המחזור ה-33 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/4/11.

1. k_700 Member

אם אני לא טועה גם נגד ווסטהאם של אלן פארדיו ונגר סירב ללחוץ לו את היד בסוף המשחק.

טיפיקל ארסנל להפסיד ניצחון ככה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

2. ArsenalFan Member

ואם באלוטלי עשה איזו פרובוקציה, הקנטה, יו ניים איט - אז מה? יש רגעים בלהט המשחק שבהם דברים קורים, כל עוד זה לא גולש לאלימות פיזית אני לא רואה בזה שום עניין. משום מה כאן הרמתם את הגג, אתמול - כשזה היה הרבה יותר קרוב למכות - זה כנראה לא היה נוח. זה הכל.
    ולא שאני צריך להצטדק בפני מישהו כאן, בדרך כלל אני נמנע במודע מלהיכנס לכל הויכוחים הטפשיים שיש כאן בין כל החשודים המידיים (כלשונך) ובטח שאין לי כוח לכל דיוני השופטים נגד/בעד יונייטד והאם זה מתקזז או מתאזן או ווטאבר, אבל תאמין לי שמאוהדי ארסנל כאן חטפתי לא מעט על מה שאני רושם, דברים שהם לא בדיוק בקונצנזוס, אז אנא - תפנו את החיצים למקומות אחרים. או שפשוט תשמחו על מה שיש לכם, גם זה בסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  3. the white pele Member

אני יודע שאתה לא הקונצנזוס ולכן אני מעריך. עדר זה לא בשבילי.
    אין לי עניין עם חיצים. ההתנהגות של וונגר היא אישיו שיכול לסחוב שתיים שלוש הודעות, לא יותר.כנל ריו.

4. THE STRETFORD END Member

ארסנל פאן

אני אגיד לך בדיוק את הסיבה למה אתמול "לא הרמנו את הגג" לאחר המשחק,
    בכדי שזה לא יהרוס דיון על כדורגל!
    בכדי שזה לא יראה בכייני ולנסות לקחת את הפוקוס מהניצחון של שיטי
    וחוץ מזה,למי בכלל היה ראש לכתוב יותר מדי ועם כל האכזבה..

חוסר הכבוד במצבים כאלה של ונגר,כמו היום זה לא דבר חדש וזה לא מזיז לי במיוחד,זה האיש,לטוב ולרע
    אבל יש כמה אוהדי ארסנל ואחד מסויים במיוחד שפשוט אי אפשר לשתוק לו יותר על דברי ההבל שלו.
    ואגב,אם לא היית אתה ממהר להשוות את זה לעניין ריו,יכול מאוד להיות שזה נידף עם הרוח אחרי הודעה וחצי,

כל טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז שיקול הדעת שלו היה מאוד מוטעה, לא היתה שום הצדקה לסיים את המשחק בדקה 112 לאחר שהוסיף 8 דקות.
    ידוע שונגר בכיין ולא מהיום, אך מצחיק אותי לראות תגובות של אוהדי מנצ'סטר יונייטד בפורום, כשהמאמן הנכבד שלהם לא פחות בכיין מהצרפתי.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל צריכה לתפוס את עצמה בידיים כי צ'לסי בסה"כ במרחק 2 נק' מהם, ארסנל עלולה עוד להחליק למקום השלישי.

7. The_Arsenal Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות תסיימו בטופ 2 אחרי הרבה זמן, לא? צעד צעד... מנסה למצוא נקודות אור בשבילכם.

9. the white pele Member

מה הקשר בין בכיינות לאחר משחק(שמשותפת לכמעט כל מאמן תחרותי שאני מכיר) לבין המחווה המזלזלת לקני דלגליש? פשוט לא מכובד כמו עוד הרבה מקרים אחרים שבהם מעורבים אנשים אחרים.
    דלגליש מסכם יפה את העניין,
    Arsenal manager Arsene Wenger was unhappy that, after eight minutes on added time had been signalled, referee Andre Marriner awarded Liverpool's penalty three minutes after that time had passed.

Wenger had words with Dalglish on the touchline after Kuyt's goal, but the Scot added: "I'd rather not repeat what was said.

"I don't know why a conversation between two managers on the bench is relevant after a game like that. It's not worth the time of day."

נ.ב
    תזכיר לי לבקש ממך רשות לפני שאני מחליט להגיב...

10. k_700 Member

כל מקרה צריך להיבחן לגופו.

בואו לא נהיה תמימים השופט הוסיף יותר זמן בגלל שארסנל חגגה בערך 2 דקות אחרי הפנדל שקיבלה(מה גם שעד שנבעט הפנדל לקח עוד איזה חצי דקה).
    אחרי זה עוד היו ויכוחים על הבעיטה החופשית שקיבלה ליברפול.

לטעמי זה מוצדק לחלוטין התוספת זמן וזה מזכיר לי את ההתבכיינות של סיטי אחרי השער שהם קיבלו מאואן בדקה ה96.

אני מחכה לסרטון שמישהו יוציא שבו הוא יספור בדיוק כמה זמן בוזבז בכל אופן לונגר לא היה על מה להתלונן במקרה הזה.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שבאנגליה עוד יישבו וייחשבו בדיוק כמה זמן עבר מהרגע שארסנל קיבלה את הפנדל שלה ועד שהמשחק חודש, ולפי זה האם ליברפול קיבלה את הבעיטה החופשית שלה אחרי התוספת של התוספת (להערכתי, לא, זה היה במסגרת הזמן הזה). וכך לא ברור לי על מה יש לדבר. אם אבואה היה אינטליגנטי באופן מינימלי כדי לדחוק את לוקאס החוצה, זה היה נגמר בכך. אבל מה רוצים, שהשופט ישרוק לסוף המשחק כשהכדור עדיין ברחבה? לא רציני.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני יודע שהמשפט האחרון שלך נכתב בציניות, אך תרשה לי להיות קצת יותר רציני.
    חמוד, גם אם תהיה לי סמכות כאן בפורום (מה שלא יקרה, הרבה בזכות חוסר רצון שלי), אתה האחרון(!) שאצפה ממנו לבקש ממני רשות, לא שצריך לקבל אישור מהמנהלים לפני כל תגובה, אך הקצנתי כדי להמחיש את דעתי, מי אתה ומה אתה רוצה?

לקרוא תגובות של אוהדי מנ-יו בשבחו של דלגליש גורם לי להקיא, מדובר בצביעות ממדרגה ראשונה.

13. Igi Member

הוא גדול ממך בערך ב-20 שנים ואתה קורא לו חמוד... ומה בדיוק גורם לך להקיא?

14. George Best Member

תסלח לי מר הגינות,
    מעניין שלא הגבת כשכתבתי בשבחו של דאלגליש גם בשבוע שעבר.
    ודבר שני, אם היינו מקניטים את דאלגליש, אז זה רדידות/שקוף/ליצני, וכשאנחנו מדברים בשבחו זו צביעות.
    אממממ either way אנחנו יוצאים ליצנים, קצת מוזר, לא?

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה הצביעות... עזוב, אתה מזמן הוכחת שהקשר בינך לבין... העולם, הוא מקרי בהחלט.