המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/3/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לוקאס היה לא רע במשחק מול ליל בליגה האירופאית, אך מסכים לגבי העובדה שבניטז נותן לו יותר מדי קרדיט בהרכב, ברוב הפעמים לא בצדק. איזו רביעייה מהירה וקטלנית בהתקפה של יונייטד, להגנה של החלאות תהיה לא מעט עבודה. אני לא בטוח שלהרכיב את מקסי בהרכב זה מהלך נכון, לדעתי בניון או באבל היו יותר מעילים, אך לכו תבינו את הראש של הספרדי השמן.

2. AronB Member

מה יש לו מאקווילאני ?

3. 亚历山大帕托 Member

שוב אקווילני על הספסל?! כאבי הבטן לא עברו? הוא בלתי אפשרי.

http://i39.tinypic.com/5xtr7q.Xxx

4. 亚历山大帕托 Member

מחוץ לרחבה, ולנסיה לא הספיק למשוך את העבירה פנימה.

5. Selby Member

נראה לי שלחצי ילד חצי ילדה טורס יש PMS...
    אנחנו לא שולטים במשחק מספיק(מבחינת החזקה בכדור כן אבל אנחנו לא עושים איתה הרבה), אבל אני חותם כבר עכשיו על ניצחון מזליקי שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  6. Rudess Member

אוהדי יונייטד, אין לכם מה לדאוג, יונייטד בפיגור, לא במשחק, תמיד השופטים יבואו לעזרה עם פנדל שלא היה. אינספור מקרים בשנים האחרונות. שנה שעברה טוטנהאם מובילה 2:0, יונייטד בכלל לא במשחק, קאריק צולל לעומק ויונייטד מקבלת פנדל (האם גם אז ווב היה השופט? לדלי יזכיר לנו מי היה השופט) ומוחזרת למשחק משום מקום. העונה, ארסנל מובילה בצדק באולד-חרא, יונייטד שוב לא במשחק, הפעם זה רוני שצולל ומקבל פנדל משום מקום שמחזיר את יונייטד למשחק. כמובן היום, עבירה מחוץ לרחבה, אבל אם אפשר להחזיר את יונייטד למשחק תוך 5 דקות, אז למה לא לתת גם הפעם פנדל? ועוד פרגוסקאם החצוף מבקש שיוציאו למסצ'ראנו אדום? מעניין שהוא לא ביקש אדום כאשר וידיץ' עשה עבירה בתוך הרחבה בתור אחרון לשער בגמר גביע הליגה. אין גבול לעזות המצח של סקאמי.

7. avdz7 Member

חייבים לשחק קצת יותר משוחרר, עדיף לראות את קאריק במקום פארק בעמדות היותר קדמיות כי פארק אדיש ודי חלש לפחות בנתיים במשחק ההתקפה...

8. Jack Wilshere Member

ליברפול עומדים טוב סך הכל ודי משבשים ליונייטד את המשחק. רואים שבניטז הכין את הקבוצה טוב מבחינה טקטית. זו הרי המומחיות של בניטז. לא ברור לי איך נוצר המסדרון הזה לולנסיה, שגרם בסופו של דבר לפנדל, למרות שלדעתי זה בחיים לא פנדל. התפיסה הייתה קילומטר מחוץ לרחבה. ולנסיה בתיאטרליות משך אותה בחוכמה פנימה. כמובן שכל החלטה 50:50 ב- OT הולכת עם יונייטד, הלחץ של האוהדים, הלחץ של הבכיין, שגם בדרך לחדר ההלבשה כבר הספיק לנבוח על השופט על כך שהוא לא נתן אדום למסצ'רנו (בחיים לא מגיע אדום למסצ'רנו). גם השריקה בסוף המחצית לעבירה על רוני הייתה לא פחות משעורייתית. ווב החליט הרי לתת יתרון ליונייטד - הכדור הגיע לרוני, שעבר שחקן ונהנה מהיתרון, ואז ווב החליט שהיתרון לא נוצל.. חתיכת אפס. הייתי מוציא את מסצ'רנו רק כדי שלא יקבל אדום ויהרוס לליברפול את הסיכוי לצאת עם משהו מהמשחק. הוא שחקן די טיפש, ולא הייתי בונה על שיקול הדעת שלו. אני גם לא סומך על ג'ונסון ואינסואה מבחינה הגנתית. חותם על תיקו.

9. שלו Guest

את המחצית הראשונה ליברפול פתחה בסערה עם שער מדהים של טורס בדקה החמישית שהגביר את התקוות כלפי המשחק. עבירה מטופשת של מאסצ'רנו נתנה לווין רוני לבעוט מ 11 מטרים לשער של ריינה. את האמת, הייתה לי הרגשה שריינה יעצור וכך היה, אבל השור הזועם לא פספס את הריבאונד. אחרי השער של רוני התחלנו להסתגר ולהסתמך על מתפרצות וזה ממש לא טוב. טורס חייב להירגע, בתקופה האחרונה הוא מאוד עצבני וזה לא עוזר לו. מנצ'סטר היא הדומיננטית כרגע אבל אני עדיין כולי אמונה שאנחנו יכולים לנצח את המשחק.

10. Dimitar Berbatov Member

גדול סלבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אנחנו צריכים את המוח של ברבאטוב, פארק מאכזב מתחת לרוני. ברבה יכול עם שתי נגיעות חכמות לעשות את השינוי, עד עכשיו אנחנו שולטים, מגיעים למצבים אבל לא מספיק. המשחק מעט סטטי וזה לא טוב עבורנו. גם סקולס יכול לעזור עם חכמת משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/10
  11. Rudess Member

נוויל בועט בראש למקסי , אפילו לא עבירה. פלטשר בועט בלי כדור בשחקן ליברפול אבל אפילו לא צהוב, שלא לדבר על אדום שמגיע במקרה כזה. הווארד ווב שופט מכור ומנוול.

12. avdz7 Member

איזו תחושת הקלה עם השריקה.
    אני יכול לראות אלף פעם את השער של פארק... תענוג.

13. AW forever Member

עוד משחק מבחיל לצפייה מבית היוצר של ליברפול ובניטז, השחקנים איבדו את האמון במנג'ר ואת החשק לשחק, יכולת פשוט עלובה של ג'רארד וטורס ובלי הצמד הזה אין לקבוצה הזו כלום. בניטז כמובן בניהול משחק פחדני. יונייטד ממש לא הבריקה- פנדל שלא היה ולא נברא (איזה ביזיון הווארד ווב, כביכול השופט הבכיר באנגליה, איכס) ומלבד לזה מספר קטן של מצבים שאחד מהם היה הגול הנפלא של פארק. פלטשר במשחק מעולה ועם פאול מלוכלך, בנוהל.
    אני עוד מאמין.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי שעה היתה לליברפול אחרי השער של פארק. חצי שעה לשנות משהו במשחק, להפעיל איזשהו לחץ על היונייטד, לגרום לואן דר סאר למתוח את איבריו. כלום. כלום ושום דבר. כזו קבוצה אפורה ושבלונית, לא ייאמן. ראפה בניטז עם חילופים סופר-תמוהים, לא יודע איך הוא חשב שנכון להוציא מהמשחק את לוקאס רק בדקה ה-82.

הלוואי ולא יסיימו במקום הרביעי, קבוצה עצובה של מאמן פחדן, מגיע לה להיענש.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לפני שבוכים ובאים בטענות על שיפוט ביתי, אם מישהו יואיל בטובו להסביר לי על מה ולמה 5 דקות תוספת זמן אני אודה לו מקרב לב. אובייקטיביות היא לא הצד החזק שלכם אני רואה.