המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/11.

1. eastlands Member

חבוב אני מבין בשיפוט לא פחות ממך ומקובל,המחשבה שאולי הוא לא היה מגיע לכדור, כי הרי היי לימדת אותנו פרק בשיפוט,שאחרון הוא לא הקובע להחלטת השופט (במשחקים שלכם זה מאוד ברור שהחוק יופעל )

אבל לשחק עם צהוב ואז בתחילת המחצית לעשות עבירה מאחור כל כך ברורה שאחריה גם השחקן כבר מבין וכל שנותר לו זה להתפלל, בדיוק כפי שאברה וכל מי שראה אי פעם כדורגל בחייו ידע שתגיע שריקה לפנדל הכי ברור מאז המצאת המשחק, אברה בקפיצת קראטה נכנס ברמירז ולסיום דאג להריגה (צבת ) כדי שכולם ידעו שמגיע גם אדום ולא סתם פנדל, עכשיו לדברי השופט..... קדימה אמיר חוק 18 אולי.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים דברים הם פשוטים מאוד... אברה היה אדום ופנדל, ברבאטוב היה נבדל.

וידיץ', ב"צהוב השני" בווסטהאם, יצא נטול כרטיס מדברים ששחקנים אחרים עשו באותו משחק וגם הם יצאו מהם נטולי כרטיס. האם במשחק אחר זה יכול היה להיות צהוב? בקלות. למרבה הצער, שופטים אינם רובוטים ואין קו אחד מובהק בכל המשחקים. כל שופט קובע רף מעט שונה, ומייסון קבע באותו משחק רף די גבוה לצהובים על עבירות. לפחות בינו לבין עצמו הוא שמר על אחידות.

חוק 18? לא מכיר חוק כזה. העובדה שאנשים נותנים הקלות לשופט על סמך חוק ההיגיון היא הדבר הכי גרוע שקיים בשיפוט, לטעמי.

3. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

אם הכל כל-כך נוטה לטובת יונייטד ולא משנה מה,
    אם השופטים תמיד או ברוב הפעמים מחפשים לעזור ליונייטד,לא להעניש את השחקנים שלה,להחליק דברים ולעומת קבוצות אחרות,
    אם ההתאחדות נמצאת בכיס של פרגוסון וברוב הפעמים מוותרת לו ונכנעת ללחץ הפסיכולגי שהוא מפעיל,

למה אתה טורח לראות ולעקוב אחרי הליגה?
    הרי הכל מכור,הכל סגור מראש,הכל נעשה לטובת יונייטד,אין פה תחרות ממש,הכל סגור מראש
    אז מה הטעם לעצבים ולתסכול שלך?

תבחר לך ליגה אחרת ששם אין יונייטד ואין פרגוסון ולא כל הדברים הולכים לטובת יונייטד ובכוונה או בגלל פחד
    ומי יודע,אולי בליגה הזו גם אתה תזכה להניף גביע?

4. eastlands Member

אוווו התעוררת חכם חלפון

תזכיר לי,אתה נותן אישורים למי שרוצה לראות את הליגה?
    גם עם גאמאל המנייק יחסום לי את הערוצים,אני יגיע לליגה שלי, היא חלק ממני לטוב ולרע (ואחרי כל כך הרבה רע הטוב כבר נראה קרוב מאוד )

אני אופטימי כך תמיד הייתי, ההתאחדות סופ סופ לא נותנת הנחות, העתיד נראה הרבה יותר טוב, אם מוציאים חוק נגד התנפלות על החלטת שופט, אז צריך ליישם אותה, ותסמוך על ברנסטיין שאחרי הרחקת שרק החוקים יהיו חוקים

הליגה הזאת היא שלי עוד לפניך כשהיית בגן ציפי כבר הייתי ביציע עמידה,אז אישור ממך אני לא צריך יום נפלא

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סומך עליו שלעולם לא נראה שחקן שמושעה עקב קללה.

6. eastlands Member

אמר האיש שסינגר של שופט שלא ראה 17 פנדלים בברידג

לא יודע מה הקריטריונים להרחקה, אבל אם יהיה עוד שחקן דביל כמו שרק שירוץ למצלמה וישאג פוקאופ הוא יורחק, זה הרבה יותר בטוח שהוא יורחק, מאשר שמייסון ישרוק לפנדל נגדכם עד שיפרוש

7. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

אתה לא צריך אישור שלי,אתה ילד גדול כי היית ביציע עמידה כשכל העולם היה בגן ציפי/רותי/שושי,תעשה מה שאתה רואה לנכון.

אני יודע שאם כל השנים הייתי אוהד ליגת כדורסל בישראל,היה מגיע שלב שבו הייתי עושה סטופ ובגלל שהשופטים,התאחדות ומדינה נמצאת בידיים של שמעון מזרחי ושלא היה שם פייר פייט,ממש כמו שאתה מתאר את הליגה האנגלית.

לי יש לי הרגשה שבאנגליה המצב שונה ולמרות זעקות הגוועלד שלך על כל נבדל של בארבטוב שלא הונף הדגל...

יום נפלא איסטלנד ותתחיל לספור את הימים עד לשבת,עמוק בפנים גם אתה יודע שזה הולך לכאוב והלוואי הלוואי מטעות שיפוט,
    שגם ברנסטיין יתפוצץ ממנה.

8. eastlands Member

נו ובגלל שהמדינה בידיים של שמעון מזרחי, אין אוהדים להפועל? לחולון? לירושליים? עזוב אתה היית היחיד בעולם שחושב שלשרק מגיע פרס על סוג השמחה נגד ווסטהאם,אז מי מדבר הכי קיצוני בעולם, נו ולמה שאקח ממך עיצה? נראה לך נורמלי?

9. THE STRETFORD END Member

לשרק לא היה מגיע שום עונש אחרי כיבוש השער,זה מה שאני יודע,זה גם מה שאתה יודע למרות שבחיים לא תודה בזה.
    הפרס היה כיבוש שער נוסף שהוביל את יונייטד לעוד ניצחון בדרך כנראה לעוד אליפות,כן איסטלנד,עוד אליפות ליונייטד,הקבוצה המקומית הגדולה בעיר מנצ'סטר,גאוות העיר ואנגליה כולה.

העצות שלי הן בחינם,לא בגדר חובה.

10. eastlands Member

כתבתי כבר 10 פעמים שלשרק לא הגיע עונש תקדימי בדמות הרחקה,אבל בהחלט עונש הגיע,כולם יודעים את זה אפילו במועדון המטונף שלך, אתה היחיד שחושב שמגיע לו פרס ולכן אתה בבעיה ולא אני.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה אם רוצים להתחיל להעניש שחקנים על דברים כאלה. יוצאים בהודעה, וכל מי שעובר על החוק מעתה ועד עולם ייענש - אפילו השעייה, אין בעיה. אבל פתאום חודשיים לסוף העונה התחשק להם...

12. THE STRETFORD END Member

על מה עונש?למה עונש?אמר פאק ופאקינג בשמחה לאחר כיבוש שער,אם זה היה טבז אני בטוח שלא היית ממהר לסרס רגשות.

עכשיו בוא תמצא לי ובכל ההתייחסות שלי לדברים מתי כתבתי שרוני צריך לקבל פרס על העניין(מעולם לא כתבתי שהוא צריך לקבל פרס וכי הפרס היה כיבוש השער עצמו)
    בוא תמצא לי שכתבתי זאת,אני מבטיח שתקבל כל מה שתבקש אם תמצא דבר כזה והרי זה מה שאתה טוען,
    אני מחכה..ואם תצטרך סולם בכדי לרדת העץ ולאחר שלא תמצא כזה דבר,תקרא לי.

13. eastlands Member

בוקר טוב תינוקי, עץ? מה עץ,כתבת שלא מגיע לו עונש, נו אז אתה היחיד שחושב כך, אפילו המועדון התנצל מתוך צפייה לעונש אזהרתי- קנס

ולפתע הפכת לקורא מחשבות,אתה חושב שאני צריך להיות השני בעולם אחריך שחושב שלשרק לא מגיע עונש, רד מהעץ והפסק לקרוא מחשבות אני בהחלט טוען שמגיע לו עונש .

14. THE STRETFORD END Member

הנה,תראו תראו מי נפל מהעץ,כמה לא מפתיע.
    תלמד איסטלנד,אל תמציא דברים ואל תכניס לי דברים לפה ובכדי שאחרי זה לא תעשה מעצמך צחוק!

רוני יצא עם התנצלות לאחר המשחק כי ביונייטד ידעו לאן תנשב הרוח ובלי עזרה מדני רופ,
    הם לא טעו.

עכשיו לך תתרחץ.

15. eastlands Member

ואאו איזה קלף סודי, כל הכבוד לך, יצאת גבר!