המחזור ה-32 בפרמיירליג: Headin' for a Showdown

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/4/17.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח וואו איזו מחצית מביכה. למרות שהרי לא היה ניתן לצפות את זה מראש, ושלושה בלמים = הגנה צפופה יותר כמו ש1+1=2. זה רק במקרה מטיילים לנו בין שלושת הבלמים כאילו הם קונוסים ונוגחים מ5 מטר חופשיים לגמרי.

שמעו, כמה החלטות פשוט מזעזעות בכל קנה מידה של קלופ לקראת סוף העונה. לא יודע לאן הלך המאמן ההרפתקן שאנחנו מכירים אבל הוא בוודאות לא עומד על הקווים אצלנו. החלטות פחדניות וביזיוניות שיעלו לנו בטופ4 כמובן.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

סה"כ המועדון וקלופ מקבלים את מה שמגיע להם. חבורה כזאת של זונות בהגנה לא נראו בליגה הזאת מאז הימים של רוי אוונס.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עזוב את זה שלקנות את שניהם ביחד יעלה משהו כמו 150 מיליון פאונד וגם זה בשנייה האחרונה של חלון ההעברות-למה להם לעשות את המעבר הזה ולקבור לעצמם את הקריירה?

4. oranfu Member

@alexshw אני לא רואה את פוטצ'ינו ועלי עוברים לאברטון או סוטון (בחזרה). אלה היריבות שלנו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

אם אלי תיאורטית יעבור לבד לשחק אצל מוריניו זה לקבור. אם פוצ'טינו מביא את הרעיונות שלו כדי ליישם ביונייטד זה לא לקבור לעצמו קריירה.
    יש פה אתגר.

אם יונייטד לא רוצה לשנות כלום בהנהלה לפחות שתשכיל להביא את המאמנים שבדרך לטופ ולא כאלה שיורדים ממנו. מפה יכולה לבוא הישועה.

6. Mellow29 Kopite

באנו להעביר פה 60 (או 90) דק' של 0-0 ואז לנסות לגנוב משהו עם חילופים. מגעיל אבל זה מה שיש בסגל כזה, לדעתי יש סיכוי לא רע שאם הייתי רשום בליברפול הייתי מצליח להשתחל לספסל היום.

אין לי גם יותר מדי טענות למי שעל הדשא. יש גם סיכוי לא רע שהתוכנית הזו הייתה עובדת אם היינו ממשיכים להעיף כדורים ולהמשיך לשחק כמו קבוצה קטנה. מדובר בעיקר בשחקני קישור שמשחקים משחק שלישי בשבוע/ילדים חסרי נסיון/פחי אשפה, במערך שאף פעם לא שיחקו בו. אולי ה-45 הדק' הבאות יהיו פחות כואבות לצפייה אבל אני בספק.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי נו בחייאת רבאק. זה מה שקלופ בחר לעשות עם הסגל הזה, הוא יכל לבחור להעלות את מורנו במקום קלאבאן ולשחק איתו/ארנולד בהתקפה, הוא יכל לפתוח עם גרויץ' ולשחק עם וויינאלדום בהתקפה, הוא יכל להעלות את סטרידג' ולשחק עם שני חלוצים. כמובן שהוא גם יכל לא לסחוט את פירמינו ולהוציא אותו דקה 75-80 בשני המשחקים האחרונים ולתת לוודברן להשתפשף קצת, אבל זה כבר סיפור אחר.

בקיצור היו לו מספיק פאקינג אופציות, נא לא להציג את זה כאילו לא הייתה לו ברירה. עם כל שאר ההודעה אני כמובן מסכים.

וכמובן שהחילופים הם על חשבון וודברן וארנולד, נשארנו עם שלושה בלמים. בחיים לא חשבתי שאני ארגיש את הגועל שאני מרגיש עכשיו כלפי קלופ. דינוזאור פחדן שבא עם חילופים מהבית.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Mellow29 Kopite

הוא לא מאמין בכלל מורנו, זה די ברור. אם היה מאמין בו הוא היה חלק אמיתי מהרוטציה בערך מינואר, כשהנפילה בכושר של מילנר התחילה. אני לא יודע עד כמה גרוייץ' וסטארידג' כשירים בכלל אחרי הפציעות שלהם.

9. JohnTerry26 Member

באיזו עמדה עלי אמור לשחק במעבר הגדול שאתם רוצים לסדר לו? נראה לכם שאחת הגדולות מחוץ לאנגליה תיקח אותו כקשר התקפי או כקשר מרכזי? הייתי מחכה עם זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שווה מקום בהרכב של כל הגדולות באנגליה ללא יוצא מן הכלל.

מחוץ לאנגליה לא רואה מישהי שתתעניין.

11. Mellow29 Kopite

וואו אני כל כך שונא את לוברן אני לא מאמין.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Member

לא מאמין שניצחנו את זה.
    מהרגע שפירמינו וקוטיניו נכנסו עולם אחר, היינו הרבה יותר טובים וראויים להבקיע (איזה בומבה של פירמינו!). מהרגע שעלינו ליתרון היו כמה רגעים של פחד אבל איכשהו שרדנו את זה.

המצטיינים - מיניולה עם 2 הצלות אדירות, הפעם נתן משחק ענק, צ'אן עם משחק טוב ועם אנרגיות. קוטיניו ופירמינו רמה אחרת ביחס לשאר ההרכב הפח הזה.
    העלובים - וינאלדום כמעט משחק שני ברצף נותן גול ליריבה עם הנגיחה המטומטמת בקרן לעבר מיניולה כשכל סטוק בערך מחכה שם ומזל שמיניולה העיף את זה, קלאבן עם עוד משחק מלא השראה וגם לוברן נתן איזה בישול מתוחכם לארנאוטוביץ' במחצית הראשונה.

נשארים בחיים עוד מחזור...

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Mellow29 Kopite

אני חושב שויינאלדום היה אחד השחקנים הטובים על המגרש, במיוחד במחצית השנייה כשהיה לו עם מי לשחק. קשה להגיד מצטיין אחרי מה שהוא עשה היום ומול בורנמות', אבל מגיע לו קרדיט גדול על השיפור בחצי השני של העונה. הוא מכסה המון שטח ועושה המון ריצות לעומק, קל לפספס את זה אבל מדובר בשחקן שפעם שלישית בתוך שבוע עושה קילומטרז' מטורף בזמן שאנחנו מתקשים לגרד 11 שחקנים בוגרים להרכב. גם הכדור שלו לגול של פירמינו היה טוב (כמובן שלברזילאי היה עוד המון מה לעשות).

קלאבן היה חלש אבל יש לנו משחק הגנתי כל כך רקוב שקשה לי להפיל את הכל עליו. הוא איטי - אין מה לעשות, זו המגבלה שלו, יש סיבה שאנחנו מתעקשים להפקיר אותו מול שחקנים זריזים פי 3 ממנו? מה לוברן חיפש שם כמעט בחצי המגרש שנייה אחרי שעלינו ל2-1? ברור שבכדור עומק בראהינו יקדים את קלאבן.
    משחק הגנה טוב זה גם לדעת להסתיר את החולשות של שחקני ההגנה שלך. אצלנו משום מה מתעקשים להבליט אותן ולעזור ליריבה לשחק עליהן.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

אני לא מבין איפה הבעיה במשחק ההגנתי שלנו. זה פשוט שחקנים שנעים בין סבירים מינוס לפחי אשפה מהלכים.

זה שלוברן יוצא לטיול זה לא בגלל משחק הגנה אלא בלל שהוא מטומטם.

הם עלובים באחד על אחד, הם חלשים באוויר, יש להם 0 אינטליגנציית משחק והם נגרים עם הכדור. חוץ מזה הם בינוניים. את כל הבלמים להעיף לעזאזל מהמועדון הזה. את כולם.

ניצחנו היום בעיקר בזכות קוטיניו, פירמינו, מיניולה ויחסית גם אמרה ווינאלדום (לא הייתי קורה לו מצטיין אבל השתפר מאוד במחצית השניה חוץ מהמתנה האדירה שנתן להם) ולמרות קלופ (אגב, ניצחנו אז פחות נשים לב אבל השיפוט היה ביזיון).

אני מקווה שקלופ יתאפס כי הוא עשה השבוע שבוע עלוב מאוד. אני מאוד חושש שהוא איבד את הראש ופשוט לא מבין מה הוא עושה.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

די אורן, יש בעיה גם במשחק ההגנתי של הקבוצה.

אני האחרון שיסנג'ר על שחקני ההגנה שלנו, אבל באמת יש לך ספק ששחקנים כמו מאטיפ, קליין ואפילו קלאבן יראו הרבה יותר טוב ואפילו סולידים לחלוטין בקבוצה כמו צ'לסי או טוטנהאם? הרי אם נשים את כל הצחוקים בצד לרגע, הם לא באמת פחי אשפה מוחלטים שלא קשורים לרמה של הפרמיירליג. או בוא נשאל את זה ככה - איך היה נראה איזה גארי קייהיל לדעתך אם היית דוחף אותו למרכז ההגנה שלנו מחר בבוקר?

אני לא מצפה מהקבוצה הזאת למשחק הגנה גדול, אין מה לעשות, כשאתה משחק בצורה הרפתקנית כזאת זה לא יקרה, אבל עדיין יש פה משחק הגנה רע בבסיס שלו.