המחזור ה 33 בסריה A :: כשהכדורגל נהיה משני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏13/4/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה אומר את זה כאילו אני הכנתי את הסרטון הזה. תגיב על הטענות שאני העלתי, לא על הטענות של הסרטון.

לא. כי באותו מידה שהיינו מתפוצצים עליהם עם שלישייה זה יכל להיגמר גם עם רביעייה לאטאלנטה. אתם כל הזמן מתעסקים בספקולציות מה היה קורה אם... בוא נסתכל מה קרה בפועל. זו הדרך הכי אובייקטיבית להסתכל על הדברים (וגם היא לא אמינה בכלל, אבל זה מה יש). וכן, גול בדקות הפתיחה משפיע מאוד על מהלך המשחק ויכול להיות שלא הייתם מנצחים 4-0, אבל למי אכפת, אי אפשר לדעת את זה.

מתוך תקנון אופ"א:

The 2005 edition of the Laws of the Game included a new International Football Association Board decision that stated being "nearer to an opponent's goal line" meant that "any part of his head, body or feet is nearer to his opponents' goal line than both the ball and the second-last opponent (the last opponent typically being the goalkeeper). The arms are not included in this definition."

שים לב למשפט האחרון. הטענה שלך שגויה.

כולם יודעים? אני לא יודע. אנחנו חזרנו מ2-0 ו-3-1 מול נאפולי העונה, ליברפול חזרה מ3-0 ל3-3 נגד מילאן אפילו חזקה יותר. צריך עוד דוגמאות?

אתה באמת חושב שהקוון ראה את הכדור של מונטארי בפנים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    ואז איך תסביר את השריקה על הנבדל שלא היה למאטרי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/12
  2. VAR Member

צודק, סליחה. פשוט הסרטון הזה הרס אותי מצחוק, אם זו התגובה של אוהדי יובה אז זאת ההוכחה המושלמת שחיפשתי לגבי זהות המקופחת האמיתית העונה.

לעניינינו, הפנדל על ג'אקריני גבולי אפילו יותר מהפנדל על ג'יובינקו (הפנדל על פירלו בשום מקרה לא צריך להישרק, זו הצגה מכל זוית שלא מסתכלים על זה). על מאטרי אכן היה פנדל.

או, זה בדיוק המשפט שחיפשתי. והשער של מונטארי לא היה משפיע מאוד על מהלך המשחק? אתה לא יכול לזגזג ככה, מצטער.

השער הזה היה צריך להחשב ללא שום קשר וגם אם היד אכן הייתה נחשבת לנבדל כי זה מצב גבולי והספק הולך עם ההתקפה. גם השער הפסול של פפה נגד ג'נואה היה צריך להחשב מאותה הסיבה למרות שאני בספק אם הוא היה לחלוטין מאחורי קו ההגנה/בקו אחד. איך שלא יהיה אלה מקרים שקשה מאוד לשופט הקו לזהות ובלתי אפשרי לצופה מהבית ללא הילוך חוזר. המקרה של מונטארי, כל מי שראה את המשחק ולא משנה מאיזו פינה באצטדיון (והרכיב את עדשות המגע שלו...), ראה שהכדור עבר את הקו. במאש התחלנו לחגוג כבר את ה2:0 ואז ראינו את יובה יוצאת למתפרצת. לא היינו צריכים את ההילוך החוזר כדי לדעת שהכדור עבר.

אז לפי מה שאתה אומר אין דבר כזה טעויות שמכריעות משחק כי תמיד אפשר להתגבר עליהן:
    א. מעניין אם היית אומר את זה לאוהדי צ'לסי לפני 3 שנים
    ב. הלוואי שזו הגישה שהיה מאמץ קונטה לפני שהתחיל להתבכיין, היה חוסך לנו את הויכוח הזה
    ג. השער של שמיצר באותו הגמר פגע בדרך בבארוש שהיה בנבדל, אבל משום מה לא שמעת אף אוהד מילאן שבכה על זה (בכינו אמנם, אבל על משהו אחר לגמרי). כשלא מתבכיינים על קטנות (במחצית הראשונה ספק הגיע פנדל לליברפול במצב של 1-0) אז אין את הויכוחים האלה. ד"ש לקונטה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/12
  3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל - הסרטון הזה מייצג את האוהד שהכין אותו ולא שום דבר אחר. מה שכן, הוא כן מכיל בתוכו את טעויות השיפוט לרעתנו כך שאפשר להשתמש בו לצורך דיונים שכאלה.

על התגובה שצפויה לבוא ממך כתבתי לפני זה, "למי אכפת, אי אפשר לדעת את זה" מתייחס לזה אי אפשר לדעת מה יקרה בהמשך המשחק אחרי טעות השיפוט. כמו באטאלנטה, כמו בקטאניה וכמו במשחק העונה. העניין הוא שאם אתם טוענים שגנבנו נקודות באטאלנטה, אנחנו טוענים באותה מידה שגנבתם נקודות מקטאניה. המשחק בסן סירו לא רלוונטי בכלל כי שתי הקבוצות קופחו משערים חוקיים שלא אושרו.

א. צ'לסי קופחה בלפחות 3-4 פנדלים, כך שחוקית זה היה אמור להיגמר 4-1 או 5-1 לצ'לסי. לא אמרתי שאין דבר כזה טעויות שמכריעות משחקים כי אז לא היינו מגיעים לדיון הזה מלכתחילה, כן יש קיפוח שעולה לקבוצות בנקודות. בעונה שלמה, כמו שאמרתי תמיד, הכל מתקזז, אבל אתם הייתם עסוקים בלבכות במקום לשמוע את זה.
    ב. נו באמת. קונטה לא התחיל את הויכוח הזה. אני רוצה רק שתבין, הויכוח הזה התחיל אחרי ש:
    1. טענתם שמילאן קופחה קשות העונה, בצורה חסרת תקדים, ואיבדה את המקום הראשון כתוצאה מכך.
    2. יובנטוס נהנתה מאינספור טעויות שיפוט (אני מתעלם מההערות שיובה קונה שופטה כי זה באמת תת רמה) שהוסיפו לה המון נקודות במאזן.
    3. ההפרש בין מילאן ליובה היה צריך להיות דו ספרתי, לטובת מילאן כמובן.
    4. האוהדים של יובנטוס כונו רמאים, שקרנים, גנבים, חסרי בושה.. על מה?
    5. הטענה שהיד של נסטה לא מתקזזת אפילו בעשירית עם כל שאר טעויות השיפוט לרעתכם. איפה זה?

ג. האמת? אני עומד שומע הדים על הצלילה של ג'רארד. אבל כל זה באמת לא חשוב עכשיו. במשך כל העונה טענתם שאנחנו גונבים נקודות ומרמים כל הדרך אל מקום הראשון, אני רוצה שתעמדו מאחורי טענותיכם. כמו שאמרתי, הויכוח הוא לא מי התבכיין יותר או מי התבכיין קודם, אלא על העובדה שאתם חיים בסרט שהשופטים עובדים אצל יובה/עובדים נגדכם.

כמו שתמיד אמרתי, הכל מתקזז.

4. VAR Member

אז אני אומר - אם אלה כל הפעמים שבהם קופחתם אז שחמט, כי אנחנו קופחנו יותר. הסיכום שלי: נחזיר לצורך העניין 2 נקודות ש"לקחנו" מכם מול אטלאנטה, נוריד נקודה על המשחק בסן סירו (שום דבר לא ישכנע אותי שהגיעה לכם נקודה על המשחק הזה) ונוסיף למאזנכם 4 נקודות: נגד קטאניה 2 ונגד ג'נואה 2. סך הכל מינוס נקודה. למילאן: מינוס נקודה על בולוניה, פלוס 2 על פיורנטינה, פלוס 2 על יובנטוס, פלוס 2 נגד בולוניה במחזור ה-34. סך הכל לנו פלוס 5 לכם מינוס 1, ושים לב: אני מתעלם מהשער הגבולי נגד קטאניה (לדעתי לא עבר במלוא היקפו, בניגוד לדעת אנשי מילאן), אני מתעלם מהעובדה שזלאטן ומקסס הורחקו לשלושה משחקים כל אחד בעוד פירלו וקייליני על עבירות גסות לא הורחקו, אני מתעלם מהפנדל מול לאציו שהגיע במצב של 0-0 ומתעלם מהפנדל על ג'יובינקו למרות שהוא הפנדל היחיד שאיכשהו הייתי מבין את השופט אם היה שורק עליו. בא לקראתך כמה שרק אפשר, ועדיין - זה לא מתקזז. אנחנו בפלוס 3 במצב כזה, ובשיוויון אם נוציא את משחק העונה שבו דעותינו חלוקות, מהמשוואה. התקזז? לא נראה לי.

לא, אני מחזיר אותך לעמוד 36 בדיון שלכם. הויכוח התחיל כשאתה החמאת ליובה על חוסר התגובה שלהם לגבי ה"שוד" שעלה לכם ב-3 נקודות (אני מקווה שזה 3 נקודות במצטבר, כי בעונה שבה לא הפסדתם לא יכול לקרות מצב שבמשחק אחד לקחו לכם 3 נקודות), ואנדריי העלה את הלינק הזה, שמראה כמה האוהדים שלכם צבועים.

לא יודע איזה הדים שמעת, היה פנדל ב-100% על ג'רארד. אני לא מכיר אוהד מילאן אחד (ואני מכיר כמה) שטען שמילאן קופחה וגם לא שמעתי בשום כלי תקשורת או אתר אוהדים טענות בנושא. אשמח אם תאיר את עיני.

יש עוד ארבעה מחזורים בשביל שהכל יתקזז, אנחנו צריכים להגיע למצב של פלוס 3 למילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מאשים אותנו במקרים הבאים:
    * הפנדלים שלא ניתנו לקליארי - מינוס 1
    * הפנדל שלא ניתן ללאציו - מינוס 2
    * השער הלא חוקי של קייליני מול קטאניה במצב 1:1 - מינוס 2
    * השער הלא חוקי של דה צ'ליה מול קייבו - מינוס 1
    * הפנדל שלא ניתן לכם מול סיינה - פלוס 2
    * נגד קטאניה - פלוס 2
    * נגד ג'נואה - פלוס 2

סה"כ - שוב אפס.

הטענות שלך לגבי קיפוח שלכם:
    * נגד בולוניה - מינוס 1
    * נגד פיורנטינה - פלוס 2
    * נגד בולוניה במחזור האחרון - פלוס 2
    * נגד ג'נואה (שכחת הא? יד של נסטה) - מינוס 2

סה"כ - מינוס אחד לכם. ושים לב שויתרתי פה על הפנדל על ג'אקריני והדחיפה על וידאל ברחבה מול קייבו (אפילו לא הזכרתי את זה ממקודם, ניסיתי לפרגן כמה שאפשר). ועוד פנדל על ג'אקריני מול פארמה, אבל בסדר, נחליק. ויתרתי גם על האדום+פנדל שהיה מגיע לבונרה מול מודינגאי במחזור האחרון. בכל זאת אתם במקום השני. והמשחק בסן סירו? כנראה שעל זה בחיים לא נסכים.
    ואני עדיין מחפש ביסוס למשפטים כמו: "היה אמור להיות פער דו ספרתי" או "מילאן קופחה קשות ויובנטוס נהנתה מהחלטות שיפוט". נקודה לפה או לשם זה לא קיפוח ולא כלום, זה טעות אנוש שנובעת מהעובדה שאת המשחק הזה מנהלים אנשים ולא רובוטים. אני מאמין שהרבה מהאליפויות שהוכרעו על הפרש קטן הן כאלה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שיצא לי לראות העונה, אין שום מגמה לטובת קבוצה מסויימת כפי שהיה אחרי הקאלצ'ופולי לטובת אינטר. היו לא מעט תצוגות שיפוט גרועות בהרבה מאוד משחקים אך אי אפשר להסיק מכך שום דבר ובבירור לבחור צעד מרוויח\מפסיד בצורה משמעותית שיכולה לקבוע את גורל האליפות. הדבר היחיד שמעורר אצלי רחמים בסיפור הזה זאת הבכיינות העלובה וחסרת טעם הזאת שהתחילה עם קונטה ואלגרי ותפרסה על שני המועדונים ואוהדיה.

7. VAR Member

קודם כל לפי דבריך אז זה סך הכל פלוס נקודה לנו ולא מינוס. ופלוס 2 + מינוס אחד לכם על מונטארי. וכן שכחתי את היד של נסטה כי אמרתי שלא ראיתי את המשחק, עכשיו ראיתי תקציר ואכן היה פנדל. 4 נקודות + התעלמות ממקרי קצה שבבירור נוטים לצד שלנו זה המון. לא ראיתי שום פנדלים בתקציר התיקו נגד קייבו, והפנדל על ג'אקריני זה בערך כמו הפנדל על ג'יובינקו - אתה לא יכול להביא את זה בתור מקרה שאפשר "להחליק" עליו, כי ממש לא קופחתם במקרה הזה.
    דבר שני, אמרתי שאני מוכן שכל מה שקרה לפני המחזור ה-25 יישאר כפי שהוא, רק את השער של מונטארי להחשיב.
    דבר שלישי, אמרתי גם שלא הייתי מתחיל את הדיון אם קונטה לא היה מוציא את השד מהבקבוק ראשון, הוא בכל מקרה יצא בכיין לנוכח המציאות שאתה בעצמך מסכים עליה: יובה לא באמת קופחה העונה, מקסימום התקזזה עם הטעויות במשחקים שלה.

מבחינתי, הטענות קודם לגליאני על אובדן האליפות, אבל זה לא אומר שאתם ראויים לה.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שהיה גם שער של מאטרי בסן סירו. זה חוזר לתיקו.

אתה צודק לגבי הפלוס נקודה שלכם. אבל עכשיו שמתי לב שהעובדה שהתבלבלתי בין המשחקים שלנו מול קטאניה הייתה קריטית, הרי הנגיחה של קייליני במשחק השני (היכן שלא היו הפנדלים) אולי לא חוקית אבל המשחק נגמר 3-1 לנו, כך שגם אם נוריד אותה יהיה 2-1. אז נגיד זה עוד פלוס שתיים לנו. תסתכל כמה תגובות קודם בסרטון ראשון (תגובה שלי עם שני סרטונים) ותראה דחיפה ברורה על ג'אקריני מול קייבו. ועל איזה מקרי קצה אתה מדבר לרעתכם?

קל ללכת ראש בקיר. הדיון הזה לא מוביל לשום מקום, כפי שהוא מעולם לא היה אמור להוביל. אף אחד מאיתנו לא מאוד אובייקטיבי אבל הנה, קובי למשל שהוא אוהד רומא כתב שאף קבוצה לא נהנתה מחסדי השיפוט העונה. הדבר היחיד שאותי הרגיז זה הדה-לגיטימציה של הסקודטו אם נזכה בו, למרות ששום דבר לא בטוח. וההתבכיינות הבלתי ברורה שלכם (מתבכיינים כי קונטה בכה? זה הסגנון שלכם?).

וקונטה? רד מהמסכן. סך הכל התלונן שאנחנו לא מקבלים פנדלים. שום מילה על קיפוח מתמשך, זה הכל המצאות שלכם. הוא לפחות מסתכל על הצלחת שלו ולא על של אחרים.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

10. VAR Member

אני לעולם לא אכיר בשער הזה. אין גבול יותר עבה בכדורגל מהגבול בין 1:0 ל-2:0. הרי מהפכים מפיגור של שער ראינו העונה בלי סוף, אבל חזרה מפיגור של 2 כמה ראינו? פעם אחת, שלכם נגד נאפולי. אנחנו הפכנו פיגור 3 נגד לצ'ה לניצחון, כך שגם הגבול בין 2:0 ל-3:0 לא גדול כמו ההבדל בין יתרון של שער ליתרון של שניים.

אני מדבר על המקרים שהזכרתי 2 הודעות קודם. והפנדל על ג'אקריני? הצגה מאוד יפה (הוא בניגוד לפירלו יודע ליפול כמו שצריך).

התגובה של קובי התחילה ב"ממה שאני ראיתי". מתוקף היותו אוהד רומא אני מניח שזה לא הרבה, בטח לא מה שראינו אתה ואני.

וקונטה? אל תמשוך ממנו את האש. לא בכינו אלא הגבנו. אלגרי בשום שלב לא "בכה" על קיפוח מצד השופטים אלא הגיב לטענות של אנשי יובנטוס על טענות הקיפוח שלהם. ואנחנו הגבנו לכתבות שפורסמו בעיתונות האיטלקית ובאתרי האוהדים שלכם.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא חייב להכיר. אני לא מכיר באליפות של אינטר ב2005/06, זה משנה את העובדות?
    אגב, אני לא כל כך בטוח שלא היו מהפכים כאלה בקבוצות שהן לא יובה/מילאן/אינטר ושאר הגדולות. לא בטוח בכלל וצריך לבדוק את זה.

מקרי הקצה זה שער שלא היה של רוביניו ופנדל שלכם מול לאציו שניצחה 2-0? לא משנה את הניקוד.
    ולגבי ג'אקריני - 0 הבדלים בין הדחיפה של לוסיאנו מול קייבו לבין זו של ברצאלי על ג'ובינקו מול פארמה. ועכשיו אנחנו נשארים רק עם הפנדל הגבולי של ג'אקריני בפארמה, שלדעתי היה.

רגע, התגובה ההיא שלו אחרי המשחק מול קטאניה, שלפניה מארוטה וקונטה שתקו כמה שבועות טובים נקראת תגובה על הטענות שלנו? ושוב, הטענות של קונטה היו רק לגבי פנדלים שלא ניתנים ליובה. מילאן באמת על ה*** שלו.

זה עדיין לא עושה, לא אותך ולא אותי, אובייקטיבים.

12. VAR Member

מעולה, גם אני לא מכיר באליפות שלהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx והעובדות בעניין הזה אולי ישתנו מתישהו ביום מן הימים. את 2 הנקודות שנגזלו מאיתנו במשחק ההוא אף אחד כבר לא יחזיר לנו.
    לגבי המהפכים, אתה מוזמן לבדוק, אבל שנינו יודעים שתמצא אולי 2 או 3, בעוד שמפיגור של שער כל קבוצה שלישית חוזרת.

רכבת יפה על העובדה שאני לא חושב שהכדור עבר במלוא היקפו - אתה כמעט לא תמצא אוהד מילאן אחר שחושב ככה והרבה אוהדים נייטרלים לא חושבים כמוני. זה מקרה מאוד מאוד מאוד גבולי. מאוד מאוד מאוד גבולי זה גם המקרה של ג'יובינקו ולכן לא החשבתי אותו. בשאר המקרים אני באופן אישי לא חושב שיש ספק שמדובר בהצגות. את עונשי ההרחקה שקיבלו מקסס וזלאטן (שחשיבותו ברורה) ולא קיבלו קייליני ופירלו (שחשיבותו ברורה לא פחות) לא הזכרת, ומהפנדל שלא קיבלנו נגד לאציו אתה גם מתעלם (אתה חושב שבמצב של 1-1 היינו חשופים לספוג את השני באותה המידה מאשר בפיגור של 1-0? אותו כנ"ל לגבי המשחקים שלכם באטלאנטה ובקטאניה). כל אלה מקרי קצה, כשבצד שלך יש 2 פנדלים שכמעט אף שופט בעולם לא שורק עליהם.

הדבר היחיד שהוא אמר אחרי המשחק מול קטאניה זה שהוא חושב שהשיפוט היה טוב למרות שלדעתו השער היה צריך להחשב, ולכן הטענות של מארוטה "לא מקובלות". זה שאתה תוקף אותו זה מקרה קלאסי של לירות ואז לסמן את המטרה.
    וממש לא אכפת לי שקונטה התייחס רק ליובה. אלגרי לא התבכיין על שום החלטת שיפוט, וזה לא מפריע לך לתקוף אותו ולהוציא את קונטה "מסכן".

נכון, אז בוא נשאיר את זה בינינו ולא נערב צד שלישי.

13. 亚历山大帕托 Member

אני רואה שהיעדרותי נוצלה להפצת שקרים על גבי שני עמודים שלמים, לכן אתחיל להגיב רק להודעה שהופנתה אליי.

מכל הציטוטים המצטדקים שהבאת, הודית בגניבת נקודה אחת מקייבו. אתה עושה צחוק?

אישית, לא ראיתי את המשחק ולא את התקציר, ואני גם לא הולך לעיין במקרה כי זה ממש לא מעניין אותי כשזה נוגע לחלוקת נקודות מאחר שזה לא השפיע על התוצאה. אני לא מתעלם מזה, אבל זה פשוט לא רלבנטי.

שקר מס' 1. מאטרי משיג יתרון על קרבאליו ע"י משיכת חולצה. מה הקייס שלך פה בדיוק? אני מצפה לתשובה, בא לי לצחוק.

שקר מס' 2. לא היתה שום עבירה על ג'אקריני שלא הצליח להשתלט על הכדור והחליק עליו. אפילו ויתרתי על הצלילה של פירלו בסוף אל מול הפנדל המובהק היחיד על ג'ובינקו שאתה מגמד. עכשיו הקייס שלך זה הנפילה של ג'אקריני? פתטי.

שקר מס' 3? פעם ראשונה שאני שומע על הפנדלים האלה. עברתי על כמה סרטוני היילייטס של המשחק ולא מצאתי שום אזכור שלהם.

הניתוח שלך לגבי מילאן מעליב את האינטליגנציה של כל מי שיודע מה זה כדור ולמה בועטים בו עם רגל.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה מוציא מהפכים מהחוק אז אני חושב שכדאי להפסיק משחקים אחרי 2-0. אם לא, אין לך קייס פה - כבר הוכחנו שאנחנו מסוגלים לחזור מפיגור העונה, התירוץ "בחיים לא הייתם חוזרים מ2-0" הוא חלש ולא מציאותי. ושוב, לא סגור על המספרים בכלל, אז אני לא רוצה סתם לזרוק מספרים פה.

אין חושב או לא חושב, הטלוויזיה הראתה שהכדור לא עבר.
    אתה לא חושב שיש ספק שמדובר בהצגות, אני חושב שכן, מה זה אומר על הדיון הזה?

לגבי מקסס וזלאטן למול קייליני ופירלו;
    אתה באמת לא מבין מה ההבדל בין העבירה שמקסס עשה לבין העבירה שפירלו עשה? ובין הכאפה של זלאטן למשחק האגרסיבי של קייליני? עובדה שבית הדין של ההתאחדות שאתה כל כך מאמין בו בחר שלא לתת הרחקה בדיעבד לפירלו וכן למקסס. יש הבדלים גדולים מאוד בין שני המקרים.

לגבי לאציו - אני לא מתעסק בספקולציות. לאציו הבקיעה צמד חוקי. אם בולוניה הייתה מקבלת את הפנדל לפני כמה ימים אתה חושב שזלאטן היה עושה מזה 1-1 או מגיע לשער החוקי שנפסל? ברגע שאתה נכנס לזה אין לזה סוף.

תקרא שוב את הראיון:
    http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Mila...788498295.shtml

או מה שחשוב באנגלית עילגת של גוגל טרנסלייט:

I referring to tonight, the match against Juve, at which time the championship would have been closed, in Florence, where we had four episodes against, and Rome, with a penalty given and then removed. In only 4 games in the balance of our league we conceded two goals good and bad decisions taken weigh on the performance of the season. Muntari's goal is the championship

או באיטלקית:

Mi riferisco a stasera, alla partita contro la Juve, e in quel momento il campionato sarebbe stato più chiuso, a Firenze, dove abbiamo avuto quattro episodi contro, e a Roma, con un rigore dato e poi tolto. Nelle uniche 4 partite in equilibrio del nostro campionato abbiamo subito decisioni sfavorevoli e due gol buoni tolti pesano sull'andamento del campionato. Il gol di Muntari vale tutto il campionato

יש פה ביקורת על השיפוט ב-4 משחקים שעלו לכם בנקודות. לא התבכיינות? מארוטה וקונטה לא אמרו כלום על מילאן לפני כן, ובכלל לא דיברו על השיפוט בשבועות שקדמו לכך. וכן, קונטה מסכן, כי סילפתם את דבריו בלי בושה. אבל לא נורא, הוא התגבר.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו. עלוב. לא נמאס לכם?