המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/3/10.

1. George Best Member

אני חושב שאחרי העזיבה של רונאלדו, פרננדו טורס מצליח לתפוס את מקומו כשחקן שפשוט אי אפשר לסבול את השהות שלו במולדת הכדורגל.
    כן, לטורס היה קייס לרתוח על ההחלטה לפנדל (מצד שני מסצ'ראנו היה צריך לראות אדום), אבל הבעיטה שלו בנקודת הפנדל בדיוק כשרוני בא להניח את הכדור שם...איכס, פשוט מראה מכוער, למזלו ווב והקוון פספסו את המקרה, גועל נפש.
    לאחר מכן הראש של הקוקסינל היה רק באיך לבעוט בשחקנים שלנו ולקלל את ווב, בכל כדור ארוך שנשלח עבורו הוא דחף שחקן הגנה שלנו והוסיף כניסה סופר מכוערת שהובילה לצהוב.
    טורס חלוץ עצום אבל פרחח לא קטן בלשון המעטה, אי אפשר לסבול אותו.
    האמת?זה שיחק לידיים שלנו כי ברגע שהראש של טורס לא על המגרש, ממי תפחד?מקסי?ג'רארד בעונה מחרידה?

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אחלוק עליך לגמרי, הרבה אוהדים של יריבות לא סובלים אותו בגלל הצלילות והבכי שלו לשופטים ואין לי טענות כלפיהם. בעונה ה-1 הוא לא היה כך אבל מאז העונה ה-2 הוא מתעסק בשטויות בכל משחק.
    על השורה האחרונה שכתבת אני כן אחלוק בכלל שהוא ככה כמעט בכל משחק, להגיד שהראש שלו לא על המגרש זאת טעות, הוא כבר היה עצבני עשרות פעמים ואז תקע שער לחיבורים.

3. THE STRETFORD END Member

הוא נכנס קשה בפארק ועוד היתה לו את החוצפה לסמן לשופט שפארק צלל...

כשחלוץ גדול כמוהו מתעסק בשטויות המסקנה היא אחת,תסכול.
    זה היה תסכול משולב מהשיוויון המהיר של יונייטד,תסכול מהכדורים הארוכים שנשלחו אליו(הטאקטיקה המתקדמת של בניטז אתמול)מהשחקנים שמשחקים לצידו,רובם פשוט לא מספיק טובים,
    לא לשאיפות של מועדון כמו ליברפול שהפכה להיות קבוצה של 2 וחצי כוכבי על(כשאחד מהם בירידה דרסטית ביכולת) וכל השאר בינוניים מי יותר ומי פחות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שנה שעברה הוא נכנס בשחקנים והתעסק בשטויות. גם אז היה תסכול?
    פסיכולוגיה בגרוש.
    הוא פשוט כזה מאז שהאגו שלו גדל בצורה משמעותית בעונת הבכורה באנגליה.

5. THE STRETFORD END Member

עונה שעברה היתה מתסכלת ברובה גם כן עבור ליברפול אז מאוד יכול להיות
    וזה מצטבר ומצטבר בגלל הקבוצה,בגלל המנג'ר,בגלל הפציעות שלו ובגלל הכל ופתאום מדי פעם צצות כותרות על דרישה שלו לחיזוק הקבוצה וזו התוצאה.
    יש כאלה שמתפוצצים ומראים זאת על כר הדשא,יש כאלה שמתפוצצים ויוצאים לתקשורת(ריירה)אבל המכנה משותף נובע מאותו מכנה משותף.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/10
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כניסה מכוערת? לגיטימי שיהיו לך על זה טענות, אבל מה, הכניסה של פלטצ'ר מכוערת פי כמה וכמה, בעיטה עם הסטופקס לקרסול של קויט ועוד אחרי שריקה... גועל נפש.

דחיפות בכל כדור גובה, תגיד לי אתה צוחק? מה אתה חושב שוידיץ' ופרדיננד עומדים עם ידיים מאחורי הגב ועושים הכל חוקית? אם אני זוכר נכון לא פעם תפסו את וידיץ' מכניס מרפק קטן לפני קפיצה לכדור גובה, ככה זה.

7. George Best Member

אני לא מתכוון לדחיפות לגיטימיות שרואים בכל מאבק על כדור גובה.
    אני מדבר על דחיפות ברורות עם הידיים, עבירות שנבעו מתסכול.

הרבה זמן לא ראיתי את החלוץ הספרדי כ"כ עצבני, וכפי שאמרתי - זה היה מצוין עבורנו כי זה הוציא אותו לגמרי מהמשחק.

והכניסה המכוערת בפארק ואחרי זה עוד סימון לווב שהקוראני צלל (המקרה שסטרטפורד ציין) - איכס.