המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏23/3/06.

1. Robin Member

טעית רק בדבר אחד. זה לא שאוקוצ'ה הבקיע ואז דקה אחר כך פספס פנדל אלא הוא בעט פנדל שהדפו והוא כבש מהריבאונד.

2. ManUtd Fan Member

אההה, אז הבנתי את זה לא נכון...טעות שלי..

3. George Best Member

סוף סוף רובסון מבין שקמפבל הוא לא שחקן, ומעלה במקומו שני חלוצים: נתן אלינגטון, שכבש שני שערים בשני המשחקים האחרונים(בהם פתח על הספסל, מול היונייטד ומול בירמינגהאם), ואת קאנו.

4. George Best Member

טוטנהאם בדקה ה40 בפיגור בבית מול ווסט ברומיץ', את השער לבאגיז הבקיע אחד השחקנים המבוקשים בליגה, הבלם צעיר האנגלי קרטיס דיוויס לאחר הגבהה של ג'ונתן גרינינג.
    אם טוטנהאם לא תעשה כאן מהפך, מצבה יהיה גרוע מאוד.
    משחק ביתי מול ווסט ברומיץ' חייב להסתיים עם 3 נקודות.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

Come on Robbo!

6. Mourinho Member

כמו בכל עונה, כנראה שגם העונה ארסנל תיהיה מעל טוטנאהם ותגיע לליגת האלופות, למרות שאני מאוד רוצה לראות סוף סוף את התרנגולים בצ'מפיונס, אני חושב שהתחותחנים יעשו את העבודה. טוטנאהם לא מספיק יציבים.

7. Raulito Madridista

רק רציתי להגיד כל הכבוד לגיגס ראיתי את השערים של יונייטד ואת התקציר משחק גדול שלו שמזכיר איזה שחקן גדול הוא וחבל שהוא בדעיכה. הצמד האחרון שלו לדעתי היה נגד בולטון בעונת 04\2003, במחזור הראשון של הליגה האנגלית כאשר הגול הראשון הובקע בבעיטה חופשית. משחק טוב של רונאלדו שלא התמהמה עם הכדור או חיפש תרגילים אלא בישל כמו שצריך ולא ניסה רק ללהטט. יונייטד נראית לא רע, היא מספר 2 באנגליה אחרי צ'לסי, יש פונציאל, עם רכש נכון ובמקרה שצ'לסי תשחרר כמה שחקנים או לא תקנה, אולי תיהיה תחרות. ווין רוני פשוט מצויין, כל שבוע הוא כובש, וגם שערים יפים.

מצויין שטוטהנאם בפיגור שיישאר ככה. למועדון כמו ארסנל מגיע קצת מזל שלא היה איתם לאורך כל העונה!

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/06
  8. George Best Member

אותו משחק שהזכרת היה בכלל מול בולטון(0-4) ואני לא בטוח שגיגסי אכן כבש פעמיים.

9. TheLane Member

This season, God is a spurs fan...
    UN-FUCKING-BELIEVEABLE

10. KirkH Member

אתם גדולים, כל שבוע הספרס מצליחים לשפר לי את המצב רוח. איזה משחק עלוב!!!

עלאק אירופה, כמו שהתרנגולות נראו היום, הם בדיוק הקבוצה שניוקאסל צריכה כדי להתנער מהמשבר, בדיוק הקבוצה שתפסיד 1-0 קטן ומשעמם בגודיסון, שלא לדבר על הנקודות שיונייטד והתותחנים כבר יכולים לרשום לעצמם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/06
  11. TheLane Member

כן, אנחנו משחקים חרא מול קבוצות תחתית, אבל זה מתקבל כל עוד ניצחנו וממש לא אכפת לי מאיכות המשחק הזה ספציפית.
    מול הצרפתים ויונייטד אני מאמין שנעלה את המשחק שלנו, וניוקאסל ואברטון זה מוקשים. יהיה קשה.

מה שבאמת לקחתי מהמשחק הזה זה הביצים מפלדה שיש לקינו... הפנדל בדקה 89, BRILLIANT!

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה היה ב2003/2004, גיגס הבקיע צמד, והייתי במשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    חוץ מזה, היה לו איזה צמד באנפילד, אני לא סגור על העונה.

13. George Best Member

אמת, באותה עונה 2003/2004 הגענו לאנפילד, ניצחנו כמו גדולים 1-2 מצמד של גיגסי אכן.
    :aaa8:

14. קינג לדלי Member

:aaarofl:

אני אוהב אותך קירקלה...

15. KirkH Member

בוא'נה אתה לא רציני, ציפית שאחרי כזה משחק ועם יום החופש מחר לא תוכל לכתוב שלוש אותיות רצוף שלא לדבר על לקרוא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx