המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/3/10.

1. TheLane Member

קבוצות כמו האל, וולבס ואפילו סתם קבוצות שמשחקות על כדורים ארוכים הרבה (כמו וילה למשל) לא מעצבנות אותי בכלל, אני מבין את הצורך והמטרה שמקדשת את האמצעים,
    אבל כשקבוצה לא מקדשת את האמצעים אלא את הוצאות החוץ והמגבות וכותשת שחקני יריבות בעבירות מכוערות ומגעילות שנועדו להפחיד נטו, מקבלת איזהשהוא פנדל מזליקי שלא הגיע לה, איך אפשר לא לשנוא... זה חלק מהעניין והם יודעים שהם מעוררים את זה. וגם אם אין להם ברירה, זה רק אומר שלי אין ברירה אלא לשנוא אותם ולקוות שהם ירדו בעונה הבאה- זה חלק מהחבילה והם מבינים את זה לדעתי, גם אתה צריך להבין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק שנפתח על מי מנוחות, המשיך לשעמם ורק במחצית השניה ראינו סוף סוף כדורגל, שבסופו של דבר השתלם לנו כאשר אנו מנצחים 2:0 את בולטון.
    שער ראשון בא מבעיטת עונשין מ20 מטר בערך שאותה בעט ארטטה, יסקליינן לא יכל לעשות דבר. השער השני בא לאחר פעולה אישית מצוינת של אוסמן, אשר הסתובב ועבר את הבלם של בולטון, המשיך לעבר הקורה ואז מסר פס שטוח לרוחב שחלף על פני שחקני ההגנה וסטיבן פינאר בא מאחור בכדי לדחוק את השני.
    לסיכום: מחצית ראשונה זוועתית, שניה הרבה יותר טובה או ליתר דיוק הרבה פחות גרועה, פינאר וארטטה התעוררו, היתה דחיפה של הקהל והתוצאה בהתאם.

לציונים;
    הווארד 6 - בולטון לא השכילה להתקיף, בהתקפה המסודרת היחידה הוא הדף כדור שטוח של קווין דיוויס וייאמר לזכותו ששמר על רשת נקיה, זה מה שזוכרים לו בסוף.
    נוויל 3 - אני מאוד מקווה שהוא יחזור לעצמו, כבר משחק שלישי ברציפות שהוא לא מרוכז, למזלו בולטון לא תקפה וגם כשניסתה לעשות זאת זה לא היה באגף שלו, התקפית הוא היה חלש להחריד.
    ג'אגיילקה 6 - טוב לראות שהוא מתחיל לחזור לעצמו, לא היתה לו הרבה עבודה אך במעט שהיתה הוא עשה את שלו.
    דיסטיין 7 - נקודת האור היחידה במחצית הראשונה, בשניה המשיך לנסות לדחוף את הקבוצה קדימה, לצד משחקים סולידיים וחלשים שלו, יש לו משחקים שבהם הוא מציג קור רוח ועושה את עבודתו נאמנה.
    ביינס 7 - עושה עבודה טובה, הגנתית והתקפית, היה פחות מדויק מבדרך כלל אך עדיין בסדר גמור.
    הייטינחה 5 - תופקד בקישור האחורי, לא מקומו הטבעי, כך שקשה לי לבוא אליו בטענות, אך הוא לא היה יעיל במיוחד.
    ארטטה 7 - מחצית ראשונה לא הורגש, בשניה השתפר ויצא עם תפוקה של שער, הספרדי נמצא בתקופה מצוינת.
    פינאר 6 - מחצית ראשונה לא טובה, בלשון המעטה, בשניה הראה ניצוצות וכבש אך אני מצפה ממנו להרבה יותר.
    קייהיל 5 - לא משחק טוב של האוסטרלי, ניסה ללכת בכח
    ביליאלטדינוב (נכנס במקום אניצ'בי 14') 4 - לא צריך להראות את הכישרון שלך בכל מצב, בטח ובטח לא לנסות להתחכם, אם הוא מציג יכולת כזו שלא יתפלא שהוא בקושי מקבל דקות.
    יעקובו 6 - משחק פחות טוב שלו מאשר שני המשחקים האחרונים, ניסה להטריד את הגנת בולטון אך ללא הצלחה מירבית.

סאהה (61') 5 - היה לו חצי שעה להראות משהו אך בסך הכל לא עשה הרבה.
    אוסמן (75') 8 - שיחק רק 20 דקות, עם תוספת זמן, הספיק לבשל לאחר מבצע נהדר והיתה לו הזדמנות לקראת הסיום, כאשר השתלט על ריבאונד אך הכדור פגע במשקוף. הוסיף המון מחץ להתקפה.
    ▬ ▬ ▬
    • הניצחון של פומפי, עם כל הכבוד, יותר מעיד על העליבות והחולשה של האל מאשר על אופי (שלא קיים) בקבוצה של גרנט. האל עם ההפסד הזה עושה עוד צעד לעבר הצ'מפיונשיפ, שם מקומה, יחד איתה גם ברנלי שמפסידה לוויגאן.

• האם מקליש סוף סוף לא שיחק במערך הגנתי במשחק חוץ? אחרת איך נסביר את העובדה שהקבוצה הפתאטית שלו ספגה שלישייה מסנדרלנד? אמנם אצטדיון האור הוא אצטדיון שגם הטופ 4 לא מלקק בו דבש ובכל זאת זה רק מוכיח עד כמה בירמינגהאם לא כזו טובה כמו שהטבלה מראה, עונה הבאה בעזרת השם הם יחזרו לצ'מפיונשיפ, שם מקומם.

• כל הכבוד לתרנגולים שלוקחים נקודות חשובות מאוד באצטדיון לא פשוט מול קבוצה עיקשת ובעקבות כך עושה צעד נוסף במאבקה הצמוד על המקום הרביעי.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי ונגר הטמבל הזה... איך הוא שם את דנילסון בהרכב, איך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. A. Arshavin Member

יופי של שער של דנילסון, ועוד בלי דיפלקשן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    פתיחה מצויינת מבחינתנו למשחק

5. ארסנל ונגר Member

יש מצב מישהו מארגן לי לינק טוב למשחק? אני צופה כרגע באיכות עולם שלישי.

6. A. Arshavin Member

90335 בסופקאסט. לא מדהים, אבל סביר בהחלט

7. THE STRETFORD END Member

TheLane

אם אתה רוצה להיות דמגוג בגרוש אז בבקשה,לא בעיה שלי
    אבל שחקני סטוק לא כותשים את שחקני היריבה בכדי להפחיד אותם נטו,מספיק עם הקשקוש בגרוש הזה,
    כדורגל פיזי ולגיטמי,רוי קין היה כזה,ויירה היה כזה,פול אינס היה כזה,סטיוארט פירס היה כזה ועוד ועוד.
    ואוו,קיבלו פנדל שלא הגיע להם,אז מה הקשר?
    עניין הוצאות החוץ ומהמגבת,תגיד,אתה מודד כמה זמן לוקח לקבוצות לקחת בעיטות עונשין?
    את הטקס של השחקן לפני כשהוא מסובב ומניח כמה פעמים את הכדור על הדשא עד שזה מתאים לו לעין?
    אתה מודד את הזמן שבו החומה שממול עומדת מנגד,גונבת חצי מטר פה ושם ושהשופט מחזיר אותם חזרה?
    הם מצאו כלי חוקי למהדרין שמצליח להם ביג טיים,זה יפה הרבה יותר מכמה וכמה ליצנים ששיחקו בטוטנהאם ולא היו מסוגלים למסור 2 פסים מוצלחים אחד אחרי השני והם עוד עלו הרבה יותר כסף ושילמו להם משכורת גבוהה גם כן.

8. TheLane Member

רק אלוהים ואתה יודעים מה הקשר בין הויכוח הזה לבין לשחקנים לא טובים ששיחקו בטוטנהאם...

שחקנים כמו ויירה ורוי קין עוררו שנאה אצל היריבות בדיוק כמו שסטוק מעוררת שנאה אצל היריבות, רק שהם עושים את זה בתור אידיאולוגיה של קבוצה ולא אופי של עמדה של שחקן יחיד.

עניין ההוצאות חוץ והמגבת, הם מצאו טריק שעובד- אין ספק, חבל שהטריק הזה הוא כל כך אנטי-כדורגל, אני לא צריך לשמוח על כל חידוש שמישהו מביא למשחק, בטח שלא דברים כאלה.

9. THE STRETFORD END Member

הנקודה שבטוטנהאם היו שחקנים כאלה היא שזה הרבה יותר גרוע בקבוצות שיש להם ניצוץ זוהר כביכול שיחקו כאלה שאין להם יכולות גדולות במיוחד,כמו שיש בסטוק אבל משום מה זה לא נתפס בכזו עוינות
    כמו שקל לעשות כלפי קבוצות קטנות הרבה יותר מהסוג של סטוק.

רוי קין עשה זאת בשביל קבוצה שלמה כי היו אחרים לצידו שהביאו את הדברים האחרים גם כן,
    לסטוק אין הפריבלגיה הזו וזה מה שאתה לא מבין.

טריק הוצאות החוץ הוא ממש לא אנטי כדורגל,זה חלק מהמשחק,בדיוק כמו למצוא תרגיל לכדורי עונשין,
    זה חדש,זה מתסכל וכנראה אותך יותר מאחרים.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

אנחנו לא צריכים את העובדה שטוטנהאם ניצחה בשביל להיות נחושים להרוג באולד טראפורד.
    היינו מספיק נחושים אם הם גם היו מסיימים בתיקו..

11. AronB Member

מה הולך פה ?
    עזבו את האדום הלא מוצדק על ורמאלן , דנילסון כובש לא מדיפלקשן ואלמוניה עוצר פנדל ? תכף סילי ישים שלושער .

12. AW forever Member

מחצית באמירויות, 1-0 לארסנל.
    כדורגל נהדר ושער מוקדם ואחרי זה המשחק נרגע בצורה קצת מעצבנת. ססק, נראה שהוא אכל טוב במהלך הפציעה, הוא לא ממש חד.
    הפנדל והאדום של ורמאלן הוא שערורייה. אני לא מאשים את אטקינסון כי הוא הלך עם הקוון המטומטם שלו, זה בחיים לא פנדל. האדום הזה הוא קריטי גם בגלל המשחק הזה וגם בגלל עונש ההרחקה על אדום ישיר.

13. אבו Member

יא אללה. להיות עצבני מהאדום המטומטם, משוב השופטים המפגרים והפעם תורו של אטקינסון, מכך שאנחנו מאבדים את ורמאלן עכשיו לברמינגהאם, וולבס וטוטנהאם או מרוצה כי אלמוניה לפחות עצר את הפנדל? אז כמובן שהאפשרות הראשונה, גם ונגר הרבה זמן לא ראיתי אותו עצבני ככה משיפוט. פרנקו, כמו כל שחקן טיפוסי מהיבשת שלו- צלל כמו צוללן וכמו שהוא יודע. החלטה מטומטמת של אטקינסון הנכה. איזה עצבים! מה אנחנו עושים עכשיו? איך מסתדרים בלי ורמאלן? קודם צריך לעבור בשלום את המשחק הזה האמת, ואז לחשוב הלאה. סונג צריך לרדת לשחק בלם ודנילסון לקישור האחורי, אין הרבה ברירות.

מעבר לכך, חבל מאוד שאחרי השער המוקדם(שער ראשון שלנו העונה ב-10 הדקות הראשונות, ואנחנו הקבוצה שכבשה הכי הרבה בליגה), לא המשכנו את המומנטום. סה"כ משחק חלש של ארשבין וססק מוביל להופעה די אנמית שלנו ברוב שלבי המחצית פרט להבלחות פה ושם.

14. wieitan Member

אם הפטישים לא כבשו מהנקודה הלבנה, אני לא רואה איך הם יכבשו מול החלאות הסרוחות ?
    החמצת פנדל קריטית, שלהערכתי תשבור מורלית את ווסטהאם, למרות היתרון המספרי.

15. Pinko Member

כרטיס אדום מנותק מהמציאות. אם זה אדום, אז אני אלי לוזון. שוב, בפעם ה7 מליון, העונה שלנו נדפקת בגלל שופטים. עד מתי..