המחזור ה-33 בסרייה A:: מילאן ואינטר מתערבות בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏15/4/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא עדיין שם? הכדורגל הוא מקצוע נדיב... אולי החוק של האקס יכנס לפעולה, אבל לא הייתי בונה על כך יותר מדי.

אני לא ממש מצליח להבין, או לא מקבל, את ההסברים ללמה זכייה של נאפולי תהווה שפל או מה שלא יהיה בשביל הכדורגל האיטלקי. אם נאפולי תזכה, זה כנראה יהיה ברגע האחרון או קרוב אליו לאחר מהפך בטבלה, כלומר בסיום מעניין ומותח שלטעמי תמיד "מוסיף" לליגה. זה בנוסף לכך שמבחינתי אלופה לא צפויה זה גם בונוס גדול. וכן, בלי קשר, אני מחבב את המועדון ואת אחד הברגים הפחות נוצצים במכונה (גארגאנו), כך שאני אשמח אם יזכו עם או בלי קשר לכדורגל האיטלקי.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

+1
    לא זוכר מתי ראיתי לאחרונה הבדלים כל כך משמעותיים בין שני החלוצים הפותחים (טוטו וסאנצ'ז) למחליפים שלהם (קוראדי ודניס).

3. 亚历山大帕托 Member

הקנאה...

http://i52.tinypic.com/15p60d1.Xxx

4. 亚历山大帕托 Member

הסגל של אינטר:

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 37 Marco Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev

באופן מפתיע, מוטה ומייקון לא נסעו לפארמה. מנוחה לקראת משחק הגביע? פציעה? כושר ירוד?

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרגאנו אחד השחקנים האהובים עליי בנאפולי. הוא עושה עבודה נהדרת ושקטה כקשר אחורי, אך לא מובן לי למה מאז הניצחון על פארמה הוא איבד את מקומו לטובת חסן יבדה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא מסכים איתו?

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה שטויות בהודעות של עומר, אבל ההודעה הזאת מאפיינת בצורה מושלמת את הקבוצה שנמצאת היום במקום הראשון. מילאן של היום היא מהגרועות שהתמודדו על האליפות בעשור וחצי האחרונים ובטח הגרועה ביותר בהשוואה לקבוצות שהציגה מילאן עצמה בעבר. מספיק להסתכל על הסגל החלש והלא מאוזן ביחס לקבוצות הגדולות ביבשת, היכולת לאורך העונה או היצוג העלוב בליגת האלופות. מבחינתי זהו השפל האמיתי של הסריה א' ולא מקרה בו נאפולי תיקח את האליפות.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי, אני מסכים איתך (ועם עומר) שמילאן הנוכחית נחותה מאותן קבוצות שהיא הציגה שנאבקו על האליפות, אך בטח שהיא לא מהגרועות שנאבקו על האליפות ביחס לשאר המועדונים (ואני לא רוצה להרחיב על כך כי זה יגרור ויכוחי סרק עם אוהדי הקבוצות).
    מילאן הנוכחית היא לא ברמה של ברסה, ריאל ומנצ'סטר, אבל אני חולק איתך על כך שהסגל שלנו לא מאוזן. למעט מגן שמאלי ופליימייקר הקבוצה מאוזנת לחלוטין.
    ולשפל האמיתי שלך הסרייה א שותפות גם אינטר, יובה ורומא שירידה ברמתן מורידה מרמת הליגה.

9. 亚历山大帕托 Member

קובי הוא עוד קנאי כיאה לרומאי עם רגשי נחיתות מול הצפוניות. אני אוהב את זה שאתם משווים את הקבוצה הנוכחית לגראנדה מילאן של 2002-07, זה רק מדגיש את הפחד מתחילתו של עידן חדש.

בין 2001 ל-2002 הצטרפו שחקנים כמו אינזאגי, פירלו, סיידורף, נסטה, רוי קושטה - כולם בשיאם, שלא לדבר על מאלדיני, גאטוזו ושבצ'נקו שכבר היו שם. בנייה דומה בקבוצה הנוכחית רק התחילה ולמרות שאין מה להשוות עם ההתנהלות דאז, אנחנו בדרך הנכונה. בסה"כ עברו 4 שנים מאז שפירקנו את כל אירופה. בפעם שעברה חיכינו יותר.

רוצים לדבר על קבוצות גרועות שהתמודדו על האליפות בשנים האחרונות? איפה הייתם בעשור הקודם? ראינו מה אינטר היתה שווה באירופה עד שמוריניו הגיע. והסגנית הקבועה? פףףף! קובי, אתה באמת רוצה ללכת בכיוון הזה?

10. 亚历山大帕托 Member

גאטוזו חוזר להרכב על חשבון פלאמיני.
    מסתבר שלאונרדו מעביר סדנת חינוך לשני הברזילאים שלא התאמנו כראוי בימים האחרונים.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מודה באשמה, איך אפשר שלא לקנא במודל כזה של הצלחה. "בסה"כ" עברו 6 שנים מאז שמילאן התמודדה על אליפות. קצת פדיחה לקבוצה ששופכת את הסכומים הגבוהים באיטליה. לא חושב?

שלח לנו את השמירה במנג'ר שנדע על מה מדובר.

תמשיך..
    http://4.bp.blogspot.com/-1wmqYWQUocg/TWON0LTylxI/AAAAAAAAAH8/KgT_Y-RbCEA/s1600/10.Xxx

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Roma (4-2-3-1): 32 Doni, 77 Cassetti, 29 N. Burdisso, 15 Loria, 17 Riise, 7 Pizarro, 16 De Rossi, 87 Rosi, 94 Menez, 11 Taddei, 10 Totti

Palermo (4-3-2-1): 46 Sirigu, 16 Cassani, 6 Munoz, 5 Bovo, 42 Balzaretti, 8 Migliaccio, 21 Bacinovic, 23 Nocerino, 27 Pastore, 51 Pinilla, 9 Hernandez

פורצה לוריה! מקווה שלא נחטוף יותר מדי..

13. zakuta Member

איפה מירקו? בוריילו? פרוטה? יש שחקן פצוע שהוא משחק עם רוזי בקישור?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, כולם כאן :
    A disp.: 1 Lobont, 3 Castellini, 33 Brighi, 30 Simplicio, 20 Perrotta, 9 Vucinic, 22 Borriello

אבל יש מצב חירום בהגנה ומונטלה מנסה לבטל את קסאני ובלזארטי ובונה על מנז וטוטי שיעשו את העבודה בעצמם. מה גם שמירקו נוראי בזמן האחרון, בוריילו גם הכי גרוע מבין החלוצים, גם בכושר מזעזע כבר חודשים וגם אישיות מגעילה שלא שווה הרכב גם אם כולם יפצעו, וטאדיי מועדף על פרוטה כי טוב ממנו באגף ויאפשר למנז לשחק באמצע.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הזו מלאה בהחמצות מבישות, והנה ווצ'יניץ' מצטרף לרשימה. איזה פספוס! אני חושב שזה עונש על הפנדל שלא היה בתחילת המשחק.