המחזור ה-33 בפרמיירליג: לב שבור הוא לב שלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/4/17.

1. WellNeverDie Member

הררה נהדר, מנקודות האור. עשית ממנו איזה מפלצת...
    מידי פעם מגזים ומדי פעם משחק חזק, אבל סוף סוף מישהו נושך במרכז השדה (ולא מרים ידיים וצועק כמו פוגבה באיבוד כדור אחרי דריבל מיותר).

סוף סוף מורניו נתן נוק אווט. באמת שיחקו טוב...
    רשפורד היה מדהים!

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

פעם ראשונה מאז הביקור ב - OT עם אברם שצ'לסי לא בועטת למסגרת בפרמייר ליג.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Footballover Member

כל זה שטויות במיץ, לא אכפת לי שידחף, יקלל, יצלול ויבעט כל עוד הוא כובש גולים ומנצח משחקים. מה לעשות, ככה זה. לא אגיד שזה הסגנון שלי אבל כשקוסטה משחק כדורגל הוא בין החלוצים הטובים בעולם וזה הכי חשוב. הבעיה שמאז פרשת סין הוא לגמרי לא מרוכז בכדורגל, הוא לא מקריב, הוא לא משחק בשביל הקבוצה והוא פשוט יותר מדי בלתי צפוי בשביל להיות החלוץ המוביל של מועדון כמו צ'לסי. לראות אותו משחק בכמה מהמשחקים האחרונים באמת גרם לי לתהות לגבי קונטה - איך לעזאזל אתה משאיר שחקן כזה על המגרש? כמאמן שמתהדר בכך שהוא לא נותן לשמות נוצצים להשפיע על בחירת ההרכב, מיצ'י אחד בטח מורט שיערות ומקלל את האלים על כך שעבר לצ'לסי. מעניין אותי עד כמה גרוע הוא יכול להיות אם הוא לא מקבל אפילו דקה מסכנה על חשבונו של השיכור הזה.

לגבי האלופות שהזכרתם - אני מצטער אבל אני באמת לא זוכר אחת שנראתה כמו שצ'לסי נראיתה היום. 0 בעיטות לשער מאז 2007 (גם אז באולד טראפורד, תחת אברם), זה בלתי נתפס. לא רק על היכולת אני מדבר. אני מדבר על ההשקעה, הרצון, התשוקה! פאקינג תואר אליפות מונח על הכף ונראה שלרוב השחקנים זה פשוט מעניין את הביצה, עוד משחק. אני זוכר את המשחק הזה ב-2010 כשהגענו ל-OT במצב גרוע יותר מבחינת המיקום בטבלה כשאנחנו נקודה מתחת ליונייטד אאל"ט, ופשוט עשינו את שלנו בענק והוצאנו ניצחון שבסופו של דבר הביא את האליפות. כל שחקן אז היה גבר והיו לנו מנהיגים על הדשא. על מי אפשר לומר את אותו הדבר היום? קהייל שעוזר לשחקן של היריבה לקום באמצע התקפה? לואיז? האזרד? עם כל הכבוד, אי אפשר להתחיל להשוות אפילו. אני אומר את זה פעם נוספת, קונטה עשה פלאים עם הסגל המוגבל הזה העונה ובאמת לא משנה איך זה ייגמר, הוא התעלה על הציפיות בהרבה, למרות טעויות נקודתיות כמו היום. הקיץ הבא יהיה אחד החשובים והמשפיעים בעידן אברמוביץ' וקונטה יצטרך לעשות המון טרנספורמציות, הטריק שנקרא 3-5-2 עם ויקטור משה הווינג בק לא יעבוד שוב.

4. oranfu Member

קין פרק שחקנים אבל כחלק מהכדורגל? טוב טוב.

הררה סופר מלוכלך. תיקולים בשביל לפצוע, תמיד עבירה כשעוברים אותו, בוכה לשופט על כל שריקה וצולל.

5. Coutinho10 Member

זה בערך מה שהוא עושה כל העונה.

אני הגעתי למסקנה, מוריניו הוא הטוב בעולם בלהרוס, הוא הורס את הכדורגל היפה, הוא הורס את ההנאה מהמשחק, הוא הורס לקבוצות אחרות אליפויות, הורס חדרי הלבשה, הורס שחקנים.

הוא הכי טוב בעולם בלהרוס, אני לא אקח לו את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

אני יותר מאשמח אם התרנגולים יזכו באליפות ראשונה מזה 56 שנים אבל אני גם חושב שזה די מאוחר עבורם וזה יותר תלוי בבלוז מאשר בהם,אם כי לעולם אין לדעת מה יהיה ודווקא במצב הנוכחי נראה יותר שצ׳לסי לחוצה מאוד ואילו לטוטנהאם אין יותר מדי מה להפסיד והם כבר עשו את שלהם בכך שהבטיחו עלייה שנייה ברציפות לצ׳מפיונסליג.

האמת שדי נראה לי מוזר שמועדון כל כך וותיק כמו טוטנהאם שהיה כל כך הרבה שנים בצמרת הליגה האנגלית,ששיחקו בו לאורך השנים כל כך הרבה שחקנים גדולים ושגם הגיע ללא מעט הישגים באירופה זכה רק בשתי אליפויות.

7. Gass12 Member

1. אני בטוח שתבקש את רחמי בית המשפט עבור מרשך שרצח את הוריו בטענה שהוא יתום. זה בדיוק מה שהטיעון הזה שווה..לתחת!!
    2. תוכל לשאול אוהדי יונייטד ותיקים עד כמה יצאתי כנגד גיגסי שהיה נערץ עלי ברמות מטורפות,החל מהרגע ששמעתי את אשר עשה לאחיו (זיין את גיסתו).יש דברים שעליהם אין מחילה.
    3.לו הייתי טובל ושרץ בידי ניחא. אני כנגד התופעה הזו של ספורטאי שמתנהג כפי שקוסטה מתנהג,תיעבתי גם את צלילותיו התיאטרליות של כריסטיאנו. את צלילותיו המכוערות של אשלי יאנג,את חוסר היושר של נאני כשעשה זאת.וכן אל תתפלא גם את הפראות שבה קינו פירק רגליים.
    4. קוסטה נראה כמו עארס,דוחף ומפרק כמו עארס,צולל כמו כוסית וברוב חוצפתו מצפה שאתם תקבלו את זה. לא יודע עם איזה עולם סטנדרטים אתה מוכן לחיות.אני לא מוכן לרמאות בספורט,כל רמאות גם כשהיא במחנה שלי.

8. k_700 Member

קשקוש.
    פעם ראשונה העונה שהוא ״הורס״ למישהי אחרת במאבק כלשהו.

השנה כל הנסיונות שלו להרוג משחקים היו פתטיים לגמרי.
    זוקפים לזכותו למשל את התיקו הראשון באנפילד וכאילו הוא בא ושיבש לקלופ את כל התוכניות.
    בפועל סתם עלה עם מרכז קישור פיזי שהשתלט על כדורים ושיחק לרוחב בלי נסיונות לחפש את השער.
    ליברפול באותו משחק לא חיפשה לשנות או להיות קצת יןתר הרפתקנית, כמו שני מאמנים שביטלו אחד את השני רק שלמוריניו תיקו זו תוצאה טובה בחוץ.

9. Coutinho10 Member

דיברתי על המשחק ההוא עם ההחלקה של סטיבי ודמבה בה, כאזכור למה שעוד עלול לקרות בעקבות הניצחון שלכם היום.

10. Andrei Kanchelskis Member

תיקו או הפסד של ארסנל הערב וייתכן ותחל לה בורסת ההימורים בנוגע לזהות המאמן הבא? מעניין...

הפסד או תיקו של מידלסברו והם יכולים להתחיל לתכנן את העונה הבאה בצ׳מפיונשיפ, לפחות השכנה שלהם סנדרלנד תצטרף אליהם לשם.

11. alexshw Member

לחלוטין לא. אני חושב שהפור כבר נפל ופשוט לא מפרסמים את זה עדיין.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Andrei Kanchelskis Member

ואם הם יסיימו במקום הרביעי? אני עדיין לא חותם על התזה הזו שונגר ילך משם בסיום העונה...

13. alexshw Member

לא קשור לשאלת טופ 4. ארסנל לא עובדת לפי משחק זה או אחר.

14. Andrei Kanchelskis Member

היא עובדת ככה כבר 13 שנה לא בטוח שמשהו שם השתנה.

15. alexshw Member

דאונינג מבשל לנגרדו. ההגנה צריכה לפרוש מהמשחק.