המחזור ה-32 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏5/4/12.

1. Roma מנהלים

איזה צוות שיפוט עלוב. טוב המשחק גמור.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשל שיפוטי כולל. הקוון לא רואה נבדל, השופט רואה פנדל (שאני לא זיהיתי בהילוך חוזר שני ושלישי). חבל, פשוט חבל. מה יש לחדש? תכניסו כבר הילוכים חוזרים.

3. alexshw Member

השיפוט בממלכה נורא ואיום. זו המדינה הראשונה שחייבת את הטכנולוגיה.

4. StevieG Member

אני אוהב שופטים שהורגים משחקים בדקה ה12. ובכזאת החלטיות.

5. Mellow29 Kopite

אתמול צ'לסי מקבלת שני שערים מנבדל וחצי נבדל, באנפילד משהו כמו ארבעה פנדלים לא נשרקים והשופט נותן לשני שחקנים צהוב על "התחזות" במקום עבירה לזכותם (ובמקרה של וילה זה גם היה פנדל לטובתם), המשחק באולד טראפורד נגמר בדקה החמש-עשרה בטעות משולבת.

טכנולוגיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. nwish Member

השיפוט הזה מוציא את הכיף מלקחת אליפות, ואגב - הייתה משיכה בחולצה, אבל כל המהלך צריך היה להתבטל בגלל האופסייד כך שזה לא רלוונטי.

7. StevieG Member

לא היתה משיכה בחולצה. היתה נגיעה קלה. אם אתה תשרוק על כל נגיעה קלה ברחבה, זה יהיה הרבה יותר גרוע ממה שקורה עכשיו.

וNWISH, השיפוט הזה מוציא לך את כל הכייף מלקחת אליפות? אז איך נהנית מכל האליפויות הקודמות של יונייטד?

8. שםמשתמש Member

הוא נהנה כי הקבוצה שלך לא הייתה אפילו קרובה.

9. Andrei Kanchelskis Member

מרגיז שבדרך כזו אנו כובשים שער ומרגיז שבדרך כזו השופט מסיים ככה את המשחק, זו ממש לא ספורטיביות זו הונאה וקבלת דבר במרמה!(ואין לי טענות נגד הקבוצה שאני אוהד שלא יכולה לעשות דבר בנידון) אם בגלל טעות כזו ננצח את המשחק ואולי נבטיח כבר היום את האליפות אני אהיה מריר מאוד מכך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

צריכה לקום בממלכה ועדת חקירה ממלכתית בנושא טעויות השיפוט שרק הולכות וצוברות תאוצה בשנים האחרונות ולטעויות הללו יש השפעות רציניות על מאבקי התחתית והצמרת וגם במשחקי הגביע, לשופט כמו הווארד ווב לדוגמא הייתי נותן עונש רציני ואזהרה מהרחקה לצמיתות כי לא ייתכן שטעויותיו המזעזעות חוזרות על עצמן ככה כל הזמן והשופט ממשיך לשפוט כאילו לא קרה דבר, כאמור צריכה להתחיל בכל הכוח מלחמה במחדלי השיפוט שמורידים את הכיף מצפייה ביותר מדי משחקים בשנים האחרונות.

10. alexshw Member

אין מה לחקור. השופטים שם טועים נגד כולם. הפיתרון אחד - טכנולוגיה במצבים חשובים המשפיעים על תוצאה. ברור שלא על כל שריקה.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד, אתה בסדר?

12. Bender Member

ככה זה באמת נראה, לאוהד מנצ'סטר יונייטד... השופטים הם לכול הפחות מוטים לקבוצות הצפוניות וכי כולם באים משם בערך (למרות הרבה קבוצות מלונדון אין להם יצוג בשופטים). וזה בכלל בלי לחשוב על דברים יותר מכוערים שאולי קורים שם. כולנו מודים ששחקני נבחרת אנגליה מקבלים יחס שונה מהשופטים נכון? ג'רארד, רוני, טרי ואחרים (בייחוד הלבנים). וגם זה די ברור שהשופטים רואים את עצמם כחלק מהממסד האנגלי בעוד הזרים הם ה"אחר". כול זה חייב להשפיע לפחות במידה ודי ברור לאיזה כיוון.

אבל בנודע לשחיתות ממש לא יודע. אם באיטליה זה קרה, אז למה לא באנגליה? למה עצם המחשבה שזה יכול להיות אמיתי מוציאה קיטונות של בוז? אני חושב שארסנל מקופחת. אבל אני אוהד, לכן אני לא יכול להגיד באמת. אבל אני מקווה שמישהו יעשה סטטסטיקה של כול זה ויבדוק את זה לעמוק. יש מה לבדוק.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת נראה לך הגיוני? אתה באמת סבור ששופט או קוון רואה משהו ובוחר לשרוק או לפסוק לא נכון לטובת "קבוצה מהאזור בו אני בא"? קח את הקוון היום. תגיד שהוא עיוור, תגיד שהוא מצמץ בשנייה הלא נכונה, תגיד מיליון דברים. אבל אתה באמת סבור שיש מצב שהוא ראה נבדל ולא הרים דגל?!

14. Andrei Kanchelskis Member

כן אני בסדר גמור ואני שלם מאוד עם מה שכתבתי.
    זה לא ייתכן שבליגה שנחשבת לליגה הטובה בעולם יש כמות טעויות כל כך גדולה ושכיחה וזה נוגע בעיקר למשחקים של מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי שקורה הרבה שטעויות שיפוט מוטות לטובתן(אבל כמובן שלא רק להן).

אני אוהד שרוף של יונייטד ואהיה כזה כל חיי אבל למען ההגינות והספורטיביות זה פשוט כבר לא מתקבל מבחינתי על הדעת שבכל עונה ישנן כמות גדולה ומרגיזה של משחקים שמוכרעים בגלל טעויות שיפוט, יש פה משהו מאוד מסריח שדורש חקירה ובדיקה.

15. Selby Member

Desperation, חתיכת שחקן הג'ינג'י האלמוני הזה שהבאנו בשיא הנואשות. רק הוא או גיגסי יכלו לגמור את המשחק, כל השאר היו בפאניקה.