המחזור ה-33 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/4/11.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסטהאם סופגת בדקה ה92 שער מנגיחה של אגבונלהור.
    ההפסדים האלה של ווסטהאם ובלקפול מכריעים, לשתיהם מחכים משחקים הרבה יותר קשים בהמשך ואלה נקודות שהם היו חייבות לקחת. כרגע הייתי מהמר על שתיהן כיורדות פלוס וויגאן/וולבס, צריך להסתכל שם על לוח משחקים.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילי טורס הבקיע. אם זה היה הקוון השני הזקן זה היה נחשב.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון קליל על קבוצה מוגבלת ולא מאיימת. אוסמן עם בעיטה מצוינת לרחוק (54) וביינס בפנדל (75), שלדעתי לא היה, הבקיעו.

האשליה נמשכת.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש צדק והעונה הזו תראה בעלים מפגרים משלמים מחיר כבד, בלקבורן ו-ווסטהאם הן הראשונות שיירדו. לא יודע מי השלישית. אולי פולהאם על הפסל של מייקל ג'קסון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה עוד משהו, בלקבורן מתקרבת לקו האדום פתאום. מאחל להם לרדת על כל המהלך ההזוי שהעיפו את אלארדייס בשביל למנות את עוזר המאמן.

6. ArsenalFan Member

15 במאי, וויגן מול ווסטהאם ב-DW, נכון לעכשיו זה משחק המפתח בתחתית וקרב ישיר נגד הירידה. רק שעד אז לווסטהאם יש שני משחקי חוץ חסרי סיכוי מבחינתה בשבועיים הקרובים, צ'אבסקי וסיטי, ולעומתה לוויגן יש משחק חוץ בסנדרלנד (אפשר לנצח כרגע) ומשחק בית מול אברטון שאפילו האוהד שלה בפורום אומר שכל מה שנשאר לה העונה זו אשליה. אם וויגן מוציאה יותר מ-3 נקודות במשחקים האלה, אני לא רואה איך ווסטהאם נשארים.
    האמת, הייתי שמח אם שתיהן היו נשארות. לא אכפת לי אם זה על חשבון בלקבורן שגם צריכה להיזהר. כרגע וולבס ובלקפול בצרות עוד יותר גדולות מווסטהאם.

מבין כל הקבוצות שנמצאות כרגע עם 38 נקודות ויותר, מי שעלולות להסתבך הן אולי ווסט ברום החלשה ובמיוחד סנדרלנד. נקודה מ-24 אפשריות זה כושר מחריד (כמה מפתיע שאת הנקודה הזו הם השיגו נגדנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ), כושר של קבוצה שיורדת ליגה ומישהו צריך לעצור שם את כדור השלג כי ירידה היא תסריט שלא מתקבל על הדעת לסגל כזה. ראיתי השבוע כותרות של שחקנים בסנדרלנד שעדיין מדברים על טופ-10, יותר טוב שיסתכלו קצת על האש שכבר נוגעת להם בישבן.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

optajoke OptaJoke
    9 - Woy Hodgson will be angwy that West Bwom have surwendered a 1-0 lead just 9 minutes after scorwing the opener. Wevival.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

מחר ארסנל. לא יודע מה אנשים מבלבלים את המוח על כך שאנחנו חושבים שעם דלגליש היינו זוכים באליפות ושאנחנו מגיעים עם האף למעלה... טוב נו. מי אני שאנסה להבין.
    עם אלמוניה וסקילאצ'י הייתה לי קצת יותר תקווה, אבל בלעדיהם, ועם הרקורד הנוראי שלנו בחוץ לארסנל בשנים האחרונות (גם בהייבורי וגם באמירייטס) אני לא ממש אופטימי. אבל נדיר שאני אופטימי העונה ועדיין ניצחנו משחקים שלא ציפיתי שננצח והפסדנו בקלות משחקים שציפיתי שלפחות נכתיב בהם את הקצב. אנחנו לא צפויים העונה, נראה מה יהיה מחר.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אנשים". כולה בחור אחד שגם בדיון שלנו אף אחד לא מצליח להבין מה הוא רוצה.

9. ARSI Member

?are you talking to me
    בדיון של ארסנל ההזוי היחיד כמעט הוא אתה. אתה שעד למחזור הלפני אחרון חשבת שהכל בסדר ויש לנו צ'אנס במאבק על האליפות ושכל הביקורת לונגר היא מוגזמת גם אחרי 6 שנים עקרות. אתה שהיללת את פיליפ סנדרוס העגל ואח"כ חזרת בך,אתה שהתעקשת שקוסיילני שחקן כדורגל. נו,בסדר....

10. George Best Member

עדי,
    איך בדיוק וולבס בצרות גדולות יותר מווסטהאם?
    אותו מספר נקודות, משחק חסר, ולוח משחקים נוח לעומת זה של הפטישים:
    בבית מול פולהאם, ווסט ברום ובלקבורן.
    ביוץ מול סטוק, ברמינגהאם וסנדרלנד.
    ווסטהאם ובלקפול כרגע במצב האנוש ביותר לטעמי.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

האויב הכי גדול של וולבס אינו לוח המשחקים, כי אם וולבס עצמה. עם התוצאות שלה, נראה שאם היו לה עד סוף העונה משחקים נגד הגדולות היא היתה במצב טוב יותר. אבל הכל נזיל בתחתית הזאת. ניצחון לכל, ניצחון לשם והכל נראה אחרת. יש גם עוד הרבה משחקים ישירים בין הקבוצות האלו. לבלקפול כבר שום דבר לא יעזור...

כך או כך, תמיד טוב לראות את גרנט מקבל בראש. בלוף, בלוף, בלוף.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גולים מפגרים בלקפול ספגה, פעמיים איבוד כדור בחצי שלהם ממצבים נייחים (חוץ ובעיטה חופשית) הובילו למצב ודאי לשער שבאמת נוצלו ע"י וויגאן, פעם אחת דיפלקשן פריקי. צ'ארלי אדם נחלש מאז שלא הסכימו שיילך לליברפול/ספרס בינואר.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'ארלי אדם לא שכנע אותי גם לפני ינואר, זה יותר מדי הימור ללכת על שחקן בן 25 עם חצי עונה בפרמיירליג באמתחתו, כחלק מקריירה מאוד מאוד בינונית. יש לנו הסטוריה שלמה של רכישת שחקנים בינוניים, מי יותר ומי פחות, שעשו עונה\חצי עונה יוצאת דופן בקבוצה קטנה, וזה כמעט אף פעם לא עובד. הכושר של אדם מאז ינואר רק גורם לי לשמוח על כך שלא רכשנו אותו בסוף, הוא נראה כבד, מאוד לא מדויק במסירות ומאבד המון כדורים. הוא עדיין נותן תפוקה במצבים נייחים אבל זה לא מספיק. מקווה מאוד שירדנו ממנו לקיץ.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרשמתי ממנו מאוד בחצי הראשון של העונה, הגורם הראשי להצלחה של בלקפול, בדיוק כמו שעכשיו הנפילה שלו ביכולת היא הגורם הראשי לנפילה של הקבוצה, ממש הגדרה במילון לMVP, בלקפול זה צ'ארלי אדם. לא נכנס להאם להביא אותו או לא בקיץ, נחכה שתיגמר העונה, זה גם תלוי מאוד באלטרנטיבות שאתה מציג, הוא יכול לתת לנו יצירתיות במרכז השדה שחסרה לנו והוא יעלה מעט בגלל שנגמר לו החוזה בקיץ הבא.
    באפטון פארק שיפוט רע מאוד, דאן בעבירה רשלנית דוחף את קול כשהוא אחרון בהגנה ומונע ממנו מצב ממשי לכיבוש, אדום ברור, זה היה ב1-0 לווסטהאם. בצד השני שער חוקי של בנט נפסל כי השופט ראה טיפוס על יקובסן, בMOTD לא דיברו על זה אבל אני גם ראיתי דחיפה של אגבונלהור על גאבידון רגע לפני שהוא קופץ לנגוח את שער הניצחון.
    ג'ון מוטסון עם יציאה יורם ארבלית לאחר שטורס כבש שער מנבדל צמוד, "technically he's offside but can't we have an advantage for the attacker when its that close?"...

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל בשליטה טוטאלית נגד חבורת המוגבלים שלנו, לא בדיוק הפתעה, כמה שחקנים יש לנו שלא מסוגלים לשמור על פוזשן, פשוט לא להאמין.
    נקווה שארסנל תמשיך להחמיץ ושקראגר ימשיך להציל אותנו עוד 45 דקות, למרות שאני לא בדיוק אופטימי.

ריינה עשה עד עכשיו יותר טעויות משהוא עשה בחצי השנה האחרונה ביחד, אולי הלחץ של לנסות לעשות רושם על ונגר כדי שיקנה אותו, לא יודע, אבל צריכים אותו חזרה ברמה שלו.