המחזור ה-32 בפרמיירליג: הפעם האחרונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/3/19.

1. alexshw Member

דאבינסון מתאים מאוד למדיניות. אני לא חושב שהוא כזה חלש ואני חושב שיש לו עוד לאן להתקדם.

ואן דייק לא הפריע לסיסוקו ולא יכל להפריע. סיסוקו יכל בקלות לכבוש אם לא היה דייג.

2. owen11111 Member

אם לזה אתה קורא לא הפריע אז אחלה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

שחקן יותר קר רוח ואיכותי שואל את השוער איפה הוא רוצה. עם כל הכבוד לזה שואן דייק באמת עשה כל מה שצריך לפי הספר.

4. Scouser Member

ואן דייק הביא את זה לסיטואציה הכי טובה מבחינתנו באותו רגע - בעיטה של סיסוקו ברגל החלשה שלו. זה עדיין בעיטה של אחד על אחד די נוח.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק קרא את הסיטואציה בצורה מושלמת והימר נכון.

אבל אני מסכים עם אלכס. סביר להניח שאם היה מדובר בבלם "רגיל", לא היו מייחסים לזה יותר מדי, בטח אם זה היה נגמר ברשת, כי בסופו של דבר סיסוקו הגיע למצב נוח מאוד ב-1 על 1 מול השער. סביר מאוד להניח שכל שחקן התקפה אחר בטוטנהאם היה מבקיע.

מתאים למדיניות כי הוא צעיר וצופה להרוויח ממנו מקצועית וכלכלית הרבה (בכלל לא רלבנטי לדיון בינינו). כרגע, הוא לא שם ולא שם.

ביחס לציפיות שהגיע שאיתם מאייאקס הוא חלש, ואני יחסית עדין כי בסה"כ מדובר בילד בן 22. עם זאת, היה צפי שבמערכת של טוטנהאם שהייתה קבוצת הגנה דומיננטית כבר בלעדיו הוא יתאקלם בקלות. מאז שהגיע - בלי קשר אליו - הם נראים פחות יציבים הגנתית.

6. alexshw Member

ליגה הולנדית יכולה להטעות לגבי הרמה האמיתית של שחקן. גם הקטע שאיאקס הגיעו לגמר בליגה אירופית באחת העונות היותר חלשות של המפעל לפי דעתי. כל זה רמה אחרת לחלוטין מהפרמייר ליג. אני דווקא חושב שהחתמה נכונה וסך הכל הוא גם היה חלק אינטגרלי מהעונה שעברה שנחשבת לטובה מאוד.

עד לפני חמישה משחקים בליגה בהם השיגו נקודה(שאני ראיתי במגרש :) ), גם העונה הזו נחשבה אפילו לטובה עוד יותר כי הם היו קרובים למוליכה, ואז גם באור אחר יכלו לראות את דבינסון. כל הקטע הפסיכולוגי בטוטנהאם דפוק לגמרי וזה עשורים ככה.
    הם מועדון קטן בעלי סגל טוב.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חושב שמדובר ב"החתמה נכונה". זה לא סותר שעד כה הוא חלש במרבית המשחקים שאני ראיתי אותו לפחות, ואני מרשה לעצמי לדבר עליו אחרי שראיתי אותו גם באייאקס וגם בעשרות משחקים כבר בטוטנהאם. צופה ממנו להיות מה שגומז לליברפול ולאפורט לסיטי. הוא בקושי חצי מזה.

ANYWAY, טוטנהאם בבעיה אחרת. אריקסן - כך אני מעריך - יברח משם בקיץ. הם לא יפסידו אותו בחינם. מעניין מי ירוויח את היהלום הזה. מכלול היכולות שלו הוא מצרך נדיר יחסית בשוק, והשחקנים היחידים שדומים לו משחקים בקבוצות כמו מאן סיטי וברצלונה. זה הזמן שלו להשתדרג בקיץ.

owen11111, golding ו-Clichy אוהבים את זה.
  8. VAR Member

אם מדובר בבלם רגיל אז 99% שהוא או מנסה לעצור את השחקן עם הכדור מבלי לחשוב שהאופציה השניה (סון מקבל את הכדור ל1x1) גרועה בהרבה, או שהוא מנסה לגלוש, מכשיל את סיסוקו ומקבל אדום (ופנדל אם זה בתוך הרחבה).

בגלל זה ואן דייק הוא לא בלם רגיל.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  9. Rushie Member

אני חושב שאם יבדקו לעומק יגלו קשר ישיר בין ההתפרקויות האלה של טוטנהאם לשוער שעומד אצלם בשער כבר הרבה שנים.
    יש לו את כל מה שצריך (והוא הראה את זה 2 דקות לפני כשהציל שער של טרנט) אבל הוא פשוט מתעקש להמשיך ולהיות אחד השוערים הכי לא אמינים שיש.

10. oranfu Member

ואם זה לוברן\מאטיפ הוא נותן פה גול עצמי אחרי שאליסון בכלל הודף את הניסיון הראשון.

11. סולשאאאר Member

מחזק . גאונות מצד ואן דייק, וכמה זה נדיר שאתה מסתכל על קבלת החלטות של שחקן הגנה ואומר "וואו".

לגבי אריקסן, מעניין מה יקרה איתו. ספרס לא ימכרו אותו לקבוצה באנגליה. ברצלונה- אני שואל את עצמי איך הוא יסתדר עם זה שהמשחק שלהם לא יעבור כל הזמן דרכו בגלל מסי (יש להם כבר בעיה כזאת בדמות קוטיניו). ריאל מדריד נראית כמו היעד הכי הגיוני מהבחינה הזאת שחסר להם שחקן מסוגו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/19
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי הוא לא היה שוער רע בתחילת הדרך, אבל הוא במגמת ירידה קבועה כבר כמה שנים טובות.

כמות השטויות שלו עולות כל עונה והוא לכל היותר שוט-סטופר בינוני. לא הייתי מדרג אותו אפילו לפני מיניולה ופביאנסקי.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם מדברים על הפער שאולה סגר מסארי, אבל גם הפער מטוטנהאם שנסגר היה גדול מאוד...

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון חושחש הבלש, זה מה שקורה שקבוצה משיגה נקודה אחת בחמשת המשחקים האחרונים.

15. Clichy COYG

הבעיה אצל לוריס תמיד הייתה שהוא פשאלונר, הטעות שלו בגמר מונדיאל זה משהו של פעם ב-50 שנה.

מטורף השדרוג של רוברטסון בחלק ההתקפי. זה לא ששנה שעברה היה גרוע אבל הוא פחות היה בולט והעונה יש לו אימפקט יותר גדול משל AA, כרגע המגן השמאלי הטוב בעולם.

מחר משחק עונה מבחינתנו מול ניוקאסל, ניצחון ואנחנו בחצי הדרך לצ'מפיונס.