המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/3/10.

1. Rudess Member

אני בכלל מהקופסא (ולא רק הייבורי).

צפיתי עכשיו ב- Match of the Day 2 . באולפן היה לי דיקסון הפרשן הקבוע בימי ראשון ודין אשטון כפרשן אורח. במהלך התוכנית הכינו איזה קליפ עם כמה שערים גדולים בקריירה של אשטון, פשוט עצוב לראות איך קריירה של שחקן כזה מוכשר באה לקיצה בגלל פציעה באימון של נבחרת אנגליה.

אחרי זה הראו גול של ריקרדו וייה (לדלי קינג אמור לדעת מי זה) בגמר גביע בוומבלי ב-1981 שפשוט הוא העתק של השער שכבש ריקרדו פולר אתמול מול ווסטהאם - הראו את הסרטונים אחד ליד השני, פשוט מדהים. השער של וייה נבחר לשער המאה של וומבלי בשנת 2001.

חוץ מזה, מייק דין במשחק עלוב נוסף לרזומה והפעם בטרף מור. פנדל שלא היה לבלקבורן (השוער לא נגע בחלוץ), גול של בלקבורן שהכדור ירד מהמשקוף ועבר בבירור את הקו (לא נתן גול) , ואם חשבתם שזה לא מספיק אז השוער של בלקבורן בצורה בוטה זינק מחוץ לרחבה, תפס את הכדור בשתי הידיים ואז גלגל אותו לתוך הרחבה עם החזה ותפס אותו שוב - דין שלא היה רחוק מן האירוע, לא שרק לבעיטה חופשית כנדרש. השיפוט בפרמיירליג פשוט שובר העונה שיאים שליליים.

2. the white pele Member

השער של ריקרדו וייה הארגנטינאי מול סיטי בגמר- קלאסיקה שלא נס ליחה (גם ארדילס שיחק בטוטנהאם ההיא).

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועל זה אמר מישהו חכם,
    and it's still ricky villa!

4. George Best Member

לא רק שהייתי באותו משחק, אלא שכבר בחימום (ישבתי מאחורי השער שמכבי התחממה בו), אני ואבא שלי ראינו איך כל בעיטה שנייה עוברת לאובארוב בין הרגליים, אבא שלי אמר שאין מצב שהוא לא חוטף אחד כזה במשחק, ואכן 4 דקות אחרי השריקה הוא אכל אחד כזה, ממש באותו השער, מאחורי עיניינו הלא מופתעות.
    איזה פספוס זה היה, תרתי משמע.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול לספר לך זכרונות מ2-4 הגדול של בית"ר על בנפיקה ליסבון לפני 10 שנים בטדי בכיכובו של סטפן שאלוי האגדי, רק חבל שבמשחק הראשון בפורטוגל הפסדנו 6-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. Jack Wilshere Member

פספוס ענק. אגב, קלינגר אמר בצדק שזה הפספוס הכי גדול בקריירה שלו. זכורה לי החמצה שלו באותו משחק.

פלה הלבן,

נכון. לא שכחתי את הדאבל עם קשטן (היי! הייתי בכל המשחקים באותה עונה, בית וחוץ). התכוונתי שהמשחק ההוא היה אבן דרך בכל הנוגע לאירופה. זוכר גם את המשחק נגד פנר ואת ההחמצה של נימני, אבל יותר זכורה לי בהתמודדות הזו הטעות של אובארוב (שוב!).

ובחזרה לכדורגל אמיתי. הגול המפורסם של וייה - http://www.youtube.com/watch?v=R44tPArJIy4

הגול של פולר - http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5178898/

בהחלט יש דימיון, אך של וייה כמובן יותר יפה. אגב, היום אין סיכוי שבעולם ששחקן מצליח לעשות כזה מבצע באנגליה. שוברים לו את הרגל שעה קודם לכן. אז היו המון שטחים ולא היו מכסחים כמו היום, גם הטקטיקה שיחקה תפקיד פחות מרכזי. לכן גם אני אומר שמסי, עם כל הכבוד, בחיים לא יכול לעשות את המבצעים שהוא עשה בספרד במגרשים באנגליה (ועכשיו כשאמרתי את זה.. בטח ביום רביעי יפרפר אותנו, אבל האמת שזה לא יפתיע אותי - אין לנו את הקשיחות שמאפיינת קבוצות באנגליה).

לגבי פולר, הבנאדם חזק כמו סלע, טכני יחסית, נלחם כמו אריה. אחלה חלוץ שבעולם.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב ווסטהאם-סטוק, הסאן מדווח שהפטישים מצאו דרך מקורית להילחם בחוצים הארוכים של דלאפ - קירוב שלטי הפרסומת לכדי מטרים ספורים מקו החוץ. מי ייתן ועוד קבוצות בליגה יאמצו את הטקטיקה הזו...

8. Jack Wilshere Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

הייתי מציע להם גם לא לאפשר להכניס מגבות לאיצטדיון. המגבת היא גם פקטור חשוב בהוצאות החוץ הללו. כדור נקי לאחר ניגוב טוב מאפשר לו להוציא את הכדור עוד כמה מטרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/10
  9. Rudess Member

אני כבר מזמן אמרתי שהשיטה הכי פשוטה היא לשים שחקן על הקו שירוץ יחד עם דלאפ ויקפוץ מולו על הקו כשהוא בא ליידות את הכידון, ובכך יפריע לו , זה חוקי.

10. johnnie walker Member

מה לקפוץ איזה לקפוץ, מה זה אתלטיקה קלה או כדורגל?

חוק פשוט ובסיסי שצריך להחיל יפתור את כל הבעיה:

מרגע שהשחקן שמוציא את החוץ מקבל את הכדור לידים יש לו בדיוק 5 שניות להוציא אותו
    אחרת הכדור עובר אוטומטית לקבוצה היריבה, בלי מגבות ובלי נעליים.

11. SeRgInHo Member

אז שיעשו את זה גם עם בעיטות חופשיות

12. George Best Member

13. Rudess Member

אני מסכים איתך ששופטים צריכים להקפיד, אבל אצל דלאפ זה פשוט טקס שלם שלוקח לפחות דקה, מהזמן שהוא רץ מצד אחד של המגרש לצד השני, הניגוב, הליטוף והחיבוק של הכדור. החוק שאתה מציע לצערי לא ייצא לפועל בקרוב ולכן צריך למצוא פתרונות יצירתיים.

מספיק לשים שחקן שירוץ ויקפוץ ובכך יחסום לו את שדה הראייה ולא יאפשר לסטוק לכבוש 99 אחוז מהשערים שלהם שנכבשים בצורה הזאת.