המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏5/4/12.

1. -sAndmAn- Member

בה הפסיק עם קצב הכיבוש שהיה לו עוד לפני הגעתו של פאפיס\שילובו בהרכב
    סיסה הגיע בעיקר בתור חיזוק לצד בה לדעתי בשביל לא ליצור תלות בבה למקרה שיפצע\היכולת תדעך ואולי אפילו אם קבוצה כלשהי תרצה להנחית אותו אצלה הקיץ וביינתים זה עובד נפלא, אם ישמרו על שניהם לעונה הבאה מצפה להם חוד מפחיד

חסר להם רק איזה קשר אגף\התקפי יצירתי

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה חזקה ושקולה באיצטדיון האור. אין יותר מדי מצבים לשתי הקבוצות, אבל יש קצב טוב והרבה אגרסיביות, רובה בגבולות הטעם הטוב. לא ברור איך לי קאטרמול מסיים את המחצית הזו בלי כרטיס צהוב, ולא ברור איך אף אחת מההגבהות של סב לארסון בכדורים נייחים לא תורגמה לשער. הוא מגביה באיכות נדירה, גם ביחס לפרמיירליג.

3. Strawberry Fields Member

בדיוק בגלל זה הוא אקספשן. בגלל שהוא לא בא עם מוניטין מי יודע מה או עם תג של צעיר עם פוטנציאל ובכל זאת הצליח אז הוא חורג מהכלל שעדיף מישהו שונה ממנו. לא אמרתי שהוא היה אקספשן כאשר מונה אלא בדיעבד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/12
  4. Mellow29 Kopite

Doni; Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique; Gerrard; Henderson, Shelvey, Downing; Kuyt, Suarez
    subs: Jones, Bellamy, Carroll, Maxi, Spearing, Agger, Coates.

Given; Hutton, Lichaj, Collins, Warnock; Herd, Bannan, Ireland, Baker; Heskey, Agbonlahor.

עוד חוזר הניגון...קראגר, קאוט, דאונינג, ג'רארד כ-holding midfielder שישחק בחצי שלנו ויעלה להתקפה פעמיים במשחק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    ובכלל, אסור לקאוט, הנדרסון ודאונינג להמצא שלושתם על המגרש בו זמנית. השניים הראשונים נספרים כקיצונים ימניים, והשלישי נראה כמו שחקן כדורגל אך ורק בעמדה ההיא. זה בהכרח אומר שאנחנו בלי אגף שמאל היום.

5. מזגן Member

ססניון מפיל שחקנים מהרגלים הדריבל שלו. מרשים מאוד היום.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו,
    לדעתי הרכב לא רע בכלל, רק כרגיל קראגר סתם בהרכב. קואטס חייב לפתוח, מילא אם קרא היה משחק טוב... וגם אם קואטס יפשל, זה אומר שמהטעויות האלה הוא ילמד ואנחנו נרוויח. כשקרא מפשל אנחנו סתם מבזבזים את הזמן...

ואני מהמר על מערך של 4-4-2 עם קויט וסוארז למעלה, הנדרסון בימין. אגב, גם אין לי בעיה שסטיבי יהיה מאחורה בשביל ששלבי יעלה ויתקוף, רק שאחד מהם יקבל קרדיט לעלות למעלה ולהיות חופשי, ולא ששני הקשרים המרכזיים יהיו עמוק בחצי שלנו כמו רוב המשחקים העונה.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדריבל מרשים כרגיל אבל בפעולה המסיימת היום הוא לא דייק. וכשהוא לא מדויק קשה מאוד להתקפה של סנדרלנד, שמתבססת בעיקר עליו, להגיע למצבים ממשחק מסודר.

תיקו שמשקף את יחסי הכוחות על המגרש. התרשמתי מאוד מהעבודה של בלמי שתי הקבוצות היום. טרנר וקילגאלון שיתקו לחלוטין את אדבאיור, וגאלאס וקאבול גילו עליונות מרשימה באוויר מול אינספור הרמות מסוכנות של סב לארסון מקרנות וכדורים נייחים, שבד"כ היו מובילות לשער אחד לפחות.

8. מזגן Member

וכמו שאני כותב מדי שבוע.

Martin O'neil for president!

9. skyday20 Member

משחק חלש של סנדר וספרס. המון מסירות עקומות, שלא מתאימות לרמה של הפריימיר-ליג, ונראה שאם הם היו משחקים כל היום, לא היה נכנס שם שער, משחק מאוד משעמם. 0-0 נוסף של ספרס, נקווה שזה לא הופך להיות משהוא קבוע אצלם.
    ---------------------------
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    http://teamwinning.files.wordpress.com/2011/08/liverpool-fan-crying.Xxx

10. StevieG Member

היי, לפחות לא נרד ליגה. באנפילד, בפיגור, נגד פאקינג אסטון וילה, אנחו תוקפים עם 3 שחקנים. בא לי לבכות.

יותר נמוך מזה כבר אי אפשר לרדת.

11. Mellow29 Kopite

מה שקרה בין הדקות 10 ל-30 הוא מתחת לכל ביקורת, אבל בין לבין הספקנו ספק להבקיע (אני רואה בשידור באיכות גרועה אבל עושה רושם שהכדור של קאוט עבר את הקו), ספק פנדל על סוארז, כמה מצבים טובים ולקינוח קאוט מ-2 מטר מעל המשקוף...אז מה גיל, זה היה קליר קאט צ'אנס?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_wall.Xxx

12. פול סקולס Member

ככל שקני דלגליש ימשיך לדבר על progress זה יעבוד לרעתו.
    יש פרוגרס, ברור, הקבוצה שלו נראית רע יותר ככל שהשבועות חולפים.
    גם אם הוא לוקח את ה FA Cup, הוא חייב ללכת בסיום העונה.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

אולי מוכרים את המשחקים של סוף העונה שכבר אין מה להפסיד וכולם בים, אני לא יודע מה לחשוב.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Mellow29
    לא ברור לי למה אתה שואל אותי. כאילו שאם זה היה מצב אמיתי אז זה מוכיח את הימצאותם של מצבים אמיתיים נוספים במשחקים קודמים.

יש דבר אחד חיובי על העונה הזאת:
    היא נגמרת עוד 6.5 משחקים, אם היו עוד 15 עוד הייתי אומר שנשאר על מה לשחק כי אפשר לרדת.

15. Mellow29 Kopite

לא מוכיח כלום, אני מנסה להבין מה אתה מחשיב כ-CCC. לקראת העונה הבאה אני אגיע מוכן...

עושה רושם שהכדור היה מטר וחצי בתוך השער, כמה נחמד לקבל גול בצד השני אחרי דקה. מצד שני סוארז סתם נפל, מגע קלוש ואין שום סיכוי לפנדל.
    אין לי מושג מה עובר על דאונינג. עשית פעולה טובה, עברת את האטון וכמעט בישלת שער, למה אתה בורח מהכדור במשך כל שאר המחצית? הנדרסון לפחות בא לקבל את הכדור כל הזמן, דאונינג מנסה להתחבא כדי שבטעות לא יצאו לו פעולות טובות.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

ההחמצה של קאוט.