המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/11.

1. The_Arsenal Member

אני רק חושב לעצמי איפה יונייטד היו אם וידיץ' היה מקבל אדום ישיר ויושב בצד גם כמה משחקים... אין דבר שיותר קל לשנוא מאת המסריחים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/11
  2. Rudess Member

דיוויד גיל הודיע שה -box של לי מייסון באולד טראפורד יהיה צמוד לזה של הווארד ווב.

3. אבו Member

אח"כ הם יספרו לנו שבסופו של דבר זה יתאזן. כבר שנים אני מחכה לאיזון...

4. KirkH Member

עכשיו שיבכה על השופט עד מחרתיים.

אפס מאופס. כרגיל. לא סתם התכונה הכי בולטת שלו כמנג'ר זה התחת.

אתה יוצא ממחצית שלא עשית בה כלום ושום דבר עם יתרון של שני שערים מאפס התקפות ויודע שעומדת מולך הקבוצה שהכי קשה להחזיק מולה יתרון בליגה פחות או יותר - המממ... בוא נראה.. כן - נראה לי שהאופציה הכי טובה תהיה לא לעשות כלום ולשלוח את הקבוצה עם אותו מערך שלא עבר את החצי. הגיוני.

מגיע למנג'ר שעושה חילוף של חלוץ בחלוץ כשהקישור שלא לא רואה את הכדור וההגנה שלו לא נושמת לאבד יתרון של שני שערים מול יונייטד. מגיע לכל מי שמאמין לשקרן הצבוע הזה להמשיך להאמין לו.

5. Ryan Giggs11 Member

כן כן השופט בלה בלה בלה.
    אז נכון שוידיץ' היה צריך לקבל אדום אבל מפה ועד לרשום משפטים כמו "כרגיל בעזרת האיש עם המשרוקית" זה כרגיל שטויות.
    כמה פעמים ראינו את הקבוצה הזאת עושה את המהפכים האלה?מתי תבינו שזה הDNA של המועדון הזה?זה הסיפריט של המועדון הזה שאומר אף פעם לא להיכנע, אפשר לחשוב שכל המהפכים שלנו אי פעם הגיעו בעזרת שופטים ואתם יודעים מה?אני מאמין שגם בעשרה שחקנים אנחנו עושים מהפך, כי הקבוצה הזאת לימדה אותי ממזמן להאמין בה לא משנה מה.

הופעה פנטסטית של רוני.
    יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

6. alexshw Member

הדיון כאן יהיה שוב דיון שיפוט כמו בכל מחזור, אבל יונייטד פשוט דרסו את הפטישים בחצי השני. ניצחון סופר חשוב שילחיץ גם את ארסנל.
    רוני חוזר למיטבו בזמן.

7. אבו Member

שים לב למה שאפילו אתה בעצמך רשמת, פשוט תקרא. אלא אם כן בשבילך אדום(שתי אדומים במקרה של וידיץ') שלא נשלף זה לא "עזרה"- גם הפנדל מאוד גבולי, זה ממש לא כמו היד של אברה שהניף אותה גבוה.

8. The_Arsenal Member

זה יפה להתלונן שהדיון הוא על השיפוט כמו כל מחזור, אבל אם חושבים על זה שנייה, עצם זה שאשכרה כלללל מחזור אנשים מבכים פה על השיפוט שבעד יונייטד, זה לא אומר משהו? זה לא שאנשים נזכרים באיזה טעות פעם בחמישה משחקים ובוכים עליה, זה פשוט כל מחזור חוזר על עצמו פעם אחרי פעם. איפה האיזון אבו?!

9. George Best Member

ילחיץ את ארסל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    ילחיץ את צ'לסי אולי, מי בכלל סופר את הרכיכות מצפון לונדון.
    אוטוטו אליפות מטקות עם שמעון המציל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

מממ מעניין איפה היו כל הליצנים אחרי השוד בגשר והפנדל שלא קיבלנו מול בולטון.

סדרי עולם - יונייטד מבצעת מהפך, אברם מתחת לקו האדום, אוהדי פאקסנל בוכים.

ממש חדש...

10. רמי Member

הדבר היחיד שחשבתי עליו במחצית זה כמה שערים יקבל התחת 4 או 5.

מאמן חסר מושג וזה בלשון המעטה. חצי שלם שגיגס משחק "מגן" ועליו משחק הקיצוני העונה לשם גארי אוניל. מבריק.

לא ברור בכלל איך וידיץ סיים את המשחק,ולא ברור למה הוא ישחק את המשחקים הבאים שאותם הוא היה צריך לבלות ליד המנג'ר שלו.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

את האמת, אני כל פעם מופתע מחדש. כל פעם כזאת נראה לי ש"הפעם כבר לא נעשה קאמבק, יש גבול כמה אפשר", וכל פעם אני שמח לטעות. במבט לאחור אפשר לומר שהיה משחק טוב שלנו, גם בדקות הפיגור, אבל קשה לחיות בשלום עם היכולת של ההגנה (מאז ה4-1 ההוא וידיץ' לא היה כל כך גרוע. במקום לתת ביטחון הוא עשה את הדבר ההפוך). ברבאטוב עשה טעות דקה אחרי השער כשניסה לכבוש במקום למסור, אבל הוא הפך לנכס. לא האמנתי שאי פעם נראה אותו משחק ככה אצלנו.

ועל תופעת הקרנות אני מדבר כבר שנתיים. כ-20 קרנות, ובקושי אחת מביאה למצב.

12. Ryan Giggs11 Member

שוב, אני מסכים איתך שהייתה היום טעות שיפוט ושלוידיץ' הגיע אדום אבל מפה ועד כרגיל מנצ'סטר יונייטד מנצחת בעזרת השופטים הפער רחוק.

The_Arsenal,
    לדעתי זה אומר שהשנאה מעוורת אנשים, אז היום הגיע ולידיץ' אדום מה זה משנה שיש הרבה מאד מחזורים שנהרסים על שיפוט בלי שהיו טעויות בכלל.
    האמת, אני מאד נהנה לקרוא כמה שונאים אותנו, למדתי שככל ששונאים אותנו יותר ככה כנראה אנחנו יותר גדולים והכי טובים.

הלאה לצ'לסי.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרגי:" דה רף וואז בריליאנט"

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום לכל הבכיינים.
    במשחק שבו ווסטהאם מקבלת 2 פנדלים אתם עוד מעיזים לבכות. כניראה ששכחתם לציין שהעבירה של וידיץ' הייתה ספק ברחבה ספק בחוץ. אבל אני מבין את העובדה שבספק כזה הלכו עם ההתקפה.
    שכחתם לציין שאין ספק שאם השופט שרק לפאול של וידיץ' במקרה השני מגיע לרוצח הסרבי אדום אבל העיניים האוביקטיביות שלכם שכחו לציין שקרלטון קול היה הראשון לתפוס בחולצה של וידיץ' ולפחות היו תפיסות הדדיות באותו אירוע.

לא השיפוט הכריע היום את המשחק אלא האיכויות שלנו.
    ההרכב במחצית הראשונה היה טעות גדולה ושילמנו על כך ביוקר. ברגע שהרננדז ובארבטוב נכנסו זה היה רק שאלה של זמן לאור ההבדלים בפערים במגרש באותם רגעים.

תמשיכו לדבר על אליפות של שיפוט, תמשיכו להראות חוסר הערכה, אם כשאנחנו חוזרים מ2-0 ל4-2 עם כל כך הרבה חיסורים אנחנו לא זוכים כאן לקרדיט, כניראה שאתם באים להתעסק בשטויות ולא בכדורגל נטו.

הכי שנואים והכי טובים, שלא יגמר לעולם.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

We'll never die, we'll never die,

We'll never die, we'll never die,

We'll keep the Red flag flying high,

'Cos Man United will never die

15. THE STRETFORD END Member

ברגע שיש ספק אם קול היה מגיע ראשון לכדור וכשקוצ'אק היה קרוב ויצא לכיוון,אז השופט יכול להחליט שאין מקום לאדום אלא צהוב יספיק ומי שיש לו בעיה עם זה שיילך להיות אוהד של ארסנל.

מי שעבורו היד של אברה זה כן אבל היד של אפסון זה לא הוא אכול מרורים,שיעשה בדק בית עם עצמו.

מי שיודע לבכות בזמן משחק על שיפוט ובהקשר של לטובת יונייטד אבל סתם את הפה שלו כשהיא נדפקה מהחלטות שגויות של שופטים ורק בשבועות האחרונים,שיילך לשתות מהים של עזה.

ייייייייייייייייייייייייייייששששששששששששששששששששששששששששששש