המחזור ה-32 בפרמיירליג: Headin' for a Showdown

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/4/17.

1. Andrei Kanchelskis Member

אני בספק רב אם לפני שנתיים דיוויד מוייס היה בכלל שוקל לקחת על עצמו את תפקיד מאמן סנדרלנד אבל כנראה שבקיץ האחרון הוא הגיע לכזה שפל שאפילו קבוצות מרכז טבלה בינוניות(אחת כמו סטוק סיטי לדוגמא)לא פזלו לכיוון שלו והוא נאלץ ללכת למועדון שהכי בלתי אפשרי להצליח בו בפרמיירליג. האמת שדי כואב לי על מוייס כי מאוד הערכתי את העבודה שהוא עשה במשך 10 עונות באברטון אבל כנראה שהפיתוי ההוא שלו ללכת ליונייטד היה הרסני ביותר עבורו, אם הוא לא היה הולך לשם הוא יכול לדעתי לאמן בהצלחה(סבירה) את אברטון עד היום ואם עוד איכשהו הוא היה רוצה להתקדם ולאמן בליגת האלופות אז רק קבוצה כמו סלטיק הייתה יכולה להתאים לו. בקיצור חבל.

2. alexshw Member

מצב טוב שקלופ גם יגיע לטופ 4 וגם יציל קבוצה מירידה.
    סופרמן.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשרים וכמה דקות במחצית השניה וספרתי אולי 3 מסירות מדויקות של ארסנל, יכולת מחפירה, פאלאס בלי מאמץ מפרקים אותם.
    איזה משחק של טאונסנד עד עכשיו, גול בישול וסחיטת פנדל, מאיפה זה הגיע.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

פאלאס עד היום היו השטיח של ארסנל. רק שתי ניצחונות ב - 30 ומשהו משחקי ליגה. בבית הם ניצחו אותם ב - 1979, בחוץ באוקטובר 1994 - 2:1, זו גם הייתה העונה האחרונה בלי טוטרינגהאם.
    שני מאמנים לאומיים היום - של אנגליה וויילס שיתפו פעולה בהגנת הנשרים באותו משחק. :)

5. Mellow29 Kopite

טוב, אז "באיירן מינכן"/"DNA של מועדון"/"רוח המפקד" מוציאה שלושה כדורים מהרשת בסלהרסט פארק, ובכלל יש להם איזה ארבעה הפסדים בשבעה משחקים.

אבל בגלל שב-2006/7 התרנגולים אכלו לזניה מקולקלת, ליברפול כנראה תסיים מחוץ לרביעיה. מחכה להפסד שלנו בווסט ברום בקוצר רוח.

Big Virgil ו-golding אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

כנראה שהרייטינג של ארסנל טיוי הולך לשבור היום שיאים.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתי לעשות לייק להודעה ולשתוק, אבל היית חייב לדחוף את המשפט האחרון... בלי שום קשר לDNA הסגנון של ווסט ברום הולך לאתגר אותנו מאוד, תהיה בטוח. הלוואי שנעשה עוד סטוק ונצליח לקחת 3 נקודות.

8. Mellow29 Kopite

זה ברור. לדעתי זה המשחק הכי קשה מבין השישה שנותרו לנו כשלוקחים בחשבון את האיכות של היריבה, הסגנון שלה והעובדה שמדובר במשחק חוץ.
    אין לי גם ספק שנאבד עוד נקודות עד סוף העונה, אבל התגובות לזה צריכות להיות בפרופורציה. אנחנו לא מתחרים פה מול שתי זוללות נקודות, אלא מול קבוצות שצברו עוד פחות נקודות מאיתנו בתקופה האחרונה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. Andrei Kanchelskis Member

אני לא דואג לונגר. הוא יצליח איכשהו להגיע למקום הרביעי ולהצהיר שהעונה הזו של ארסנל הייתה מוצלחת.
    באמת שאני מאחל לאוהדי ארסנל מכל הלב שהקבוצה שלהם תסיים במקום החמישי ומטה ותגאל אותם מהסיוט הזה שנקרא ארסן ונגר.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חה. מצחיק לחשוב שסיום עונה מחוץ לטופ 4 יגרום לונגר לעזוב.

רק יגרום לו להתגאות עוד יותר בהישג הזה.

11. k_700 Member

השנה הסיכויים לא עם ונגר, הוא כבר צלח קרבות מקום רביעי קשים ומתישים אבל באובר אול הכללי ליברפול השנה טובה יותר, נחה יותר, תשחק פחות ומשחקים מול יריבות נוחות יותר.

ההימור הוא בעצם אם זה יהיה על חשבון סיטי ודי ברור שלא.
    הטופ 4 לדעתי יסגר יותר מוקדם ממה שחושבים.

אנחנו כמובן לא במירוץ הזה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה נחה יותר? אנחנו פשוט טובים יותר מהם העונה. לא צריך ישר לרוץ לכיוון המנוחה.
    כמו כן אני מציין את הobvious אבל את מה שנשאר לארסנל ונחשב קשה, אנחנו כבר שיחקנו.
    הכי מגיע לנו לסיים בטופ 4 נכון לעכשיו ולכן לא מפתיע שזה הולך לכיוון שלנו.
    אני לא יודע אם ארסנל שיחקה הרבה יותר משחקים מאיתנו העונה באופן משמעותי.
    לפני שמישהו זורק עלי את הנתון הזה, המשחקי אימון שהיו להם מול לינקולן ופליטווד או לא יודע מי אלה היו כבר זה לא נחשב עומס מבחינתי.

13. Sturridge Member

גם מול באיירן ארסנל נחה על המגרש.

ארסנל קרובה כרגע יותר לקריסטל פאלאס במקום ה- 16 מאשר לצ'לסי. זה היה ההפסד הגדול ביותר שלה בדרבי לונדוני ליריבה שהיא לא צ'לסי מאז 83', אז הפסידה 5-0 לטוטנהאם.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.