המחזור ה-32 בפרמיירליג: Headin' for a Showdown

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/4/17.

1. k_700 Member

לא בדקתי עוד כי אני עם הקפה של הבוקר אבל מוריניו הספיק להתבכיין כבר ששמו אותו בראשון כשיש משחק חוצה גורלות בחמישי?

חוץ מזה אין מה לכתוב, נצחנו שלוש -0.

וופי הי, למי שבתכלס לא ראה נקווה שגם לא יראה את התקציר, פשוט ישאר עם התוצאה וינפח קצת את החזה(פייר כשקבוצת התקפה כל כך מרושלת ןגרןעה כובשת שלושה שערים יש גבול כמה ליצי ביקורת אפשר לשלוח).

2. Big Virgil Member

איזה קצב משחק אלוהים... כנראה שבכל זאת החברה שם למעלה יודעים מה עדיף לשים ביום ראשון ;)

golding אוהב/ת את זה.
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מזמן לא הגבתי כאן.

תקציר העונה של אברטון ב-48 דקות. רכבת הרים, גלגל ענק, מה שתרצו.

4. k_700 Member

שום רכבת הרים, אחלה של עונה מבחינת אברטון.
    מכל הבחינות.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אברטון יביאו שוער יותר אמין ואיזה טאדיץ׳/סיגורדסון זה יעזור להם מאוד.

השאלה הגדולה היא אם לוקאקו יישאר.

6. alexshw Member

לוקאקו 23 שער ליגה, מידלסברו 22

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה בשביל שייקספיר שהשחקנים לא יזמנו אותו לשיחה מחר.

8. k_700 Member

יש לי אחד יותר טוב-

כל מנצ׳סטר יונייטד במשחקי בית-21 , לוקאקו -23.

9. Gass12 Member

אתה לא מפסיק לעשות תחרות עם עצמך בכמה ללכלך על הקבוצה שלך. יודע למה אינך אמין בעיני בשיט? רוצה לכתוב משהו רע/טוב על היונייטד כתוב באשכול היונייטד. לא כאן בשוק . נראה לי שאתה מנסה למצוא חן בעיני משתמשים אחרים בעיקר אוהדי ליברפול. תאכלס אתה לא אוהד אמיתי בעיני
    ורק לחדד..אתה לא היחיד שאוכל את הלב מהמצב שלנו מאז לכתו של הסר ..
    חג שמח

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Andrei Kanchelskis Member

מאוד סמלי ומאוד אירוני שהקבוצה שהרסה לדיוויד מוייס את הקריירה(בעיה שלו כמובן שהוא התפתה והסכים לבוא) היא גם זו שמורידה אותו היום ליגה וככל הנראה נועצת את המסמר האחרון בארון הקבורה של קריירת האימון המתפוררת שלו אלא אם כן הוא יסכים לרדת לצ׳מפיונשיפ או לאיזושהי קבוצה זניחה בליגה הסקוטית.
    לסטר עדיין בסכנת ירידה ורונלד קומאן שבשש העונות האחרונות כל דבר אפור שהוא נוגע בו הופך לזהב(פיינורד,סאות׳המפטון והשנה אברטון) יכול וצריך לדעתי להיות מועמד לרשת את ארסן ונגר על הקווים באמירויות,לא פחות!

11. k_700 Member

אני מסכים שאני באמת בתחרות עם עצמי, תחרות שכולה עצב וכאב מהחרא שהקבוצה הזאת עוברת העונה, שאוהדים כמוך למשל שכל העונה הפרצוף שלהם היה תקןע בעכוז של מוריניו פשוט עוד לא מצליחים להעריך.
    כי אתם בטוחים שיש פה תהליך, סבלנות, אמונה בעונה שנייה ולא מבינים שהעונה השנייה עוד יכולה להיות הרבה יותר גרועה בכל המישורים מהעונה הזאת(בעיקר אם בגלל החולה נפש שלכם נפסיד כשרונות ענקיים).

העונה הזאת היא העונה הכי גרועה שמנצ׳סטר יונייטד חוותה בכל המישורים בעידן המודני שלה.
    אין פה שחקן אחד שלא הלך אחורה(גם זלאטאן אגב), אין פה שחקן אחד שנראה מרגיש בנוח לעלות ולשחק עם ה10 לידיו.
    הכל כמו שרשרת של התרחשויות שמובילים לתאונה, גם כשאנחנו מבקיעים, גם היום אגב.

אתה בוחר ליילל קצת על המצב שלנו עכשיו אחרי שבכל החצי הראשון של העונה היית מאלה שמאירים את עיננו לגבי התהליך.
    אני בוחר לקחת את הכאב(שהוא באמת כזה, אני למשל קמתי היום בחמש וחצי בבוקר לראות את המשחק, כשיש לי עסק לפתוח בבוקר וכשאני עוד צריך לעבוד עד 10 וחצי בלילה עם עובדים חדשים שלא יודעים להזיז כלום) בצורה של הומור, זה כל ההבדל בנינו.

אני אף פעם לא שמתי לעצמי להיות המתנשא הזה שקובע מי אוהד ומי לא.
    צחקתי על האוהדים שלנו, אני צוחק ואמשיך לצחוק הם שניים כמקור השראה לפארודיות רק לאוהדי ארסנל.

אוהדים הזויים שבטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת ושהם ״אוהדים יותר מאחרים כי״...

אתה צודק, תמיד הבדלתי את עצמי מאלה בעיקר הישראלים המתנשאים האלה.

בכל אופן כולם אוהדים, לא מעלה על עצמי להחליט למישהו אם הוא אוהד או לא.
    אבל כן אני בטוח שהאוהדים שלנו הם העיוורים והמנותקים מכולם(בעולם שבו לאוהדי ארסנל הרבים כבר אין מקום לשוטטות ללא פיקוח רפואי).

בכל אופן חג שמח גם לך, מי יתן ונדע ימים יפים יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/17
  12. Mellow29 Kopite

אני לא זוכר מתי ראיתי בפרמיירליג שוער גרוע יותר מרובלס. זה לא שהוא חלש בשוט סטופינג או משחק רגל, הוא פשוט נראה כאילו הוא מנסה באופן אקטיבי להימנע מלעצור כדורים שבועטים לעברו. הוא לא בהכרח סופג שערים באשמתו אבל כשהיריבה מגיעה למצב מצוין הוא זורם עם זה ולא מנסה בכלל להפריע, או שמתמקם בצורה כזו שהוא לא יכול להגיע לכדורים.
    אני זוכר לו איזה שני משחקים טובים ברצף בעונת הגביע של וויגאן כשאל-חבזי נפצע, אבל מאז אני לא חושב שראיתי אותו ממש עוצר בעיטה לכיוון השער.

13. alexshw Member

פיקפורד בדיוק יהיה זמין כנראה בקיץ.

14. RG11 Member

אני חושב שסנדרלנד היא הקבוצה הגרועה ביותר שראיתי. יש להם שוער מוכשר ואת דפו, אבל חוץ מזה אין שם אף שחקן שראוי להיות שחקן פרמייר ליג. מויז בנה שם מין תמהיל מוזר של ריג'קטים של כל הליגה בתוספת כמה זרים לכדורגל, ודווקא זה מפתיע כי בימיו באברטון הוא היה מצליח להביא שחקנים טובים.
    זה כנראה המסמר האחרון בארון הקבורה של הקריירה שלו.

Sent from my Pixel using Tapatalk

15. alexshw Member

בימיו באברטון היה לו בעלים יציב. פה יש בעלים שלא אכפת לו מהקבוצה ולדעתי גם מחפש למכור אותה.
    מסכנים האוהדים. מצאו את השילוב הכי רע בין בעלים למאמן.