המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/3/10.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואבואה... איש המשחק בעיני ללא צל של ספק. נתן היום קילומטראז' לא נורמלי, חרש את הקו מעמדת המגן גם כשהיינו ב-10 שחקנים.

בכלל תצוגה הירואית שלנו בעיני. אני בעננים.

We are top of the league we are top of the league! :aaa021:

2. Rudess Member

דיאבי היה ענק, גם סונג וגם אבואה.

רפאל אני מסכים איתך, החוק צריך להיות אחיד, עבירה של שחקן אחרון בדרך לשער צריכה להיות כרטיס אדום - אך כמו שציינת לשחקנים של יונייטד יש חוקים אחרים.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אני מסכים עם three lions, היתה פנקסנות במחצית השנייה וכל צלילה של אבואה ויתר הלאדס קיבלה שריקה מהשופט. but that's the least he could do אחרי שהוא רצח אותנו עם הפנדל ואדום, לא כך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

כנראה מישהו לחש לו במחצית שהוא טעה...

4. Gass12 Member

אהלן טל מה שלומך? התסמונת הזו מתאימה לשני ליצנים אחרים בטח לא לך.
    לקבוצתך זכות קיום בפני עצמה יש לכם מה למכור ולהציע. השתדל להימנע מלכרוך כל דבר רע או טוב
    שקורה לקבוצתך עם היונייטד.
    ועכשיו אחרי שהוצאתי את הגרעפס יש לי deal להציע לך. אני אהיה בעדכם במפגש מול בארסה
    וזה שאחריו מול אינטר.יתירה מזאת אם אנחנו לא נהיה בגמר(חלילה )אהיה בעדכם גם בגמר
    ובתנאי שתמצאו את הדרך לצאת מהמסלול המהיר שעליתם עליו בליגה.
    אתם מ-פ-ח-י-ד-י-ם. לא תמיד רק בזכות היכולת. לפעמים גם בעזרת המזל ושאר ירקות. אבל מה זה משנה
    איך ומה זה משנה למה? בעובדה אתם מנצחים בלי סוף.ועל פניו לוח המשחקים שלכם נראה כמו טיול לאליפות
    על גבי הכובע של ג'וני דפ (הכובען )

5. Tony Adams Member

ניצחון ענק היום. נכון, זאת רק ווסטהאם, אבל זה המאני טיים וכל ניצחון הוא חשוב וגדול.
    אבואה במשחק ענק, הטוב ביותר שלו מאז עונת 05/06.
    ההרחקה של ורמלאן יכולה להיות הרחקה של עונה. אני לא רוצה לדמיין את סילבסטרה בהגנה עם סול. 2 זקנים... מי היה מאמין שנתגעגע לגאלאס?

6. Cup of Tea Liverpool, UK

המתח עולה אני רק מחלים ממחלה ולא בטוח כמה הלחץ מחר יהיה לי טוב..

כמה מפתחות לניצחון מחר: קור רוח, ריכוז ופוקוס, דיוק במסירות וליד השער ושחקני מפתח בכושר טוב שלוקחים אחריות.

קלי קלות, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני דווקא לא חושב שיהיה לנו קל, אתם בכל זאת תתנו לנו פייט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. בועז Member

איזה עונה מסוייטת. יצא לי לראות רק את המחצית השניה, ואולי טוב שכך... עדיין לא ראיתי את החטאת הפנדל של דיאמנטי, אבל אין ספק שזה היה הרגע שיכל לשנות את המומנטום ולהפוך את המשחק למשהו אחר. אין לי טענות, קורה ששחקנים מחטיאים, אבל כן יש לי טענות להרכב שעלה. מידו יחד עם פרנקו נותן 0 מהירות ו0 כוח ומול קבוצה כמו ארסנל אתה חייב שיהיה לך אחד מאלה.
    זולה לא משתף את קוליסון ונובל כבר הרבה זמן ועל חשבונם עולה בקישור עם קובאץ' ופארקר. עם פארקר בוודאי שאין לי בעיה אבל קובאץ' שחקן שמאט את המשחק, לא עושה תנועה ללא כדור ואנחנו פשוט שחקן אחד פחות כשהוא על הדשא. למזלנו יש לנו פער של 3 נק' מהקו האדום ויחס שערים פחות גרוע, עברנו את שני הסיוטים במשחקי החוץ מול צ'לסי וארסנל ונותרו לנו משחקים מאוד חשובים בבית מול קבוצות תחתית. זה המבחן של זולה שנראה די אובד עצות , כשבשליש האחרון של העונה ההרכב הראשון כבר צריך להיות ברור ולרוץ חזק, אצלנו זולה מחליף כל שבוע שניים-שלושה שחקנים ונראה שהוא בעצמו לא יודע מי ההרכב החזק שלו.
    סטניסלס נראה טוב כששיחק, גם קרלטון קול שנכנס- הוא לא קרלטון קול שהיה לפני הפציעה אבל הוא עדיין שידרג את המשחק. יש לו כוח אדיר ולמזלם של בלמי ארסנל הוא עדיין קצת כבד בתנועה מה שנתן להם בחלקים מהמשחק לנצח אותו במאבקים אוויריים, דבר שקרלטון קול כשהוא בכושר בחיים לא מפסיד.
    הפנים לוולבס בשלישי, חייבים לנצח. יש לנו שלושה שחקני נבחרת אנגליה בסגל והמיקום שלנו בליגה פשוט שערורייתי. העונה הזו היא כישלון, הסגל מוכשר מדי כדי להיות איפה שהוא בטבלה, ואנחנו עשויים עוד למצוא את עצמנו בצ'מפיונשיפ אם לא נקח 3 נקודות בבית מול יריבות לתחתית( כמו שהפסדנו לבולטון הפאתטית).

9. eastlands Member

קינג לדלי מהמחשב של עופר.

נו בועז,אני רואה שהפנמת את הקטע של המהירות ושל הכשלון של זולה.
    מדהים איך אחד שהיה שחקן כל כך זריז מוותר על מהירות.

10. cityblues beter dead than red

עופר
    אתה לא קולט שהבן אדם מגיע אליך בעיקר בימים של משחקים שלנו ומפזר אפר של אפעה וריסים של ג'ירפות לנאחס אותנו?

ביום שהם מגיעים לCOMS תסגור ת'פיצה,תיסגור את הפון ותצא לטייל ברחבי מדבר יהודה-רק שלא יתפוס אותך.

ראה הוזהרת!!!

ערן,מתי היית אצל פלורה?

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  11. 亚历山大帕托 Member

משהו חמוד שמצאתי לקראת המשחק היום:

http://i43.tinypic.com/240zrrp.Xxx

12. Bill Shankly Member

כמה שזה לא מצחיק ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  13. קינג לדלי Member

אני לא מפזר כלום מספיק מבט אחד על עופר ביום של משחק והוא כבר מעורער.
    זה עובד שנים.
    הפעם הוא אמר שאם המשחק ביננו יקבע הוא יהיה במנצ'סטר וכך אני לא אוכל להגיע אליו ביום המשחק להסתכל לו בעיניים.

"בתור מה אני אלך לרופא נשים ? בתור אישה או בתור צפרדע ?"

14. שלו Guest

איזו התרגשות יש לקראת המשחק... אי אפשר לתאר במילים. אני מקווה שאקווילני יפתח היום ושנמשיך בכושר הטוב שלנו. אני באמת מאמין שאפשר לנצח ב OT ולנוכח הכושר של טורס וסטיבי, שני הברומטרים של הקבוצה זה בהחלט אפשרי.
    Lets Do It!

15. Dimitar Berbatov Member

איזה כיף שיש בניטז..
    ריינה, ג'ונסון, קארגר, אגר, אינסואה, לוקאס, מסצ'ראנו, קויט, מקסי, ג'רארד, טורס.
    אקווילאני אחרי משחק ענק על הספסל, לוקאס העגל בהרכב.
    אצל יונייטד: VDS, נוויל, ריו, וידיץ', אברה, קאריק, פלטצ'ר, פארק, ולנסיה, נאני, רוני