המחזור ה-33 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/4/11.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. אתה לא מצפה ממאמן שאחרי המשחק יגיד "טיפיקל ג'רמנז" על היריבה וירד על השופטים בצורה הכי עלובה, מלוכלכת וחסרת כבוד שיכולה להיות.

אין גבול לצביעות שלך ושל חבריך. אין ולא יהיה גבול.

2. THE STRETFORD END Member

ארסנל פאן

אני מבסוט שגם ריו,גם אנדרסון,גם נאני וגם אברה חיפשו לתקוף את באלוטלי לאחר שהוא הקניט את אוהדי יונייטד לאחר המשחק,זה מה שהיה לו דחוף לעשות אחרי ניצחון אבל זה מעיד עליו יותר מהכל.
    אני בטוח שכל אוהד של כל קבוצה היה שמח שהשחקנים לקבוצה מגנים על כבוד האוהדים.
    ריו לא איים על פלאט אלא הסביר לו למה תקף ופלאט ניסה להרגיע אותו,גם הוא יודע איזה טינופת יש שם בחדר ההלבשה של שיטי.

ריו אגב התנצל,
    האם ונגר יעשה זאת?
    נחיה ונראה.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הוא יכול להתנצל, הוא לא ראה את התקרית בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Pipe Member

באלוטלי הוא אאחת החלאות הגדולות בעולם הספורט כולו, לא רק בפרמיירליג. לקרוא לאלו שמחזירים לו באותו מטבע כחסרי קלאסה זה כמו לקרוא לאלו שהתנגדו להיטלר חסרי משמעת.

5. the white pele Member

איזה מצחיק פה.
    הבכיין הראשי שוב דוחף את יונייטד למשחק של הקבוצה שלו. אין גבול לחוסר המודעות, הילדותיות, הצביעות והנננה אכלת לי את הבננה.כותבים משהו על וונגר והוא מיד רץ כדי לשפוך בפנינו את האובססיה המורעלת והקטנוניות שלו.
    אם אתה ראית את סקולסי ב-99 אני צנצנת.

אה כן, הפנדל על סוארז היה יותר פנדל מהשניים שכן נשרקו-עבירה בתוך הרחבה.
    יאללה,תתרחץ, תתקדם, תקטוף.......

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  6. ArsenalFan Member

עדי, לא יאיר.

אתה ראית התגרות? אני לא. באלוטלי הוא שחקן עם מוח של ציפור ואגו של טווס, אני אאמין להכל כשזה נוגע אליו, אבל מה שראיתי זה את פרדיננד רודף אחרי שחקנים בסיטי ובמיוחד באלוטלי ודוחף את הפרצוף שלו בגסות לפנים של דיוויד פלאט. זו לא בדיוק התנהגות מקובלת. מנג'ר או שחקן, בעיניי זה לא משנה, שניהם ספורטאים (מה גם שבמקרה שלנו, למנג'ר אכפת יותר מכל שחקן אחר על הדשא והוא לוקח ללב יותר מהם. חלק מהבעיה). זו לא הפעם הראשונה שראיתי מנג'ר וזה כולל מנג'רים גדולים, משתוללים על הקווים. בשורה התחתונה, אני ראיתי כאן שני מקרים של אנשים שברגע של עצבים, אחרי הפסד (במקרה שלנו תיקו, אבל ברור שזה הפסד), איבדו את הראש. לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה, לא ראינו כאן איזה ריב נוראי, והבנתי שדלגליש בראיון שלו לתקשורת סירב לעשות מזה סיפור. כמו שצריך.

מכל הדברים שראיתי היום, מה ונגר צרח או התבכיין או אמר לדלגליש, בחיי שזה הדבר האחרון שמטריד אותי בקבוצה הזו.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

8. Mellow29 Kopite

תגידו, אתם רציניים, אתם רבים על מי יש פחות קלאס ומי יותר בכיין, פרגוסון או ונגר?
    פשוט תסכימו על זה ששניהם אוהבים לבכות ולהתלונן על השופטים ועל כל העולם ואישתו כשלא הולך להם, וזהו. זו לא בושה שאין אצלכם מישהו כמו קני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. the white pele Member

מה הרלוונטיות מה קרה אתמול? מדברים על היום.
    לא מתאים לך להיגרר אחרי הקשקשן הראשי.

10. 亚历山大帕托 Member

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כשלא הולך, גם כשהוא מתפוצץ על השופט ורודף אחריו אחר כך לתוך המגרש (קרה בעבר, יותר מפעם אחת), פרגי עדיין נותן כבוד למנג'ר היריב וקשה לי להיזכר במקרה בו הוא נפנף מנג'ר יריב במן תנועות כאלו או בכל צורה אחרת. יש משחק ויש אחריו והמנג'ר היריב גם כך לא עשה לו שום דבר חוץ מאשר את העבודה שלו.

בעצם, אני כן זוכר מקרה אחד, ששפול בוספלט פוצץ לדניס ארווין את הרגל במשחק נגד פיינורד ב-1997 ופרגי התפוצץ על הספסל שלהם ובכלל (Pallister! Don't trade shirts with those dutch cunts!). יחי ההבדל הקטן...

12. ArsenalFan Member

מדברים על היום, אתמול לא ראיתי שאף אחד התרעם... קוראים לזה מוסר כפול. ונגר לא היה מאה אחוז, רחוק מזה, אבל לא ראיתי אותו משתולל כמו הריו שלכם, שהוא בכלל אלוף הביקורת והטפות המוסר בחשבון הטוויטר שלו.
    זה קצת מוזר שיש כאן אנשים שיודעים רק לתקוף קבוצות אחרות (שלא לדבר על משתמשים אחרים) ולזרוק אבנים דרך קירות הזכוכית שלהם. תירוצים יש מפה עד וומבלי, אפילו השוואות לתקופה הנאצית. מודעות עצמית, קצת פחות. זה הכל.

13. the white pele Member

גם מול פורטו של מוריניו במשחק הראשון בפורטוגל.
    אחרי זה הם ליבנו דברים על כוס יין משובח.
    עובדה ידועה היא שפרגי הוא אחד המאמנים האהובים בליגה(על ידי קולגות) ווונגר לא. אני לא מחזיק את זה כנגדו בהכרח(מותר לו לא להסתחבק עם כל אחד) אבל דלגליש הוא בטח הכתובת האחרונה שאליה וונגר היה צריך להפנות את זעמו.

14. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

לפרגי היתה תגובה לא מחמיאה נוספת גם נגד מוריניו כשזה אימן את פורטו ובמשחק החוץ שלנו שם אבל הם שתו יין לאחר מכן ונשארו חברים.

ארסנל פאן

דלגליש לא הקניט את ונגר,באלוטלי כן את אוהדי ושחקני יונייטד(והסיף גם קריצה),יחי ההבדל הקטן.
    אז אנא ממך,אל תטיף לנו מוסר בנוגע למה שאנחנו כותבים כנגד ליצנים אחרים(ויש לנו סיבה לענות להם בסגנון הזה) ואל תספר לנו על אבנים וקירות זכוכית ובמיוחד שונגר ויותר מכולם לא יודע לכבד מנג'רים יריבים לאחר משחקים שבהם הוא מפסיד נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  15. the white pele Member

מצחיק שאתה מדבר על אוהדים שיודעים רק לתקוף קבוצות אחרות ולא כותב את זה גם/ובעיקר לאוהדי ארסנל. לא רק מצחיק, אפילו מבדר.כן, מודעות עצמית היא לא מילה גסה...
    מה יש לי לגונן על ריו?הוא התפרץ וזה לא ראוי.ראיתי מאות כאלה בימי חיי, לא מהכורסא בבית אלא על הדשא, בכל הליגות והרמות.
    וונגר זה לא האישיו כאן(הוא ילד גדול והוא לא זקוק להתקפה שלי או להגנה שלכם) אלא רדידות וילדותיות שמוכנסים דרך קבע לדיוני מחזור על ידי אותם חשודים המיידים.אתן לך רמז-הוא ראה את סקולסי ב-99.