המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/11.

1. George Best Member

מבחינתי זה אואן קוייל ללא מתחרים.
    הרבה דיברו פה על כמה בולטון אפורה ומשעממת (בצדק) בתקופות של אלרדייס ומגסון, אבל טענו שאי אפשר לעשות משהו אחר שם בריבוק.
    אני מוכן להתערב שבולטון העונה בקלות בטופ 4 מבחינת איומים לשער (גם אתמול 20 בעיטות בסט.אנדרוז המגעיל כולל 12 למסגרת, יום הרואי של בן פוסטר מנע מהטרוטרס נקודות ראויות לפי הדיווחים), כדורגל התקפי, לא סתם מפציצים קדימה, פשוט תענוג של קבוצה כשקוייל מנצח על המקהלה.
    כמובן שההגנה זקוקה לרימונט (להשאיר את קייהיל + בלם חדש ולבטח מגן שמאלי במקום רובינסון + החזרה מפציעה של ריקטס החסר מאוד) וגם נאיביות עולה להם בנקודות (הגיע להם לצאת עם נקודה מהאולד טראפורד, על עוד כמה קבוצות יכולנו להגיד זאת העונה?), והכי מרשים - קוייל עושה זאת עם הסגל הכי קצר בליגה, בוודאות.
    מאסיב שאפו.

2. THE STRETFORD END Member

גורג'

תראה את התקציר של בולטון נגד ברמינגהאם,זה לא רק 2 ההצלות של פוסטר בזמן פציעות,גם במחצית הראשונה הוא לקח 3 בעיטות מצויינות של סטארידג',איש המשחק אתמול פוסטר,חתום על 3 נקודות.

אגב,קווין דיוויס עם בישול נוסף אתמול,עם החזה,מישהו סופר את כמות הבישולים שלו?

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עד עתה, קויל בהחלט עושה עבודה נהדרת בבולטון, אבל חכו לסוף העונה ואז תעשו סיכומים.

4. George Best Member

ומה משותף לכל שלושת הבעיטות של סטארידג' בחצי הראשון? כולם הגיעו מאסיסטים מצוינים של...דיוויס.
    כ"כ הרבה מצבים לבולטון והוא היה מעורב בכולם, נכס כזה שגם לא מפסיד משחק למעלה משנה וחצי...וואו.

5. Ian Wright Member

כמו כן, קווין דיוויס הוא גם הכסחן הכי גדול בהיסטוריה של הפרמיירליג עם 860(!) עבירות. רק לשם ההשוואה - במקום ה-2 נמצא ג'ורג' בואטנג(האל סיטי) עם 594 עבירות.

6. eastlands Member

ואאי זה מלח על הפצעים התחמקתי מלדעת מה גרם לי לא לקחת 250 אלף!
    13 בטוטו מחצית שוה 240 שקל כשרק 3 נחשו 14 והתחלקו ב700 אלף,הייתי צריך להיות הרביעי, היה לי איקס במחצית שם כסראבאק ערס בולטון וסטארידג

7. George Best Member

אי אפשר לראות את האוורד ווב בחיי.
    חייב לגנוב את ההצגה בכל משחק.
    אם זה פנדל...טוב די, אני לא מחדש כלום לאף אחד, רק חבל שנקבל פה 75 דק' של גארבג' טיים.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שמפתיע אותי כל פעם מחדש זה באיזו קלות סיטי ניצחה היום, זה נראה שאם השחקנים של מנצ'יני היו רוצים הם היו כובשים היום עוד רבעייה. היום רק קיבלנו טעימה מכמות הכישרון שיש בקבוצה הזאת, פוטנציאל אדיר שמעטים המשחקים שבאמת רואים אותו פורץ בצורה מלאה. האמת? יש לי התחושה שאם גארדיולה היה מקבל את הקבוצה הזאת, היא הייתה משחקת כדורגל שמח מאוד, כי את השחקנים והכישרון יש לה.

אגב, ג'ונסון, זה שהוא כישרון זה לא חדש, אבל פשוט תענוג לראות אותו בכל פעם מחדש.

9. Andrei Kanchelskis Member

מפתיע אותי גם לראות כיצד סנדרלנד שפתחה את העונה מצויין ואף נראתה כזו שיכולה לקרוא תיגר על המקום הרביעי התדרדרה בצורה קיצונית שכזו ועכשיו היא נמצאת בסכנת ירידה ממשית,משהו אצל הבחורים של סטיב ברוס התקלקל ואם הם לא יתעוררו בזמן ירידת ליגה תהיה בהחלט דבר שיהיה עלול לקרות

העונה הנוכחית בתחתית הליגה היא ללא ספק המרתקת ביותר שהייתה בה בתולדות הפרמיירליג אני לא זוכר שום עונה שבה בתום 31 מחזורים לקבוצה שבמקום האחרון היו כבר 31 נקודות ושהמקום העשירי לאחרון הפרידו 6 נקודות בלבד האם זו הירידה ברמה של קבוצות הצמרת או אולי צמצום פערים ממשי בליגה?

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/11
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה ממש לא מפתיע, צפיתי שהעזיבה של דארן בנט וקנווין ג'ונס תפגע מקצועית בקבוצה, עם כל הכבוד לוולבק וג'יאן.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתה לסנדרלנד ירידה כזו גם בעונה שעברה, אולי פחות מורגשת כי הגבהים אליהם הגיעה בתקופה הטובה לא היו באותה רמה כמו העונה. לא יודע לגבי אובדנו של ג'ונס, הוא לא היה שחקן הרכב, אבל העזיבה של בנט היתה מכה וגם העובדה שוולבק נעדר חודשיים דווקא אחר כך לא עזרה. חיבור ומומנטום זה המון בקבוצה כזו וברגע שהם איבדו אותם, ההחזרה שלהם זה לא ודאי. לברוס בהחלט יש שאלות לשאול את עצמו.

בנוגע לתחתית, אין שום קשר לירידה באיכות הצמרת. זה פשוט חיזוק העומק של הליגה. אין העונה קבוצות חלשות בליגה, וגם קבוצות שכן נאבקות נגד הירידה משחקות בחלקן כדורגל טוב, התקפי, הרפתקני.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שסנדרלנד ירדו עם 6 נקודות יותר מווסטהאם ועם 3 משחקי בית מתוך 4 המשחקים הקרובים, אבל אין ספק שמדובר באכזבה קשה לאור פתיחת העונה שלהם.
    כאחד שמעריך מאוד את בנט אין ספק שהמכירה שלו הייתה טעות, כי למרות הכסף שסנדרלנד קיבלה הוא היה עמוד התווך בהתקפה ומאז המכירה שלו סנדרלנד היא לא אותה קבוצה. גם הפציעה של וולבק הייתה מכה לא פשוטה.
    ב5 המשחקים האחרונים סנדרלנד הבקיעה רק פעם אחת. ב7 המשחקים האחרונים סנדרלנד לא רק שלא מנצחת אלא היא גם הפסידה 6 פעמים מתוך ה7. למרות שיש לי הרגשה שהרצף יעצר השבוע במשחק הבית מול ברומיץ'...

נ.ב
    הבנתי שפרייזר קמפבל אמור לחזור לשחק במחזור הבא אחרי שנעדר בגלל פציעה מאז המחזור השלישי, אם כן הוא יהיה תוספת כוח משמעותית לסנדרלנד במאבק שלהם לצאת מהמשבר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/11