המחזור ה-31 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/3/12.

1. Strawberry Fields Member

אותו דבר אפשר לומר על שחקנים שעוברים מקבוצה גדולה אחת לאחרת. אפשר גם לומר את ההפך על שחקנים שירדו ברמת המועדון כדי לעלות בחזרה בהצלחה. אין נוסחה ודאית, מי שמחפש אותה ירדוף את הזנב של עצמו, הדבר היחיד שיש אלה תכונות וסטט' שמהוות סיבות טובות לרכוש שחקן. איך שחקן X ישחק בקבוצה אחרת תחת תנאים אחרים אף פעם לא ניתן לצפות, אפילו בעייני אלה שחושבים שהם יודעים הכל.

2. WellNeverDie Member

האמת, מהתוצאות עד כה ההפסד של ארסנל נראה טוב יותר מהתיקו של סיטי. ארסנל יבואו למשחק מול מנצ'סטר סיטי הרבה יותר נחושים כי איבוד נקודות וטוטנהאם יכולים שוב לעקוף אותם. הפער בין הלונדוניות הוא 3 נקודות כשלטוטנהאם משחק פחות, ניצחון שלהם ומעידה של ארסנל והיא שוב במקום הרביעי. ארסנל ידעו שזה ממש משחק על החיים שלהם ואני מקווה שיצליחו לפחות לא להפסיד.
    הקרב על מקומות 3-5 הולך להיות עד הסוף, במיוחד כשבאפריל יש לנו משחקי ראש-בראש של ארסנל-צ'לסי וטוטנהאם-צ'לסי אחד אחרי השני.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ארוויס, עוד קשר התקפי אנגלי טיפש שלא מראים את הראש כשמעביר קרוס (ברוב המקרים), שמעדיף לא לגעת בכדור ברגל החלשה ושאין לו מושג מה אומרת הצטרפות לרחבה כשההתקפה מתחיל מהאגף המקביל.
    נשמע כמו רכש דלגלישי אידיאלי. בעיקר בגלל המילה ה-5 בהודעה.

4. Andrei Kanchelskis Member

יתכן מאוד ולמאבק על המקום השלישי יהיה משקל גדול עוד יותר מאשר יש לו עכשיו מאחר ואם צ'לסי תעשה את הבלתי ייאמן ותזכה בליגת האלופות ולא תסיים בין ארבע הראשונות בליגה(אפשרות ראלית מאוד) המקום הרביעי לא יוליך אף קבוצה לליגת האלופות!

המשחק של יונייטד מחר בבלקבורן הוא בעל השלכות קיצוניות מאוד על ההמשך וחובה עליה לנצח בו כדי לעשות צעד גדול לאליפות, האיווד פארק זהו מגרש לא קל בו תמיד הלך ליונייטד קשה ואת מספר הנצחונות שלה בו בעשור האחרון אפשר לספור על כף יד, יונייטד חייבת לנצח ולא משנה איך ואפילו תיקו במידה מסויימת לא תהיה תוצאה כל כך גרועה(תלוי מה יהיה במשחקים הבאים).

5. nwish Member

עם כל כמה שאני חושב שאתה צודק, הטיעון על השימוש ברגל אחת לא רלוונטי. לא חסרים שחקנים טכניים שבקושי נוגעים בכדור עם הרגל החלשה שלהם (אנדרסון, ולנסיה, אוזיל, ליאו מסי וכו').

6. Wazza Member

תיקו זה פשוט לא בא בחשבון, חייב לנצח. חייבים לנצל כל מעידה של סיטי. צריך לנצח כמה שיותר משחקים. כמה נותרו, 7-8? סיטי כנעט בטוח הולכת לאבד עוד נקודות. אני רוצה שיונייטד תנסה לנצח כמעט את כל המשחקים שנותרו, אבל זה נשמע בלתי אפשרי. יש ליונייטד את בלקבורן מחר שזה מגרש קשה וסטטיסטית עוד יותר. יש גם משחק נגד וילה, QPR שבתקופה טובה, אברטון וסנדרלנד שהם גם לא קלים בכלל.
    אבל צריך להתרכז משחק משחק ולקחת את מלוא הנקודות מכל משחק, כמה שיותר.

ומי שחושב שצ'לסי תצליח איכשהו, בנס יותר גדול מחנוכה לקחת את האלופות חי בסרט.

7. Andrei Kanchelskis Member

כבר קרו דברים מעולם גם ליברפול של עונת 2005 הייתה קבוצה שאיש לא האמין שתיקח את גביע האלופות והיא בסוף גרמה להרבה אנשים לאכול את הכובע.

אני לא רוצה לחשוב על שום תוצאה אחרת שתשיג מחר מנצ'סטר יונייטד חוץ מניצחון, תיקו ינחם אותי רק אם הוא יושג בדקה ה-90 אחרי שהיינו בפיגור אך לא יותר מיזה כי אין ספק שרק נצחון יכול לסלול בצורה משמעותית את הדרך לאליפות. שימו לב שהאליפות יכולה בתוך שבוע להיסגר שכן אם הפער עולה מחר לחמש ובשבת אנחנו מנצחים וסיטי מפסידה הפסד הגיוני למדי הפער פתאום יקפוץ ל-8 וגם האופטימיים ביותר באוהדי סיטי לא יאמינו בסיכויי קבוצתם לקחת ת'תואר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזמננו ב2005 לא היו 2 קבוצות מדהימות כמו ריאל מדריד וברצלונה.
    מילאן הייתה קבוצה חזקה אבל מה שרואים השנה בספרד זה 2 מהקבוצות הטובות ביותר שנראו ב20 שנים האחרונות. הסיכויים של צ'לסי קלושים.

לגבינו בניוקאסל,
    סוף סוף ההרכב שרציתי.
    קארול וסוארז למעלה.
    שלבי ובלאמי בהרכב, יחד עם ג'ררארד וספירינג.
    מקווה שג'ררארד בימין אבל אני מאמין ששלבי יהיה שם.
    קאררגר לפני קוואטס זה המינוס היחיד.
    ג'ונסון וקלי פצועים אז פלאנגן פותח בימין.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. שמתם לב לתגובה של מאנצ'יני ב3-2 של מנ סיטי? כאילו הוא בעצמו לא מאמין שיש סיכוי. לא ברורה לי האדישות הזאת, ואגב גם נקודה יכולה בסוף להכריע את המאבק. מהתגובה שלו זה נראה כאילו מנ סיטי מצמקת ל1-5.
    2. מישהו בהגנה של ארסנל עשה 2 שגיאות ב-2 הגולים, נדמה לי ורמאלן, לא הצלחתי ממש לראות אבל זה שגיאות ישירות של השחקן.
    3. בונסז'ור שהיה בברמינגהאם אף פעם לא הראה שם שהוא שחקן כדורגל ראוי אבל בוויגאן נתנו לו תפקיד של מגן/ווינג בק שמאלי וב3 משחקים האחרונים הוא מספק כדורים מעולים מהאגף ומגדיל משמעותית את מספר המצבים אליהם הם מגיעים, אחלה רכש.
    4. אברטון ממשיכה עם הכדורגל הטוב שלה מאז חלון ינואר, ילביץ' ופינאר הוסיפו להם המון. אני לא יודע למה ספרס אף פעם לא נתנה לפינאר הזדמנות אמיתית, אם כבר החליטו להביא אותו אז לפחות לתת לו את הצ'אנס. שחקן טוב שבאברטון מקבל תפקיד חופשי להראות מה הוא יודע.

10. skyday20 Member

מה אנדי קארול עושה, הוא מול שער ריק, יכול להיכנס בריצה עם כל הגוף לתוך השער, לא רק הכדור, והוא צולל בלי שנגעו בו, ומנסה להשיג פנדל. הזוי.
    קרדיט שמגיע לשופט, שהצליח להבחין בזה.
    חוץ מזה ליברפול נראים מאוד מסוכנים, ובסך הכל שולטים במשחק.

--------
    Cisse! Get in there! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    גם האסיסט מצוין, בן ארפה מראה את השליטה היפה שלו בכדור, עם כמה תרגילים לפני ההרמה המדויקת לרחבה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  11. The_Arsenal Member

נחמד לראות שסוארז מלמד את שאר חלוצי ליברפול את הכישורים העיקריים שלו. ולא, לא מדובר על כיבוש שערים.

12. eran levy Member

אנדי קרול הוא אידיוט. איזו צלילה מטופשת חסרת מחשבה, והעובדה שהוא ממשיך להיות מסוכן לא מחזירה לו כבוד. ומהצד השני סיסה שיודע בדיוק מה הוא עושה על המגרש. המחצית הראשונה היא בסימן השניים - אחד מקצוען ואחד טיפש.

13. skyday20 Member

למה מאייתים את השם של המגן הצעיר של ליברפול Jon, ולא John כמו שבדרך כלל רואים.?
    לדעתי יש לו משחק דיי טוב, והוא יכול להתפתח להיות מגן ברמה גבוהה. קני צריך לתת לו עוד משחקים בהרכב, במיוחד לקראת הסוף העונה לתת לו בטחון לקראת שנה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא תופס ממנו בכלל, לא חושב שיש בו מעבר למגן פרמייר ליג סטנדרטי במקרה הטוב ביותר.
    מי שבאמת כישרון זה רובינסון המגן השמאלי אבל הוא סובל כל הזמן מפציעות שפוגעות לו בהתקדמות, הוא גם לא צפוי לראות מגרש כל עוד אנריקה כשיר ממילא.

15. golding מנהלים

ליברפול פשוט נראית נורא.