המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/3/12.

1. פול סקולס Member

רק עכשיו שמתי לב, איך לעזאזל הנלי לא הורחק אחרי המרפק לפנים של סקולס?

2. Wazza Member

לא שווה אדום לדעתי.. הייתה גם עברה על הרננדס נדמה לי, שפשוט תפסו לו את הצוואר והפילו אותו לרצפה

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12
  3. פול סקולס Member

שחקן יורד לתאקל על שחקן אחר ובדרך מכוון לו מרפק לפרצוף (הכדור, להזכירך, נמצא על הדשא). למה זה לא אדום?

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחישוב זריז של הלינק שהבאת, המשכורת של אבואה היא כ-46 אלף יורו בשבוע, לא 150 אלף... גבוה, אך לא מטורף. לגבי הטענה על קבוצות אחרות שהתעניינו, לומר שהיה איתן קשר זה לא ממש כמו לומר שהן רצו אותו והגיעו למצב שהוא יכול לומר להן כן או לא.

אני חושב שהנלי היה ראוי לכרטיס אדום. מרפק לפנים, בלי שום ניסיון להגיע לכדור. סתם ביריונות.

קשה לי לסמן רגע מפנה בעונה הזו. זה בערך כמו המשחק אתמול - אנחנו פשוט ממשיכים וממשיכים. נתקלים בקשיים, חוטפים מכות - ליגת האלופות, סיטי, הפציעות, ההפסדים הרצופים לבלקבורן ולניוקאסל, אחרי שכבר חשבנו שחזרנו לעצמנו - ולא נשברים. אולי זה עניין של להתיש את היריב - לא נתנו לסיטי לברוח וכל הזמן היא הסתכלה לאחור וראתה אותנו. אולי בסוף זה השפיע. ואולי היא פתחה את העונה פשוט טוב מדי. ראו צ'לסי בעונה שעברה.

האמת שזה כל כך דומה ל-2002/03 שזה מדהים. ניצבת מולנו יריבה שזוכה לים של מחמאות בזכות כדורגל טוב (ובצדק), אנחנו מתקשים, סובלים מפציעות (בזמנו זה היה קין, בקהאם, פרדיננד וכו'), אבל מחזיקים מעמד ושומרים על מרחק סביר, משתפרים לקראת חג המולד (אז אלו היו ניצחונות רצופים על ניוקאסל, ליברפול וארסנל), חוטפים בומבה עם שני הפסדים רצופים (אז לבלקבורן ולמידלסברו), ובכל זאת לא נשברים. עד שהיריבה על התואר נחלשת והפער נסגר.

5. Mellow29 Kopite

and a total of 9.4 million to Eboué to be paid in installments for every season in addition to 10,000 thousand Euros for each match.
    9.4 מיליון יורו בשנה זה לא משהו כמו 180-200 אלף יורו בשבוע?

בכנות, לא רואה סיבה אחרת מצידו ללכת לליגה הטורקית אם אכן היו לו כ"כ הרבה הצעות. לא שזה משנה כמובן....רק נראה לי מגוחך להביא כל שבוע ציטוטים של ליצנים אחרים שיורדים על מנ' סיטי ו/או סוארז ו/או ארסנל ו/או כל מה שלא מוצא חן בעיני אוהד מנ' יונייטד ממוצע.

6. Wazza Member

מה זה קשור עכשיו? הבאתי את הציטוט הזה כי הוא הצחיק אותי. למה שאני לא יפרסם?
    למישהו פה זה מפריע?(חוץ מלך)

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

9.4 מיליון יורו שיחולקו בין ארבע השנים להן הוא חתם. לא לכל שנה.

אולי זה בגלל שאני אוהד יונייטד, אבל האמת שנחמד לראות מה הוא חושב. מישהו ששיחק באנגליה ועזב יכול להיות פתוח יותר ממי שעדיין בפרמייר ליג. וכן, אני רוצה לחשוב שהייתי רוצה לשמוע דעות כאלו גם אם הן היו נגד המועדון שלי.

8. TheLane Member

אני די בטוח שהטוויטס האלה הן מהחשבון פרודיה המפורסם יחסית של אבואה. כבר הגיעו משם כמה שטויות.

9. Mellow29 Kopite

ה-installments for every season די בלבל אותי, אבל מילא. הוא לא בדיוק בר-סמכא שהדעות שלו מעניינות אותי. בסה"כ כדורגלן ממוצע ולא מעניין בעליל. בכנות, דעתם של חלק מחברי הפורום הרבה יותר מעניינת מאשר דעתם של רוב הכדורגלנים.

TheLane - האמת שחשבתי על זה, בהתחשב בהיטסורית הפרסומים האמינים של כל דפי הפייסבוק מהם וואזה מביא את הציטוטים הללו. @TheRealEboue זה החשבון שבו זה פורסם, לא חשבון מאומת ע"י טוויטר אבל דווקא יש כמה עיתונאים ושחקני פרמייר-ליג שעוקבים אחריו. ראיתי שהוא גם ניסה להסתחבק עם ווילשר (ולא זכה למענה)...
    זה החשבון המדובר?

האם אישית זה מפריע לי שמפרסמים דברים שמצחיקים אחרים? לא במיוחד, אבל בתור התחלה צריך לוודא שהם: 1. מצחיקים, 2.אמינים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/12
  10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רק אפתח בגילוי נאות שאני לא רואה כיום כדורגל מלבד אייאקס והליגה ההולנדית, במסגרת העבודה אני נחשף להרבה כדורגל אנגלי והיום הבנתי למה אם יש ליגה שאני מסוגל לראות מלבד ההולנדית שאותה אני אוהב בלי קשר לרמה או לא כי שם הקבוצה שלי - זאת הליגה האנגלית.

בדקה 46 של המשחק בין טוטנהאם לסוונסי בייל הגביה כדור לרחבה וווקר נגח אותו לשמיים. לאחר מכן כאקט של עצבים, בעט...במקום בדשא, ישר בשחקן של סוונסי.

יש שלוש אופציות במקרה הזה:

1. האופציה הרגילה, הממוצעת, שבדרך כלל הייתה אמורה להיות - השחקן נופל, מתפתל מכאבים, והשופט מרחיק את ווקר (ודי בצדק).

2. האופציה הברצלונאית - השחקן היה נופל סטייל ירו בי טיל לאו, ועשרה שחקנים של סוונסי עטים על השופט כדי שישלוף אדום. מה שהוא לבטח היה עושה.

3. אופציה כמעט דמיונית - השחקן לא עושה מזה סיפור, לא נופל, נותן מבט של מה העניין? ווקר ממהר להגיד סורי אחי, והשחקן של סוונסי אומר לו לא נורא קורה, וכולם ממשיכים הלאה.

תתפלאו, האופציה השלישית אכן התממשה

לצערי לא מצאתי את זה אפילו בתקציר המורחב של ה-BBC. אם מישהו מוצא או ראה או זוכר, זה בסביבות הדקה ה-46 ממש בפתיחת המחצית השנייה...

לרגע זה הזכיר לי למה אני אוהב את המשחק הזה, ולמה פעם אהבתי אותו יותר. תודה לשחקן של סוונסי (מגן, מספר 3, אין לי מושג את שמו).

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/12
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את זה גם כן. באמת הייתי בשוק שהשחקן לא החליט לעשות מזה סיפור.

12. skyday20 Member

במה אתה עובד, כתב ליגה הולנדית בוואלה!.?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ועל כל מקרה כזה יש 10 מקרים של ג'יימס פרץ' ודומיו, כמו בהרבה ליגות אחרות.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הבנת. אני רואה ליגה הולנדית כי אני רוצה (לא כי אני חייב), את הליגה האנגלית אני רואה בגלל העבודה, ולא, אני לא כתב בשום מקום.

15. skyday20 Member

שלחו אותך ממערכת הסקאטינג של אייאקס לחפש כישרונות בכדורגל האנגלי.? I'm joking.
    מה מחייב צפייה בליגה האנגלית.?