המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/3/10.

1. Selby Member

סוף מגוחך למחצית, שיפוט מחפיר.
    להחתים את אדווין עד גיל 47!

2. Gass12 Member

VDS מלך.

3. קינג לדלי Member

שבת נפלאה ושיהיה שבוע נהדר לכולם !

4. Bill Shankly Member

בולטון ואסטון וילה התפרקו היום לגמרי. ספגו את ה2 / 3 וזהו נגמר המשחק ... אני מאוד מתפלא.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע אם זה מפליא, צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד אלו קבוצות שלא צריכות יותר מדי קצת לאכול את היריבה ולא להשאיר פירורים, אסטון וילה איבדה כיוון אחרי השני-שלישי וצ'לסי לא הייתה צריכה יותר מזה כדי לחגוג.

במחצית הראשונה נראינו בסדר גמור, אחרי שער היתרון אסטון וילה ניסתה קצת יותר והצליחה להשוות, די מהאוויר, השער של למפארד לקראת סוף המחצית כנראה שכבר את הוילנז.

שבוע הבא משחק המפתח, אבל בהחלט לא הקובע, יש לנו לוח משחקים סופר קשה עד הסיום, ליונייטד לוח משחקים גם לא פשוט בכלל.

6. THE STRETFORD END Member

ביום ראשון אמרתי לחברה במפגש בפוגי(יונייטד - ליברפול)בחמישי ללדלי ולאיסטלנד היום בצהריים שארסנל תאבד נקודות מול בירמנגהאם,לא הייתי היחיד שהתסובב עם ההרגשה הזו,
    לפעמים יש במשך השבוע הרגשה חזקה בבטן שאתה פשוט לא יכול להתעלם ממנה,
    משהו שקשה להסביר במילים.
    אולי זה שילוב של כמה דברים ביחד,התוצאות האחרונות שלהם שם,העניין שקשה לראות מישהי מהשלישייה בצמרת מסיימת את כל המשחקים עד סוף העונה עם ניצחונות ואם יש מקומות שארסנל מועדת ליפול בהם אז זה אחד מהם.
    כשאתה רואה את המשחק אתה לא מבין איך איכות כמו של ארסנל לא שוברת מוקדם יותר ובצורה יעילה יותר
    את ה אפרוריות והמוגבלות של בירמנגהאם,אבל זה היופי באנגליה שגם כשיש הפרשי איכות כאלה
    עדיין שום דבר לא מובטח,בטח לא במשחקי חוץ.

ואן דר סאר היום עם 2 הצלות מצויינות במצב קריטי במשחק עבור יונייטד,
    זה שוער שמביא נקודות,
    איך ונגר תקוע עם אלמונייה עונה ועוד עונה ועוד עונה וסובל עוד פאדיחה ועוד פאדיחה ועוד פאדיחה ברגעי האמת ממנו זה רק הוא יודע.

צ'לסי,נראה שהדחה המוקדמת והכואבת מליגת האלופות עשתה להם טוב,מפוקסים יותר,כובשים יותר.
    נכון שזו מול פורטסמות עלובה ווילה אפורה ועדיין,הם ובגלל כמה ימי חופש חזקים בתמונה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אסטון וילה באמת הפתיעה בחולשתה, אך מבולטון אין מה להתפלא, מדובר בקבוצה אפורה עם חוד התקפי גמלוני כגון אלמאנדר הכסחן ומארק דיוויס, שעשרת השערים שלו בליגה לא עושים עליי רושם. היא כבר ידעה תבוסות העונה כמו 5:1 בוילה פארק, 4:0 בריבוק לצ'לסי, אותה תוצאה גם בווייט הארט ליין לספרס ואפילו הפסד באיווד פארק לסם "מעלה גירה" אלרדייס. אני בכלל לא אופתע אם הם ימצאו את עצמם בצ'מפיונשיפ בעונה הבאה, להלן סדר המשחקים שלהם עד תום העונה: אסטון וילה (בית), צ'לסי (חוץ), סטוק סיטי (חוץ), פורטסמות' (בית), טוטנהאם (חוץ), בירמינגהאם (בית). אני מרחם על קויל.

8. Dimitar Berbatov Member

אני ממש לא מסכים גל. הבעיה האחרונה של בולטון היא החלק ההתקפי שלה. לפני כן זו ההגנה החלשה שלה עם המגן הימני הנוראי העונה לשם ריקטס (איך הוא עדיין בפרמיירליג רק אלוהים יודע) שכאשר נאני החליט לעלות הילוך, זו היתה התעללות לשמה. החלק הקדמי של בולטון עם קויל הוא הרבה יותר טכני ומשחק על הארץ. לי המציאה הקוראנית ב-2 מיליון פאונד, ווילשייר שזה עניין של שנה-שנתיים עד שיהפוך לשחקן הרכב בארסנל, קלאסניץ' חלוץ עם חוכמה וקווין דייויס שנותן את השערים כל עונה, נותן אופציה אווירית ויודע להוריד כדורים עם הגב לשער. אני מאמין שהם ישארו בליגה - הן מכיוון שהאל, ברנלי ווסטהאם בפורמה נוראית והן מכיוון שהסגל שלהם טוב משל שני הראשונות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב, אם לחפש מה הרווחנו מהפציעה של אשלי קול, אז זה את יורי ז'ירקוב. אשלי קול מגן טוב יותר על זה אין ויכוח, אבל ליורי ז'ירקוב יש איכויות שהופכות אותו למגן מאוד מיוחד ומאיים. היום הוא היה מאוד מאוד פעיל, הוא לא הפסיק להטריד את הגנת אסטון וילה, מעבר לסחיטת 2 הפנדלים הוא לא הפסיק לעלות, להשתתף במשחק ההתקפה, ולחלק כדורים טובים. יש לו מהירות, שליטה טובה בכדור, דברים שבאים לידי ביטוי טוב יותר שיש לך ביטחון, ושאשלי נפצע ז'ירקוב קיבל יותר דקות והביטחון בא יחד עם זה.
    אין לי שום ספק שעם אשלי קול אנחנו קבוצה טובה יותר, כי קול הוא מגן קלאסי, אבל את ז'ירקוב אני מקווה מאוד שהרווחנו, יש לו הרבה מה לתת בקישור.

10. George Best Member

דווקא החלש ההתקפי של בולטון לא רע בכלל ואפילו יותר מזה.
    הכנפיים משובחות לגמרי עם לי הפנטסטי וג'ק ווילשייר (איזה פרוספקט!), בחוד קווין דיוויס הנהדר ויואן אלמנדר שנמצא בפורמה לא רעה לאחרונה (משחק טוב היום).
    מרכז המגרש סביר עם מואמבה (אחלה שחקן), כהן בינוני מדי.
    עקב האכילס הוא משחק ההגנה של הקבוצה.
    העונה ייסקליינן פחות טוב מתמיד (לא שהוא קרוב להיות הבעיה של הקבוצה, ממש לא), וחוץ מגארי קייהיל (מצוין) אין שום דבר.
    ריקטס, פול רובינסון, סמואל, זט נייט (איך יש דיבורים על זימון למונדיאל?!!?)...אפור לי בעיניים, סטיינסון סביר.
    בתקופות היפות של ביג סם לכבוש נגד בולטון הייתה משימה לגמרי לא פשוטה, וכשאתה משחק נגד קבוצה ששומרת עם כל שחקני השדה שלה ויודעת לעשות זאת טוב, ומנגד יודעת לעקוץ בצד השני, אתה בבעיה.
    כיום בולטון קבוצת תחתית לכל דבר.
    לא שווה ירידה אבל מקום 14-16 תפור עליהם.
    אני דווקא חושב שהמינוי של קויל היה טוב, יהיה מעניין לראות מה הוא יעשה בקיץ.

סטרטפורד,
    אותה התחושה שהייתה לך היום לגבי ברמינגהאם (הימרתי על תיקו בווינר), הייתה לי בשבוע שעבר כשצ'לסי שיחקה נגד בלקבורן, אמרתי לך את זה בפוגי...
    איך שקווין פיליפס נכנס הייתה לי הרגשה טובה, בחיי.
    אלמוניה...מי עדיף, הוא או ג'יימס?

11. tembal12 Member

היום בKC סטדיום היה משחק סופר מרתק בין האל סיטי לפולהאם. האל סיטי ניצחו 2-0, מי שבלט הוא שורי עם משחק מסוכן כמעט שבר לכל שחקני האל סיטי את העצמות. בולארד נתן משחק אדיר ובתקשורת הבריטית נתנו לו רק פוסטים טובים, בפולהאם גילו מרמור כי הוא שחקן שלהם לשעבר, ובכלל הוא מראה יכולת טובה בהאל בניגוד לחבורת פחי הזבל שנמצאת אתו בקבוצה.
    בצד של פולהאם פסקל זוברבוחלר לא פתח בהרכב שוב וזוהי אכזבה לשוער השויצרי בן ה-39 שרשם בזמנו 187 הופעות בציריך הגדולה של שנות ה90 ומשם עבר לבאזל שם רשם 178 הופעות, המעבר אשר נקרא "הבגידה הגדולה בציריך", משם הוא עבר להרבה קבוצות כולל לברקוזן וווסט ברומיץ' אבל בבאזל הוא נשאר שרוף.
    http://www.skysports.com/Images/222058.Xxx
    פסקל זוברבוחלר, לא שותף גם הפעם.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת ההודעה הראשונה שלך בפורום וזה מה שאתה כותב?
    אתה גאון.

יש לפולהאם איזה אוסטרלי בשער, כך שאין שום סיבה נראית לעין שהודג'סון יעדיף את השוויצרי .

13. George Best Member

פרנק למפארד הוא פשוט תופעה שאין כמוהה.
    לא חושב שיש מישהו שיתווכח לגבי נסיגה מסוימת ביכולת שלו, היו לו לפחות שתי "מיני" תקופות רעות העונה (משהו כמו רצף של חמישה-שישה משחקים רעים), ועדיין הבחור מנפק עד כה 17 שערים + 13 בישולים, וזה רק בליגה!

אין דברים כאלה.

14. tembal12 Member

עם כל הכבוד לשוער האוסטרלי הוא לא מגיע לכפות רגליו של זוברבוחלר השוער האגדי של שוויץ. אין לך בכלל מושג על איזה שוער אתה מדבר כאן, מדובר באחד מהשוערים הכי גדולים בשנות ה-90 והאלפיים, קודם כל תראה אותו משחק כמו שאני ראיתי ב20 שנות המעקב שלי אחרי הכדורגל בשוויץ ורק אז תגיב ותנסה שזה לא יהיה תגוובה של ילד בן 2 שגנבו לו את המוצץ.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שפרגנתי,‏ וזה לא היה בציניות.‏
    לא יודע כמה טוב הבחור,‏ אבל אני בטוח יודע ששוורצר הוא אחד השוערים הטובים בליגה,‏ נכון לשנה שעברה.‏ היה אחראי ביחד עם האגלנד לאחת מההגנות הכי טובות בליגה והטובה ביותר מחוץ לטופ פור.‏ שוב,‏ לא רורה שום סיבה לשחק עם הבחור החביב עליו דיברת,‏ כי כמה שהוא היה טוב לפני עשר שנים,‏ מתי בפעם האחרונה הוא נתן עונה ייציבה כמו של שוורצר? ‏