המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/11.

1. alexshw Member

במיוחד אחרי המונדיאל, שהוכיח כי לא מדובר בקלאס יאן פלופלאר או באפונסו אלבש, שהיו פשוט חכמים על חלשים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/11
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות שתמיד יהיה אפשר למצוא את הפרשנים שישוו בין 2 העברות רק כי הן בוצעו מאותה הליגה או שלשחקן יש את אותו הלאום ויש משהו ייחודי ל2 ההעברות האלה. טיפשי אבל קיים.
    לא הכרתי מי יודע כמה את סוארז לפני שרכשנו אותו אז היה קשה לי להעריך את סיכויי ההצלחה שלו, אבל ברור שבשביל אנגליה אם נתוני הפתיחה שלך הם זריזות, מהירות וגם מהירות מחשבה במשחק אז יש לך אחלה נקודת פתיחה. אני לא אוהב את ההתבכיינויות הבלתי פוסקות שלו אבל לא נראה לי שזה משהו שייפסק, אם כבר זה רק יילך ויגבר כשיעלה לו המוניטין כמו שהיה עם טורס. פרט לזה, מדובר כמובן בפוטנציאל גדול מאוד, כמה בדיוק הוא יצליח עוד לא ברור אבל אחרי הפתיחה הטובה מאוד הזאת כבר אפשר להגיד שהיה כדאי ללכת על זה.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה התבכיינויות ראית מסוארס? אני רואה שחקן שמת לנצח ואחרי החמצה קופץ מעצבים על עצמו. אין שום השוואה לטורס, הוא באמת התבכיין על המגרש בשנתיים האחרונות, לשופטים, לשחקנים מסביבו.

4. THE STRETFORD END Member

חשבתי שנראה מסוארס הרבה יותר התחזויות ונפילות קלות מדי כי זה רזומה שדבק בו ובצדק מהמעט שראיתי בהולנד או בנבחרת אבל לזכותו יאמר שעד כה,אין טענות.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Walkon
    כל הזמן הוא מתלונן לשופט אחרי שלא נותנים לו פאול, תשים לב לזה משחק הבא. גם לא מעט ראיתי אותו צועק על שחקנים אחרים כשלא קיבל את הפס שרצה.
    לא מחפש פה מודל פרפקט, אף אחד לא מושלם, אבל לפעמים זה כן עולה לי על העצבים.