המחזור ה-33 בפרמיירליג: Champagne Supernova

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/4/18.

1. alexshw Member

ראשפורד לפני צמד מול ליברפול לא היה בעניינים תקופה לא קצרה ורובה לפני אלכסיס. ואת הצמד כבש לצידו של אלכסיס.
    מאמן יותר טוב ממוריניו היה משלב את כל החברה נכון. אלכסיס רכש נכון. ובכלל יונייטד עם קמפיין רכישות הטוב ביותר מזה שנים רבות. 3 מ - 4.
    מלינדלוף אני לא תופס משהו מיוחד.

2. orelh94 Member

על סמך מה קבעת 3 מ-4?

3. k_700 Member

אלכסיס זה סיפור ההצלחה הגדול שלנו מבחינתו(ביחד עם באיי ומאטיץ''''' שעד היום לפי אלכס בצ'לסי אוכלים את עצמם ששיחררו אותו ובטוח שבגלל השחרור הזה הם לא ימצאו קשר אחורי טוב כמוהו לעשור הקרוב, מכה שבספק אם הם יתאוששו ממנה).
    זלאטאן עם 26 שערים למשל, זה הכשלון הכי גדול של השנים האחרונות אם תשאל את אלכס.

הרכש בתקופת מוריניו טוב מאוד ברובו. אף אחד לא ביקר אותו על זה, נהפוכו בגלל הרכש שהתגבש הציפיות היו מצד כולם למאבק עיקש על אליפות וקריצה לחצי גמר אלופות.

אתה לא מוציא את הסכומים האלה ומביא כל כך הרבה שחקנים טובים כדי לקבל מחמאות על קאמבק ונצחון בדרבי.
    סליחה על הפארטי פופריות.

4. alexshw Member

כן בצ'לסי משננים את ההמנון של הליגה האירופית ברגע זה. אני לא חוגג מקום שני ואני אדיש לרוב המשחקים של יונייטד בגלל ההופעה אבל הרכש עושה את ההבדל בטבלה אפילו מול קבוצות מאומנות לאין שיעור.

עם זלאטן כבשנו פחות מבורנמות. הוא לא הכריע אף משחק חשוב. בין אם בשעריו או פעולות התקפיות אחרות. הוא רק תקע אותנו באינספור משחקים.
    מי שראה משחקים ולא סתם מריץ סטטיסטיקה בטרנספרמרקט יבין שהוא היה פלופ גדול.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/18
  5. k_700 Member

רק ג'ו הארט מסוגל לספוג דרדלות כאלה.
    איזה שוער מוכר.

6. alexshw Member

איך צ'יצ'ריטו אוהב את צ'לסי.
    שערו התשיעי נגדם ב 14 הופעות בכל המסגרות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/18
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

עוד מישהו מהאוהדים ההיסטרים רוצה לספר לי שהמאבק טופ 4 לא סגור כי לצ׳לסי יש משחק חסר?

צ׳לסי לא נראית במצב שהיא יכולה לנצח קבוצה של פחיות שימורים כרגע.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מטיף למישהו על אוהדים היסטרים חחחח

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדרבי המדרידאי היום.

http://www.interload.co.il/upload/1937871.Xxx

אפשר לציין שגם ברצלונה ויובנטוס משחקות העונה לרוב עם שני חלוצים לכל דבר (יותר מעניין מהמיספור עצמו לטעמי).

4-4-2 לא חייב להיות המערך הקבוע בכל משחק, אבל בפועל הוא דווקא כן חזר לאופנה אצל חלק מהקבוצות גדולות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

אוקי תתן לי בייל ורונאלדו למעלה בחוד(אגב זה לא הכי מדויק, שניהם לא חלצים טבעיים, עם המהירות הכוח והדריבל הם עושים גם תנועה לאגף ומקבלים שם את הכדור כשאסנסיו נכנס יותר פנימה) ואני אשקול את זה שוב.

לא מבין גם מה הוכחת פה בדיוק, ליגות שונות, פרסונות שונות.
    יש לנו חלוץ שהוא שונה בסגנון מהחלוצים ששיחקו במשחק הזה.

אם זה היה מערך כזה מדהים כנראה שריאל מדריד הייתה משתמשת בו בכל העונה.

אני לא רוצה לדמיין אותנו בכלל בדבר כזה עם אשלי יאנג כמגן, מאטיץ כקשר אחורי וכשבפלאיני חובר לחבורת הזבל תוך כדי המשחק כי הוא קואץ׳ פייבוריט.
    גם פוגבה לא יסתדר בכלל במערך כזה ובסגנון משח הישיר שננסה לייצר.

מעבר לזה שאם אין לך סגל ברמה של ריאל מדריד זה לא יצליח מול קבוצות טובות וגפ עם הסגל שלהם אתה רואה שהם לא משחקים ככה ברוב המשחקים החשובים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המשפט הראשון, אני דיי בטוח שאתה טועה וריאל כן השתמשו במערך הזה לפחות ב50% מהמשחקים העונה. זאת אמנם בעיקר תחושה על סמך משחקים בודדים שראיתי אבל אפשר לבדוק את זה, מה שבטוח זה שזה לא עניין חריג.
    לגבי המשפט השני - אני חד משמעית לא מסכים. ברור שצריך שיהיה לך סגל שמתאים למערך הזה, אבל זה לאו דווקא קשור לרמה. בשנתיים (פלוס מינוס) האחרונות באמת רואים יותר ויותר קבוצות שמשחקות ככה, ואם הטקטיקה נכונה זה לא בהכרח אומר שזה מערך חשוף. גם צריך לקחת בחשבון שהעמדות ההגנתיות שונות מהעמדות ההתקפיות, אתה יכול לשחק 4-4-2 כשהכדור אצלך ואז שאחד החלוצים יצמצם אחורה וילחץ את הקשר האחורי כשאתה בלי הכדור. בקיצור, המערך הזה הוא ממש לא איזו התאבדות התקפית כמו שאתה מציג את זה.

12. k_700 Member

בשבילנו הוא כן.
    ואתה צודק זה מעבר לשחקנים אבל כשיש לך מנג׳ר פרמטיבי מערך כזה הוא התאבדות.

אין אצלנו יציאה מהשבלונה, עבודת צוות.
    למען השם במשחק האחרון המחצית השנייה הייתה הפעם הראשונה בשנתיים שלחצנו על כל המגרש כמו שצריך קבוצה ברמה.

אתה תראה מרכז מגרש פרוץ, מגנים שלא מקבלים עזרה ובכל פעם שהכדור אצלהם מטיסים אותו קדימה ללוקאקו בתקווה שהוא יוריד עם הראש לרשפורד.

ואני בטוח שהם לא שיחקו במערך הזה 50 אחוז מהמשחקים בפורמציה הזאת עם בייל ורונאלדו בהרכב כי הראשון לא שיחק ב30 אחוז מהמשחקים של הקבוצה.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה, אם אתה מדבר נטו על ההתאמה של יונייטד למערך אני לא אתווכח, גם כי אתה בוודאי מכיר את הסגל יותר טוב ממני וגם כי זאת לא הפואנטה שלי. אני דיברתי יותר על האמירות הכלליות שלך לגבי המערך.

ולגבי ריאל, אני חושב שהם שיחקו ככה עם בנזמה ורונאלדו בשפיץ, בעיקר בתקופה באמת שבייל היה פצוע. מה שכן אולי התבלבלתי והם שיחקו 4-4-2 יהלום ואז אם אני מבין אותך נכון זה פחות בעייתי הגנתית.

14. SoD Member

התחלנו מ"לא מאמין בהצלחה של 442 בכדורגל של היום.". המשכנו ל"סבבה בסדר לריאל זה עובד כי יש רונאלדו אבל הסגל שלנו פח אז זה לא יעבוד", ועכשיו אנחנו ב"442 זה מערך גבר אבל מוריניו הדפ"ר הזה הורס אותו". כל זה בכמה, 24 שעות? מה הלאה תרסיס, מה מצפה לנו בהמשך? :rolleyes:

15. k_700 Member

לא יודע,
    אבל אולי תעזור לי בן אדם יקר, אתה הרי מגדולי המאמינים בהצלחתנו.
    אתה באמת מאמין שהאור זה ב4-4-2? עם מוריניו?
    כי אני עניתי להצעה שאנחנו נתחיל לשחק 4-4-2 עם קשר אחורי חדש וחלוץ נוסף.

כנראה שהנקודה ברורה, אם הקבוצה הכי טובה בעולם היא בערך היחידה שברמות הגבוהות מנסה את ה4-4-2 הזה(אגב, מעניין שלא בליגת אלופות), אז כנראה שהמערך הזה לא משהו בסך הכל לכדורגל המודרני של היום.

תגיד לי אתלטיקו מדריד משחקת בזה ולמעשה שיחק במערך הזה כבר הרבה שנים(לא מדוייק), אני אשאל אותך- איפה היא היום?