמיין כמה תצטרכו להוציא כדי להתקדם באמת.

14. DRORIKO Member

יש מצב רציני ששנה הבאה תהיה בצ'מפיונס רק קבוצה גדולה אחת. לא זכור לי שזה קרה בשיטה החדשה של הצ'מפיונס. מצד אחד זה מאד מרגש,מצד שני זה יפגע בדירוג של האנגליות.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כן, כי מאז 2012 ה״גדולות״ הביאו כל כך הרבה ניקוד והישגים...