המחזור ה-33 בפרמיירליג: Beetlebum

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/7/20.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע שלפעמים אתה יכול להתחרפן מזה שכל 3 הקשרים שלנו לא מסוגלים להסתובב עם הכדור ולזוז איתו קצת קדימה בדריבל סביר.
    קייטה פתאום נכנס ושט על המגרש, מסתובב תוך מאית שנייה, מדרבל יפה ל2 הצדדים. זה מרענן לראות.
    האם הוא יכול לקחת את התפקיד של וואיינאלדום? לא הייתי מהמר על זה בינתיים, בטח עד שלא יהיה כשיר 3-4 חודשים ברצף.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

שואת העם הארמני זה לא שקניתם את מחיטריאן?

3. k_700 Member

ב26 מליון פאונד??? נאאא היו רכישות כואבות הרבה יותר.

אולי שהחלפנו אותו בחוזה דמים של אלכסיס בינואר שאחרי.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לבדוק את זה אבל לדעתי בשנתיים האחרונות דווקא אלה המשחקים שאנחנו רואים בהם את קייטה הרבה. הוא עלה בקאמפ נואו, בנאפולי, באולד טראפורד אם אני זוכר נכון, אפשר לבדוק איפה עוד.

סתם איזה נתון\עובדה ששמעתי מתישהוא וחשבתי שהיא מעניינת כי זה נשמע נכון להגיד שהוא לא סומך על קייטה במשחקים הקשים אבל בפועל אני לא חושב שזה המצב.

עם זאת אני מסכים עם השורה התחתונה - לא בונה על קייטה. אני רואה את הפוטנציאל, אבל זה כבר שנתיים של רק ניצוצות וחוסר יכולת לחבר חודש בלי פציעה. הוא עדיין לא נראה מחובר לקבוצה ומרגיש כמו רכש חדש בשבועות הראשונים שלו, שנתיים אחרי החתימה. בגדול אני בעד להשאיר אותו, אבל במצבנו הנוכחי כשנראה שמחפשים מטבעות בחריצים של הספה ואחרת אין כסף להעברות, אם אפשר למכור אותו במחיר מכובד ולקחת צ'אנס על קשר אחר - לגמרי הייתי הולך על זה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ היה מאוד מרוצה ממנו ביום ראשון ולראייה לא החליף אותו כשהוציא את פאביניו וצ'מברליין כדי לשנות את המשחק.

oranfu אוהב/ת את זה.