המחזור ה 33 בסריה A :: כשהכדורגל נהיה משני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏13/4/12.

1. VAR Member

אם חשוב להיות אובייקטיבים אז תהיה אובייקטיבי גם אתה ותגיב גם על מקרים אחרים ולא רק אלה שנוחים לך.

תגובתי האובייקטיבית: לא ראיתי את המשחק אבל אני מאמין לכם שהיה פנדל. עדיין, לא מתקזז אפילו ב-10% לעומת מה שהלך בעונה הזאת. אתה יודע מה, הייתי מוכן שיישרק פנדל לגנואה ורק הטעות בשער של מונטארי הייתה מתוקנת. אני חושב שזה לבד היה מספיק לאליפות.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמשחק מול רומא:
    מהמשחק מול קייבו:
    מהמחזור הנוכחי:
    ואני לא לבד. איפה אתה היית בפנדל השערורייתי שקיבלתם מול פיורנטינה לדוגמא? למרות שאפילו שם הצלחתם לפשל...

בגלל שאתה כל כך מתאמץ אני הולך להגיב לטענות שלך. אני אגיב לתגובה המפורטת האחרונה שלך בנושא, בדיון של יובה עמ' 36, רק כדי שתבין כמה קשה כשמי שמולך הולך ראש בקיר.
    בוא נתחיל עם ספירת הנקודות האמיתית של יובנטוס. בהנחה שכל מה שאמרת נכון, בוא נראה מה קרה מאז (או לפני וממש במקרה שכחת):

* שער חוקי לפפה שנפסל מול ג'נואה (אתה תגיד שהיה פנדל בסוף, אני אגיד שהיה פנדל על מאטרי באמצע), פלוס 2.
    * פנדלים על פירלו (קטנה מאחור) וג'אקריני (התפרעות מוגזמת על ג'אקריני) מול פארמה, למול הפנדל על ג'ובינקו (מול שחקן יותר מוצק לא היית מדבר בכלל, אבל נו), 2:1, פלוס 2.
    * 2 פנדלים שלא ניתנו מול קטאניה, אחד על מאטרי בפיגור ואחד על מרקיזיו ב1:1, מתקזז עם הטענה שלך לעבירה על קייליני? פלוס 2.

* פנדל על רוביניו שלא היה ולא נברא מול קטאניה במצב של 0-0 (מקביל לטענה הליצנית שלך למשחק שלנו מול אטאלנטה), מינוס 2.
    * נגיעת יד ברורה ברחבה של נסטה מול ג'נואה, מינוס 2.
    * נגיעת יד ברורה ברחבה של סיידורף, אין פנדל על זלאטן מול בולוניה (אפילו הסרטון המהולל שלך מודה בזאת), מינוס 1.
    * גול חוקי שלא אושר של סיידורף מול פיורנטינה, פלוס 2.
    * גול חוקי של זלאטן שלא אושר מול בולוניה במחזור האחרון (למרות שהשריקה הייתה עידנים לפני), לעומת זאת פנדל למודינגאי+אדום לבונרה בשלב מוקדם של המשחק.. נו, נחליק את זה, פלוס 2.

טרולי מילאן יקפצו "מונטארי מונטארי!$!^#^$^#&^%", אני אקפוץ "מאטרי מאטרי!%!&%&#&#^@", או שזה בכלל לא משנה? גם ככה זה לא יעזור לכם.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאזנו של דיאמנטי העונה עומד על שבעה שערים, ארבעה בישולים והגורם העיקרי לעונה המצויינת שחווה בולוניה. בקבוצה הצנועה קשה להאמין שהוא ישאר, אך האם יזכה לזימון מפראנדלי בעקבות המחסור בקשרים התקפיים?

4. VAR Member

מצטער, זה שכנוע עצמי. גם הטענות שלך על השער של מאטרי שמי יודע אם היה מגיע בכלל אם מילאן מובילה 2-0, אבל בעיקר כי אתה משמיט המון פרטים כמו העובדה שבמשחק מול בולוניה גם לא קיבלנו פנדל על נגיעת יד ברורה ברחבה, או הפנדל שלא קיבלנו נגד לאציו על נגיעת יד עוד יותר ברורה (השופט שרק לפנדל והקוון פסל), פנדל ברור על קסאנו בתחילת העונה... ולמה אתה מחשיב במאזן שלך את הפנדל על רוביניו כקונטרה למשחק שלכם באטלאנטה אבל את המשחק הזה ספציפית לא?

זו לא בושה להודות שהשיפוט די פרגן ליובה. אני אישית לא הייתי מדבר על זה רבע מילה אם קונטה לא היה מתבכיין על זה, אבל גם מקבלים מתנות וגם בוכים? סורי יובה, זה טו מאץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/12
  5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי יודע אם זלאטן היה בכלל מגיע לגול מול בולוניה אם היו מוציאים את בונרה מוקדם והיה 2-0 לבולוניה? מי יודע מה היה קורה במשחק שציינת אם מקסס היה מורחק בתחילת המחצית כמו שהיה צריך להיות מורחק? אף אחד לא יודע כלום, בסוף בכל הויכוח הזה מתייחסים למי קיבל ומי זכה. אתה מפתח את הדיון הזה לכיוון של ספקולציות כי אין לך מפלט אחר.

אוקיי, אז לא קיבלת פנדל, אבל כן קיבלת פנדל של זלאטן שלא היה. עד כה 2-2. לעומת זאת בולוניה לא קיבלה פנדל ברור של סיידורף. 3-2 להם. עדיין הפסד.

נגמר 2-0...

מול מי? לא ראיתי את זה באף סרטוני הקיפוח שלכם אז כנראה שאפילו האוהדים שלכם יודעים שאין קייס. ובכל מקרה אשמח אם תפרסם סרטון שלו פה.

לא הבנתי.

איפה היה הפרגון? תראה לי.

הבעיה היא שהסוכן מאכיל אתכם בכפית שקרים ואתם אומרים לו תודה. לא מאשים אתכם, אבל די הצליחה לו השיטה שאם הוא יגיד משהו מספיק פעמים אז בסוף זה יהיה נכון, למרות שזה לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/12
  6. Milanista3 Member

נו באמת, הפנדל הגיע למילאן במצב של 0-0 ושנינו יודעים שגול כזה משנה את כל מהלך המשחק. בדיוק כמו הגול של מונטארי.
    בסדר, פנדל פה פנדל שם, אופסייד קטן שלא נראה פה, הכל מתקזז ( או אמור לפחות).
    הבעיה האמיתית מגיעה שמילאן מבקיעה שערים חוקיים והם לא מאושרים. כל הטעויות שיפוט האלה מתגמדות לעומת 4 השערים החוקיים שפסלו למילאן.
    וכן השער של מונטארי לדעתי הכריע את האליפות, גם מבחינת נקודות, גם מבחינת מומנטום והשפעה פסיכולוגית על הקבוצה. השער הפסול יצר מומנטום שלילי למילאן גם אם באותו רגע זה לא נראה ככה וגם במחזורים אחרי, אלא לטווח הקצת יותר ארוך.
    יובה משחקת טוב ממילאן? מסכים אך רק בחודש האחרון, ולא במשך כל העונה.
    ולא, זה שיובה לא הפסידה אף משחק לא אומר שהיא שיחקה טוב.

7. yoni10 Member

furia, שחכת גם את הפנדל מול סיינה שהגיע לנו בדקות הסיום. בנוסף גם היה לנו שער חוקי של ווציניץ ועוד פנדל שהגיע לנו נגד נאפולי. אבל למה שאוהדי מילאן יזכירו את זה? הרי ניצחנו בסוף אז זה לא טעות שיפוט. מה עם הפנדל על מארקיזיו במשחק מול אינטר בסיבוב הראשון? אני בטוח שיש עוד הרבה דוגמאות. ההבדל הוא שברוב המקרים בהם נעשו טעויות שיפוט לרעת יובה, הקבוצה פשוט השכילה להתעלות ולנצח וזה גם ההבדל בין הקבוצות - האופי.

7 משחקים קשים מאזן של 19-1 ואנשים עדיין טוענים שיובה לא ראויה לאליפות.

8. VAR Member

אין בעיה, אבל שמור על אחידות. אם לפי מה שאתה אומר היינו צריכים להפסיד לבולוניה אז גם אתם הייתם צריכים להפסיד לנו במשחק הרבה יותר חשוב, הייתם צריכים לשמוט נקודות לאטלאנטה, אנחנו היינו צריכים לנצח את לאציו וכו' וכו'... וגם במשחק מול אודינזה בסן סירו נגמר 1-1 והיה פנדל ברור שלא קיבלנו.

הופיע בסרטון. ניצחנו את המשחק אז אתה לא זוכר, אבל זה לא מפריע לך לדבר על הפנדלים שמילאן כן קיבלה אפילו שניצחה 4-0. כמו שאמרתי, אחידות.

הורדת לנו 2 נקודות על כך שרוביניו התחזה מול קטאניה במשחק אותו ניצחנו 4-0 וכתבת שזה קונטרה לטענה הליצנית על המשחק שלכם נגד אטלאנטה. את ה-2 נקודות מהמשחק נגדם לא הורדת מהמאזן שלכם.

בנימה אישית, מה שהסוכן כותב זה לא ענייני ואני לא תמיד מזדהה עם זה. הייתה בדיוק פעם אחת שבאמת התפוצצתי בגלל השיפוט והיא הייתה בשער שנפסל למונטארי. מי שמכיר אותי יודע שזה ממש לא הרגל בשבילי לדבר על שיפוט, גם אם נפסיד את האליפות הטענות שלי הן קודם כל לגליאני והטיפשות שלו בינואר עם ההחתמות הבינוניות של מונטארי, מסבח ומקסי בזמן שהיו עמדות שדרשו חיזוק קריטי ומשמעותי. אני יודע להסתכל במראה. אבל את כל הסיפור הזה של השיפוט התחיל לא אני ולא הסוכן - התחיל קונטה. אז שלא יתפלא שהצד השני יודע להגיב.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/12
  9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה היחידה שהייתם אמורים להפסיד לבולוניה זה כי במאזן הכולל (שערים חוקיים+פנדלים שלא ניתנו) בולוניה הייתה צריכה לנצח אתכם. אנחנו לא היינו צריכים לשמוט נקודות מול אטאלנטה כי ניצחנו 2-0 וגם אם הפנדל היה ניתן לאטאלנטה זה היה 2-1. אתם לא הייתם צריכים לנצח את לאציו כי גם עם הפנדל המאזן הכולל היה 2-1. אנחנו היינו צריכים להפסיד לקייבו כי במאזן הכולל זה היה 1-0 להם. זה הקו שלי והייתי צמוד אליו לאורך כל הדרך.

שוב, אחידות - כל הטעויות שיפוט שלא עלו בנקודות לא נכנסו לדיון. הן לא רלוונטיות כשמדברים על, מה שמכנה הסוכן, השקרים והרמאויות שבגללן אנחנו במקום הראשון.

הורדתי - תסתכל בעמ' 36 בדיון של יובה. הסוכן ניכה 6 נק' מהמאזן של יובה כששתיים מהן היו בגלל המקרה באטאלנטה. לא הוספתי אותן חזרה.

אני מעריך מאוד את מה שאתה כותב ויודע שזה נכון. גם אני שתקתי די הרבה זמן כי אני יודע מה נכון, אבל כשמכנים את הקבוצה שלי ואותי חסר בושה, רמאי ושקרן, אני נאלץ להגיב ולהראות את האמת.
    אגב, לגבי קונטה, הטענות שלו אחרי פארמה וסיינה היו שאנחנו לא מקבלים פנדלים. הוא לא אמר שהשיפוט חד צדדי, הוא לא השתלח במילאן כמו שאלגרי הבהמה הזה השתלח במארוטה ובקונטה, הוא בסך הכל טען ובצדק שלא הגיוני שאחרי יותר מחצי עונה קיבלנו רק פנדל אחד כשהיו הוכחות חותכות לכך שהיינו צריכים לקבל יותר. הצד השני יודע להגיב אבל חסר כל קלאסה וקצת מושג (לפחות אלגרי) מה זה אומר להיות מאמן במועדון גדול ומכובד.

10. VAR Member

שוב, אתה לא עולה בקנה אחד עם הטענות של הקבוצה שלך וגם מזגזג בעצמך. אתם טוענים שגם נגד לצ'ה וגם נגד אינטר הגיעו לכם פנדלים במשחקים שניצחתם. ואתה לחלוטין מתעלם ממה קדם למה - הרי לכל העולם ברור שאם מונטארי מעלה את מילאן ל-2:0 יובה לא מוציאה נקודה - רק אתם ממשיכים להתעקש, וכנ"ל לגבי המשחקים שלנו נגד לאציו ואודינזה. מצד שני אין לך בעיה להוריד לנו נקודה על המשחק נגד בולוניה כי אם בולוניה מוליכה 2-0 ובונרה מורחק אז אין סיכוי שאנחנו חוזרים, ואם רוביניו מקבל צהוב על התחזות אז כל ה-4:0 מול קטאניה מבוטל...

ציטוט שלך:
    השמועה אומרת שניצחנו 4:0 וטעות השיפוט לא השפיעה על מצב הנקודות. ואם זה בגלל שהפנדל הזה היה השער הראשון - אז אני רוצה חזרה את 2 הנקודות מהמשחק נגדכם, לכם פחות נקודה ופלוס 1 במאזן ההפסדים (ברכותיי על ההפסד הראשון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ). כמו כן תחזיר לי 3 נקודות על לאציו ו-2 נקודות נגד אודינזה וזה רק ממה שאני זוכר כרגע.

עכשיו שמתי לב, קבל את התנצלותי.

תראה לי איפה אלגרי השתלח במארוטה ובקונטה... תראה לי איפה הוא בכלל הזכיר את השמות האלה.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאנחנו על אותו גל.
    מתי טענתי שנגד לצ'ה ונגד אינטר הגיעו לנו פנדלים במשחקים שניצחנו? אפילו לא הזכרתי את המקרים האלה בכלל. אני מפנה אותך שוב לטעויות שיפוט שבגינם איבדנו נקודות ורק עליהן דיברתי:

* שער חוקי לפפה שנפסל מול ג'נואה (אתה תגיד שהיה פנדל בסוף, אני אגיד שהיה פנדל על מאטרי באמצע), פלוס 2.
    * פנדלים על פירלו (קטנה מאחור) וג'אקריני (התפרעות מוגזמת על ג'אקריני) מול פארמה, למול הפנדל על ג'ובינקו (מול שחקן יותר מוצק לא היית מדבר בכלל, אבל נו), 2:1, פלוס 2.
    * 2 פנדלים שלא ניתנו מול קטאניה, אחד על מאטרי בפיגור ואחד על מרקיזיו ב1:1, מתקזז עם הטענה שלך לעבירה על קייליני? פלוס 2.

את התוספת שש האלה הוספתי למה שהסוכן ניכה בדיון של יובנטוס. אני באמת לא מבין מה לא אחיד פה.

אתה מדבר פה על ספקולציות. ההימור שלך שלא היינו חוזרים מ2-0 הוא טוב כמו ההימור שלי שהיינו מנצחים 7-2 כי אתה מנסה לנבא דברים שלא קרו. הוא גם טוב כמו ההימור שאנחנו מדברים עליו עכשיו שהוא הגולים יבשים שנכנסו/לא היו אמורים להיכנס/היו אמורים להיכנס. בכל מקרה כל הדיון הזה מתבסס על "מה היה קורה אם מילאן המסכנה לא הייתה מקופחת" מה שמתברר כשקר וכזב.

למה הורדתי לכם נקודה על המשחק נגד בולוניה:
    2 שערים חוקיים למהדרין של בולוניה קודם כל. יד של סיידורף ברחבה, פנדל לבולוניה. 3-2. הפנדל שזלאטן קיבל, התחזות מרהיבה, 3-1. יד של שחקן בולוניה ברחבה, 3-2 חזרה לבולוניה. הייתם אמורים להפסיד (בלי קשר לאיזה קבוצה הייתה שמה גולים קודם, לא התייחסתי לזה בכלל) כי בולוניה הייתה צריכה לנצח 3-2, זה הכל.

המשפט על בונרה התייחס למשחק מהסיבוב השני. ראית שהורדתי לכם נקודה? הוספתי לכם שתיים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הסיבה שהורדתי לכם נקודות על המשחק מול קטאניה:
    הסוכן החליט שהגיע לאטאלנטה פנדל מולנו במצב של 1-0 שהיה הופך את המשחק ל1-1, מבלי לציין שאחרי זה ניצחנו 2-0. על אותו עיקרון, המסכת של מילאן התחילה בשער לא חוקי, מי יודע מה היה קורה לולא השער הזה? ואם אתה מסכים איתי שהטענה הזו לא רלוונטית, אז גם לכם יתווספו הנקודות מול קטאניה ולנו יתווספו הנקודות מול אטאלנטה. עדיין סטטוס קוו.

שוב, המשחק מול קטאניה מקביל למשחק מול אטאלנטה. רוצה להחזיר את השער של מונטארי? תחזיר לי את הצמד של מאטרי. זה עצוב שככה אנחנו מדברים, אבל אי אפשר לקרוא לאוהדים שקרנים ורמאים, לבכות כל היום על טענות שיפוט חד צדדיות (הפרש דו ספרתי היה אמור להיות למילאן בפסגה לטענתכם) ולצפות מהם לשבת בשקט.
    על איזה משחק מול אודינזה אתה מדבר? ה1-1 היה חוקי למהדרין ואולי הגיע פנדל לאודינזה. ו-3 נקודות מול לאציו על מה? על זה שספגתם צמד בסוף?

http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Mila...788498295.shtml

טעות שלי, רק מארוטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/12
  12. VAR Member

לא אמרתי שאתה אמרת, אלה הפנדלים שיצרו את הכותרות בעיתונות האיטלקית, זה מה שהוליד את כל הדיון המגוחך והעצוב הזה על השיפוט.
    ואפשר גם לפרש אחרת את הטענות שלך. בפנדל על מאטרי אפשר לראות בהילוך החוזר שמאטרי מושך ראשון בחולצה (כאן, דקה מתחילת הסרטון), לגבי המשחק מול פארמה: ראיתי סרטון די ארוך על ההיילייטס ולדעתי גם פנדל על ג'ובינקו וגם פנדל על פירלו לא היו, את ההתפרעות על ג'קריני לא הכניסו או לפחות לא שמו בהילוך חוזר (וזה סרטון של 8:47 דקות, הנה הוא, מקווה שהערבית לא מפריעה לך) אם יש לך סרטון יותר ברור אז תביא בבקשה. גם לגבי המשחק מול קטאניה מצאתי רק היילייטס שלא הראו שום פנדלים שלא קיבלתם.

יש מקרים שהטענה הזאת רלוונטית ויש מקרים שלא. אתה לא יכול לבטל ניצחון של 4-0 בגלל פנדל אחד שגוי בתחילת המשחק ולהגיד שזה אותו הדבר כמו לנצח 2-0 כשהיריבה לא מקבלת פנדל במצב של 1-0, ובטח לא להחליט שנבדל על קו אחד כמו של מאטרי נגדנו זו טעות שיפוט חמורה כמו השער שנפסל למונטארי, שגם אוהד יובה הכי שרוף ראה בשידור חי ולכן יש "סטטוס קוו". גם הזכרת מקודם את זה שמקסס היה צריך להיות מורחק. למה לא אמרת כלום כשפירלו הכניס מרפק לואן בומל?

הגיע פנדל על אינזאגי ממש ברגעים האחרונים של המשחק. צפיתי שוב בתקציר ואני מקבל את זה שזה מתקזז עם הפנדל לאודינזה, שני פנדלים דומים מאוד בסך הכל על תפיסות ברחבה.
    את העניין עם משחקים כמו לאציו, יובנטוס, אטלאנטה נגדכם הסברתי מקודם. אין מה להשוות לפנדל במשחק של 4-0.

זה הכי טוב שמצאת? "לא מקובל"? איזה בהמה האלגרי הזה באמת...

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'אקריני - 1:56 בסרטון הבא:

מאטרי- ניתן לראות בבירור שהוא קודם עובר את השחקן שלו ואז הוא מחובק ע"י מגן ג'נואה. בכל מקרה, אני לא ראיתי את המשחק הזה אבל אמרו כאן (הסוכן בלבד) אחרי המשחק שהגיע פנדל לג'נואה. אני לא ראיתי באף היילייטס זכר לזה (וחיפשתי המון) אז כנראה שלא היה שם פנדל, ובכל מקרה שער חוקי כן נפסל לפפה. אם תמצא, תעדכן אותי.

אגב, טעיתי לגבי המשחק מול קטאניה. 2 פנדלים הגיעו לנו במשחק נגדם בסיבוב הראשון, אז הסתיים 1-1. עדיין שתי נקודות שנגנבו. דקה 5:00 בסרטון הזה:

מה הופך אותה לרלוונטית במשחק שלנו מול אטאלנטה?

אין פה בכלל עניין של איזה טעות שיפוט חמורה יותר. התפקיד של השופט זה לשפוט ולאשר שערים חוקיים, אבל אם הוא מפספס שער זה לא משנה מה חומרת המקרה. פאשלה זו פאשלה ושני הצדדים נפגעו פה.

פירלו הכניס מרפק לואן בומל, נו באמת.. דיברנו על זה כבר באותו מחזור. ואן בומל שלח את הידיים שלו לפירלו הרבה לפני שפירלו הספיק להתנער מהחיה הזאת. חוץ מזה, אם אתה מזכיר את המרפקים של פירלו, למה אתה לא מזכיר את הדחיפה של מונטארי? זה לא יגמר... אבל יש הבדלים בין דברים שהם נעשים בלי כדור והם לא ספורטיביים בעליל (תסביר לי מה הייתה מטרתו של מקסס בבוקס הזה) לבין עבירות שנעשות תוך כדי משחק ועם הכדור.

אגב, אוף טופיק קטן שלא קשור אבל לי הפריע - לא קצת בושה לחפש את פירלו על דברים קטנים ורמאויות אחרי שנתן לכם את הלב והנשמה במשך עשור?

איך אתה רוצה שהוא יקרא לו? בן זונה? תהיה רציני. הוא אמר לו לסתום את הפה שזה חמור כשלעצמו ובכלל עצם ההתייחסות שלו ליובנטוס אחרי משחק מול קטאניה מראה כמו הוא אפס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/12
  14. VAR Member

חחח נכון שכתבת לי לראות מדקה 5:00 כדי שאדלג על שאר הסרטון המביך הזה שחצי ממנו זה או הצגות מדהימות של שחקני יובה (ובמיוחד של פירלו נגד פארמה... ואם כבר מדברים על פירלו אז לא הבנתי מה הקשר בין ההצגה שלו והמרפק שלו לעובדה שהוא נתן את הלב והנשמה במשך עשור. אני לא יכול לאהוב אותו ולהגיד שהוא נופל מכל מגע? גם אינזאגי עשה כמה כאלה בקריירה שלו ואני מת עליו) או חצאי אמת (המשיכת חולצה על מאטרי נגד גנואה מוצגת רק מזוית אחת - מהזוית האחורית רואים בבירור שמאטרי משך ראשון בחולצה, או הפנדל על בואטנג שמוצג רק מזוית אחת למרות שיש הילוכים חוזרים שמראים בבירור שהייתה הכשלה, והשיא: הנבדל של מאטרי מוצג והשער של מונטארי לא. ככה עושים סרטון תגובה? בסרטון של מילאן לפחות הראו גם מקרים שבהם באמת קופחתם, אפילו אם הם גבוליים ביותר) או במשחקים שבהם ניצחתם (פסילת השער של מאטרי נגד פארמה במחזור הראשון שנגמר בניצחון 4-1, הפנדל נגד אינטר שגרם לקונטה להתבכיין אחרי ניצחון 2-1, הפנדל נגד לצ'ה... הגדילו לעשות כשהציגו את הפנדל על פאטו נגד קייבו במצב של 3-0 :aaatv: ).

אתה לא מוצא הבדל בין פנדל שגוי בתחילת משחק שנגמר 4-0 לבין פנדל שלא נשרק במצב של 1-0 בשליש האחרון של המשחק?

אם אתה טוען ששני הצדדים נפגעו במשחק העונה באותה המידה אז באמת שאין לי איך להמשיך איתך בויכוח הזה. גם אם פאשלה זו פאשלה (אגב, יש הטוענים שהיד של מאטרי אכן עברה את קו ההגנה כך שעפ"י החוקה זה אופסייד), כולם יודעים שמ-2:0 הרבה יותר קשה לחזור מאשר מ-1:0.

ונכון, זה באמת לא ייגמר אם נמשיך לדבר על הרחקות שהיו/לא היו, הבעיה היא שאתה זה שהתחיל...

אם זה כל כך חמור הייתי מצפה מההתאחדות להרחיק אותו על ההתבטאויות האלה. הוא לא התבכיין על שום דבר, הוא אפילו טען אחרי המשחק מול קטאניה שהשיפוט היה טוב, הוא בסך הכל רצה, כמוני, שאנשי יובה ישבו בשקט ויפסיקו להתבכיין על השיפוט כי וואלה, זה באמת הצליח להם ההתבכיינות הזו. לקחו כמה משחקים שבהם הם ניצחו, הלבישו על המשחקים האלה כמה טעויות שיפוט כדי שהם ייראו כמי שבוכים לא רק בהפסדים אלא גם בניצחונות וככה יחזירו להם אחר כך כשזה באמת יהיה קובע. במשחק העונה. אהבתי.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהות האלופה, תקבע בסוף על פי יכולת. מי שיגיע לה תיקח, אלא אם כן טעות שיפוט קריטית במחזור האחרון או משו כזה. אחרת, מי שבאמת יגיע לה היא זו שתזכה וכל הזיוני שכל על שופטים הם תירוצים נטו שנועדו לעשות לאוהדים חיים קלים במקום לחפש את האשמה בקבוצות שלהם, אם זו האימפוטנציה של יובה בהמון משחקים, חילופים מוטעים או רוטציות שגויות של קונטה לעומת חוסר היכולת של מילאן להתחזק איפה שצריך, פאשלות גדולות בתחילת העונה והיכולת הלוקה בחסר של אלגרי להביא את הקבוצה שלו למצב מנטאלי ראוי הם והם בלבד השגיאות שיכריעו את האליפות, לא מי יותר בכיין