המחזור ה-33 בפרמיירליג: Beetlebum

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/7/20.

1. k_700 Member

למה אתה מגן על גיל? הוא דווקא ירד עליו וחזר וציין שהוא לא לוקח אף אחד מהאפסים אצלנו, אפילו כמחליף לאוריגי.
    וכשהוא לא שיחק בתחילת השנה בגלל המאמן הכושל שלנו זו הייתה הבדיחה הקבועה פה מה גרינווד היה עושה.
    היום ב900 ומשהו דקות בגיל 18 הוא נושף לחלוצים הכי גדולים שראתה הליגה הזאת בעורף(וכשהוא היחיד שבכלל לא משחק כחלוץ) אז מנסים לבלוע את הרוק בלי להחנק.

2. oranfu Member

אתה מקשקש הרבה.
    אף בר דעת לא היה לוקח את גרינווד על אוריגי ומה שנתן לנו בעונה שעברה.

אבל כולנו חושבים שאוריגי נחמד, לא יותר מזה. הרי אנחנו כל הזמן מדברים בדיון שלנו על זה שאנחנו חייבים עוד שחקן התקפה רציני.
    אנחנו פשוט צריכים מישהו יותר טוב מגרינווד.
    לצורך העניין הייתי מאוד שמח לקחת לכם את מרסיאל.

owen11111, Liverpool-Forever ו-Roma אוהבים את זה.
  3. הקופ בישראל Member

גרינווד שחקן טוב ומוכשר עם רגל שמאל נהדרת, כמו הרבה צעירים יש לו את הכישרון לפרוץ קדימה אבל תמיד השאלה איך הוא יהיה מתחילת עונה מול קהלי חוץ כאשר הלחץ והמשקל גם ישחקו תפקיד.
    ההייפ נחמד (כבר עפים עם השוואות לואן פרסי/רונאלדו) ותמיד כיף שיש שחקן בית אבל גם לזכור שהשערים שלו יפים ככל שיהיו הם נגד סוגרות הטבלה שנראה שהרימו דגל לבן ועם תצוגות שוערות מגוחכות.

אוריגי הוכיח את עצמו כשחקן קלאץ' ברגעים עצומים ולחוצים, ושום אוהד ליברפול לא יוותר עליו כשחקן גיבוי.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוריגי הוא פשוט עוף מוזר, זה ברור מכל הסיפורים עליו, וגם אם עוקבים קצת אחרי השפת גוף שלו והפרצופים שלו במשחקים. הוא נחשב בתחילת הקריירה להבטחה עצומה הרי, עוד לפני שהגיע אלינו, עלה הרכב בבלגיה במונדיאל 2014 בגיל 19. אין לדעת מה היה קורה אם לא פונס מורי הכלב בן כלב לא היה קובר לו את העונה שהתחיל בצורה פנטסטית, אבל סתם לתחושתי, יש פה איזה עניין מנטלי.
    מצד אחד, העניין הזה מאפשר לו להישאר קר רוח במצבי לחץ, וגם לעשות פעולות שאין בהן כביכול שום היגיון כמו לרדוף אחרי הוולה המעפן של ואן דייק נגד אברטון. מהצד השני, קור הרוח המוגזם הזה הופך אותו לעיתים ללא רלוונטי למשחק, במיוחד בכאלה שמשוחקים בקצב גבוה עם המון אינטנסיביות.

אני חושב שבתמונה הכללית זה לגמרי שחקן שאנחנו יכולים להשתפר על חשבונו. חולה עליו, אבל מבחינה מקצועית נטו יש כאן לאן להשתפר.

לגבי גרינווד,
    מסכים שעוד מוקדם, אבל הוא נראה פאקינג שחקן. וייקח זמן עד שהקהלים יחזרו, כך שזה זמן אידיאלי להתפתח כשחקן צעיר. אם יוסיפו לארסנל ההתקפי הזה גם את סאנצ'ו הם גם עשויים להיות בעיה לא קטנה בעונה הבאה, בטח אם יביאו גם עוד שחקן הגנה.

owen11111, k_700, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם סאנצ'ו - לא טריוויאלי, הם מוכנים להוציא 100 מ'?
    אם שחקן הגנה - מי? יהיה בול פגיעה? לא יהיה בול פגיעה?

בינתיים יש שם גם ליקויים נוספים, שוער בירידה חדה, בלם הכי טוב שהוא איטי ולא מאפשר לשחק קו הגנה גבוה, השחקן הכי טוב עושה פרצופים כל פעם שעושים עליו לחץ ומחכה לשופט שישרוק לטובתו, ההתקפה עדיין מורכבת משחקנים לא יציבים/צעירים/לא מוכחים, המגן הכי טוב לא תוקף ברמה גבוהה.

6. alexshw Member

בקיצור יונייטד קבוצה שתלויה בצורה חדה מדי בשחקן אחד. לכל הפחות דרוש שינוי בקישור. ושוב בשביל זה צריך להפטר מפוגבה.

7. Rushie Member

צריך לתת גם קרדיט למאמן שנותן את הקרדיט לגרינווד, והביא את פרננדש, והחזיר את מרסיאל מהמתים ובכלל מנצח על כל הכדורגל הגדול הזה.
    Man United are back.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתקפה של יונייטד מצוינת כרגע (ברונו נראה כמו חתיכת החתמה כי הוא פשוט סידר שם הכול מהבחינה הזו. זה כאילו השתילו לבנאדם לב חדש. הוא לא מפסיק לרוץ ונראה נהדר בכל נגיעה בכדור). כל עוד היא תהיה בריאה - ובטח אם יביאו את סאנצ'ו - היא תבקיע הרבה מאוד שערים בעונה הבאה. כרגע אין סיבה להתייחס לפרויקט שלהם מעבר לשאיפות של טופ 4 כי זה כל מה שיש להם כרגע. קישור אין. הגנה אין. מאמן אין. זה מאוד בולט לעין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/20
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מתלהב כמוך מההתקפה שלהם.
    אני לא מתייחס לסאנצ'ו כי הוא לא שם.
    מארסיאל וראשפורד אלה לא שחקנים שהראו יציבות בקריירה שלהם, אני לא יודע מה אני אקבל מהם בעונה הבאה. הפתיחה הלא טובה שלהם לעונה הזאת הייתה הרבה בגלל השניים האלה.
    גרינווד הוא שחקן חדש, צריך לראות לאורך זמן.
    פוגבה לא יצליח במועדון הזה, פרידה שם היא עניין של זמן. הוא זז לאט עם הכדור, הוא מתלונן, עוצר במקום, זה לא מתאים לאנגליה. כשיש קהל זה מעורר המון אנטגוניזם וזה מוריד את הרוח של הקבוצה. שחקנים סביבו יתנו פחות מ100% והסך הכל ייפגע.
    פרננדש טוב מאוד.

oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יונייטד היא בדיחה. המאמן הגרוע בליגה, שוער פתטי, הגנה פתטית, קישור והתקפה שמבוססים על מצבי רוח, לא יקרה שם שום דבר טוב בעונה הבאה. כרגיל נשב וניזכר בכמה מטומטמים היו האוהדים והפרשנים מטעם שהסתנוורו מניצחונות על ברייטון ובורנמות׳.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. התפוקה של מרסיאל וראשפורד צפויה להיות יציבה יותר בגלל ברונו. זו הערכה סבירה. יותר מצבים = יותר שערים.
    2. גרינווד כישרון נהדר, ואם יגיע סאנצ'ו אז הוא יוכל להתפתח יותר בשקט. גם ג'יימס אגב אחלה קלף בסגל לטעמי.
    3. פוגבה צריך להימכר אם ימשיך לשחק כמו במשחקים האחרונים. הוא נראה כמו ססק/טורה אחרי השיא. רשמתי את זה גם אתמול.

מעבר לזה נראה לי הדיון הוא טחינת מים. ניתן להם לרוץ כמה משחקים בעונה הבאה ואפשר לדבר על זה שוב.

12. Footballover Member

כשנזכרים כמה כסף יונייטד הוציאה, יש בזה משהו. אשכרה מתחת לצ'לסי 5 משחקים לסיום, ולמרות שאני מאמין שיסיימו מעלינו, זו תעודת עניות.

מוקדם מאוד עדיין בשביל להתחיל לשבח את סולשאר, למרות הכדורגל הטוב במשחקים האחרונים, הוא עדיין ככל הנראה לא מאמן לרמות של הפרמיירליג.

13. alexshw Member

המשחקים האחרונים קשורים לברונו ולא לסולשאר. סולשאר לא לימד אותו לשחק כדורגל.
    גם לי לא ברור מה חוגגים ביונייטד. המועדון נלחם סך הכל להפוך עונה מכישלון מוחלט לכישלון.
    ולטובתם גם משחקת השעיה אפשרית של סיטי ואפשרות לקחת את המקום בצ'מפיונס בליגת האלופות.

כמובן שלא ישכחו לשבח את וודוורד שהוא גאון פיננסי במקרה הזה.

14. k_700 Member

90 אחוז מהשערים שלו העונה לשוער לא היה שום דבר מה לעשות.
    אתה פשוט מבלבל את המוח.
    הוא בעיקר כבש נגד קבוצות קטנות כי המנג'ר החמוד שלו לא ספר אותו יותר מחצי עונה ובעיקר במשחקים מול הגדולות.
    ההייפ סביבו נחמד? אוקי.... נחמד שהוא מרחק שערים בודדים בלהשוות כמויות שערים בגיל 18 של החלוצים הכי גדולים ששיחקו בליגה(ושוב, הוא היחיד שלא תופקד כחלוץ בליגה מבין כל השמות האלה), בהרבה פחות דקות.
    נחמד בסך הכל.

ההגנה שלנו אולי בינונית אבל לרמת הליגה היא מספיקה לרמה של טופ 3(עובדה, לא?).
    לא ההגנה מה שגמר אותנו, להיפף בהשוואה להגנה הבאמת פתטית שהייתה לנו תחת מוריניו יש פה שיפור.
    מה שגמר אותנו זה ההרכבים שעלינו איתם ברוב העונה הזא מהקישור ומעלה.

אני במשחקים רבים לא חשבתי שנוכל לייצר מצב לשערו כשאתה לא שווה מצב לשער גם אם יש לך את ההגנה הכי טובה בעולם אתה תספוג לפעמים.
    33 שערים בשלב הזה זה מה שסיטי ספגה, 2 יותר מלסטר.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם חוגגים, בדיוק כמו שלא חגגו כלום בסיטי אחרי שפירקו את ליברפול מחזור קודם, כן לדעתי בגלל הפגרה הכפויה של הקורונה רואים בסוף העונה סוג של קדימון לעונה הבאה וכן מנסים להתחיל עכשיו דברים שאפשר לבנות עליהם בשנה הבאה.

אני אופטימי מבחינת הבסיס בסגל לעונה הבאה, אבל סקפטי בקשר לתוצאה הסופית בעונה הבאה, גם כי אולה לא הוכיח לי שהוא האדם המתאים לעונה הבאה, וגם כי יש לנו המון חורים בסגל, וגם אם נביא את סאנצ'ו, עדין ישארו לנו הרבה מאוד בעיות שלא בטוח שאפשר לפתוח בקיץ אחד (בטח שאני לא רואה אותנו מוכרים שחקנים בכסף גדול כדי לייצר עוד כסף זמין).